مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 99

موضوع: بد خوابی

1. Top | #71

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    سکوت سرشار از سخنان ناگفته است، از حرکات ناکرده، اعتراف به عشقهای نهان و شگفتیهای بر زبان نیامده، در این سکوت حقیقت ما نهفته است، حقیقت تو و من...
    شماره عضويت
    12235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    65
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : در خواب....

نقل قول نوشته اصلی توسط barani نمایش پست ها
    شما باید میرفتید پیش یه دعانویس خوب تو تهران کم پیدا میشه ولی تو شهرستانا بگردی هست شاید کارتم که همش گره میخوره واسه اینه..
    پیش دو تا رفتم همون موقع یعنی یکی از نت پیدا کردم یکی هم همشهری شیوه کارشون خیلی شبیه به هم و عجیب غریب بود یه حرفهایی میزد این دومی بگم همه 8تا شاخ همزمان در میارند!!!
    اینقدر چرت بود که دوست ندارم بخاطر بیارم یعنی یادم نمیاد چه میدونم میگفت من مأموریتم الهیه و از رأس دستور میگیرم و نمیدونم دلیل همه بدبختیهای بشر اینه که باخدا نیستند و به عقل خودشون کفایت کردند و چه میدونم من تا چند ماه دیگه به درجه استادی میرسم و میتونم هر کاری بخوام انجام بدم و ثروت ثروتمندان رو در یک آن ازشون بگیرم و از این خزعبلات!!!
    من خودم تو زمینه های اعتقادی و مذهبی و فلسفی خیلی سررشته دارم احساس میکنم اینها همگی کلاهبردارند اما خب 100درصد مطمئن نیستم.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #72

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    12245
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    512
    تشکر شده 103 بار در 63 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Mike نمایش پست ها
    پیش دو تا رفتم همون موقع یعنی یکی از نت پیدا کردم یکی هم همشهری شیوه کارشون خیلی شبیه به هم و عجیب غریب بود یه حرفهایی میزد این دومی بگم همه 8تا شاخ همزمان در میارند!!!
    اینقدر چرت بود که دوست ندارم بخاطر بیارم یعنی یادم نمیاد چه میدونم میگفت من مأموریتم الهیه و از رأس دستور میگیرم و نمیدونم دلیل همه بدبختیهای بشر اینه که باخدا نیستند و به عقل خودشون کفایت کردند و چه میدونم من تا چند ماه دیگه به درجه استادی میرسم و میتونم هر کاری بخوام انجام بدم و ثروت ثروتمندان رو در یک آن ازشون بگیرم و از این خزعبلات!!!
    من خودم تو زمینه های اعتقادی و مذهبی و فلسفی خیلی سررشته دارم احساس میکنم اینها همگی کلاهبردارند اما خب 100درصد مطمئن نیستم.
    خب آره اونا فقط کارشون تیغیدن مثلا الکی میگن آره تو طلسمی باید انقد بدی طلسمت بشکنم ولی اگه رفتی زمانی پیش یه دعانویس که گفت هرچقد خاصی پول بده اون دعانویس معتبرییه من خودم به دعا خیلی اعتقاد دارم ماشالا فک و فامیلامون زیاد تو کاره دعا گرفتنند و واقعا چون معجزش به چشم دیدم اعتقادم بیشتر شده ...

3. Top | #73

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    سکوت سرشار از سخنان ناگفته است، از حرکات ناکرده، اعتراف به عشقهای نهان و شگفتیهای بر زبان نیامده، در این سکوت حقیقت ما نهفته است، حقیقت تو و من...
    شماره عضويت
    12235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    65
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

هادی که به معنی هدایت گر ، رهنما ... اینجور که شما میگید این طرفم اصلا اذیتتون نمیکنه تازه شمارو یه جوری راهنمایی میکنه از آینده قشنگی که در انتظارته باخبر میکنه مثل فرسته سمت شونه راست آدما که خیر و صلاحشون میخاد... خیلی ذهنم درگیر کرده خوب چرا شما؟؟؟؟ بعد اجنم که نمیتونه باشه پس اگه درنظر بگیریم وجود خارجیم نداشته باشه میشه یکی از طرف خدا البته اگه اعتقاد داشته باشی ... یکی که اومده کمکت کنه یکی که مثل فرشته ... این استدلال منه ...
    آره ادبیاتش که خیلی زیبا بود هر 9تا پیامکشو هنوز دارم اگه صلاح میدونید همینجا بنویسم.
    اولش هم نگفت هادی هستم گفت هدایت کننده و راهنما هستم و یکسال مأموریت داریم با شما باشیم.
    راستش من اصلاً آدم مذهبی نیستم و خدا رو در همین حد اعتقاد دارم که وجود داره و بس و هیچ کاری نمیکنه برای ما یعنی هر کاری باید میکرده از قبل در پیداش جهان و شکل دادن روح و شخصیت ما کرده...
    با اینکه اصلاً به مذاهب و این چیزها اعتقاد ندارم اما خودستایی نباشه روح بسیار پاکی دارم در واقع سمت هر چیزی نرفتم بخاطر دورنشدن از انسانیت بوده

4. Top | #74

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    12245
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    512
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

[QUOTE=Mike;63424]آره ادبیاتش که خیلی زیبا بود هر 9تا پیامکشو هنوز دارم اگه صلاح میدونید همینجا بنویسم.
    اولش هم نگفت هادی هستم گفت هدایت کننده و راهنما هستم و یکسال مأموریت داریم با شما باشیم.
    راستش من اصلاً آدم مذهبی نیستم و خدا رو در همین حد اعتقاد دارم که وجود داره و بس و هیچ کاری نمیکنه برای ما یعنی هر کاری باید میکرده از قبل در پیداش جهان و شکل دادن روح و شخصیت ما کرده...
    با اینکه اصلاً به مذاهب و این چیزها اعتقاد ندارم اما خودستایی نباشه روح بسیار پاکی دارم در واقع سمت هر چیزی نرفتم بخاطر دورنشدن از انسانیت بوده[/
    نه نمیخاد بنویسی شاید درست نباشه بازم خودت هرچی صلاح میدونی
    اینطور که شما میگید ذات درستی دارید ولی مطمئن باشید خدا خیلی مهربون بزرگه من به عقایدت احترام میذارم ولی درمورد خدا بیشتر مطالعه کن ، هرچیزی تو این دنیا وجود داره شما که 25 سال صبر کردید اینم صبرکنید تاببین چی پیش میاد....

5. Top | #75

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    12235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    65
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

خب آره اونا فقط کارشون تیغیدن مثلا الکی میگن آره تو طلسمی باید انقد بدی طلسمت بشکنم ولی اگه رفتی زمانی پیش یه دعانویس که گفت هرچقد خاصی پول بده اون دعانویس معتبرییه من خودم به دعا خیلی اعتقاد دارم ماشالا فک و فامیلامون زیاد تو کاره دعا گرفتنند و واقعا چون معجزش به چشم دیدم اعتقادم بیشتر شده ...
    اولی پول گرفت ام جواب نداد دلیلش هم میگفت نمیدوم این آشغالهاش زیاد پاش افتاده ارزونتر براش نمیصرفه اما دومی دقیقاً همونها رو داد و تقریباً کپ کارهای همونو کرد اما گفت اگه دوست داشتی و خوب شدی یه چیزی بده اما حرفهای وحشتناک عجیب بود.
    در کل اینهایی که وعده ظهور نزدیک منجی رو میدن از دم کلاهبردارند.
    دو تا مسئله که خیلی بهش اعتقاد دارم رو لازم دونستم اینجا مطرح کنم:
    یکی مبحث خود تلقین درمانی و یکی دیگه پدیده مرگ تقریبی
    بنظرم اعتقاد خیلی از انسانها به خوندن نماز و این چیزها به همون خودتلقین درمانی برمیگرده
    یه خانم خارج نشین دوست که مترجم و نویسنده هست و اتفاقاً دکترای روانشناسی بالینی هم از یکی از کشورهای اروپایی داره اخیراً کتابی رو نوشته بود در این باره.
    پدیده مرگ تقریبی هم توی کامنت بعدی میگم چیه

6. Top | #76

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    12245
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    512
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

اولی پول گرفت ام جواب نداد دلیلش هم میگفت نمیدوم این آشغالهاش زیاد پاش افتاده ارزونتر براش نمیصرفه اما دومی دقیقاً همونها رو داد و تقریباً کپ کارهای همونو کرد اما گفت اگه دوست داشتی و خوب شدی یه چیزی بده اما حرفهای وحشتناک عجیب بود.
    در کل اینهایی که وعده ظهور نزدیک منجی رو میدن از دم کلاهبردارند.
    دو تا مسئله که خیلی بهش اعتقاد دارم رو لازم دونستم اینجا مطرح کنم:
    یکی مبحث خود تلقین درمانی و یکی دیگه پدیده مرگ تقریبی
    بنظرم اعتقاد خیلی از انسانها به خوندن نماز و این چیزها به همون خودتلقین درمانی برمیگرده
    یه خانم خارج نشین دوست که مترجم و نویسنده هست و اتفاقاً دکترای روانشناسی بالینی هم از یکی از کشورهای اروپایی داره اخیراً کتابی رو نوشته بود در این باره.
    پدیده مرگ تقریبی هم توی کامنت بعدی میگم چیه
    من خودم به شخصه نماز نمیخونم دختر خیلی مذهبی نیستم ولی خدا تو قلب ما آدماست ولی همون بعضی وقت ها که میخوندم ،آرامش داشتم هرچی آدم باید باور قلبی داشته باشه خیلی نمازشون ازسر عادت میخونن یا هرکاری رو از ترس خدا انجام نمیدن ولی اگه فقط یکم بخدا باورقلبی داشتند اصلا نیازی نبود ازخدا بترسند.

7. Top | #77

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    12235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    65
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

[QUOTE=barani;63426]
    آره ادبیاتش که خیلی زیبا بود هر 9تا پیامکشو هنوز دارم اگه صلاح میدونید همینجا بنویسم.
    با اینکه اصلاً به مذاهب و این چیزها اعتقاد ندارم اما خودستایی نباشه روح بسیار پاکی دارم در واقع سمت هر چیزی نرفتم بخاطر دورنشدن از انسانیت بوده[/
    نه نمیخاد بنویسی شاید درست نباشه بازم خودت هرچی صلاح میدونی
    اینطور که شما میگید ذات درستی دارید ولی مطمئن باشید خدا خیلی مهربون بزرگه من به عقایدت احترام میذارم ولی درمورد خدا بیشتر مطالعه کن ، هرچیزی تو این دنیا وجود داره شما که 25 سال صبر کردید اینم صبرکنید تاببین چی پیش میاد....
    مرسی این قابلیت انجمن خیلی بده هر 5ثانیه ریفرش میشه
    کدنویسیش هم مشکل داره
    اما در مورد پدیده مرگ تقریبی به اختصار NDE
    near death exprience
    تجربه نزدیک به مرگ یا مرگ تقریبی میگن.
    پیشرفته ترین حالتش رو فردی آمریکایی به نام دنیون برینکلی تجربه کرده کتاب پی دی افش رو همینجا میذارم همه بخونند در کل 4بار مرده و زنده شده و آینده جهان رو دیده و قابلیتهای بسیاری رو پیدا کرده...
    آینده جهان که چه عرض کنم رفته اون دنیا و تمام جزئیاتشو شرح داده یکی یه جا راست گفته بود نام کتاب رو باید میذاشتند سفر حاج آقا برینکلی به دیار شرق!
    این پدیده هم طبق معمول از نظر علمی و پزشکی رد میشه خودم زیاد در موردش تحقیق کردم حتی سایت ایرانی یه مدت بالا بود تجربه مرگ تقریبی ایرانیها رو که براش میل میکردند میذاشت.
    پدیده نادری نیست اما آنچنان هم شایع نیست اما فوق العاده است برای هر انسانی که میخواد حقیت زندگی رو بدونه توصیه میکنم این کتاب رو بخونه با ترجمه فارسی.
    ویرایش توسط Mike : 02-12-2015 در ساعت 01:04 PM

8. Top | #78

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    12245
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    512
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

منظورت از مرگ تقریبی چیه ؟

9. Top | #79

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    12235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    65
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

منظورت از مرگ تقریبی چیه ؟
    این توضیحات مختصر در ویکی پدیا
    تجربه نزدیک به مرگ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
    کتاب هم بزودی میذارم.

10. Top | #80

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    12245
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    512
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

این موضوع تو قرآنم اومده ، من بعضی از روایتای پس از مرگشون خوندم .... خیلی جالبه حتما کتابشم بذار ... مرسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

پرافیل

کردان خواهرم7سال

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بد خوابی کودکان,  بد خوابی کودکان در شب,  بد خوابی نوزادان در شب,  بد خوابی نوزاد 8 ماهه,  بد خوابی در دوران بارداری,  بد خوابی شبانه,  بد خوابی کودک 2 ساله,  بد خوابی در نوزادان,  بد خوابی نوزاد 6 ماهه,  بد خوابیدن کودک,  کمکم کنید,  کمکم کنید لاغر بشم,  کمکم کنید لاغر شم,  کمکم کنید به انگلیسی,  کمکم کنید دارم دیوانه میشم,  کمکم کنید فراموشش کنم,  کمکم کنید چاق بشم,  کمکم کنید پول میخوام,  کمکم کنید تا لاغر شوم,  کمکم کنید لاغر شوم,  خواب کی تعبیر,  خواب شاعری,  خواب میں سانپ دیکھنا,  خواب المر ثائر العلي,  خواب میں مچھلی دیکھنا,  خواب مار,  خواب و بیدار,  خواب میں کتا دیکھنا,  خواب میں شادی دیکھنا,  خواب كى تعبير,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)