نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دوست پسر کینه ای

894
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37605
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست پسر کینه ای

من یه دختر22 ساله هستم که با پسری برا آشنایی قبل از ازدواج در ارتباط هستم متوجه شدم که ایشون خیلی کینه ایی هستند خودشونم حتی قبول دارند مثلا تا یه کاری میگن و من انجام نمیدم به سرعت تغییر رفتار میدن یا تلاش میکنند که تلافی کنند و تا مدت ها از این موضوع ناراحت هستن میخواستم بدونم این مواقع باید چه عکس العملی نشون بدم که اوضاع بدتر نشه و لازمه بگم بهشون علاقه دارم ترجیح میدم اصلاحشون کنم تا ترک

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : کینه ایی بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط elham74 نمایش پست ها
    من یه دختر22 ساله هستم که با پسری برا آشنایی قبل از ازدواج در ارتباط هستم متوجه شدم که ایشون خیلی کینه ایی هستند خودشونم حتی قبول دارند مثلا تا یه کاری میگن و من انجام نمیدم به سرعت تغییر رفتار میدن یا تلاش میکنند که تلافی کنند و تا مدت ها از این موضوع ناراحت هستن میخواستم بدونم این مواقع باید چه عکس العملی نشون بدم که اوضاع بدتر نشه و لازمه بگم بهشون علاقه دارم ترجیح میدم اصلاحشون کنم تا ترک
    سلام
    لطفا بگید آقا چندسالشونه و فرزند چندم هستند؟ و شما فرزند چندم هستید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : برخورد با فرد کینه ای

برخورد با افراد کینه ای :
    به هر حال اگر واقعا کار اشتباهی انجام داده اید، مسئولیت آن کار را قبول کنید، اشتباه خود را بپذیرید.
    و در جهت جبران آن کاری انجام دهید. اگر فکر می‌کنید که کار اشتباهی انجام نداده‌اید.
    و می‌دانید که فرد مقابل معتقد است که کار شما اشتباه بوده است، اجازه دهید فرد مقابل بداند که شما این موضوع را درک میکنید.
    در برخی اوقات نیتهای خوب شما و یک عذرخواهی ساده برای برطرف کردن کینه درون دیگری کافی است.
    نکته مهمی که وجود داره این هست که شاید یادآوری این موضوع به شما کمک کند .
    که دلایل احتمالی بسیار زیادی وجود دارد که فرد برای نگه داشتن و پرورش کینه درون خود به آنها نیازمند است.
    شاید او اغلب مورد انتقاد پدر یا مادرش قرار گرفته است و همچنان در تلاش است تا خود را از درد انتقاد در امان نگه دارد.
    یا اینکه شاید اشتباهات خواهر یا برادر کوچکتر او هرگز مورد سرزنش قرار نمیگرفت.
    درحالیکه هرگونه تخلفی از قوانین خانواده برای او تنبیه و مجازاتی به همراه داشت.
    شاید نقش شما در بدتر شدن اوضاع کنونی و مسئله بین شما دو نفر این است .
    که شما تداعی‌کننده آن خواهر یا برادر کوچکتر او هستید و اکنون شما بجای آنها مجازات میشوید.
    و در اخر باید گفت در بیشتر این مواقع نباید امیدی به تغییر ایشون داشته باشید .
    بلکه این شما هستید که باید تغییر کنید و حدود و انتظارات ایشون رو بشناسید.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)