نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: برخورد با نامزد سابق بی منطق و عصبی

927
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24312
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

برخورد با نامزد سابق بی منطق و عصبی

با سلام و خسته نباشید
    من با پسری 5.5 سال در ارتباط بودم به اسم محمد که اواسط این رابطه خواستگاری کرد و خانوادم راضی نبودن. بعد از 1.5 سال که منتظر بودم شغلش رو عوض کنه تا خانوادم قبولش کنن با رفتار های عجیب و کم محلی ها و بی توجهی ها و ارتباط با دوستای معتادش منو متعجب و سردر گم کرد چندین ماه پیگیری کردم و حتی وقتی چندین روز ازش خبر نداشتم توی خیابون با دوست معتادش پیداش کردم و یه بارم دروغ گفت میره مسافرت که توی خونشون با همون دوست معتاد پیداش کردم و متوجه شدم معتاده (1.5 سال پیش) بعدش از علاقم بهش کم شد و خیلی سختی کشیدم تا از دلم بیرونش کنم. یکم این اتافاق افتاد که علاقم کمتر شد اما دلم نیومد کامل رهاش کنم گفتم یکم کمکش کنم تا خوب شه، دورادور متوجه شدم داره ترک میکنه چون حانوادش فهمیده بودن اما به روی خودش نمیاورد و منم که چند بارگفتم گفت همچین چیزی نیست...
    بعد از مدتی انقدر ازش دلسر شدم که دیگه باهاش تماس و ملاقاتامو کم کردم . یکم قبلش همکارم ازم خواستگاری کرد که چون توی این کشمکش ها بودم و بعضی وقتا هنوز اونو دوست داشتم خیلی جواب روشنی بهش ندادم اما به واسطه کارمون و اینکه پسر خوبی بود و دلم نمیخواست از دستش بدم کما بیش باهاش در ارتباط بودم. ازون طرف محمد ول کن نبود و ظاهرا اعتیاذشو ترک کرده بود همش میگفت چرا ارتباطت با من کم شده و زیر سرت بلند شده و تحدیدم میکرد وقتی بهش زنگ نمیزدم و کم محلی میدید قاطی میکرد تا اینکه راضیش کردم بریم پیش مشاور تا مشاور بتونه راضیش کنه که ما به درد هم نمیخوریم و بتونم بدون دردسر ازش جدا شم.
    اون موقع هایی که باهم خوب بودیم خیلی همدیگرو دوست داشتیم و عاشق هم بودیم که هی این دوست داشتن کم و زیاد میشد و از یک طرف میخواستیم رابطرو درست کنیم از طرف دیگه خراب میشد
    مشاور بهم گفت بهش وقت بده و به مشاورم گفتم خواستگار دیگه ایم دارم گفت چند مدت صبر کن دوتاشونو بشناسی شاید محمد تغیر کرده و درست بشه...
    توی همین زمان متوجه ارتباط من با همکارم شد که از قبلش منم داشتم ارتباطمو باهمکارم قطع میکردم به امید خوب بودن و دوست داشتن محمد. امامحمد شکاک و بداخلاق شده بود اوایل و در حین شکهای بیخودی که میکرد میخواست همکارمو بکشه بعد مدتی که اروم شد و رابطمون خیلی خوب و عاشقانه شد متاسفانه و با اشتباه خودم رفتیم مسافرت دورازچشم خانوادم البته خانواده اون در جریان بودن، همون اول مسافرت متوجه شدم که مواد مصرف میکنه و قرص متادون 5 میخوره به سختی جلو خودمو گرفتم و هیچی نگفتم چون همه عمرم ارزوم بود قبل اغز ازدواج باکسی که دوستش دارم مسافرت برم.
    چند روز بعد ازمسافرت بهش کم محلی کردم و چند روز بعد همه چیزو بهش گفتم که متوجه شدم معتاده و قرص مصرف میکنه و میخوام باهاش کات کنم هرچند هاشا میکرد و من جلوش پیش یه دکتر رفتم و در مورد قرص متاون5 که دیده بودم پرسیدم دکترم گفت فرد استفاده کننده معتاد بوده یا هست
    بعدش وقتی دید من دیگه جوابشو نمیدم شروع کرد به نحدید و مزاحمت حتی یه بار انقدر دعوا کردیم وسط خیابون و منو زد که چون موبایلمو گرفت فرار کردم و با گوشی یه نفر خواستم زنگ بزنم به 110 ... از ترس تحدیداش به برادرم گفتم و چند بار با برادرم صحبت کرد و چند بار سه نفری که متقاعدش کنیم اما منطقی فکر نمیکرد و قبول نمیکرد. جلو محل کارم و خونه واسم مزاحمت ایجاد کرد و نصف شب زنگ زد خونمون تا بترسم که مامانم اینا بفهمن و جوابشو بدم. خطمو عوض کردم تا از تحدیدا و اعصاب خوردیاش راحت بشم. اما بعد دو هفته به خونمون تماس گرفت و با مادرم صحبت کرد گفت ما چند سال باهم درارتباط بودیم و من محمدو سرکار گذاشتم و الکی بهش قول لزدواج دادم !!
    دیروزم توی واتس اپ یه عکس من و خودش که کنار هم و توی گالری گرفته بودیم رو فرستاد و جنگ اعصاب جدیدی واس ما درست کرد و منو جلو مامانم خراب کرد. حالا هم به برادرم مسح داده که میخواد با مامانم اینا رو در رو صحبت کنه و من خیلی میترسم بیشتر آبرومو ببره
    خیلی اشتباهای زیادی کردم. اما در حال حاضر نمید.نم چطور باهاش برخورد کنم که شرش کم بشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    تشکر شده 43 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نحوه برخورد با نامزد سابق بی منطق و عصبی

اين دوتا جملت منو داغون كرد

خيلي همديگرو دوست داشتيم عاشق هم بوديم
    در حال حاظر نميدونم چطوري باهاش برخورد كنم كه شرش كم بشه

ميدوني تو فقط يكيرو ميخواستي باهاش باشي مهم نبود محمد باشه تقي باشه نقي باشه ، مهم اينه كه كدوم بهتر باشه

شما كه خوب بلدي به همكارت بگو زن بزنه به طرف چنتا فحش بهش بده بگه اين زنم ، اونم بيخيال ميشه

كاري كه همه دارن ميكنن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    تشکر شده 55 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_yas19 نمایش پست ها
    اين دوتا جملت منو داغون كرد

خيلي همديگرو دوست داشتيم عاشق هم بوديم
    در حال حاظر نميدونم چطوري باهاش برخورد كنم كه شرش كم بشه

ميدوني تو فقط يكيرو ميخواستي باهاش باشي مهم نبود محمد باشه تقي باشه نقي باشه ، مهم اينه كه كدوم بهتر باشه

شما كه خوب بلدي به همكارت بگو زن بزنه به طرف چنتا فحش بهش بده بگه اين زنم ، اونم بيخيال ميشه

كاري كه همه دارن ميكنن
    شما چقدر حق به جانب حرف میزنی متوجه نشدی ایشون میگن تمام تلاششو کرده الان به نظرتون باید با یه مرد معتاد که هنوز هیچی نشده کارش تهدید و کتک زدنه ارتباطش رو ادامه بده؟
    نه خانم محترم کاملا بذارش کنار دلت هم براش دیگه نسوزه به تهدیداش هم اهمیت نده با هر کسی هم خواستی ازدواج کنی بگو که یکی فقط تو زندگیت بوده که به خاطر اعتیادش چیزی که نه قابل ترکه و نه قابل گذشت گذاشتیش کنار....
    شما هم دنبال یه رابطه پایدار بودی نه هر کسی....

4. 3 کاربران زیر از aram37 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aram37 نمایش پست ها
    شما چقدر حق به جانب حرف میزنی متوجه نشدی ایشون میگن تمام تلاششو کرده الان به نظرتون باید با یه مرد معتاد که هنوز هیچی نشده کارش تهدید و کتک زدنه ارتباطش رو ادامه بده؟
    نه خانم محترم کاملا بذارش کنار دلت هم براش دیگه نسوزه به تهدیداش هم اهمیت نده با هر کسی هم خواستی ازدواج کنی بگو که یکی فقط تو زندگیت بوده که به خاطر اعتیادش چیزی که نه قابل ترکه و نه قابل گذشت گذاشتیش کنار....
    شما هم دنبال یه رابطه پایدار بودی نه هر کسی....
    واقعيت همينه كه من گفتم ، دختر چه معني داره قبل ازدواج بدون هماهنگي با خانواده پاشه بره مسافرت ، خب بعد انتظار دارن زندگي خوبي هم داشته باشن
    زندگي بالا پاين داره قرار نيست طقي به طوقي. خورد كه بزارن برين فرقي نداره پسر يا دختر ، حالا اگر همين كارو با تو انجام ميداد چكارا كه نميكردين

اين عشق نيست كه شما ها داشتين فقط گزينه بهتر از اين نداشتي ، اگر گزينه بهتر ميداشتي همون اول ولش ميكردي ، يكرو ميخواستي باهاش باشي چون گزينه ديگه اي به پستت نخورد خواستي همينو نگه داري تا از دستش ندي سعي كردي اعتيادشو درمان كني ، كالا كه يكي ديگه پيدا شده خب رفتي پي ديگري

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    تشکر شده 55 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_yas19 نمایش پست ها
    واقعيت همينه كه من گفتم ، دختر چه معني داره قبل ازدواج بدون هماهنگي با خانواده پاشه بره مسافرت ، خب بعد انتظار دارن زندگي خوبي هم داشته باشن
    زندگي بالا پاين داره قرار نيست طقي به طوقي. خورد كه بزارن برين فرقي نداره پسر يا دختر ، حالا اگر همين كارو با تو انجام ميداد چكارا كه نميكردين

اين عشق نيست كه شما ها داشتين فقط گزينه بهتر از اين نداشتي ، اگر گزينه بهتر ميداشتي همون اول ولش ميكردي ، يكرو ميخواستي باهاش باشي چون گزينه ديگه اي به پستت نخورد خواستي همينو نگه داري تا از دستش ندي سعي كردي اعتيادشو درمان كني ، كالا كه يكي ديگه پيدا شده خب رفتي پي ديگري
    متاسفم برای این افکار پوچ که هنوز هم شماها دارین.....شما پسرها هر کاری دلتون بخواد بکنید قبل از ازدواج ولی دختر حق نداره و چه معنی داره داره......چشمهاتون رو بشورید با همین طرز فکرهای قدیمی و کثیفه که به منجلابی داریم میریم که معلوم نیست تهش چیه....دخترها هم حق دارند که قبل از ازدواج پسر مورد نظرشون رو بشناسن و همه جوره تستش کنند و ببینند طرف همونیه که می خوان یا نه....این حق برای هر دو جنسه نه فقط پسرها.....این خانم هم تمام تلاششو کرده و دیگه عذاب وجدانی نداره پسره اگر می خواست باید اعتیاد رو کنار میذاشت...انگار عادتتون شده همه گذشتها از خانمها باشه

7. کاربران زیر از aram37 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : برخورد با نامزد سابق بی منطق و عصبی

سلام
    با خانواده ات صحبت کن و همه ماجرا را بگو
    بعدش اکه ی بار دیگه مزاحم شد و به خونتون زنگ زد یا سرراهت را گرفت ازش شکایت کن .
    از اون خواستگارت هم دوسه ماه وقت بخواین بعدش بهش جواب بدین.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aram37 نمایش پست ها
    متاسفم برای این افکار پوچ که هنوز هم شماها دارین.....شما پسرها هر کاری دلتون بخواد بکنید قبل از ازدواج ولی دختر حق نداره و چه معنی داره داره......چشمهاتون رو بشورید با همین طرز فکرهای قدیمی و کثیفه که به منجلابی داریم میریم که معلوم نیست تهش چیه....دخترها هم حق دارند که قبل از ازدواج پسر مورد نظرشون رو بشناسن و همه جوره تستش کنند و ببینند طرف همونیه که می خوان یا نه....این حق برای هر دو جنسه نه فقط پسرها.....این خانم هم تمام تلاششو کرده و دیگه عذاب وجدانی نداره پسره اگر می خواست باید اعتیاد رو کنار میذاشت...انگار عادتتون شده همه گذشتها از خانمها باشه
    من كاره پسرو تاييد نكردم ، دختر و پسر حق ندارن براي شناخت فيلم بازي كنن ، فكر كردي حالا طرف به ظاهر خودشو خوب جلوه بده ديگه تمومه ؟ امثال اين خانم اگر راحت به پسرا چراغ سبز نشون ندند خيلي از مشكلات بوجود نمياد ، جامعه ما با جامعه اروپا فرق ميكنه كه بگي ديدت سنتي هست افكارت قديمي هست
    وقتي طرف اينقدر راحت با بكي دوست ميشه بدون اينكه. خانوداش بدونن حدود ٢ سال هم رابطه داشته خوب ميخواي از اين بهتر باشه ؟
    زندگي كه بحساب با حلال داره پيش ميره عاقبتش مشخص نيست واي بحال بقيش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)