نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: برگشت کسی که دوسش دارم

1070
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35986
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

برگشت کسی که دوسش دارم

سلام
    من یک سال و نیم پیش با یه نفر بودم که خیلی به هم علاقه داشتیم اما مشکلاتی به وجود اومد که باعث شد اون از من جداشه.اما خودش هنوز بهم علاقه داشت ولی چون فک میکرد بودنمون باهم عقلانی نیست رفت.من هنوز فراموشش نکردم.برای برگردوندنش هر کاری کردم حتی گریه و خواهش.ولی حالا میفهمم اون کارا فاصلمونو بیشتر کرد.با این حال تمام این مدت خودشم دو دل بود.هی بامن مهربون میشد البته بدون این که حرفی از شروع دوباره بزنه و هی میرفت.تا این که دوماهه اصلا باش حرف نمیزنم و بهش گفتم دیگه برنگرد اینطوری .تو این دو سال باهیچکس نبوده و عاشق کسی نشده . جز یه رابطه یک ماهه که خودش تمومش کرد و علاقه ای هم نداشت.و حالا مطمینم هنوزم دو دله .به قول خودش دلش میگه بامن باشه عقلش میگه نباشه. و بین عقل و قلبش جنگه . من چیکار کنم که برگرده ؟
    لطفا راهنمایی کنید . دیگه از انتظار خسته شدم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : برای برگردوندن کسی که دوسش دارم چیکار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Penhan نمایش پست ها
    سلام
    من یک سال و نیم پیش با یه نفر بودم که خیلی به هم علاقه داشتیم اما مشکلاتی به وجود اومد که باعث شد اون از من جداشه.اما خودش هنوز بهم علاقه داشت ولی چون فک میکرد بودنمون باهم عقلانی نیست رفت.من هنوز فراموشش نکردم.برای برگردوندنش هر کاری کردم حتی گریه و خواهش.ولی حالا میفهمم اون کارا فاصلمونو بیشتر کرد.با این حال تمام این مدت خودشم دو دل بود.هی بامن مهربون میشد البته بدون این که حرفی از شروع دوباره بزنه و هی میرفت.تا این که دوماهه اصلا باش حرف نمیزنم و بهش گفتم دیگه برنگرد اینطوری .تو این دو سال باهیچکس نبوده و عاشق کسی نشده . جز یه رابطه یک ماهه که خودش تمومش کرد و علاقه ای هم نداشت.و حالا مطمینم هنوزم دو دله .به قول خودش دلش میگه بامن باشه عقلش میگه نباشه. و بین عقل و قلبش جنگه . من چیکار کنم که برگرده ؟
    تصمیم با شما نیست
    تصمیم با اون فرد مقابل هست که انتخابشون منطق باشه یا احساسش !!!

شما تنها کاری که میتونی بکنی اینه از خدا بخوای اون چیزی که به نفع و صلاحته رو پیش بیاره و اگه در باهم بودنتون ضرری نیست بهت نزدیکش کنه.اگر اعتقاد به مانترا داری از مانترای عشق استفاده کن باعث میشه عشقت زودتر بهت جذب بشه حالا اگه این باشه این اگه این نباشه یه فرد دیگه که مناسبته
    امضای ایشان
    http://مرکزمشاوره.com

3. کاربران زیر از هوگر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. مشکلتون چیه؟ چرا نمیتونید با هم باشید؟ هیچ راهی نیست؟

5. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35986
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . اون بامن مشکل داره . اون زمان که دعوامون میشد بخاطر این بود که بخاطرمشکلاتش نمیتونست منو ببینه و میخواس تنهاباشه منم بخاطر شرایط بدم نمیتونستم درک کنم تجربه ای هم از رابطه نداشتم و همش بحث و دعوامیکردیم. مطمئنم که دوسم داره ولی خیلی عاقل و محافظه کاره میترسه اگه برگرده دوباره دعواکنیم میترسه با هم تفاهم نداشته باشیم.ولی الان من خیلی عوض شدم و شرایط هردومون خیلی بهتره
    ویرایش توسط Penhan : 07-18-2017 در ساعت 03:41 PM

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35986
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام. مشکلتون چیه؟ چرا نمیتونید با هم باشید؟ هیچ راهی نیست؟
    سلام . اون بامن مشکل داره . اون زمان که دعوامون میشد بخاطر این بود که بخاطرمشکلاتش نمیتونست منو ببینه و میخواس تنهاباشه منم بخاطر شرایط بدم نمیتونستم درک کنم تجربه ای هم از رابطه نداشتم و همش بحث و دعوامیکردیم. مطمئنم که دوسم داره ولی خیلی عاقل و محافظه کاره میترسه اگه برگرده دوباره دعواکنیم میترسه با هم تفاهم نداشته باشیم.ولی الان من خیلی عوض شدم و شرایط هردومون خیلی بهتره

8. کاربران زیر از Penhan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35986
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هوگر نمایش پست ها
    تصمیم با شما نیست

شما تنها کاری که میتونی بکنی اینه از خدا بخوای اون چیزی که به نفع و صلاحته رو پیش بیاره و اگه در باهم بودنتون ضرری نیست بهت نزدیکش کنه.اگر اعتقاد به مانترا داری از مانترای عشق استفاده کن باعث میشه عشقت زودتر بهت جذب بشه حالا اگه این باشه این اگه این نباشه یه فرد دیگه که مناسبته
    خیلی ممنون از پاسختون.مانترای عشق چطوریه

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    تشکر شده 36 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : برگشت کسی که دوسش دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Penhan نمایش پست ها
    سلام
    هدفتون از برگشتنش چیه ؟؟ اینکه نیاز عاطفیتون رفع بشه؟
    شما هم ببین عقلتون چی میگه بهتر نیست که این رابطه تمام شده بمونه چون اگر خواهان رابطه اصولی و دایم هستید فقط با ازدواج میشه به این خواسته رسید
    تنها چیزی که در حال حاضر به شما حکمفرماس احساستونه

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    تشکر شده 36 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط هوگر نمایش پست ها
    تصمیم با شما نیست

من که امتحان کردم اصلا جواب نگرفتم
    به فرشته عشق و ازدواج هم نامه نوشتم فایده نداشت
    تکنیکهای قانون جذب رو هم بکار بردم ودر آخر قبل از نا امیدی رها سازی کردم ولی بی فایده بود متاسفانه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)