نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بچه فامیلمون خیلی اذیت میکنه

739
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20881
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه فامیلمون خیلی اذیت میکنه

بچه فامیلمون خیلی شلوغ میکنه و بچه هارا اذیت میکنه انگار نه انگار که داری باهاش حرف میزنی روش هیچ تاثیری نداره امثال هم به پیش دبستانی میره لطفا راهنمایی کنید

2. کاربران زیر از moein hasanpour بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19385
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بچه فامیلمون خیلی اذیت میکنه

خب بعضی بچه ها خیلی شیطون هستن ... این بچه هم که 6 سالشه فقط ... شاید اگه پدر و مادر بچه با روانشناس صحبت کنن بهتر باشه .... شما هم جوری باهاش رفتار نکنید که شخصیت بچه خورد بشه نگین بچس نمیفهمه شخصیت چیه و این حرفا ... اتفاقا ممکنه رفتار نادرست اطرافیانش در برخورد با اون شدیدا تو ذهنش بمونه و تاثیر بدی بذاره ... مثلا من خودم وقتی چهارسالم بود یک حرف خیلی بد و زشتی رو توی مجلس ختم یکی از آشناهامون زدم ...خب بچه بودم و سر یه موضوعی ناراحت شدم و اون حرف رو زدم ...هیچ وقت یادم نمیره که داییم جلوی جمع چه حرفی به من زد و چه رفتاری با من کرد... الان با وجود اینکه حدود بیست سال ازون ماجرا گذشته یه حس بدی دارم تو برقراری ارتباط با اون داییم هرچند واقعا دوستش دارم ولی اون صحنه هیچ وقت یادم نمیره .... این همه حرف زدم که بگم اگه فک میکنین رفتار یه بچه درست نیست حتما با روانشناس کودک مشورت کنید و طبق ذهنیات خودتون و راه حل هایی که به نظر خودتون درسته عمل نکنید...
    امضای ایشان
    مصرف بیش از حد احترام باعث "اختلالات روانی" طرف مقابلو "اختلالات عصبی" شما می گردد ... لطفا در میزان مصرف دقت کنید ..!!!

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20633
    تشکـر
    3
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بعضی بچه هاطبیعتا درچنین سنی عادت به شلوغ کردن وجلب توجه کردن ازاین راه رادارندچون فکرمی کنندهرکاری که باعث بشه خودشون یادیگران رابه خنده بیندازنددرسته. دلیلش هم درک نکردن وتشخصیص ندادن درست خوب وبداست درچنین مواردی خشونت اون هم درجمع یاحضورحتی خودبچه های دیگرمی تواندتاثیرمنفی طولانی مدتی گذارد. رفتارکودک هم مثل یه شاخه کوچک درخت است که می شه آن رابه هرسوتکان داداماوقتی بزرگ شدآن شاخه محکم می شوداگربخواهی آن راتکان دهی سخت ودرعین حال امکان شکستن آن است رفتارغلط هم اگردرکودکی درست نشودمثال همان شاخه محکم تبدیل به یک خصلت تقریباغیرقابل تغییرنگوییم اماسخت قابل تغییرمی شود. پدرومادرخصوصامادرکه معمولا بیشتردرکناربچه است باید حدومرزرابرای کودک خوددرموارداین چنینی مشخص کند.دربعضی مواقع تنبیه لازم است تابچه هروقت بخواهداذیت کندبفهمدارزش این کاربه تنبیه شدنش نمی ارزد درصورت دلسوزی های اشتباه کودک دچاراشتباهاتی همچون تکراراین اشتباه درمدرسه وهمچنین حرف گوش نکن وکم کم بهانه گیری وخواسته های نامعقول درسالهای آتی می شود.اگرکودک رادراین سن کنترل نکردپس نبایدتوقع داشت درآینده درصورت درخواستهای نامعقول او ایستادگی کردالبته لزوماهمیشه این رفتاروعواقب برای هرکودکی بااین شرایط قرارنیست پیش بیاد.اینهایی راکه گفتم تاحالا برای دوتاکودک ازاقوام پیش آمده .موفق باشید.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

لذتی که در پس گردنی زدن به بچه های تخسِ مهمونا دور از چشم والدینشون هست، در انتقام نیست.

شما چرا اینقدر نگرانشی .این اخلاقش نتیجه برخورد نادرست والدینش با کودک دلبندشون بوده .اگر این کودک از نزدیکان درجه یک شما ست

به پدر ومادرش توصیه کنید به یک روانشناس اطفال مراجعه کنند درصد زیادی از کودکان که این مشکل رو دارند (عدم توجه به حرف ) مبتلا به

بیش فعالی هستند .البته هنگام سنجش تا حدودی متوجه بیقراری کودک میشن وخودشون ارجاع میدن به روانشناس
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)