نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: بی احساس شدن بعد از یک رابطه

2003
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2244
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی احساس شدن بعد از یک رابطه

سلام من 2 سال پیش به مدته 4 سال با پسری در رابطه بودم،ولی دقیقا از زمانی که رابطه ی ما بهم خورده من خیلی بی احساس شدم نسبت به همه ی پسرا،چند بار خواستم باز با افراده دیگه ایی ارتباط برقرار کنم ولی نتونستم به هیچکس حسی پیدا کنم،خیلی دوست دارم بتونم با کسی ارتباطه عاطفی برقرار کنم ولی نمیتونم،حالا میخوام ازدواج کنم و میترسم این مثله بی احساسیم واسم مشکل ایجاد کنه،ممنون میشم راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    تشکر شده 87 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بی احساس شدن بعد از یک رابطه

سلام
    تو همه احساست رو برای اون آقا(دوست سابقتون) خرج کردی، به خاطر همین بی احساس شدی

به نظر من فعلا ازدواج نکن و هیچ رابطه دوستی با جنس مخالف هم برقرار نکن. یه مدتی تنها باش و دنبال فعالیت های فرهنگی و مذهبی باش. بعدش ایشالا خوب بشی و بتونی ازدواج کنی.

اگه الان ازدواج کنی هم برای خودت بی معنی هست و هم همسرت با کمبود احساس و توجه از سوی تو مواجه میشه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2244
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از راهنمایی.اخه مشکله من اینکه واقعا به یک نفر نیاز دارم نمیتونم تنها باشم،الان 2،3 ماهی هست که تصمیم گرفتم تنها باشم ولی متاسفانه واقعا دارم از تنهایی عذاب میکشم ولی این چند ماه با خودم خیلی مبارزه کردم که با کسی رابطه برقرار نکنم.یک سواله دیگه هم داشتم،اون اقایی که باهاش دوسال پیش در رابطه بودم خیلی سردترو بی احساس تر از من شده حتی به خانواده اش هم هیچ حسی نداره و بی عاطفه اس راجبه مشکلش فقط به من گفته خیلیم داره عذاب میکشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

1. ببخشید امکان داره سن خودت و اون آقا رو بگی؟ 2. رابطه تون در چه حد و از چه طریقی بود؟ 3. چرا بهم خورد؟

اگه مایل هستی جواب رو بده.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2244
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله.من 20 سال و اون اقا 21,ما همسایه هستیم و پدرامون هم یک جا کار میکنن،از این طریق ما وقتی دبیرستانی بودیم باهم اشنا شدیم و خانواده ها کاملا در جریان رابطه بودن و قصد داشتیم بعد از اتمام دانشگاه برای ادامه تحصیل ازدواج کنیم و از ایران بریم ولی مادر اون اقا بسیار با من مخالف بودن و در نهایت ما به صورت توافقی رابطه را تمام کردیم.اوایل واسه هردومون سخت بود ولی الان دیگه حسی بهم نداریم و گهگاهی بهم اس ام اس میدیم.که حالا از اون مشکلی که واسش پیش اومده گفت,البته به گفته ی خودش،مشکلشو از رابطه ی گذشته نمیدونه.فقط میگه که اینجور شدم
    ویرایش توسط yasna : 02-04-2014 در ساعت 11:43 PM

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

به نظر من شما بی احساس نشدید بلکه سرخورده شدید چون آدم بی احساس از ایجاد و آغاز یک رابطه عاطفی جدید خوشش نمیاد چون اصلا حوصله ابراز احساسات رو نداره و یا حتی از این کار بدش میاد اما شما به دنبال پیدا کردن یک دوست جدید هستید و این نشون میده که هنوز از این کار خوشتون میاد.

نسبت به خانواده یا سایر افراد اطرافتون بی احساس شدید چون در واقع اونا رو مانعی بر سر راه رسیدن به آرزوهاتون دیدید. هر دوی شما نیاز به زمان دارید که گذشته رو فراموش کنید چون با اوضاع الانتون به نظر من، الان وقت مناسبی برای ازدواج هر یک از شما با شخص دیگری، نیست.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2244
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از راهنمایی

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2284
    تشکـر
    15
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

انشا... ک خوب بشی...زیاد جوش نزن بعضی مشکلات فقط ب گذشت زمان حل میشن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد