نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بی قرار و بی نظم شدم

982
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2380
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی قرار و بی نظم شدم

با عرض سلام

من یه زن 30 ساله هستم که تو سن 18 سالگی ازدواج کردم شوهرم اعتیاد داشت بعد از 11 ازش جدا شدم. تقریبا یک سال و نیم پیش. بخاطر مشکلات مالی مجبور شدم برم سر کار و ... خیلی برام سخت بود تو محیط کار برام مشکل پیش اومد. صاحب کارم به من نظر بد داشت منم برام سخته اونجا کار کنم بنابراین تصمیم گرفتم از اونجا بیام بیرون. تا اینکه بالاخره یه نفرو جای من گرفتن. حالا هفته ای یبار فقط برای حسابرسی کارای شرکت میرم. یه دفتر ترجمه هم خودم راه انداختم که خیلی درامد نداره فقط شاید در حد اجاره مغازه. از طرفی تو این یک سال و نیم اینقدر به خودم فشار کاری وارد کردم که دیگه واقعا خسته شدم خیلی خسته ام . از یه طرف تنهایی از یه طرف فشار مالی از یه طرف افسردگی از یه طرف ... همه اینا باعث شده من به یه آدم نا آروم تبدیل بشم که نمیتونه درست تصمیم بگیره. نظم ندارم دیگه در صورتیکه قبلا اینجوری نبودم. حالا دیگه بیرون رفتن از خونه برام خیلی سخت شده. دوست دارم همش تو خونه بشینم بعضی وقتا واقعا فکر میکنم دیگه از این زندگی خسته شدم. هیشکی نیست حمایتم کنه. هیشکی. نمیدونم چیکار کنم ارادم دوباره برگرده و بتونم رو پاهام وایسم؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بی قرار و بی نظم شدم

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که تجربه این شرایط در زندگی مشترک برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما عزیزم در هرصورت شما در این 11 سال تلاش خودتان را برای زندگی مشترک کرده اید و خب در زمان فعلی می توانید برای زندگی خودتان از مسیر سازنده تری تلاش کنید.
    در زمان فعلی شما یک خانم آزاد هستید و خب می توانید به نیازهای عاطفی خود در مسیر ارتباطی که سازندگی و هدفمندی مشخصی داشته باشد پاسخ بدهید و در این مورد مشکلی وجود ندارد در کنار اینکه خب شرایط کاری نیز در هرصورت می تواند با دشواری زیادی همراه باشد و خب شما بهتر است به میزانی از خودتان توقع کار کردن داشته باشید که به شرایط روحیتان آسیب وارد نکند و در توانمندی شما باشد.
    بهتر است که برای بهبود شرایط روحیتان از یک روانشاس به صورت حضوری یا تلفنی نیز کمک بگیرید چون بهتر است که شرایط روحی شما ارزیابی شود در کنار اینکه افکار و احساسات شما بررسی شود تا بتوانیم کمک کنیم از این مرحله بهتر عبور کنید.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد