نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: ترس از شب زفاف

3691
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19381
    تشکـر
    16
    تشکر شده 36 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

ترس از شب زفاف

در شب زفاف باید چه رفتاری داشته باشیم و چه جوری بر ترسمون قلبه کنیم و چه جوری ظاهر بشیم من که دلم میخواد هیچ وقت پیش میاد.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ترس از شب زفاف

لطفا با یه سرچ ساده توی گوگل به مطالب مفید و کاربردی در این خصوص دست پیدا میکنید .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa_0077 نمایش پست ها
    در شب زفاف باید چه رفتاری داشته باشیم و چه جوری بر ترسمون قلبه کنیم و چه جوری ظاهر بشیم من که دلم میخواد هیچ وقت پیش میاد.

این حالت که برای ایشان ایجاد شده ، یک حالت اختلال کنشی در روان پزشکی و یک کج کاری جنسی است که به آن واژینیسم یا واژینیسموس می گویند . به زبان ساده و علمی این است که ، این مشکلی است که در زوج جوان و خانم ایجاد میشود . وقتی زوج وارد زندگی زناشویی میشوند و می خواهند رابطه همسری برقرارکنند ، در واقع در شب زفاف عروسی کنند ، عضلات ثلث خارجی اندام جنسی خانم بطور کاملاً غیر ارادی منقبض و سفت میشود و البته نه در همه خانم ها . و وقتی می خواهد با همسرش ارتباط برقرار کند احساس درد شدیدی می کند . لذا تن به ارتباط نمیدهد و نمی تواند عروسی کند . دوشیزه می ماند و گاهی تا مدتهای مدیدی هم این مسئله ادامه پیدا میکند . در این اواخر موردی بود که پنج سال ازدواج کرده بودند و خانم هنوز دوشیزه است . حتی در مصر زوجی بوده که بعد از هفت سال مراجعه کرده اند و بالاخره با درمان میتوانند مشکل خود را حل کنند . متاسفانه در مواردی این قدر طول می کشد . البته نمی خواهم عزیزان را نگران کنم ، این موردی است . این اختلال چیز مهمی نیست و به سادگی درمان میشود ولی متاسفانه چون زوج های جوان اطلاعات ندارند و اطلاعاتشان در این زمینه ضعیف است دنبال درمان نمی روند و این را به یک مشکل جدی در زندگی تبدیل می کنند ، حتی تبدیل به بحران میشود . مواردی داشته ام که گفته اند ، من در زندگی شکست خورده ام و ما می خواهیم جدا شویم پسر من این شکست نیست یک مسئله ساده و قابل درمان است معرفی می کنیم و درمان میشوند متاسفانه بعضی این تلقی را دارند که ما در ازدواجمان شکست خوردیم و باید از هم جدا شویم و بهم نمی خوریم حتی یک وقت هایی آقا گمان می کند خانم سرد مزاج است و می خواهد تا آخر عمر ادامه پیدا کند . نه عزیزان ، واژینیسم به معنای سرد مزاجی نیست نه ممکن است این خانم خیلی هم گرم باشد نیاز هم دارد ولی بخاطر انقباض عضلانی و یا اسپاسم که باعث درد میشود ، تن نمیدهد لذا به ایشان عرض میکنم خیلی دقت بفرمایید ، بدخلقی ، سرزنش ، ایجاد فشار ، تهدید به طلاق و یا حتی متوسل شدن به زور و خشونت اصلا جواب نمیدهد و وضع وخیم تر میشود و این منشا روحی روانی دارد . این کارها را نکنید . ایشان باید درمان شود و اگر درمان نشود و ادامه پیدا کند ممکن است روی ابعاد دیگر زندگی شما تاثیر بگذارد .

برای چی مشکل بوجود می آید آیا میتوان از آن جلوگیری کرد ؟
    واژینیسم عللی دارد و شاید مهمترین روحی و روانی است مثلا خانم ترس دارند و این بنظر من علتش عدم آگاهی زوج های جوان است و ما در کشورمان در این زمینه خیلی ضعف دا ریم وضعف فرهنگی در این قسمت داریم . جوانان در رابطه با مسائل جنسی اطلاعات ندارند ، وارد زندگی میشوند و در درونشان ترس ایجاد میشود . بعضی ها سوال می کردند که من از ازدواج می ترسم . پاسخ دادم : شما میترسید ، چون جهل دارید . شما اگر بدانید و مطالعه کنید .الناس اعداء ما جهلوا : مردم ، دشمن نادانی های خود هستند . وقتی ما چیزی را نمیدانیم می ترسیم . جهل ، واقعا ترس دارد . لذا من توصیه ام این است که این مسئله پیش نیاید و کسانی که در دوره عقد هستند و می خواهند این مسئله پیش نیاید ، مطالعه کنند . دوره عقد ، فواید زیادی دارد . یک کارورزی برای خانم و آقا است . یکی از راه های کارورزی ، مطالعه است . بهترین زمان مطالعه همین حالا است زیرا قبل از عقد به درد شما نمی خورد. ما در این زمینه ، کتاب داخلی و خارجی داریم . بخاطر اهمیت و ابتلائی است که ، مردم به این مسئله دارند. مثل کتاب دکتر استون ، پاسخ به مسائل جنسی و زناشویی ، کتاب خوبی است . کتاب جامع و خوبی است و این مسئله را هم توضیح داده است . راهنمای خانواده و آشنایی با مسائل جنسی و زناشویی دکتر علی اکبری هم، هست . ترس و اضطراب، با هم فرق می کند . این اضطراب ، چرا ایجاد میشود ؟ بعضی ها اطلاعات نادرست در مورد عروسی به دختر خانم ها میدهند و می گویند این رفتار ، رفتار دردآوری است . ممکن است در بعضی ها به خاطر ساختار بدنی باشد ولی نیاید ، این مشکل را تعمیم داد و عمومیت ندارد . این را می گویند و دختر دچار اضطراب میشود . ما به خانمی که این مشکل را دارند ، عرض میکنیم ، شما چرا ، بعضی ها را الگو قرار میدهید ؟ هشتاد درصد خانم هایی که ازدواج کرده اند ، هیچ مشکلی برایشان پیش نیامده و دارند زندگی میکنند و شما چرا ، آن چند نفر را ملاک قرار میدهید ؟ آنهایی که از شما ضعیف تر و لاغرتر و کوچکترهستند ، ازدواج کردند و مشکلی هم برایشان ایجاد نشده است . متاسفانه بعضی مواقع ، خانواده ها این استرس را بوجود می آورند سی سال است که انقلاب کرده ایم ، در جهت علمی پیشرفت کرده ایم . ولی هنوز خانواده هایی ، در بعضی شهرها داریم که با این قضیه ، برخورد های وحشتناکی میکنند . دختر و پسر را در شب زفاف م تحت فشار قرار میدهند که باید عروسی کنید . این اضطراب و استرس می آورد. مشکل واژینیسم برای خانم ایجاد میشود و برای آقا هم مشکلاتی ایجاد میکند . این افکار را دور بریزید و فرهنگ سازی کنید و محکم بگویید ما بنا بر عروسی نداریم . زیر یک سقف می رویم و زندگی زناشویی را شروع میکنیم ولی می خواهیم از نظر روحی آماده بشوییم و به این آمادگی برسیم و متاسفانه ، برخوردهای نسنجیده آقا ، در شب زفاف و بی تدبیری ها ، رفتارهای خشن و به دور از عواطف و شتاب زدگی ، این مشکل واژینیسم را در همسر شما ایجاد میکند . فرصت بدهید . شتاب نکنید . بگذارید ارتباط عاطفی برقرارکنند. این سنت در دین ، اصلا مستندات ندارد . ما در فرهنگ ایرانی ، یک چیزهایی داریم که فرهنگ اسلامی و دینی ما نیست و برعکس هم هست . البته حالا کمتر شده ، چون سطح فرهنگ ها بالارفته است . یک زن و مرد ، هر وقت که نیاز داشتند ، ازدواج می کنند .مستقر در منزل بشوند و بیشتر این شتاب زدگی ها هم ، ازطرف خانواده ها است که می خواهند ثابت کنند ، دختر خانمشان دوشیزه بوده و مدرکی برای خودشان و دیگران می خواهند که ، کار قشنگی نیست . ولی گاهی مربوط به شب زفاف نیست . به دوران خیلی قدیم ربط دارد ، دوران کودکی ، یک تجربه ناخوشایندی در همین زمینه ها داشته اند . مثلا دختر خانم کوچولویی بودند که با بدنشان ور می رفتند و مادر ، یک برخورد بدی کرده واین توی ضمیر ناخودآگاهش رفته است . پس این خیلی مهم است . حالابیست سال گذشته و این ، ترس و وحشت ایجاد کرده ، شاید گاهی اضطراب نیست ، احساس گناه است . ما در خانواده های مذهبی داریم که با مسائل جنسی طوری رفتار می کنند که انگار این مسائل ، صددرصد مسئله کثیفی است و رفتارهای آلوده ای است و گناه است و اینطور جا می اندازد . بله ما خانواده مذهبی نیاز داریم که عفت ، حیاء ، پاکدامنی را آموزش دهیم . این ها ، همه به جای خود است . ولی این شدت عمل ها و سخت گیرهای زیادی ، برایش جا می اندازد که ، معادل گناه است و آنرا گنا ه می داند . ممکن است نقص عضو التهابی در دستگاه جنسی و اندام جنسی زن پیش بیاید که همه قابل درمان است و عرض کردم ، پی گیری کنید و درمان کنید .

کجا باید مراجعه کنند ، به چه متخصصی مراجعه کنند و راه کار آن چیست ؟
    چون این مشکل چند بعدی است ، ممکن است نیاز به درمان دارویی و روان درمانی باشد و ممکن است به متخصص های مختلفی نیاز داشته باشد ولی ما ، درصد بسیاری زیادی را ، ابتدا به دکتر زنان ارجاع میدهیم . متخصص زایمان که آقا هم می تواند مراجعه کند . ممکن است دکتر زنان و زایمان با گفتگو مشکل را حل کنند ، هرچند در حیطه کاری شان نیست ولی شیوه کاری این است که ، گفتگو میکنند، راهنمایی میکنند و جهل را ، از بین میبرند و بعد ، ژل های مخصوص بی حس کننده و دستگاههای مخصوص و داروهای ضد انقباض تدریجی را تزریق میکنند و درصد بسیار زیادی ، با همین مراجعه، مشکلشان حل میشود . گفتیم درمانش ساده است . ولی اگر نشد و بُعد روحی و روانی بود . ممکن است این متخصص به روان پزشک ارجاع دهد . روان پزشک با دارو و روان درمانی میتواند کمک کند. بعضی ها گمان می کنند که روان پزشک فقط دارو تجویز میکند ، خیر . این ها درمان را مدیریت می کنند و این توانایی را دارند و اگر کسی ، اینکار را نمی کند ، بخاطر کم حوصلگی است . روان شناس بالینی ، روش بعدی است . ترس و اضطراب و احساس گناه را از بین می برد . معمولا شیوه های کسب آرامش قبل از ارتباط همسری و ریلکسایشن را یاد میدهد و مشکل حل میشود و جز در موارد خاص، این مشکل ادامه پیدا نمیکند که این مورد، نادری است .

توصیه شما در مورد راهنمایی به زوج های جوان در مورد این مسائل چیست ؟
    فرهنگ سازی بشود . مطالعه فرمایند . باید فرهنگ های غلط از بین برود و این استرس ها و اضطراب ها از بین برود . ما آگاهی مان را بیشتر کنیم تا از همان دوره کودکی پیش گیری کنیم و مشکلاتی که ریشه در کودکی دارد و اینکه مسائل جنسی را در چه قالبی مطرح کنیم که هم عفت و حیا باشد و هم اینکه ، این مسئله را غول نکنیم که احساس گناه بکنند . با ورود به دوران عقد ، این مطالعه را توصیه می کنیم . قبل از عقد توصیه نمیکنیم . این که ما مطرح کردیم ، جزیی از مشکلات جنسی است . خانم عروسی کرده و دو تا بچه هم دارد ، خانم سرد مزاج است ، آقا سرد مزاج است ، یک اختلال جنسی که گاهی مربوط به فیزیک بدن است یا روحی و روانی است . ما خیلی حرف داریم .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

دوست عزیز این چند کلمه آخر نوشته شما نشان میده شما چه نوع تصوری از شب زفاف دارید
    که میشه گفت صد در صد غلطه
    البته چون احساساته نمیتونم به هیچ نحوی این نگرشو برای شما عوض کنم
    چون سیستم مغز شما دست خود شماست و این شما هستید که بین افکار دست به انتخاب میزنید
    اعمال جنسی حالا چه در شب زفاف یا هر شب دیگه ای
    تصور متفاوتی روی اشخاص داره
    مثلا شخصی که لذت دوسته و فرد گرم مزاجی" onclick="replacer_hook(53)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f144">گرم مزاجیه به شف زفاف به دید یک فرصت و مرحله برای رسیدن به بی نهایت لذته نگاه میکنه
    این شخصی با رویا پردازی در مغز این لذت رو بازسازی میکنه و عطشش نسبت به این روز بیتشر و بیشتر میشه
    شما هم آگاه باشید که این تصویر سازی ها در مغز شما چه تاثیری روی شما میزاره ؟
    بنده میگم تاثیر منفی
    چون شما دائم راجب ترس از این کار می اندیشید تا لذت اینکار

دوست من ترس برای همه هست
    اما واکنش همه به ترس یکسان نیست
    برای غلبه به ترس هیچ راهی مهمتر از انجام همون کار نیست
    حتی بهتره که بدون فکر برید سراغش (البته بعضی از کارا که از نظر عموم مردم نه تنها بد نباشه بلکه خوب باشه و رابطه جنسی هم چیزیکه همه مردم با هر فرهنگی تاییدش میکنن)

لذا سعی کنید در وحله اول اگر آدم منطقی هستید عاقلانه و علمی به مسئله نگاه کنید (فواید علمی ازدواج رو بخونید)
    اگرم فرد احساساتی هستید به احساسات شادی بخش و لذت بخش فکر کنید ( لذت رابطه جنسی نیازی به وصف نداره و همه میدونن)

سوالی بود بپرسید .
    بدرود
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

5. 2 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

این سوالات چیه بخدا ادم شرمش میشه والا...

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1370 نمایش پست ها
    این سوالات چیه بخدا ادم شرمش میشه والا...
    یعنی چی ؟؟؟؟؟ این فرم برای این ساخته شده که به این طور سوالات پاسخ داده بشه
    واقعا این طرز فکر دیگه خیلی نایاب و قدیمیه
    امضای ایشان
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط haaasaaa نمایش پست ها
    یعنی چی ؟؟؟؟؟ این فرم برای این ساخته شده که به این طور سوالات پاسخ داده بشه
    واقعا این طرز فکر دیگه خیلی نایاب و قدیمیه
    خواهر من ترسی نداره اخه..

اتفاقا برعکسه قدیمی نیست جدیده ، سوالات شب زفاف قدیمیه عیبه زشته
    امضای ایشان
    فهمیدم رویاهام خوابن،آرزوها بَر آبَن

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    عشق‌‌ بدون عمل معنایی نداره
    اعتماد بدون اثبات هیچه
    و عذرخواهی بدون اینکه تغییر کنی بی معناست...

این قافله عمر عجب می گذرد
    دریاب دمی که با طرب می گذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب می گذرد
    خیام

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    میزان امتیاز
    12

ایشون فکر کردن شما با مطرح کردن سوالات جنسی مخالف هستید .

در ضمن کلمه شرم رو بی جا بکار بردید

این استرس شب زفاف توی کل دنیا هست و جز هیجانات انسانی هست (مثلا همه اشخاص از اولین بارکه سوار چرخ و فلک میشن میترسن )
    رابطه جنسی هم اولین بارش تو همه ملل استرس زاست بواسطه اون بیگانگی شخص باهاش و مبهم بودن تصویر رابطه جنسی در ذهن که ترس ی واکنش کاملا منطقیه مغزه در مقابلش
    امضای ایشان

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    میزان امتیاز
    9

الان اگه خواهرمو با من بودید که اشتباه گرفتین چون بنده بردار تشریف دارم . درضمن بنده فرض کردم شما با مطرح کردن این طور سوال ها مخالف هستین .
    امضای ایشان

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25585
    تشکـر
    15
    تشکر شده 35 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

آقایون ماشالله حمله کردین به این پست
    امضای ایشان
    درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند در آتش کوره ها ساخته شده است.

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط tala.nab24 نمایش پست ها
    آقایون ماشالله حمله کردین به این پست
    حمله ای در کار نبود صرفا نظر بود برای حل مشکل
    امضای ایشان

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26895
    تشکـر
    55
    تشکر شده 91 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

[QUOTE=dorsa_0077;167896]در شب زفاف باید چه رفتاری داشته باشیم و چه جوری بر ترسمون قلبه کنیم و چه جوری ظاهر بشیم من که دلم میخواد هیچ وقت پیش میاد.[/QU

ترس ازشب زفاف بخاطر اطلاعات غلطی هست که به دختران داده میشه
    همه میگن اولین شب دختر درد میکشه و از این حرفا
    ولی واقعا اینطور نیست
    اگر هم دردی باشه بخاطر همون استرس هست که زن خودش رو منقبض میکنه و عمل جنسی راحت صورت نمیگیره.

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

[QUOTE=رها75;168217]
    در شب زفاف باید چه رفتاری داشته باشیم و چه جوری بر ترسمون قلبه کنیم و چه جوری ظاهر بشیم من که دلم میخواد هیچ وقت پیش میاد.[/QU

ترس ازشب زفاف بخاطر اطلاعات غلطی هست که به دختران داده میشه
    همه میگن اولین شب دختر درد میکشه و از این حرفا
    ولی واقعا اینطور نیست
    اگر هم دردی باشه بخاطر همون استرس هست که زن خودش رو منقبض میکنه و عمل جنسی راحت صورت نمیگیره.
    واقعا؟؟ من شندیدم درد داره بستگی به پرده بکارت داره که از چه نوعی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط khatereh807 نمایش پست ها
    خخخخخخخخخخخخخخخخخ خواهر جوووووون
    درد تو دلت
    امضای ایشان

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خب خداروشکر اینایی که میگید من سردر نمیارم اصلا چی چی هست پس هیچی نمیگم

17. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

الان اگه خواهرمو با من بودید که اشتباه گرفتین چون بنده بردار تشریف دارم . درضمن بنده فرض کردم شما با مطرح کردن این طور سوال ها مخالف هستین .
    مردی و میترسی؟
    مطمئنی مردی؟
    امضای ایشان

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    اعتماد بدون اثبات هیچه

خیام

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    خب خداروشکر اینایی که میگید من سردر نمیارم اصلا چی چی هست پس هیچی نمیگم
    اینا را ولشون کنی وسط انجمن میخان چیز کنن...خدایی زشته وسط انجمن مشاوره کلی صحبت میشه.

شرم و حیا رو خوردید آبرو قی کردید
    امضای ایشان

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    اعتماد بدون اثبات هیچه

خیام

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    میزان امتیاز
    9

مردی و میترسی؟
    مطمئنی مردی؟
    از چی بترسم ؟؟؟؟؟؟؟ یه دکتر برو شما اصلا حالت خوش نیست !!! تو تاپیک مردم هم اسپم نده اگه چیزی حالیت نمیشه ... حداقل مطمعنم از شما مرد ترم ...
    امضای ایشان

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    میزان امتیاز
    10

از چی بترسم ؟؟؟؟؟؟؟ یه دکتر برو شما اصلا حالت خوش نیست !!! تو تاپیک مردم هم اسپم نده اگه چیزی حالیت نمیشه ... حداقل مطمعنم از شما مرد ترم ...
    عجب
    امضای ایشان

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    اعتماد بدون اثبات هیچه

خیام

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

اینا را ولشون کنی وسط انجمن میخان چیز کنن...خدایی زشته وسط انجمن مشاوره کلی صحبت میشه.

اینجا جایی که ادم میتونه هرسوالی دوس داره بپرسه و جواب بگیره

پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است! !!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

اسمش روشه اینجا انجمن مشاوره یعنی هر خانم و آقایی میتونه بیاد حتی درباره نوع رابطه جنسیش حتی خصوصی ترین مسائلش تایپیک بزنه و مشاورین بیان راهنماییش کنن چون اینجا کسی کسی را نمیشناسه که بگه زشته عیبه خجالت میکشم

25. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط khatereh807 نمایش پست ها
    جووووووووووووون خخخخخخخخخخخ مردمو عشقه
    خخخخ حالا می مردی اسم منو نگی اخه .... جونووووووو مرض خخخخخخخ
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد