نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترس از مدرسه

738
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30895
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy ترس از مدرسه

با سلام من پسری 15 ساله هستم که امسال میخوام برم دوره دوم متوسطه من با نمره هام میتوانستم برم انسانی بخونم ولی به علت علاقه شدیدی که به کامپیوتر دارم رفتم فنی اما الان هم میترسم از فنی هم خجالت میکشم به یه نفر بگم میخوام فنی بخونم ترسمم به خاطر اینکه حی اطرافیانم بهم میگن فنی جای تنبل هاست منم چون بچه نماز خونی هستم نمیخوام مثل یه مشت لات ولوت بشم به نظر شما چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ترس از مدرسه

سلام
    دوست عزیز اصلا به این صحبت ها گوش نکن کافیه فقط بری از مسئولان هنرستان بپرسی تا بهت بگن که فنی و حرفه ای چه ارزشی داره در ضمن کنکور فنی حرفه ای هم واسه اکثر رشته ها حذف شده و اگه معدلت خوب باشه میتونی بدون کنکور وارد دانشگاه دولتی شی.

من سال 85 وارد هنرستان شدم رشته الکترونیک الان هم فوق لیسانس گرفتم بهم مهندس میگن نه تنبل!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.
    من خودم هنرستان عمران خوندم و الان لیسانس دارم. هنرستان جای آدمای باهوش و با تحرک و فنیه و کاربلدو علمیه که فردا هم به درد جامعه می خوره. نه کسایی که فقط کاغذ و خودکارو می شناسن. به ظواهر قضایا نگاه نکن. به علاقت نگاه کن و به واقعیتی که وجود داره.
    کسی به خاطر رشته و مقطعت اگر بهت گفت تنبل. اینو بهت اطمینان می دم از هفت دولت آزاده. اینا همش به خاطر چشم و هم چشمیه
    به خاطر خودت زندگی کن نه حرف آدما. خودم با اینکه خیلی راحت می تونستم ریاضی بخونم. ولی به علاقم نمی خورد. و ارزشش رو نداشت که به خاطر چشم و هم چشمی و ظواهر و پز و چیزای دیگههم خودمو گول بزنم هم آیندمو خراب کنم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30845
    تشکـر
    77
    تشکر شده 25 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز خیلی خلاصه بهتون میگم:
    در انتخاب رشته 3 عامل اهمیت داره و روی موفقیت شما در آینده تاثیر میزاره:
    1_ استعداد
    2_ علاقه
    3_ بازار کار
    از نظر بازار کار که جای حرفی واسه ی فنی حرفه ای نیست، چون از همون اول که وارد این رشته میشید براتون راه باز هست و میتونید کسب تجربه و یا حتی کسب درامد کنید. ظاهرا علاقه و استعداد لازم رو هم دارید. پس 2 تا پنبه بزار تو گوشت که هرکی درمورد فنی حرف بد زد نشنوی. اینا همش چرتو پرته.آدمایی که میرن فنی معمولا با تحرک تر و خلاق تر هستن و جای آدمای خنگ و تنبل نیست.بد به دلت راه نده.
    موفق باشی رفیق.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد