نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: ترس از گذشته

1366
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23752
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از گذشته

یکماهه نامزدم, دو هفته دیگه هم وقت محضر داریم. قبلا دوست پسر داشتم ولی خیلی از گزشتم پشیمونم و توبه کردم.
    نامزدم رو هم دوست دارم, نمیخوام از دستش بدم. ولی خیلی ترس و استرس دارم. همش میترسم از گزشتم چیزی بفهمه. استرس دیگه أمونم رو بریده نمیدونم چیکار کنم. برام دعا کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : اورژانسی

نقل قول نوشته اصلی توسط niki8989 نمایش پست ها
    یکماهه نامزدم, دو هفته دیگه هم وقت محضر داریم. قبلا دوست پسر داشتم ولی خیلی از گزشتم پشیمونم و توبه کردم.
    نامزدم رو هم دوست دارم, نمیخوام از دستش بدم. ولی خیلی ترس و استرس دارم. همش میترسم از گزشتم چیزی بفهمه. استرس دیگه أمونم رو بریده نمیدونم چیکار کنم. برام دعا کنید.
    هر استرسی دلیل داره ، دلیل اصلی این استرس شما هم اینه که شما یه وابستگی هر چند کم به اون پسر دارید ... دلیل اینکه دوست پسر داشتید چی بوده ؟ رابطه داشتید و چرا جدا شدید ؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

عزیز امید دارم که دروغ نگفته باشید البته منظورم راجب گذشته خودتونه, چون بعد از بیشتر از 25 سال سابقه مشاورت میتونم به جرات بگم زندگی با دروغ مثل ماندن در آتش دوزخه برای خور شخص!!؟؟

فرمول کلی و درست اینه که اگر طرف مقابل در رابطه با گذشته شخص و جنس مخالف پرسید راستش رو گفت بدون اینکه وارد جزئیات بشید. همین و همین.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

به نظر من سعي كن چيزي نگي و اونم ندونه تو با گذشته نامزدت كار نداشته باش ايشون هم همينطور گذشته گذشته مهم حاله از زمان حال و از كنار هم بودن لذت ببريد دانستن گذشته نه كمكي به ايشون ميكنه نه به شما پس اهميت نديد شاد زندگي كنيد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    به نظر من سعي كن چيزي نگي و اونم ندونه تو با گذشته نامزدت كار نداشته باش ايشون هم همينطور گذشته گذشته مهم حاله از زمان حال و از كنار هم بودن لذت ببريد دانستن گذشته نه كمكي به ايشون ميكنه نه به شما پس اهميت نديد شاد زندگي كنيد
    بحث سر اینه که نامزدشون ممکنه یه روزی متوجه بشن و هیچ چیزی بدتر از پنهون کاری نیست و عموم مردها هم با این مسله مشکل دارن ، البته من حس میکنم ارتباط ایشون با دوست پسرشون یکم بالاتر از ارتباط معمولی بوده که اینقدر استرس دارن .... استارتر که اصن آنلاین نشده بعد از اینکه سوالشو پرسیده

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    بحث سر اینه که نامزدشون ممکنه یه روزی متوجه بشن و هیچ چیزی بدتر از پنهون کاری نیست و عموم مردها هم با این مسله مشکل دارن ، البته من حس میکنم ارتباط ایشون با دوست پسرشون یکم بالاتر از ارتباط معمولی بوده که اینقدر استرس دارن .... استارتر که اصن آنلاین نشده بعد از اینکه سوالشو پرسیده
    اون ديگه بستگي به خودشون داره كه چجوري بودن چون كامل توضيح ندادن
    به نظر من اگر دو طرف از گذشته هم باخبر بشن شك بينشون ايجاد ميشه به هم مشكوك ميشن تلفن آقا زنگ بخوره خانمه ميگه كي بود زنگ زد چرا يواش حرف زد چرا دير اومد چرا خوشتيپ كرد ادكلن زد رفت بيرون و از اين حرفها ولي اگر اهميت ندن خودشون ارامش دارن
    ديدم انلاين نيستن ولي خب ممكنه يكي بياد و همين مشكل داشته باشه و بخونه چه بدونم

8. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

به نظر میرسه برای این اقا مهم نبوده وگرنه تا حالا از شما پرسیده بودن در مورد ازتباط های قبلیتون .

به هر حال جز راست نباید گفت ...هر راست نشاید گفت.

اگر پرسید که به ایشون بگین ارتباط داشتید ولی وارد جزئیات نشین یعنی تا ته خط نمیخواد برید .فقط کوتاه ومختصر بگین که مثلا تو شبکه های مجازی

یا تلفنی یا ....بوده .در صورت امکان سیمکارتتون رو عوض کنید .

خلاصه کلام تمام عشق ومحبتتون رو به پای همسرتون بریزید تا ذره ای شک وشبهه براش ایجاد نشه که شما خدایی نکرده هنوز دل در گرو عشق قبلی

داری .خوش بختی گوشه ای از نگاه خداست .دعا می کنم خدای مهربان چشم از شما نگیرد .
    ویرایش توسط ستیلا : 12-08-2015 در ساعت 03:36 PM
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خانوم منطقی فکر کنید با دعا کردن گذشته شما پاک نمی شه. ما و دوستان هم دعا می کنیم همه انسان ها خوشبخت بشن و به چیزی که لایقش هستند برسن ولی هر انسانی اشتباه می کنه وبه طبع اون تاوانی هم خواهد داد شما هم دچار اشتباه شدین ولی حالا دیگه گذشته. ممکنه تا اخر عمر نامزد یا شوهر شما خبردار نشه و همینطور با کسی که دوست بودین رودررو نشید ولی این استرس ها تا اخر عمر با کوچک ترین تلنگری به شما فشار خواهد اورد و امکان اینکه دچار بیماری روحی بشید هست خلاصه زندگی براشما و خانواده شما جهنم میشه.اگر رابطه شما قبلا با اون فرد رابطه جنسی نبوده به نامزدتون بگین و اگر رابطه داشتین بهش چیزی نگین ولی با صحبت کردن نظرش در مورد اینجور مسایل جویا بشید و ببینید دیدش نسبت به این نوع دخترانی که قبل ازدواج رابطه داشته اند چیه و اگر دیدن براش مهمه که دختر قبل ازدواج نباید رابطه داشته باشه بهتره جدا بشید هر چند دوستش دارین چون در اینده دچار مشکل می شین .

11. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23752
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه جنسی نداشتم, رابطه ساده با جنس مخاالف بوده
    فقط میترسم نامزدم بفهمه و دیدش به من عوض بشه. نمیدونم شاید زیادی منفی بافم. و برای هر چیزی استرس میگیرم

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    میزان امتیاز
    9

رابطه جنسی نداشتم, رابطه ساده با جنس مخاالف بوده
    فقط میترسم نامزدم بفهمه و دیدش به من عوض بشه. نمیدونم شاید زیادی منفی بافم. و برای هر چیزی استرس میگیرم

همین ؟ الکی به خودتون استرس وارد نکنید ، توی رابطه جدیدتون باعث تنش و عدم ثبات آرامش میشه ، البته اگه هنوز تعلق خاطری به اون پسر دارید و هنوز نتونستید کامل از ذهنتون پاکش کنید توی رابطتتون با نامزدتون دچار مشکل میشید . ولی اگر کامل از یادش بردید و براتون اهمیت نداره به هیچ وجه به خودتون استرس وارد نکنید .

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    تشکر شده 105 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    به غیر از خودتون شخص دیگه ای هم از این موضوع خبر داره؟؟

اگه کاری نکرده باشی از کجا میخواد بفهمه؟؟ مگه اینکه...

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23752
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

جدیداا اینطوری شدم سر هر موضوعی استرس شدید میگرم گیرم و حس میکنم دارم از پا در میام زیاد از حد نگرام ن مساع هستم ل البته اینم از رو مشکلات زیادیه که تو زندگی ام داشتم و شدیدا اسیب دیدم خیلی دوست داشتم میرفتم پیش مشاوره یا روانشناس تا مشکلم رو ریشه یابی کنه ولی متاسفانه هزینه هاش برای من زیاده و نمیتونم از پسش بر بیام. خیلی سایت ها سر زدم ولی فایده نداشت

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

جدیداا اینطوری شدم سر هر موضوعی استرس شدید میگرم گیرم و حس میکنم دارم از پا در میام زیاد از حد نگرام ن مساع هستم ل البته اینم از رو مشکلات زیادیه که تو زندگی ام داشتم و شدیدا اسیب دیدم خیلی دوست داشتم میرفتم پیش مشاوره یا روانشناس تا مشکلم رو ریشه یابی کنه ولی متاسفانه هزینه هاش برای من زیاده و نمیتونم از پسش بر بیام. خیلی سایت ها سر زدم ولی فایده نداشت

اگر دوستی گذشته شما مورد خاصی در بر نداشته پس نگران نباشید

و در این مورد حرفی نباید بزنیدکه تخم تردید و بی اعتمادی رو در دل ایشون بکارید

در این مورد باید با مشاوری مجرب مشورت کنید تا بتونید به ارامش برسید و گرنه با این حس و حال همه چی رو در چشم برهم زدنی خراب کردید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد