نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ترس و فرار از موقعیت

1480
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12550
    تشکـر
    25
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس و فرار از موقعیت

سلام من دختر بیست و پنج ساله هستم که در چت روم با پسری آشنا شدم ابتدا همه چیز خوب بود و کلی احساس خوب داشتم ولی بعد از مدتی از من تقاضای کارهای غیراخلاقی مجازی کرد که ارتباطم را با او به طور کامل قطع کردم و الان دچار افسردگی و سرخوردگی شدید شدم من در دنیای واقعی با پسران خوبی آشنا شدم ولی در هر بار از آنها به نوعی فرار کردم چون دچار ترس و اضطراب شدید میشدم. من خودم ولی این اتفاق را در کودکی میدانم در سن هشت سالگی پسر جوانی قصد تجاوز به من را داشت که البته خدا رو شکر نتوانست ولی هنوز با گذشت این همه سال هنوز در خیابان اگر کسی پشت سر من با همان نوع راه رفتن باشد بسیار می ترسم و فورا فرار میکنم هنوز صدای راه رفتنش را فراموش نکرده ام حتی خیابان های با همان ویژگی و سکوت من را دچار استرس و ترس شدید میکند در ارتباط های نیز ابتدا همه چیز خوب است ولی به طور عجیبی دچار ترس و اضطراب میشوم واجازه نزدیک شدن به آنها نمی دهم البته به خاطر همین سرخوردگی ها در سن شانزده سالگی دچار خودارضایی شدم و خیلی سعی کردم این کار زشت را ترک کنم ولی هر با فقط چند ماه جلو خود را گرفتم در ضمن من خیلی خیال پرداز شده ام و برای خودم یک دنیای فانتزی ساخته ام و مشکلات ام را در آنجا حل میکنم ولی در واقعیت کاری انجام نمی دهم لطفا به من کمک کنید تا بتوانم روابط سالم را تجربه کنم و از این دنیای خیالی که برای خودم ساختم رها شوم درتمام تصمیم گیری های دچار تردید میشوم و نمی توانم راحل درست را انتخاب کنم نیاز به راهنمایی دارم

2. کاربران زیر از larisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12550
    تشکـر
    25
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ترس و فرار از موقعیت

کسی نميتونه من را راهنمایی کنه؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزم
    صبر کن مشاورها بیان جواب میدن

5. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12513
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام پسری هستم ۱۵ ساله نزدیک به یک سال هست که از خودم نا امید شدم احساسی پوچی دارم یه خلا یا ...
    تقریبا یک سال پیش بود که با دختری هم سن خودم دوست شدم(در شبک ی اجتماعی)احساس وابستگی شدید بهش پیدا کردم اما بعد از چند مدا میونمون بهم خورد.من خیلی ضربه ی روحی بدی دیدم.هنوزم که هنوزه عذاب میکشم وقتی بهش فکر میکنم.دقیقا یک ماه بعد از اینکه دوستی مون بهم خورد (اون بهم زد)من رفتم سمت خونشون.(نارمک)از کوچشون و خونشون عکس گرفتم و بعد از طریق یکی از دوستاش براش فرستادم.میخواس بش ثابت کنم که دوسش دارم اما اون بی توجه بود.اون کس دیگه ای رو دوست داشت و جالب اینجاست که اون اقا پسر بهش محل نمیداد.
    .
    .
    .
    میخوام فراموش کنم این بچه بازیا و مسخره بازیارو اما نمیتونم.وقتی به فکرش میوفتم دیوونه میشم.مثه روانی ها شدم .اکانت های زیادی داره تو شبکه های اجتماعی .و من هر روز همشونو چک میکنم و از حالش با خبر میشم.اسفند ماه تولدشه میخواستم واسش کادو بگیرم و یه جوری بهش برسونم...خلاصه اون همچنان بی تفاوته.اولا خیلی خوب بود اما نمیدونم یهو چی شد.
    من از یه چیز زورم میگیره .از اینکه چرا با وجود این که اون پسره بهش بی محلی میکنه باز این میره سمتش؟اخه چیه من از اون کمتره؟اعتماد به نفسم اومده زیر صفر.نمیتونم با دیگران ارتباط برقرار کنم.واقعا نمیدونم چیکار کنم.به نظر شما من چیکار کنم اصلا نمیتونم فراموشش کنم.دوسش دارم اما اون بی اعتناس بی تفاوته.
    خواهشا کمکم کنید.
    Email:ariakarimi93@gmail.com
    Viber_whats App:09212069452

7. کاربران زیر از aria_ksd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط larisa نمایش پست ها
    سلام من دختر بیست و پنج ساله هستم که در چت روم با پسری آشنا شدم ابتدا همه چیز خوب بود و کلی احساس خوب داشتم ولی بعد از مدتی از من تقاضای کارهای غیراخلاقی مجازی کرد که ارتباطم را با او به طور کامل قطع کردم و الان دچار افسردگی و سرخوردگی شدید شدم من در دنیای واقعی با پسران خوبی آشنا شدم ولی در هر بار از آنها به نوعی فرار کردم چون دچار ترس و اضطراب شدید میشدم. من خودم ولی این اتفاق را در کودکی میدانم در سن هشت سالگی پسر جوانی قصد تجاوز به من را داشت که البته خدا رو شکر نتوانست ولی هنوز با گذشت این همه سال هنوز در خیابان اگر کسی پشت سر من با همان نوع راه رفتن باشد بسیار می ترسم و فورا فرار میکنم هنوز صدای راه رفتنش را فراموش نکرده ام حتی خیابان های با همان ویژگی و سکوت من را دچار استرس و ترس شدید میکند در ارتباط های نیز ابتدا همه چیز خوب است ولی به طور عجیبی دچار ترس و اضطراب میشوم واجازه نزدیک شدن به آنها نمی دهم البته به خاطر همین سرخوردگی ها در سن شانزده سالگی دچار خودارضایی شدم و خیلی سعی کردم این کار زشت را ترک کنم ولی هر با فقط چند ماه جلو خود را گرفتم در ضمن من خیلی خیال پرداز شده ام و برای خودم یک دنیای فانتزی ساخته ام و مشکلات ام را در آنجا حل میکنم ولی در واقعیت کاری انجام نمی دهم لطفا به من کمک کنید تا بتوانم روابط سالم را تجربه کنم و از این دنیای خیالی که برای خودم ساختم رها شوم درتمام تصمیم گیری های دچار تردید میشوم و نمی توانم راحل درست را انتخاب کنم نیاز به راهنمایی دارم
    سلام

شما دچار ترس یعد از حادثه شدی . درمانشم مشخصه .هیپنوتراپی روش بسیار موثری است که باید توسط یک روانشناس حاذق به این متد اعمال بشه. موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

9. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12550
    تشکـر
    25
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ميخواستم بدونم با هیپنوتراپی بقیه مشکلاتم حل ميشه مثل ترس از ارتباط با دیگران و تصمیم گیری .میتوانم تنهایی برای هیپنوتراپی مراجعه کنم چون کسی از افراد خانواده از مشکل من مطلع نیست و همه فکر میکنند خجالتی هستم و اعتماد به نفس پایینی دارم البته به نظر خودم هم اعتماد به نفس پایین است
    ویرایش توسط larisa : 02-18-2015 در ساعت 02:32 AM

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط larisa نمایش پست ها
    ميخواستم بدونم با هیپنوتراپی بقیه مشکلاتم حل ميشه مثل ترس از ارتباط با دیگران و تصمیم گیری .میتوانم تنهایی برای هیپنوتراپی مراجعه کنم چون کسی از افراد خانواده از مشکل من مطلع نیست و همه فکر میکنند خجالتی هستم و اعتماد به نفس پایینی دارم البته به نظر خودم هم اعتماد به نفس پایین است
    اولا عزیز بیماری و اختلال که خجالت نداره(مثل اینکه دست یا پای کسی شکسته باشه, کجاش خجالت داره!!!!؟؟)

بیشتر مشکلاتتون که در همین رابطه است حل خواهد شد. بهتره که با یک همراه برید. سعی کنید مشاوری پیدا کنید که هم به هیپنوتیزم حاذق باشند و هم خانم باشند.

موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

12. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12550
    تشکـر
    25
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پاسخ : ترس و فرار از موقعیت

سلام من امروز به کاری کردم نميدانم کار درستی کردم یا نه برای دوست اینترنتی یک نامه فرستادم جواب حرفاشو دادم اون خیلی به من توهین کرده بود دوست داشتم بدونه از رفتنش پشیمان نیستم تازه اون موقع جواب هیچکدام از حرفاشو نداده بودم احساس بدی داشت تا قبل از ارسال ميخواستم بدونه من خیلی قوی هستم ولی مساله ای که خیلی ذهنم درگیر کرده آینه که بعد از ارسال منتظر بودم معذرت خواهی کنه بگه باز دوباره باهم باشیم چرا این احساس داشتم با این که متن نامه ام خیلی تند بدون هیچ التماس بود چرا با خودم رو راست نیستم یعنی نمی دونم چی میخوام
    البته منظورم از تند توهین آمیز نیست بلکه قاطع بودم
    ویرایش توسط larisa : 02-19-2015 در ساعت 03:35 AM

14. کاربران زیر از larisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10388
    تشکـر
    94
    تشکر شده 59 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    10

larisa جای نگرانی نیس عزیزم فقط با ادم خوبی برخورد نکردی می دونم دلیل خود ارضای ت برای ترس از دیگرانه ولی من خودمم اینکار رو کردم ولی اینجوری خیلی از موقعیت هاتو از دس میدی
    هیچکی نمی تونه تورو به زور وادار ب کاری کنه
    توسیه من اینکه اعتماد ب نفستو بالا ببری ...> مثلا با یاد گرفتن ورزشم میتونی ها البته رزمی چون دیگه نمی ترسی
    دوم اینکه یه دوست خوب پیدا کنی ک من پیدا کردم یه دختری ک خوبه کمکیم خاستی درخدمتم
    توهم می تونی پیدا کنی راستی هیچ وقت عکس نده به کسی چون اون ی ک پی عکسه بعد پی .... میره

72

16. کاربران زیر از reza1234 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)