مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از 81 به 84 از 84

موضوع: تصمیم گیری برام سخت شده

1. Top | #81

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    شماره عضويت
    31916
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.73
    تشکـر
    508
    تشکر شده 552 بار در 334 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : تصمیم گیری برام سخت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام آقا سعید
    ممنون از حرفاتون
    بله واقعا من فکر کردم خیلی ها مرد هستن ولی همین باعث شد که بفهمم خیلی ها هم نامردن هستن و مردونگی واقعا کمرنگ شده
    من گول سادگی و صداقتم رو خوردم و سکوت اشتباه
    این مسائل برام تموم شده تا حدود زیادی ولی گاهی حرفش پیش میاد یه یادم میفته اذیتم میکنه و دیدم به جنس مذکر خراب میشه..
    امروز اتفاقی بحثش پیش اومد که مادرم سوال کرد در این باره و همه ی خاطرات اون چند روز برام زنده شد..
    مادرم میگه دیگه هیچوقت شاگرد مرد یا پسر که خصوصی باشه قبول نکن منم گفتم مادر من پاک کردن صورت مسئله کار درستی نیست من هستم که باید یاد بگیرم این مواقع رفتار عاقلانه تری داشته باشم که اینجوری اذیت نشم.
    اون حرفش که بهم گفت این رفتارت در حد یه دبستانی هم نبود خیلی بهم برخورد و هنوز یادمه..!
    منم خواستم بگم رفتار شما هم در حد یه پسر جوون 18 ساله نبود
    اگه ایشون هم 18 سالش بود من انقدر سکوت نمیکردم و اجازه نمیدادم که اینجوری باهام حرف بزنه.
    ولی یاد گرفتم خیلی ها با سن بالا هم میتونن ژست مردونگی بگیرن در حالیکه هیچ بویی از مردونگی نبردن متاسفانه و با این کاراشون دید آدم رو نسبت به این جنس خراب میکنن.
    دیگه کلا از ازدواج و این بحثا هم زده شدم، میخوام تنها باشم.
    واقعا آدم نمیدونه کی خوبه کی بد
    خیلی سخته پسری رو بشناسی تو زمونه ای که خیلی از پسرها وارد رابطه های دوستی شدن
    بلانسبت آقا پسرهای سایت هم خیلی از پسرها جوری گندکاری هاشونو لاپوشونی میکنن که خیلی سخت میشه فهمید چه خبر بوده شاید هم کسی هیچوقت ندونه به جز خدا.
    شاید بهتره آدم مجرد بمونه..!
    ا
    سلام
    سلطان وجود آدمی عقل هست احساسات آدم هم باید تحت مدیریت عقل باشد حجب و حیا برای دختر خیلی خوب است ولی در کنار آن دختر باید غرور داشته باشد در اسلام هم تنها جایی توصیه به غرور شده در رفتار زن با نامحرمان هست غرور یک خانم یعنی اینکه نگذارد مردی به راحتی به او نزدیک شود(اینجا منظور از نزدیکی یعنی مرد بتواند احساس صمیمت کند و از دایره و حریم آداب و احترام با شخص غزیبه باید داشته باشد عبور کند) این نکته اولی بود که گفتم دوم اینکه دو یا سه نفر رفتار بدی داشته باشند حکم کلی نیست که همه آقایان همینجوری هستند خیلی از پسران نجیب و خوب هم هستند همانطور که افراد ناباب هم زیاد هستند متاسفانه ریا و تظاهر باعث شده که بعضیها علیرغم ذات ناپاکشون نقاب پاکی و تقوا بزنند و مردم گول ظاهر آنها را میخورد ولی اگر واقعا آدم با هوشیاری عمل کند فریب این افراد هرگز نمیخورد همیشه این افراد فرد تحت فشار احساسی قرار داده چون دختران بیشتر تحت احساسات واقع میشوند از این خصوصیتشان سوءاستفاده می کنند اینجا باید غرور زنانه داشته باشند و دختران نگذارند چنین کسانی به حریم خصوصیشان وارد شوند
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #82

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    1,409
    تشکر شده 831 بار در 592 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    نفر اولی خراب کاری کرده واسه اینکه ضایع نشه طلب کار شده به قول معروف دست پیشُ گرفته تا پس نیفته!

نفر دوم اومده بوده خوش گذرونی خط و مرز شما هم روشن نبوده ( به دلیل سادگی و چون انتظارشو نداشتین و تا به حال شبیه این مورد برنخورده بودین ) پس سعی کرده نزدیک بشه شگردش ارتباط کم کم و پله پله بوده و شما هم بی جهت رودربایستی ( = رودرواسی) داشتین. به نظرم حرفاشو جدی نگیرین و با خودتون تحلیل نکنین.چون خیلی وقتا پسرا تو این مواقع سعی می کنن هر حرفی رو بزنن تا دل دخترو بدست بیارن و هر چیزی رو دستمایه نزدیکی و ارتباط قرار میدن.
    متشکر از حرفاتون
    بله متاسفانه
    من همون موقع باهاشون قطع ارتباط کردم
    گاهی یاد برخوردای اون ها و اشتباه خودم میفتم اذیت میشم.

4. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #83

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    1,409
    تشکر شده 831 بار در 592 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    سلطان وجود آدمی عقل هست احساسات آدم هم باید تحت مدیریت عقل باشد حجب و حیا برای دختر خیلی خوب است ولی در کنار آن دختر باید غرور داشته باشد در اسلام هم تنها جایی توصیه به غرور شده در رفتار زن با نامحرمان هست غرور یک خانم یعنی اینکه نگذارد مردی به راحتی به او نزدیک شود(اینجا منظور از نزدیکی یعنی مرد بتواند احساس صمیمت کند و از دایره و حریم آداب و احترام با شخص غزیبه باید داشته باشد عبور کند) این نکته اولی بود که گفتم دوم اینکه دو یا سه نفر رفتار بدی داشته باشند حکم کلی نیست که همه آقایان همینجوری هستند خیلی از پسران نجیب و خوب هم هستند همانطور که افراد ناباب هم زیاد هستند متاسفانه ریا و تظاهر باعث شده که بعضیها علیرغم ذات ناپاکشون نقاب پاکی و تقوا بزنند و مردم گول ظاهر آنها را میخورد ولی اگر واقعا آدم با هوشیاری عمل کند فریب این افراد هرگز نمیخورد همیشه این افراد فرد تحت فشار احساسی قرار داده چون دختران بیشتر تحت احساسات واقع میشوند از این خصوصیتشان سوءاستفاده می کنند اینجا باید غرور زنانه داشته باشند و دختران نگذارند چنین کسانی به حریم خصوصیشان وارد شوند
    متشکرم
    بله واقعا حرفاتون متینه
    دلیلی هم نمیشه چون بعضی ها بدی میکنن بگیم همه ی افراد اون جنس خوب نیستن ولی خب آدم دیدش یه مقدار خراب میشه
    من همونطور هم که قبلا اشاره کرده بودم اون موقع شرایط عادی ای نداشتم و خیلی سرم گرم کارام بود
    به تنها چیزی هم که فکر نمیکردم ازدواج بود به خصوص به این شکل هم
    بعد هم که حدس میزدم این آقا متاهل باشه و دوستم هم مدرس آموزشگاه بود و ایشونو دید گفت فکر کنم من این آقا رو قبلا دیدم و همسرشم تو فلان اداره کار میکنه
    منم خیالم راحت شد گفتم بهتر که متاهله نمیدونستم اینجوری پیش میاد
    جلسه ی آخر هم من معذب بودم که برم کلاس یا نه
    ولی چون از قبل گفته بودم میام و دو جلسه هم به خاطر گلودردم کلاس رو نرفته بودم دیگه مجبور شدم برم، با کلی خجالت و ناراحتی
    ولی متاسفانه برخوردش سر کلاس مهر تایید بر رفتارای دیگه اش زد و من دیگه نتونستم جو کلاس رو تحمل کنم
    عجیب اینجا بود که سر کلاس برای اینکه من به اصرار هدیه اش رو قبول کنم و چند بار داد و من پس دادم در حالیکه هدیه اش تو دستم بود و میخواستم بازم پس بدم دستمو گرفت و فشار داد که مانع بشه!
    منم دیگه خیلی عصبانی شدم ولی چون در کلاس رو باز گذاشته بودم و مدیر آموزشگاه هم که آقا هستن اونجا تو سالن بودن نتونستم با صدای بلند حرفی بزنم
    بلند شدم گفتم تمومش میکنین یا برم بیرون، با عصبانیت هم دستمو کشیدم بیرون
    دیگه وقتی دید خیلی جدی ام و عصبانی اصرار نکرد به موبایلم پیامک داد گفت برو گوشیتو بخون
    گفته بود اگه قبول نکنی به مرگ بابام برای همیشه میرم! انگاری من عشق قسم خورده اش بودم!
    منم با بی تفاوتی و ناراحتی پیامشو حذف کردم و رفتم نشستم بعد با اسم کوچیک صدام کرد گفت میرما برای همیشه
    جالب اینجاس بعد که من کلاس رو کنسل کردم با مربی دیگه ادامه ی کلاس رو رفت
    منم سرمو ت************ دادم گفتم هر طور راحتین
    بعد که پیام داد و گلگی کرد که چرا هدیه رو قبول نکردی ،منم گفتم خیلی رفتارتون بد بوده
    دیدم برگشت گفت من چه بی حرمتی بهت کردم مدیونی اگه نگی
    منم گفتم خیلی عجیبه که نمیدونید از شکستن حرمت کلاس و صحبتای خارج از حد رسمیتون تا گرفتن دست من سر کلاس برای قبول کردن هدیه!
    بعد دیدم بازم گفت خب من نمیدونم دقیقا از چی انقدر ناراحت شدی و منظور بدی نداشتم اصلا ولی تویی داری از کاه کوه میسازی و بزرگش میکنی!
    منم گفتم خیلی عجیبه یعنی نمیدونید صمیمی حرف زدن با نامحرم و گرفتن دست نامحرم درست نیست؟!
    بعدش دیدم گفت خب من از کجا بدونم تو بدت میاد! اسکندر سلیمان که نیستم!
    من خیلی تعجب کردم از حرفاش
    دیدم گفت چشم!
    بعد هم گفت حالا بیا اعدامم بکن خوبه!
    بعد گفت شماره ام رو پاک کن و دیگه جوابمو نده خوبه؟
    منم گفتم خوبه و خداحافظی کردم.
    بعد هم به آموزشگاه گفتم که مسئله ای برام پیش اومده و نمیتونم بیام کلاس
    هر چی هم گفتن که مشکل چیه و از چیزی ناراحت شدید گفتم نه چیزی نیست یه مسئله ی شخصی برام پیش اومده و فعلا نمیتونم وقت بذارم برای کلاس.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 06-15-2017 در ساعت 01:51 AM

6. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #84

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35673
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بسیار عالی و جامع و کامل گفتید.

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)