نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تلاش برای موفقیت

690
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تلاش برای موفقیت

سلام
    38 ساله ام.مجرد.فوق دیپلم.شاغل با 15سال سابقه کاردولتی.افسردگی حاد درحال درمان.تصمیم گرفته ام برای قبولی کنکور پزشکی تلاش کنم/البتع از ابتدای 95 شروع کرده و در کنکور شرکت کردم.قصد دارم تحت نظر یکی از موسسات آموزشی یکسال دیگر تلاش مجدد داشته باشم.آنجه مرا آزار میدهد دیر شروع کردن است.دوران زندگی بسیار آشفته ای را پشت سر گذاشته و هنوز هم ادامه دارد.درخفا مطالعه میکنم.به نظرم انرژی ام رو به پایان است. بیشتر مواقع از ذهن ام خطور میکند که اگر زندگی آرامی داشتم الان از نتیجه زحماتم لذت میبردم.نه اینکه با اینهمه خستگی تازه در نقطه شروع یک کار سخت ولی لذت بخش قرارگرفته ام.تصمیم گرفته ام درمان ام را ادامه داده و به توصیه های روان درمانگرم عمل کنم.به خاطر خستگی مفرط ام کمی در انجام دستورات ایشان کوتاهی می کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید.شرایط روحی و فکری مناسبی ندارم.دوست دارم پیامهای مبنی بر واقعیت را دریافت کنم.و از امیدهایی فقط جهت دلگرمی اجتناب میکنم.سعی میکنم در منزل کارهای هنری نمایم.بدون توجه به عدمم حمایت فکری و عاطفی خانواده ام.ومطالعه کتب متفرقه از جمله زندگی نامه ها وحافط و.... را در برنامه روزانه ام گنجانده ام امید که به آنها عمل کنم.منتظر پیامهای شما هستم.1395/5/19

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تلاش برای موفقیت

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه صفادل نمایش پست ها
    سلام
    38 ساله ام.مجرد.فوق دیپلم.شاغل با 15سال سابقه کاردولتی.افسردگی حاد درحال درمان.تصمیم گرفته ام برای قبولی کنکور پزشکی تلاش کنم/البتع از ابتدای 95 شروع کرده و در کنکور شرکت کردم.قصد دارم تحت نظر یکی از موسسات آموزشی یکسال دیگر تلاش مجدد داشته باشم.آنجه مرا آزار میدهد دیر شروع کردن است.دوران زندگی بسیار آشفته ای را پشت سر گذاشته و هنوز هم ادامه دارد.درخفا مطالعه میکنم.به نظرم انرژی ام رو به پایان است. بیشتر مواقع از ذهن ام خطور میکند که اگر زندگی آرامی داشتم الان از نتیجه زحماتم لذت میبردم.نه اینکه با اینهمه خستگی تازه در نقطه شروع یک کار سخت ولی لذت بخش قرارگرفته ام.تصمیم گرفته ام درمان ام را ادامه داده و به توصیه های روان درمانگرم عمل کنم.به خاطر خستگی مفرط ام کمی در انجام دستورات ایشان کوتاهی می کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید.شرایط روحی و فکری مناسبی ندارم.دوست دارم پیامهای مبنی بر واقعیت را دریافت کنم.و از امیدهایی فقط جهت دلگرمی اجتناب میکنم.سعی میکنم در منزل کارهای هنری نمایم.بدون توجه به عدمم حمایت فکری و عاطفی خانواده ام.ومطالعه کتب متفرقه از جمله زندگی نامه ها وحافط و.... را در برنامه روزانه ام گنجانده ام امید که به آنها عمل کنم.منتظر پیامهای شما هستم.1395/5/19

همینکه هدفی در زندگی خودتون ایجاد کردید شمارو از افسردگی رها خواهد کرد ...

پس نه به خودتون زیاد سخت بگیرید و نه سهل انگاری کنید ...

به ارامی شروع به درس خوندن کنید و محلی رو برای اینکار انتخاب کنید تا وارد فاز درس و مطالعه بشید

هر روز در مورد ارزوهای خودتون بنویسید ... پیاده روی داشته باشید و حتما" مسافرتی رو در برنامه خودتون قرار بدید

همینکه کاری مشخص و دولتی دارید باید شکرگذار باشید و بدونید خیلی از افراد به خاطر نداشتن چنین فرصت های شغلی دستشون از ادامه تحصیل و رسیدن به ارزوهاشون کوتاهه

به داشته های خودتون نگاه کنید و شاکر خداوند باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)