نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: تموم کردن ناگهانی رابطه

1343
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18160
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تموم کردن ناگهانی رابطه

با سلام.
    من 21 سالمه.به مدت یک سال و نه ماه با دختری دوست بودم.خیلی خیلی دوسش داشتم.ولی یکباره به مدت یک هفته بام سرد شد تا اینکه بعد از ظهر روزی که کنکور داشتم بام کات کرد.از همه جا بلوکم کرد و شمارم رو هم داد به رد تماس گوشیش و میشه گقت کلا ارتباطم باش قطع شد.
    با دوستش صحبت کردم.فقط گفت از من میشنوی،سعی کن فراموشش کنی.اون فهمیده دیگه بات آینده ای نداره،باهات تموم کرده.اون خیلی وقت بوده به فکر کات بوده ولی به خاطر کنکورت بهت چیزی نمیگفته و تمام تصمیماش بر اساس مشاوره با روانپزشک بوده.
    دوستش در حالی میگفت خیلی وقته این تصمیمو گرفته،که کسی که باش دوست بودم،تا یک هفته قبل از کات کردن،درباره ازدواج صحبت میکرد.حتی قرار بود 2 روز بعد از کنکور،واسم تولد بگیره.

حالا سوال من اینه،به نظرتون چی کار کنم که فراموشش کنم؟این که خودش دلیل نیوورده خیلی اذیتم میکنه.
    به نظرتون امکان داره پا کسه دیگه ای وسط باشه؟اصلا ارزش اینو داره که واسه به دست اوردن دوبارش تلاش کنم؟؟آخه خیلی دوسش دارم.
    و اینکه آیا روانشناس میاد بگه به این صورت کات کن؟که دلیل نیار واسه طرف مقابل و کلا از همه جا بلاکش کن؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تموم کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط amiredge نمایش پست ها
    با سلام.
    من 21 سالمه.به مدت یک سال و نه ماه با دختری دوست بودم.خیلی خیلی دوسش داشتم.ولی یکباره به مدت یک هفته بام سرد شد تا اینکه بعد از ظهر روزی که کنکور داشتم بام کات کرد.از همه جا بلوکم کرد و شمارم رو هم داد به رد تماس گوشیش و میشه گقت کلا ارتباطم باش قطع شد.
    با دوستش صحبت کردم.فقط گفت از من میشنوی،سعی کن فراموشش کنی.اون فهمیده دیگه بات آینده ای نداره،باهات تموم کرده.اون خیلی وقت بوده به فکر کات بوده ولی به خاطر کنکورت بهت چیزی نمیگفته و تمام تصمیماش بر اساس مشاوره با روانپزشک بوده.
    دوستش در حالی میگفت خیلی وقته این تصمیمو گرفته،که کسی که باش دوست بودم،تا یک هفته قبل از کات کردن،درباره ازدواج صحبت میکرد.حتی قرار بود 2 روز بعد از کنکور،واسم تولد بگیره.

حالا سوال من اینه،به نظرتون چی کار کنم که فراموشش کنم؟این که خودش دلیل نیوورده خیلی اذیتم میکنه.
    به نظرتون امکان داره پا کسه دیگه ای وسط باشه؟اصلا ارزش اینو داره که واسه به دست اوردن دوبارش تلاش کنم؟؟آخه خیلی دوسش دارم.
    و اینکه آیا روانشناس میاد بگه به این صورت کات کن؟که دلیل نیار واسه طرف مقابل و کلا از همه جا بلاکش کن؟؟؟؟

هزار هزار بار خدارو شکر کنین که بعد از کنکورتون بهتون اطلاع داده.وگرنه زندگیتون داغون میشد.
    خب یک دختر برای ازدواجش حق تصمیم گیری داره.شما نمیتونین این حقو ازش بگیرین.ایشون احتمالا میخوان سالم زندگی بکنن ،ادامه ی تحصیل بدن به همین دلیل به روان پزشک مراجعه کردن.
    مرور زمان همه چیز رو درست میکنه.مشغله های کار وزندگی باعث فراموشی میشه.زندگی ر سخت نگیرین.اون متعلق به شما نبوده وشماهم متعلق به ایشون نبودین.پس روی چیزی ک به صلاحتون نیست اصرار نکنین.اینجوری زندگیتون خراب میشه و درحالی که چیزی هم به دست نیاوردین.
    سعی کنین در کلاس های مختلف ورزشی ، هنری و.. ثبت نام کنین.با دوستانتون وخانوادتون وقتتون رو بگذرونین وبه درس ودانشگاهتون بپردازین.
    دقت کنین که اگه باز با دختر دیگری دوست بشین تاریخ براتون تکرار میشه.همین.منتظر همسر خودتون باشین.
    امضای ایشان
    ...!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام.

سلام با کسی دیگه دوست نشده؟!
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18160
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط 2015 نمایش پست ها
    هزار هزار بار خدارو شکر کنین که بعد از کنکورتون بهتون اطلاع داده.وگرنه زندگیتون داغون میشد.
    خب یک دختر برای ازدواجش حق تصمیم گیری داره.شما نمیتونین این حقو ازش بگیرین.ایشون احتمالا میخوان سالم زندگی بکنن ،ادامه ی تحصیل بدن به همین دلیل به روان پزشک مراجعه کردن.
    مرور زمان همه چیز رو درست میکنه.مشغله های کار وزندگی باعث فراموشی میشه.زندگی ر سخت نگیرین.اون متعلق به شما نبوده وشماهم متعلق به ایشون نبودین.پس روی چیزی ک به صلاحتون نیست اصرار نکنین.اینجوری زندگیتون خراب میشه و درحالی که چیزی هم به دست نیاوردین.
    سعی کنین در کلاس های مختلف ورزشی ، هنری و.. ثبت نام کنین.با دوستانتون وخانوادتون وقتتون رو بگذرونین وبه درس ودانشگاهتون بپردازین.
    دقت کنین که اگه باز با دختر دیگری دوست بشین تاریخ براتون تکرار میشه.همین.منتظر همسر خودتون باشین.
    خوب اگه اینطوره،چطور تا یک هفته قبل از تموم کردن رابطه،از ازدواجون صحبت میکرد؟
    مثلا توی یک هفته چه اتقاقه خاصی میتونسته بیفته که بفهمه به درد هم نمیخوریم؟؟؟؟؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط 2015 نمایش پست ها
    خب نباید یه شبه و بدون هیچ حرفی رفت..اینجوری خیلی بده......
    روانپزشک فقط کسایی میرن که داغون هستن!!
    امضای ایشان
    خداحافظ

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18160
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    سلام با کسی دیگه دوست نشده؟!
    نمیدونم متاسفانه.ولی دوستاش میگن نشده.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نمیدونم متاسفانه.ولی دوستاش میگن نشده.
    نگاه دوست عزیز فراموشش کنید..واقعا میگم ارزش نداره..دور از انسانیته اینجوری رفتن...حرف دوستاشو باور نکنید!! .....بیخیالش بشید...زندگی جریان داره، ادامه داره....شما هم میری دانشگاه میبینی چقدر دختر دانشگاه هست.....بیخیال این یکی....
    امضای ایشان
    خداحافظ

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18160
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نگاه دوست عزیز فراموشش کنید..واقعا میگم ارزش نداره..دور از انسانیته اینجوری رفتن...حرف دوستاشو باور نکنید!! .....بیخیالش بشید...زندگی جریان داره، ادامه داره....شما هم میری دانشگاه میبینی چقدر دختر دانشگاه هست.....بیخیال این یکی....
    داداش یک سال و نه ماه رابطه بود.الکی که نیست،که بتونم راحت بیخیال شم
    بعدم من که عقده اینو ندارم که با یکی دوست باشم که میگی دانشگاه پره دختره :| چون واسم فرق میکرد،نمیخام از دستش بدم،حتی الان که بام تموم کرده،بازم حاظرم هرکاری کنم ک برگرده.

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

شما هم میری دانشگاه میبینی چقدر دختر دانشگاه هست!!!!؟
    این یکی دیگه جدید بود

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.74 نمایش پست ها
    شما هم میری دانشگاه میبینی چقدر دختر دانشگاه هست!!!!؟
    این یکی دیگه جدید بود
    بد منظورم متوجه شدید...منظورم اینهه قبل از دانشگاه دوستان به روابط عادی با دخترا عادت ندارن و زود دلبسته میشن اما وقتی میرن دانشگاه و کلاس های مختلط و.. براشون عادی میشه....
    امضای ایشان
    خداحافظ

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

بد منظورم متوجه شدید...منظورم اینهه قبل از دانشگاه دوستان به روابط عادی با دخترا عادت ندارن و زود دلبسته میشن اما وقتی میرن دانشگاه و کلاس های مختلط و.. براشون عادی میشه....
    آهان از اون لحاظ!خب اینو از اول میگفتین!
    البته هستن کسانی که(قریب به اتفاق) توی دانشگاه هم دلبسته میشن، تازه سالی یه نفر!
    آخه دختر زیاده )))))

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.74 نمایش پست ها
    آهان از اون لحاظ!خب اینو از اول میگفتین!
    البته هستن کسانی که(قریب به اتفاق) توی دانشگاه هم دلبسته میشن، تازه سالی یه نفر!
    آخه دختر زیاده )))))
    اره هستن! من که نبودم خداروشکر خخخ
    امضای ایشان
    خداحافظ

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

خوب اگه اینطوره،چطور تا یک هفته قبل از تموم کردن رابطه،از ازدواجون صحبت میکرد؟
    مثلا توی یک هفته چه اتقاقه خاصی میتونسته بیفته که بفهمه به درد هم نمیخوریم؟؟؟؟؟

دوتا حالت داره یا واقعا رفته پیش روان پزشک واون برحسب دانشی که داشته بهش گفته که قبل کنکور چیزی بهش نگو وبذار فکر کنه دوستش داری

حالت دوم اینه که دوست ایشون همه ی واقعیت رو به شما نگفته وشاید اصلا پیش روان پزشک نرفته باشه.خودش بنا به دلایل نامعلوم خواسته همه چیز تموم بشه.در هر دو صورت ارزش برگشت نداره.
    بی خیال.آینده رو دریابید.

من با اینکه دوست پسر نداشتم ،اما به یک نفر علاقه اشتم وقتی دیدم نیومد ناراحت شدم.اما حالا اگه برگرده ببخشید ولی حتی برنمی گردم سمتش که ی تف هم توی صورتش بندازم.
    مگه ادم چند سال زندگی میکنه که بخواد هی غصه بخوره.!
    حالا که فکرشو میکنم میبینم همون بهتر که نیومد.حالا من میتونم پیشرفت بکنم.
    امضای ایشان
    ...!

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

خب نباید یه شبه و بدون هیچ حرفی رفت..اینجوری خیلی بده......
    روانپزشک فقط کسایی میرن که داغون هستن!!

دوتا حالت داره یا واقعا رفته پیش روان پزشک واون برحسب دانشی که داشته بهش گفته که قبل کنکور چیزی بهش نگو وبذار فکر کنه دوستش داری

حالت دوم اینه که دوست ایشون همه ی واقعیت رو به شما نگفته وشاید اصلا پیش روان پزشک نرفته باشه.خودش بنا به دلایل نامعلوم خواسته همه چیز تموم بشه.در هر دو صورت ارزش برگشت نداره.
    امضای ایشان
    ...!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد