نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تنفر از جنس مذکر

1816
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15594
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

تنفر از جنس مذکر

سلام دوستان،این بار دومه ک من تایپیک میزارم.. راستش من ی مشکلی دارم شاید در واقع مشکلم نباشه اما میخوام نظرتون رو دربارش بدونم.
    من از بچگی دوست داشتم پسر باشم،همیشه لباسای داداش کوچیکترمو میپوشیدم میرفتم جلوی اینه ب قول دوستم هی فیگور میومدم خخ همبازیامم همیشه پسر بودن! چ همبازیای ثابت بچگیم ک پسرخاله و پسر داییم بودن چ پسرای توی کوچمون ک از صبح میرفتم باهاشون فوتبال بازی میکردم تا شب ک ب زور مامانم چادر سر میکرد ب زور میاوردم خونه.. البته اینا همه مال قبله الان اینجور نیستم شاید فقط بعضی از رفتارام الان ب پسرا شباهت داشته باشه ک خیلی کمه و بخاطر همون علاقمه.. خلاصه با اینکه انقد ب پسر بودن علاقه دارم اما الان اصلا نمیتونم باهاشون گرم بگیرم ی جورایی انگار باهاش دعوا دارم.. ب همشون ی دید بد دارم و ی احساس تنفر عمیق.لازم ب گفتنه ک من اهل دوست پسر داشتنو اینا هم نیستم و فکر نکنید ک احساس تنفرم حتما بخاطر ی شکست عشقی یای رابطس.. فقط ی بار ب مدت تقریبا دو هفته از طریق یکی از این شبکه های اجتماعی با ی پسری صحبت میکردم دوستم نبودیم فقط حرف میزدیم منم چون اصلا دلم نمیخواست وارد ی رابطه بشمو بعدا ضربه بخورمو.. تمومش کردم با این حال پسر خوبی بود منم ازش خوشم میومد. هر وقت از ی کار بد توسط پسرا باخبر میشم و میشنوم این تنفر بیشتر میشه نمونش تجاوزه ک امارشم ماشالله بالاست.. منم نمیتونم این احساستو ازبین ببرم..درضمن ۱۸ سالمه وحتی حاضر نیستم اصلا با هیچ پسری ازدواج کنم هر چقدم بهش فکر میکنم میبینم نمیتونم باهاشون کنار بیام این رابطه ی کوتاهی هم ک با اون پسر داشتم اینو بهم ثابت کرد..خوشحال میشم نظرتونو بدونم دوستان! مخصوصا شما اقا پسرا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16100
    تشکـر
    51
    تشکر شده 100 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : تنفر از جنس مذکر

خوب واقعیت اینه که هم بین پسرا و هم بین دخترا خوب و بد هستن... اگه پسر متجاوز هست، پسر خوب هم هست و همینطور دختر بد...
    شما گفتید که به همه پسرا یه دید بد و یه تنفر عمیق دارید که طبیعتا درست نیست...

3. کاربران زیر از Hectorious بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12553
    تشکـر
    49
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

منم به چهره پسر ها نگا می کنم حالم بهم میخوره:|
    با بد اخلاقی باهاشون برخورد می کنم:|

5. کاربران زیر از !~saye~! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

اينا ريشه تو بچگيتون داره،
    احتمالا بخاطر علاقه پدر يا مادرتون به برادر كوچيكترتون و يا اينكه همش خانوادتون گفتن دلشون پسر ميخواد يه حس بد يه حس تنفر درونتون به وجود اومده.
    توصيه من اين هست كه با يه روانكاو صحبت كنيد تا ببينيد اين حستون از كجا نشأت ميگيره و بتونيد حلش كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa76 نمایش پست ها
    سلام دوستان،این بار دومه ک من تایپیک میزارم.. راستش من ی مشکلی دارم شاید در واقع مشکلم نباشه اما میخوام نظرتون رو دربارش بدونم.
    من از بچگی دوست داشتم پسر باشم،همیشه لباسای داداش کوچیکترمو میپوشیدم میرفتم جلوی اینه ب قول دوستم هی فیگور میومدم خخ همبازیامم همیشه پسر بودن! چ..........ر چقدم بهش فکر میکنم میبینم نمیتونم باهاشون کنار بیام این رابطه ی کوتاهی هم ک با اون پسر داشتم اینو بهم ثابت کرد..خوشحال میشم نظرتونو بدونم دوستان! مخصوصا شما اقا پسرا
    سلام
    ببین اون رفتارت تو بچگی عادی بود چون رفقات همه پسر بودن و تو هم مایل بودی مثل اونا باشی، اتفاقاً یه آشنای نزدیکم هم تعریف می کرد که اینطوری بوده چون زمان بچگیش کلی دایی داشته و باهاشون بازی می کرده.

در مورد این رفتاری که اخیراً دارید باید عرض کنم که یه چیزی ته روانتون باعث میشه که در برخورد با پسر ها تو گارد باشید، شاید ریشه اش حرف های پدر و مادرتون و یا رفتار های منفی ای باشه که تو ذهنتون درباره پسر ها مرور میشه.
    دلیل دیگه هم می تونه این باشه که شما خوبی و نجابتتون رو دوری از پسر ها می دونید و یا اینکه به قول خودتون از شکست های عاطفی فرار می کنید.

این موارد و مورد های دیگه می تونه تاثیر گذار باشه اما باید بگم که شما در سنی هستید که این رفتار ها رو نمیشه غیر طبیعی دونست چون هنوز برخورد نزدیک آنچنانی با پسر ها نداشتید، احتمالا در دانشگاه و تعامل بیشتر با مردم طرز فکرتون پخته تر میشه و فعلاً خودتون رو درگیر این افکار نکنید.
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد