نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تنفر

992
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4693
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تنفر

سلام من یه دختر ۲۴ ساله ام.برای معاشرت با خونواده مادریم دچار مشکل هستم.خاله هام شدیدا فضولا و دوست دارن سر از زندگیم در بیارن .مدام دنبال اینن که بدونن من دوس پسر دارم یا نه؟میرن یقه خواستگارامو میگیرن و ازشون میپرسن که آیا بامن دوسته یا نه؟ ازشون متنفر شدم از این همه فضولی.چون خونواده خیلی تعصبی دارم نمی تونم باهاشون راجب این موضوع صحبت کنم.مادرم هم هیج وقت نمی تونه از ما دفاع کنه و مدام میگه دستشون آتو ندین.واقعا بریدم. لطفا کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3685
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تنفر

خوب مامانتون راست میگن دستشون آتو ندید اون خواستگارا اگر واقعا خواهان باشن و دهن بین نباشن کار به حرف اونا ندارن در ضمن بی تفاوت باش و زندگیتو بکن ار این آدما همیشه هست حسادت میکنن بی تفاوتی بهترین کار هستش
    امضای ایشان
    خودت باش ........ مهم نیست دیگران چه فکری میکنند.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4702
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تنفر

تو این مورد باید مث خودشون رفتار کنی.به نظرم یکیشون تو یه جمع حرفی زد یا خواست فضولی کنه بگو تو زندگی شخصی من دخالت نکنید.من نمیدونم چرا بعضیا قدرت گفتن کلمات مناسب رو ندارن.زندگی شخصی خودته و جز خودت هیچکس حق نداره دربارش نظر بده.به خالت بگو تو زندگی من دخالت نکن.یه ضرب المثلی هست میگه اسمش رفیقه ولی کاربردش از ..... کمتره.بزار بدونن زبون داری جلوشون کوتاه نیا.بدون خاله هم میشه زندگی کرد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد