نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تنهاییی و افسردگی

886
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26221
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تنهاییی و افسردگی

خیلی حس بدی دارم . احساس میکنم خیلی تنهام .تو گذشته این جوری نبودم. ولی حالا این موضوع خیل اذیتم
    خیلی حس بدیههههه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25575
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تنهاییی و افسردگی

سلام ،چرا این حس رو داری؟مشکلت چیه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26221
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چون احساس می کنم دارم دوستانمو از دست میدم حس میکنم اصن ادمای خوبی نیستن و از طرفی روابط اجتماعیمم تقریبا ضعیف
    و به نظرم این موضوع مشکل بزرگیه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط شیما 45 نمایش پست ها
    چون احساس می کنم دارم دوستانمو از دست میدم حس میکنم اصن ادمای خوبی نیستن و از طرفی روابط اجتماعیمم تقریبا ضعیف
    و به نظرم این موضوع مشکل بزرگیه
    واقعا خیلی سخته آدم روابط اجتماعی ضعیف داشته باشه خودمم همینطوری ام اما در مورد از دست دادن دوستاتون بگم اصلا مهم نیست چون اونا واقعا دوست نبودن فقط به فکر منافع خودشون بودن وهستن واسه دوستای بعدیتونم همینطور خواهد بود اصلا چیزی بعنوان دوست وجود نداره من خودم شخصا شاید به دونفر بگم دوستم که یکیشون که آدم نامردی بود حذفش کردم یکیشم درحد فضای مجازی درارتباطم فعلا هم هست هنوز بدی ندیدم همون بهتر دوری ودوستی اصلا خودتو ناراحت نکن یعنی هزارنفر هم دور وبرت مثلا دوست باشه بازم تنهایی پس بیخیال تنهایی باش نمیشه کاریش کرد تک تک آدما تنهان ولی خودشون نمیدونن ولی شما فهمیدین این خوبه
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز...من خودم اعتقادم اینه آدم باید تو دوستی برای خودش احترام قائل باشه...الان خوده من اگه چندبار از دوستی حالی بپرسم ولی اون اینکارو نکنه من دیگه براش ضعف نمیکنم!...دوستی دوطرفست...واینکه تو این زمونه اینقدر مشغله ها زیاد شده و فضا رقابتی شده دیگه خیلیا محو زندگیای خودشون شدن...پس دلیل نمیشه همیشه عیب از خوده آدم باشه...بعضیا تریپ شخصیتیشون فرق داره...بعضیا مسائلی دارن که نمیخوان ما بفهمیم و صد تا مورد دیگه...من به شخصه بعضی مسائلمو به نزدیکترین دوست هم نمیکم و کلا وقتی باهاشون هستی در لحظه خوش باش ولی بعدش ممکنه برید تا مدت ها خبری از هم نداشته باشین مهم اینه خاطرات خوش بسازی...دوستی ها قطع و وصل میشن یوقتاییم کلا قطع میشن این خاصیتشه...پس خودتو درگیر نکن چرا اینطور شد....من خودم سعی میکنم در لحظه با اطرافیام خوش باشم..و به این نتیجه رسیدم آدم هیچوقت نباید خودشو در دوستی غرق کنه...زندگیو پیشرفتتو بچسب در طول این موارد کلی ذوستی و ارتباط جدید پیش میاد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)