نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تهدید شدن

746
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33527
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تهدید شدن

با عرض سلام. بنده چندماهی با اقایی در ارتباط بودم و قصدمان ازدواج بود. بعد ازین مدت، متوجه شدم هرچه راجع به خودش و خانوادش به من گفته دروغ گفته. ما ارتباطمان بسیار نزدیک شده بود و واقعا فریب این ادم رو خورده بودم. تا اینکه بعد از تحقیق واقعا به پست بودنش پی بردم و ارتباطم رو قطع کردم. ایشون شروع کردن به ابروریزی و تابه حال روابط شخصی که داشتیم و عکسهای من رو پخش کرده بین چند نفر که از طریق دو نفر که موضوع را فهمیده بودند، قضیه لو رفت. تا حدی به خانواده گفتم ولی اونها قضیه عکس ها و خیلی چیزهای دیگه رو نمیدونن.
    واقعا موندم چکار کنم. این ادم بی ابرو هست و چیزی برای از دست دادن نداره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تهدید

اگه عکس هاتونو پخش کرده حتما موضوع و با پلیس فتا درمیون بزار و پیگیری کن قضیه رو اینطوری با استرس و دلهره که نمیشه زندگی کرد همش دلهره داری فردا قراره چیکار کنه
    باید جلوشو بگیرید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33431
    تشکـر
    176
    تشکر شده 98 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : تهدید

شما اشتباه کردید که زود بهش اعتماد کردید و عکستونو بهش دادین اگر از تهدید کردنش مدرک دارین ازش شکایت کنید اون آدم مریض روانیه بهتره موضوع رو به مادرت بگی اصلا نگران هم نباش هیچ غلطی نمیتونه بکنه اگه بازم تهدیدت کرد جوری نشون نده که ازش میترسی و اینکه اگه عکساتون با حجاب بوده اصلا نگران نباشید

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد