مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تهدید شدن

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

تهدید شدن

با عرض سلام. بنده چندماهی با اقایی در ارتباط بودم و قصدمان ازدواج بود. بعد ازین مدت، متوجه شدم هرچه راجع به خودش و خانوادش به من گفته دروغ گفته. ما ارتباطمان بسیار نزدیک شده بود و واقعا فریب این ادم رو خورده بودم. تا اینکه بعد از تحقیق واقعا به پست بودنش پی بردم و ارتباطم رو قطع کردم. ایشون شروع کردن به ابروریزی و تابه حال روابط شخصی که داشتیم و عکسهای من رو پخش کرده بین چند نفر که از طریق دو نفر که موضوع را فهمیده بودند، قضیه لو رفت. تا حدی به خانواده گفتم ولی اونها قضیه عکس ها و خیلی چیزهای دیگه رو نمیدونن.
    واقعا موندم چکار کنم. این ادم بی ابرو هست و چیزی برای از دست دادن نداره
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    میان پرواز تا پرتاب... تفاوت از زمین تا آسمان است. پرواز که کنی، آنجا می‌رسی که خودت می‌خواهی! پرتابت که کنند، آنجا می‌روی که آنان می‌خواهند، پس پرواز را بیاموز...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.29
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,309 بار در 1,143 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : تهدید

اگه عکس هاتونو پخش کرده حتما موضوع و با پلیس فتا درمیون بزار و پیگیری کن قضیه رو اینطوری با استرس و دلهره که نمیشه زندگی کرد همش دلهره داری فردا قراره چیکار کنه
    باید جلوشو بگیرید.

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.57
    تشکـر
    176
    تشکر شده 96 بار در 76 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : تهدید

شما اشتباه کردید که زود بهش اعتماد کردید و عکستونو بهش دادین اگر از تهدید کردنش مدرک دارین ازش شکایت کنید اون آدم مریض روانیه بهتره موضوع رو به مادرت بگی اصلا نگران هم نباش هیچ غلطی نمیتونه بکنه اگه بازم تهدیدت کرد جوری نشون نده که ازش میترسی و اینکه اگه عکساتون با حجاب بوده اصلا نگران نباشید

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
تهدید,  تهدید داعش علیه ایران,  تهدید چیست,  تهدید پاکستان علیه ایران,  تهدیدات داخلی ایران,  تهدید سه گانه,  تهدید ایران,  تهدیدات خارجی علیه ایران,  تهدید ایران توسط پاکستان,  تهدید ایران توسط داعش,  تهدید شدن مسی توسط داعش,  تهدید شدن رونالدو توسط داعش,  تهدید شدن ایران توسط پاکستان,  تهدید شدن در خواب,  تهدید شدن مسی,  تهدید شدن ایران توسط عربستان,  تهدید شدن ایران توسط داعش,  تهدید شدن,  تهدید شدن به انگلیسی,  تعبیر خواب تهدید شدن,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من أنت؟,  من تغير عليك,  منتديات الجلفة,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  موضوع,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع تعبير,  موضوع تعبير عن العمل,  موضوع تعبير عن النظافة,  موضوع تعبير عن نهر النيل,  موضوع تعبير عن حرب اكتوبر,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوع عن بر الوالدين,  موضوع عن الام,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)