نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تهدید و نقطه ضعف

899
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8320
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تهدید و نقطه ضعف

از سالها بیش دخترخالم با دادن بول به بسرهای مختلف باعث شک خانوادم به من شد بخاطر اذیتهاش بزشکی قبول نشدم و تاثیر عصبی روم رفتم رشته بیرابزشکی بعد ار دو سال دوباره اشتباه و بهش اعتماد کردم الان عکسهام تو اینستاگرام برداشته با بسری که دوستش دارم و عکسهام با حجاب کامل هستند و شبانه روز به خانوادم زنگ میزنه که جون من دانشچوی شهر دیگه هستم به مادرم میگه با پسری مسافرت رفتم و همه این کارهاشون که از اعتماد من سو استفاده کرده اینه که اون کاملا حسوده و طلاق گرفته و توی شهر دختر خرابی محسوب میشه و به گفته حودش میخواد ابروم ببره میترسم . داداشم از قضیه خبر داره و جلو خالم و دختراشو گرفته که نیان خونه چون بدرم منو از همه چی منع میکنه اکه اونارو ببینه من از همه جا بلاکشون کردم و ارتباطو باهاشون قطع کردم اما مثل ابلیس میمونن و همش اذیتم میکنند خسته شدم که بی دلیل کسی که در حقش بدی نکردم اینطوری اذیتم میکنه درسته برادرم بشتمه اما باز من میترسم و همش تهدیدم میکنن عکسهامو باک کردم و خطمم عوض کرد باید جیکار کنم من تضمیم دارم سال اینده از ایران برم بدر مادرم منو خیلی دوست دارن اکه این موضوع رو بفهمن میکشنم به فکر چیزای بد میفتم اما سریع بشیمون میشم ایا باید جبران کنم و ازش اتو ب************م و بول بدم کسی اذیتش کنه نمیدونم چه راهی درسته زمان امتحاتامه ارامش ندارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تهدید و نقطه ضعف

خب اینکه ازش چیزی داشته باشی که برعلیه ش استفاده کنی .. خوبه

ولی برای چنین فردی فقط زمیینه ساز اذیت و آزارهای بعدش خواهی شد ...

بهتره با پشتوانه برادرت از این جریانات دور باشی و در این مورد حتما" خانواده رو از توطئه کردنش باخبر کنی

چون در این مدت ممکنه کاری انجام بده که جبرانش سخت باشه

پس بهتره برادرت در این مورد با خانواده صحبت کنه و شما هم در این یکسال که میخوایت از این کشور برید

از شبکه های اجتماعی دست بکشید و یا با نام مستعار باشید تا از گزند رفتارهای مخربش در امان بمونی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد