نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: به هیچ دردی نمیخورم...به خودکشی فکر می کنم

2714
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

به هیچ دردی نمیخورم...به خودکشی فکر می کنم

سلام، خواهش میکنم یکی کمکم کنه. دارم زجر کش میشم، اون قدر حالم بده که بارها فکر خود کشی به سرم زده ولی جرعت ندارم هیچ راه دیگه ای هم به ذهنم نمیرسه. دیگه نمیتونم زندگی کنم دوست دارم برم تو یه بیابون یا جنگل یا جایی که هیچ کس نباشه و اون قدر راه برم که بمیرم. من از همه لحاظ به هیچ دردی نمیخورم نه از لحاظ قیافه، نه از لحاظ رفتار، نه از لحاظ عقلی و ...
    دیگه نمیدونم چه کار باید بکنم مشکلم اینجاس باید خودمو جلوی خانواده شاد نشون بدم که درد ناک ترین کار ممکن تو دنیاس. خیلی سخته از شدت غم و ناراحتی رو به مرگ باشی و جلوی همه تظاهر کنی که دنیا چه قدر قشنگه.

تو رو خدا کمکم کنین خواهش میکنم
    امضای ایشان
    زندگی جاریست و در بین راه پستی بلندی هایی وجود دارد، اگر راه عبور خود را پیدا کنیم عبور از موانع بسیار آسان است....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : تورو خدا کمکم کنید

سلام عزیزم
    مشکل خاصی پیش اومده که انقدر ناراحتتون کرده؟ چند سالتون هست؟ راجع به شرایطتتون خواهش میکنم بیشتر بگین .

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام .
    [replacer_a]جان .مشکلت چیه ؟ بیشتر توضیح بده . از چی ناراحتی و زجر میکشی ؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

از زندگیم ناراحتم، زندگیی که هیچ چی توش نیست هیچ کی به من توجه نمیکنه مثل اینکه اصلا من وجود ندارم، اگه هم کسی بهم توجه کنه فقط به خاطر کاراییه که انجام میدم، وگرنه اصلا جزو آدم حساب نمیشم. نمیدونم دیگه چی باید بگم. دقیقا زندگی یه آدم بسیار بدبخت رو تصور کنین منم همون زندگی رو دارم!
    امضای ایشان
    زندگی جاریست و در بین راه پستی بلندی هایی وجود دارد، اگر راه عبور خود را پیدا کنیم عبور از موانع بسیار آسان است....

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

chera intor fekr mikoni

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

چون یه زندگی بی روح دارم هیچ
    امضای ایشان

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اصلا هیچکس نمی تونه مشکل منو حل کنه، ممنون از توجه همه تون. میدونم شما خواستین کمک کنین ولی مشکل من قابل حل شدن نیست.
    بازم ممنون......
    امضای ایشان

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط pcmo نمایش پست ها
    اصلا هیچکس نمی تونه مشکل منو حل کنه، ممنون از توجه همه تون. میدونم شما خواستین کمک کنین ولی مشکل من قابل حل شدن نیست.
    بازم ممنون......
    برای رها شدن از این حسهای ناراحت کننده شما نیم راه رو اومدین چون متوجهش شدین و به فکر راه چاره افتادین. سؤالایی داشتم تو پست قبلیم شما بدون جواب گذاشتینشون!!

امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

بازم ممنون......
    سلام گلم

نگا .توخودت با این نوع حرف زدن .داری اعتماد به نفسو از خودت میگیری و مشکلتو هی بزرگ میکنی . و خودتو ضعیف . آخه چرا اینجوری فکر میکنی که کسی نمیتونه کمکت کنه و...

قشنگ توضیح بده . یه نمونه از مشکلاتتو قشنگ بگو .من خودم کمکت میکنم و باهم حرف میزنیم . چه عیبی داره .اصلا رودربایستی هم نکن.
    مثل دوتا دوست باهم دیگه حرف میزنیم و مشکلتو باهم حل میکنیم

منتظرم

ایشالا موفق باشید

10. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چرا ولی نسبت به سنم یه مقدار بچه بازی درمیارم خیلی آزارم میده اصلا نمیتونم با کسی حرف بزنم، میترسم چیزی بگم که باعث ناراحتی ش بشه. همیشه سعی کردم ساکت بمونم و حرفی نزنم حتی با خانواده. همیشه دوست داشتم تنها باشم، جایی که هیچ کس نباشه. اونجوری نه من اذیت میشم نه دیگران...
    امضای ایشان

12. کاربران زیر از pcmo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    میزان امتیاز
    11

نمیدونم چرا ولی نسبت به سنم یه مقدار بچه بازی درمیارم خیلی آزارم میده اصلا نمیتونم با کسی حرف بزنم، میترسم چیزی بگم که باعث ناراحتی ش بشه. همیشه سعی کردم ساکت بمونم و حرفی نزنم حتی با خانواده. همیشه دوست داشتم تنها باشم، جایی که هیچ کس نباشه. اونجوری نه من اذیت میشم نه دیگران...
    چند سالتونه؟؟؟ یک مورد مثال بزنید که چی گفتین. هر مشکلی که باعث این ناراحتی شماست راه حل داره مطمئن باشین و امیدوار ...

امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    میزان امتیاز
    11

ممکن هست اطرافیان شما هم عقیده با شما نباشن و به همینخاطر برداشت دیگه از حرفتون میکنن که باعث ناراحتیشون میشه چون شما که قصد ناراحت کردنشونو نداشتین. یا ممکنه شما بیش از حد در روابط دچار وسواس شده باشید.

امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط باران باران نمایش پست ها
    ممکن هست اطرافیان شما هم عقیده با شما نباشن و به همینخاطر برداشت دیگه از حرفتون میکنن که باعث ناراحتیشون میشه چون شما که قصد ناراحت کردنشونو نداشتین. یا ممکنه شما بیش از حد در روابط دچار وسواس شده باشید.

ببخشید یادم رفت، 16 ساله هستم.
    فک کنم شما راست میگید دچار وسواس شدم. به نظر شما راهی هست که دیگه وسواس نباشم؟؟؟
    امضای ایشان

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    میزان امتیاز
    11

فقط در ارتباط برقرار کردن اینطور هستید یا در موارد دیگه هم حس میکنین وسواس دارین؟

امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم شاید در کارهای دیگه هم باشم ولی نه به اندازه برقراری ارتباط!!!
    امضای ایشان

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

سلام .

بلکی موقع حرف زدنه طرف مقابل .مثلا پدر مادرت . تو داری گوش میدی .یه چیزی به ذهنت میرسه و سریع میگی .اونوقت میبینی اصلا حرف خوبی نبوده باشه . ممکنه هم خودت بگی مگه من چی گفتم . ولی حرفت خوب نبوده باشه .

و دوم ممکنه . هرچی به ذهنت رسید و.. زود به زبون بیاری و از نظر تو درست بوده . ولی اصلا هم ممکنه منطقی نبوده باشه و بقیه ناراحت بشن .
    به نظرم سعی کن قبل حرف زدنت اول فکرکنی . وبعد ببینی چی میخوای بگی . منظورمو میفهمی .منظورم اینه که فکرکن به حرف زدنت .قبل از اینکه بیانش کنی سریع .

نگاکن .مشکلتو بیا از یه دید یا زاویه دیگه ببین . ممکنه توخودت حرف های مناسبی نزنی و بقیه هم بدشون بیاد .ولی تو به خودت بگی حرفم درست بوده ( مگه چی گفت م و...) یه لحظه به اونا حق بده که بلکی حرفه تو مناسب نبوده . نه اینکه کسی به شما اهمیت نمیده .

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    سلام .

بلکی موقع حرف زدنه طرف مقابل .مثلا پدر مادرت . تو داری گوش میدی .یه چیزی به ذهنت میرسه و سریع میگی .اونوقت میبینی اصلا حرف خوبی نبوده باشه . ممکنه هم خودت بگی مگه من چی گفتم . ولی حرفت خوب نبوده باشه .

و دوم ممکنه . هرچی به ذهنت رسید و.. زود به زبون بیاری و از نظر تو درست بوده . ولی اصلا هم ممکنه منطقی نبوده باشه و بقیه ناراحت بشن .
    به نظرم سعی کن قبل حرف زدنت اول فکرکنی . وبعد ببینی چی میخوای بگی . منظورمو میفهمی .منظورم اینه که فکرکن به حرف زدنت .قبل از اینکه بیانش کنی سریع .

نگاکن .مشکلتو بیا از یه دید یا زاویه دیگه ببین . ممکنه توخودت حرف های مناسبی نزنی و بقیه هم بدشون بیاد .ولی تو به خودت بگی حرفم درست بوده ( مگه چی گفت م و...) یه لحظه به اونا حق بده که بلکی حرفه تو مناسب نبوده . نه اینکه کسی به شما اهمیت نمیده .
    آره، حالا که فکر میکنم میبینم شما راست میگی نباید بی خودی حرف بزنم... سعی خودمو میکنم که از توصیه های شما بهره ببرم.
    خیلی خیلی ممنون از نصیحت های خوبتون....
    امضای ایشان

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    میزان امتیاز
    11

نمیدونم شاید در کارهای دیگه هم باشم ولی نه به اندازه برقراری ارتباط!!!
    دوست عزیزم وسواس یک اختلال روحی هست با منشأ اضطراب و طی چند جلسه مشاوره روان درمانی کاملا برطرف میشه. و جای نگرانی نیست در صورت مراجعه به موقع به متخصص.

امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی دوست دارم برم پیش مشاور ولی نمیتونم، همین حالاش هم روانی هستم با اون چیزی که من از خونواده م میدونم امکان مراجعه به مشاور نیست.
    ولی بازم ممنون خیلی کمکم کردین...

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1705
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    با توجه به این که در سن نوجوانی هستی آیا این احساس ها مقطعی یا نوسانی هست ؟
    و دیگه اینکه آیا احساس خجالتی بودن و افسردگی و ترس از معاشرت با آدم ها رو داری؟
    من در نوجوانی این جوری بودم

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

آره تقریبا همین حس رو دارم، الان خوبی؟؟؟
    امضای ایشان

24. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    میزان امتیاز
    11

خیلی دوست دارم برم پیش مشاور ولی نمیتونم، همین حالاش هم روانی هستم با اون چیزی که من از خونواده م میدونم امکان مراجعه به مشاور نیست.
    ولی بازم ممنون خیلی کمکم کردین...
    خواهش میکنم عزیزم اما برای هر کسی ممکنه ناراحتیهای روحی پیش بیاد مثل ناراحتی جسمی که گاهی پیش میاد و اگر شخص بیمار به پزشک مراجعه نکنه مثلا ممکنه یک عفونت ناچیز که بایه آنتی بیوتیک ساده برطرف میشد به تمام بدن سرایت کنه و شخصو از بین ببره در مورد ناراحتی روحی هم همینطور هست شما باید به متخصص مراجعه کنید و از اون دستورات بهبودیو دریافت کنید بخصوص که سنتون هم خیلی حساس هست اگر خانوادتدن عقاید اشتباهی دراینباره دارن شما قربانی عقاید اشتباه نشین . تنها مراجعه کنید.
    امیدوارم زودتر احساس رضایت بهتون برگرده.

امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

25. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1705
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من الان 23 سالمه و کم و بیش مشکلاتی ازین دست داشتم که با مرور زمان و ورود به دانشگاه و یه سری مسایل دیگه مثل عضویت در یه انجمن که باعث شد با آدمای زیادی معشرت کنم تا حد زیادی بهبود پیدا کردم و مطمئنا با همین رویه بهتر هم میشم
    من 3 بار به مشاور مراجعه کردم و همه برای من نوعی اختلال رو تشخیص دادن به اسم اضطراب اجتماعی این مقاله ویکی پدیا رو حتما به صورت کامل بخون بخصوص مقدمه اش رو :
    اختلال اضطراب اجتماعی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

اگر علائم مشابه داری احتمال زیاد تو هم این مثل طیف گسترده ای از مردم شامل 7 درصد مردم دنیا این اختلال رو داری و اینکه تنها نیستی منتها مراجعه به مشاور لازمه و لزومی هم نداره خانواده بفهمن جنایت که نمیخوای بکنی در ضمن مشاوره تلفنی هم میتونی انجام بدی
    اما حتما یادت باشه این مقاله یه مقداری روی دارو مانور داده خب برای موارد حاد هستش من خودم دارو دریافت نکردم و دیگه اینکه اکثر آدما تو یه دوره از زندگیشون با این مشکل مواجه میشن مخصوصا تو نوجوانی
    باز تاکید میکنم مقاله رو کامل بخون و در مورد مشکلات روحی تفسیر و تشخیص رو بذار به عهده ی مشاور اکثر اوقات ما با لاینحل فرض کردن مشکل و سرزنش کردن خودمون وضعمون رو بدتر میکنیم این خیلی مهمه
    ویرایش توسط saman.net : 01-02-2014 در ساعت 10:12 PM

26. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

از همه تون خیییییییییییییییییلیییییی یی ممنونم واقعا کمکم کردین نمیدونم چه جوری باید تشکر کنم ایشالله همه تون در زندگی شاد و سر حال باشین واقعا ممنونم...
    امضای ایشان

27. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.net نمایش پست ها
    من الان 23 سالمه و کم و بیش مشکلاتی ازین دست داشتم که با مرور زمان و ورود به دانشگاه و یه سری مسایل دیگه مثل عضویت در یه انجمن که باعث شد با آدمای زیادی معشرت کنم تا حد زیادی بهبود پیدا کردم و مطمئنا با همین رویه بهتر هم میشم
    من 3 بار به مشاور مراجعه کردم و همه برای من نوعی اختلال رو تشخیص دادن به اسم اضطراب اجتماعی این مقاله ویکی پدیا رو حتما به صورت کامل بخون بخصوص مقدمه اش رو :
    اختلال اضطراب اجتماعی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

اگر علائم مشابه داری احتمال زیاد تو هم این مثل طیف گسترده ای از مردم شامل 7 درصد مردم دنیا این اختلال رو داری و اینکه تنها نیستی منتها مراجعه به مشاور لازمه و لزومی هم نداره خانواده بفهمن جنایت که نمیخوای بکنی در ضمن مشاوره تلفنی هم میتونی انجام بدی
    اما حتما یادت باشه این مقاله یه مقداری روی دارو مانور داده خب برای موارد حاد هستش من خودم دارو دریافت نکردم و دیگه اینکه اکثر آدما تو یه دوره از زندگیشون با این مشکل مواجه میشن مخصوصا تو نوجوانی
    باز تاکید میکنم مقاله رو کامل بخون و در مورد مشکلات روحی تفسیر و تشخیص رو بذار به عهده ی مشاور اکثر اوقات ما با لاینحل فرض کردن مشکل و سرزنش کردن خودمون وضعمون رو بدتر میکنیم این خیلی مهمه
    خیلی ممنون داداشم واقعا مقاله خوبیه دارم میخونمش تشکر ازشما....
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد