نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: عدم اعتماد به فروشنده های اجناس

974
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    تشکر شده 41 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    9

عدم اعتماد به فروشنده های اجناس

چند وقتیه که همش فکر میکنم فروشنده ها میخوان سرمو کلاه بزارن
    بخصوص از وقتی که خرید عروسی انجام میدم و خرید ام زیاده
    دیگه این اواخر این فکر داره روحمو سوهان میکشه همش قیافه ی اون آدم فروشنده میاد تو ذهنم که خبیثانه سر منو کله گذاشته و داره بم میخنده
    همینم باعث شده منی که بسیار راحت پسند و راضی بودم بعد از هر خریدی ناراحت و پشیمون باشم و نا راضی.و موقع خرید هر چیز جدیدی چنان دودلو شکاکم که میخوام بزنم زیر گریه.یا تو برخورد با اون فروشنده این قد خبیث میبینمو از دستش حرص میخورم که دلم میخواد طرف و خفه کنم بخصوص وقتی طرف میگه جنس من با بقیه جنسای دنیا فرق داره
    مامانم میگه یه ساله داری با پول کم خرید می کنی خسته شدی درست میشی بعد از عروسی
    ولی من از این حسم خسته شدمو دلم میخواد تموم شه و میترسم تا ابد بام بمونه
    کسی راهکاری داره؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32580
    تشکـر
    46
    تشکر شده 85 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : توهم یا واقعیت

همه آدمها تو تمام شرایط به نفع خودشون به طرف مقابل دروغ میگن
    این که طرف میگه "
    جنس من با بقیه جنسای دنیا فرق داره
    " 100% دروغ میگه
    همیشه وقتی می خوای جنسی بخری از فروشنده بپرس به نظر شما کدوم بهتره هر کدوم و معرفی کرد گفت این خوبه و این و بخر شما اون یکی رو بخر چون اون جنسی که معرفی میکنه هم سودش بیشتره و احتمالاً به راحتی فروش نمیره وگرنه جنس خوب راحت فروش میره ، و یک مسئله دیگه همیشه خودت طالب جنس نشون نده سرد برخورد کن تخفیف هم زیاد بگیر بگو اگه راه نداره میرم جای دیگه
    امضای ایشان
    هیچ کس ، هرگز ، به هدفی که نمی بیند ، نخواهد رسید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط برزین نمایش پست ها
    همه آدمها تو تمام شرایط به نفع خودشون به طرف مقابل دروغ میگن
    این که طرف میگه "
    جنس من با بقیه جنسای دنیا فرق داره
    " 100% دروغ میگه
    همیشه وقتی می خوای جنسی بخری از فروشنده بپرس به نظر شما کدوم بهتره هر کدوم و معرفی کرد گفت این خوبه و این و بخر شما اون یکی رو بخر چون اون جنسی که معرفی میکنه هم سودش بیشتره و احتمالاً به راحتی فروش نمیره وگرنه جنس خوب راحت فروش میره ، و یک مسئله دیگه همیشه خودت طالب جنس نشون نده سرد برخورد کن تخفیف هم زیاد بگیر بگو اگه راه نداره میرم جای دیگه

فروشنده با فروشنده فرق می کنه خیلی از فروشنده ها صادق هستند من خودم معمولا اعتماد میکنم و نتیجه هم می گیرم
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

4. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32580
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    فروشنده با فروشنده فرق می کنه خیلی از فروشنده ها صادق هستند من خودم معمولا اعتماد میکنم و نتیجه هم می گیرم
    من خودم عشق خرید دارم مخصوصا لباس ، 50% از حقوقم و میدم لباس می گیرم همیشه از یک جای ثابت خرید نمی کنم تا حالا فروشنده منصف ندیدم ، مغازه ایی که داره بین 5 تا 10 میلیون اجاره مغازه میده چه جور می خوای منصف باشه ؟
    امضای ایشان

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

برای رهایی از چنین افکار منفی معمولا برای اولین قدم، كسب آگاهی است؛ یعنی قبل از هر چیز باید فكرهای منفی را بشناسید و سعی كنید آنها را به افكار مثبت تغییر دهید؛ البته فراموش نكنید این كار ابتدا خیلی سخت است و نباید ناامید شوید؛ ولی وقتی راهش را پیدا كنید، براحتی می‌توانید این كار را پیش ببرید. پس اگر سال‌هاست با افكار منفی زندگی كرده‌اید، انتظار نداشته باشید طی یك شب از شر آنها خلاص شوید، چون این فكرها به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود كه باید با شناخت دقیق، با آنها روبه‌رو شوید؛ مثلا اگر معلم كلاس اول دبستان همیشه شما را دانش‌آموزی بی‌استعداد خطاب كرده باشد، خیلی عجیب نیست اگر هنگام شروع كارهای جدید، دائم به خودتان بگویید «نمی‌توانم»، «این كار برای من خیلی سخت است» و... اگر هم دائم این فكرهای منفی در ذهن شما چرخیده باشد، حتما برای انجام كارها، اعتماد به نفس كافی نداشته‌اید. پس می‌بینید چقدر سخت است در این شرایط باور كنید توانایی شما بیشتر از چیزی است كه خودتان فكر می‌كنید؟!
    یكی از معروف‌ترین جملات منفی كه خیلی از ما دائم با خودمان مرور می‌كنیم، این است: «من نمی‌توانم». غافل از این كه وقتی به خودتان می‌گویید « نمی‌توانم » یا « این كار خیلی سخت است » در واقع مقاومتی نسبت به انجام آن كار در خودتان ایجاد می‌كنید كه داشتن چنین مانع ذهنی‌ای می‌تواند شما را از رسیدن به موفقیت بازدارد. پس هر وقت به خودتان گفتید « من نمی‌توانم » كمی به جمله‌تان فكر كنید و بگویید « چرا نمی‌توانم؟ »

تحقیقات متعدد نشان داده است اكثر نوابغ و دانشمندان كسانی بوده‌اند كه با كار و مطالعه زیاد به این موقعیت رسیده‌اند و همین موضوع ثابت می‌كند اگر می‌خواهید موفق شوید باید دائم به خودتان بگویید كه می‌توانید.

تائیدات مثبت را از یاد نبرید
    وقتی به هدف خاصی می‌رسید، معمولا جملات و عبارات مثبت را از افراد مختلف خواهید شنید؛ این عبارت‌ها معمولاً كوتاه، قابل باور و مشخص است. پس بهتر است این جملات را بارها برای خودتان تكرار كنید تا نوع دیگری از افكار درونی برای شما ایجاد شود. گام بعدی این است كه تمام این تائیدات را با صدای بلند و با شور و شوق بگویید؛ حواستان باشد خواندن از روی جملات و كلماتی مثبت بدون هیچ حسی، فایده‌ای ندارد.

به فكرهای مثبت بال و پر دهید
    یكی از ویژگی‌های افكار منفی، طولانی بودن و كامل شدن آنهاست؛ فكرهای منفی این قدر در ذهن باقی می‌ماند و دنبال هم می‌چرخد تا یك ماجرای تلخ و منفی بزرگ در ذهن شكل بگیرد، اما از حالا به بعد، سعی كنید به جای چنین كاری، این تمرین را انجام دهید؛ فكرهای شاد و مثبت را مانند یك فیلم طولانی و نشاط ‌انگیز دنبال كنید. برخی از تجسم‌ها بسیار مفید خواهد بود و باید تا می‌توانید داستان را ادامه دهید و بگذارید ساعت‌ها زمان شما را به خودش اختصاص دهد. در ضمن، خیلی بهتر است اگر این داستان را درباره خودتان بسازید و تصور كنید به هدف‌های‌تان رسیده‌اید.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینا1111111111 نمایش پست ها
    دیگه این اواخر این فکر داره روحمو سوهان میکشه همش قیافه ی اون آدم فروشنده میاد تو ذهنم که خبیثانه سر منو کله گذاشته و داره بم میخنده
    همینم باعث شده منی که بسیار راحت پسند و راضی بودم بعد از هر خریدی ناراحت و پشیمون باشم و نا راضی.و موقع خرید هر چیز جدیدی چنان دودلو شکاکم که میخوام بزنم زیر گریه.یا تو برخورد با اون فروشنده این قد خبیث میبینمو از دستش حرص میخورم که دلم میخواد طرف و خفه کنم بخصوص وقتی طرف میگه جنس من با بقیه جنسای دنیا فرق داره
    کسی راهکاری داره؟
    با درود
    فکر شما کاملا درست است
    تا جایی که می توانید باید از جایی خرید کنید که کالا با کمترین واسطه به آنجا رسیده باشد

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینا1111111111 نمایش پست ها
    کسی راهکاری داره؟
    سلام عزیزکم دور از جون فروشنده های منصف الان اکثر فروشنده ها دروغگو شدن و سخت میشه به کسی اعتماد کرد
    انقدر جنسهای الکی دست مردم میدن با مارکهای انچنانی که عمرا بتونی تشخیص بدی
    بنظرم فقط از جاهای شناخته شده خرید کن الان مغازه های مورد اعتماد قدیمی کم نیستن
    بعدشم مادرت راست گفه
    دخترا اینجور وقتا گیج و گنگ میشن و همچی رو اعصابشونه درست میشه
    من خودمم تو موقعیت تو بودم
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

مغازه ایی که داره بین 5 تا 10 میلیون اجاره مغازه میده چه جور می خوای منصف باشه ؟

معامله سود دو طرفه است

توفعتان چیست منظورتاون از انصاف چیست

مفازه دار که حمال شما نیست

در این مورد شما منصف نیستید
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

11. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32580
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

معامله سود دو طرفه است

توفعتان چیست منظورتاون از انصاف چیست

مفازه دار که حمال شما نیست

در این مورد شما منصف نیستید
    از این لحن بیان مشخصه که شما هم کاسبید
    منظورتون از "
    معامله سود دو طرفه است" چیه ؟
    جنسی که مثلاً قیمت واقعیش 50 هزار تومنه رو چون مغازه دار ماهی 10 میلیون اجراه میده رو میده 100 هزار تومن
    این سود کاملاً یک طرفه هست و کسی غیر از مالک مغازه که اجاره بی رویه میگیره نیست
    در واقع این یک معامله سوخت دو طرفه است = فروشنده و خریدار
    امضای ایشان

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

از این لحن بیان مشخصه که شما هم کاسبید
    منظورتون از "
    معامله سود دو طرفه است" چیه ؟
    جنسی که مثلاً قیمت واقعیش 50 هزار تومنه رو چون مغازه دار ماهی 10 میلیون اجراه میده رو میده 100 هزار تومن
    این سود کاملاً یک طرفه هست و کسی غیر از مالک مغازه که اجاره بی رویه میگیره نیست
    در واقع این یک معامله سوخت دو طرفه است = فروشنده و خریدار
    در کاسبی تجربه دارم

قیمت واقعی رو اشتباه حساب می کنی قیمت واقعی فقط هزینه تمام شده تولید کالا نیست

مالک مغازه هم سرمایش بنده مغازس پس اجاره هم بیرویه نیست اونجا که 10 میلیون اجاره میدن قیمتش چند میلیارده که میشه با پولش خیلی کارا کرد

این قانون اقتصادیه
    امضای ایشان

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32580
    تشکـر
    46
    میزان امتیاز
    0

در کاسبی تجربه دارم

قیمت واقعی رو اشتباه حساب می کنی قیمت واقعی فقط هزینه تمام شده تولید کالا نیست

مالک مغازه هم سرمایش بنده مغازس پس اجاره هم بیرویه نیست اونجا که 10 میلیون اجاره میدن قیمتش چند میلیارده که میشه با پولش خیلی کارا کرد

این قانون اقتصادیه
    امضای ایشان

15. کاربران زیر از برزین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)