نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: روابطم از روی وابستگی است

823
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12244
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

روابطم از روی وابستگی است

سلام من دختر 32 ساله ای هستم. درمورد ارتباط با جنس مخالف همیشه یک سیکل یک شکل در زندگی ام بوجود میآید. همیشه شخصی وارد زندگی ام میشود که علاقه ای به او ندارم. با اسرار او به رابطه تن می دهم به او علاققمند میشوم با همه کاستی هایی که در رابطه وجود دارد و بعد او ترکم میکند و من شروع میکنم به اسرار برای بازگشتنش که بی فایده است.
    احساس میکنم بخشی در وجود من دچار مشکل است که به بخش روان من برمیگردد. از نظر چهره . چهره یزیبایی دارم ولی اعتماد به نفس چندان بالایی ندارم در حالیکه شرایط خانوادگی نسبتا خوبی دارم دانشجوی فوق لیسانس هستم در یکی از معتبر ترین دانشگاهها. اما هدفی برای زندگی ندارم. و همیشه تردید بالایی برای انتخاب هر چیز کوچکی در زندگیم دارم که این تردید باعث میشه دیر دست به انتخاب میزنم و آدم منفعلی شدم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تکرار سیکل زندگی

سلام دوست گرامی مشکلت رو خودت گفتی نداشتن اعتماد بنفس.ببین من هم تقریبا همین طورم حالا از نظر خودم نمیگم ولی از نظر دیگران زیبا هستم به خاطر همین خیلی ها حتی به هدف خیر جلو میان و به قول خودت بدجوری اصرار میکنن و ول کن نیسن اما اگر اعتماد بنفس داشته باشی خودت رو با ارزش تر از اونی میبینی که بخوایی پیشنهاد هر کسی رو قبول کنی و برای وجود خودت ارزش قائل میشی و نمیگذاری کسی بخواد تو رو بازیچه خودش بکنه.به نظر من دختر خیلی باید اعتماد بنفسش بالا باشه چون اغلب دخترها به خاطر نداشتن اعتماد بنفس فکر میکنن تا یه پسر بهشون ابراز علاقه کنه باید دست و پاشونو گم کنن در صورتی پسر باید برای بدست اوردن دختر تلاش کنه و مهمتر اینکه دختر اون پسر رو از همه لحاظ بپذیره و از اون خوشش بیاد نه اینکه منتظر باشه یکی انتخابش کنه اونم سریع دل ببنده.سعی کن هر کسی رو به زندگیت راه ندی .من تعجب میکنم چطور تو این دوره زمونه که میبینی ادما چقدر سرهم رو گول میمالن اینقدر راحت به این افراد که میگی ولت کردن اعتماد کردی؟!!!

3. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)