نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: جدایی وفراموشی برام سخته

1285
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7527
    تشکـر
    5
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

جدایی وفراموشی برام سخته

سلام
    من 5سال پیش با ی نفر دوست شدم که هم سن خودم،اوایل دوستیمون هیچ مشکلی با هم نداشتیم ولی الان اخلاق ورفتارش عوض شده،زود عصبانی میشه،باهام دعوا میکنه بعد میگه عصبانی بودم حالا ی حرفی زدم ولی من میخوام دیگه این دوستی را تمام کنم الانم مشکلم این که به بودنش عادت کردم،میخوام تمومش کنم ولی نمیتونم کارم شده فقط گریه کردن،فراموش کردنش برام خیلی سخت شده،گوشه گیر شدم،دیگه نمیتونم سر کار برم،عصبی شدم بهم بگید چی کار کنم

2. 4 کاربران زیر از وروجک جوونم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : جدایی وفراموشی

خب میتونید در این مورد کمکش کنید چون قبلا" اینطوری نبوده و رفتارش تند و خشن هم نبوده

پس مشخصه که دلیل و مشکلی تو زندگیش داره ... که اگه به شما اجازه بده میتونید بهش کمک کنید

وگرنه اگه واقعا" علاقه ای به ادامه دادن نداره بهتره با احترام از این رابطه خارج بشید

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 5 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7527
    تشکـر
    5
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من باهاش صحبت کردم ولی آن نمیخواد غرورش را کنار بذاره و حرف بزنه میگه خودم باید با مشکلم کنار بیام از اول قرار بود که من تکیه گاه تو باشم نه تو تکیه گاه من،من مردم وبالاخره فقط از من خواسته که بازم باهاش دوست بمونم،نمیدونم ادامه دادن به این دوستی درست یا نه؟
    ویرایش توسط وروجک جوونم : 10-20-2014 در ساعت 03:56 PM

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط وروجک جوونم نمایش پست ها
    من باهاش صحبت کردم ولی آن نمیخواد غرورش را کنار بذاره و حرف بزنه میگه خودم باید با مشکلم کنار بیام از اول قرار بود که من تکیه گاه تو باشم نه تو تکیه گاخ من،من مردم وبالاخره فقط از من خواسته که بازم باهاش دوست بمونم،نمیدونم ادامه دادن به این دوستی درست یا نه؟

سلام دوست عزیز
    مطمئن باشین که ادامه دادن این رابطه اشتباه ومیتونه خیلی بهتون ضربه بزنه
    همین وابستگی که ازش حرف میزنید خودش یه صدمه س که میتونه مدتها شمارو درگیر کنه
    بهتره کمی منطقی تر به موضوع نگاه کنید
    وسعی کنید هیچ وقت درگیر همچین رابطه هایی نشین
    اما درمورد وابستگی مطمئن باشین میتونید فراموشش کنیددرسته کمی سخته اما اگه خودتون بخواین
    شدنیه ....
    امیدوارم بتونین تصمیم درستی بگیرین

7. 4 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط وروجک جوونم نمایش پست ها
    من باهاش صحبت کردم ولی آن نمیخواد غرورش را کنار بذاره و حرف بزنه میگه خودم باید با مشکلم کنار بیام از اول قرار بود که من تکیه گاه تو باشم نه تو تکیه گاخ من،من مردم وبالاخره فقط از من خواسته که بازم باهاش دوست بمونم،نمیدونم ادامه دادن به این دوستی درست یا نه؟
    خب دلیلی نداره که بخواد کمک شمارو پس بزنه ...

مگراینکه واقعا" میخواد این رابطه رو کمرنگ که ..پس بهتره شمام کمی عاقلانه و بدور از احساس رفتار کنید

گاهی باید به نشونه هایی که در اطرافتونه توجه کنید تا بتونید چشم اندازی از زندگی آینده رو ببینید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

9. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7527
    تشکـر
    5
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    با نظر شما با ادامه ندادن به این وضعیت موافقم،من بهش گفتم که نمیخوام ادامه بدم و آن ازم یک هفته فرصت دوباره خواسته،میگه حق من نیست که اینطوری بعد از5سال ی شب بگی دیگه نمیخوای با من باشی،من چی کارت کردم مگه؟حق من این برخورد تونیست،من دیگه جوابش را ندادم ولی آن بازم برام پیام فرستاده که اگر جوابش را ندم یا بخوام اینطوری بدون فرصت تنهاش بذارم میاد در خونمون و به همه میگه که با من دوست بوده ولی من بهش گفتم که مشکلی با این موضوع ندارم چون درموردش قبلا با خانوادم صحبت کرده بودم،من به حرف شما احترام میذارم و میخوام به توصیه اتون عمل کنم چون میدونم که من تا حالا از روی احساس تصمیم گرفته بودم،ممنون که جوابم را دادید وباهام هم فکری کردید

11. کاربران زیر از وروجک جوونم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7527
    تشکـر
    5
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    بازم سردر گم شدم،این چند وقت همش بهم پیام میده و زنگ میزنه و میگه من تورا برای زندگی میخوام ولی الان شرایطم جور نیست،من نمیخوام متکی به کسی باشم باید رو پای خودم وایستم که بتونم بیام خواستگاریت،البته نمیتونم دقیقا بهت بگم یک ماه یا یک سال ولی دارم تلاشم را میکنم.
    من نمیدونم واقعا باید چی کار کنم از ی طرف با تمام وجود دوستش دارم ولی دارم پا رو دلم میذارم و با خودم میجنگم که فراموشش کنم چون نمیدونم واقعا شرایط جور میشه که ما با هم ازدواج کنیم یا نه؟من5سال از زندگیم را به پاش گذاشتم و از ی طرف وقتی میبینم داره تلاش میکنه که بیاددو دل میشم که بهش ی فرصت دیگه بدم یا نه؟؟؟
    خانواده من اصرار به ازدواج من دارند میگن باید برای زندگیم و آینده ام تصمیم بگیرم و از ی طرف هنوز دلم با آن....
    من نمیدونم اصلا ما میتونیم خانواده هامون را در آینده راضی کنیم یانه،مشکل الان فقط آمدن یا نیومدن آن نیست من نمیخوام هیچکدوم اذیت بشیم یا احساساتمون مانع از این بشه که درست فکر کنیم،من از این میترسم که خانواده هامون مخالفت کنند چون من دانشجو کارشناسی ارشد هستم و آن دیپلم،البته آن کسی که همیشه به من امید میداد و میگفت باید درس بخونی نمیخوام مثل من باشی ولی ممکن که خانواده ها مخالفت کنند..
    الان واقعا سر درگم هستم همش تو ذهنم علامت سوال،به نظر شما چی کار کنم؟؟؟؟کمکم کنیدلطفا
    ویرایش توسط وروجک جوونم : 10-27-2014 در ساعت 10:46 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)