نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: جرم ضرب و جرح...

464
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4481
    تشکـر
    2
    تشکر شده 25 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    10

جرم ضرب و جرح...

سلام دوستان من 8 ماه از خانومم جدا هستم و پروندمون تو دادگاه برای جدایی یک هفته پیش با یکی از همکارای خانومم بیرون بودم مارو دید و حمله کرد و شروع کرد به کتک زدن همکارم منم برای اینکه جداش کنم با لگد زدم که این خانم و نزنه و مجدد حمله کرد و خلاصه ما متواری شدیم حالا رفته شکایت کرده که منو به عمد کتک زدی خواستم ببینم در صورتی که محکوم بشم به جز دیه سو ثابقه کیفری برام ثبت میشه همیشه هست یا بعد از 6 ماه پاک میشه ؟ دلیل اینم که این همکار خانومم شکایت نمیکنه ازش چون خیلی با خانواده هستن و اصلا نمیخواد وارد این مساعل بشه ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : جرم ضرب و جرح...

سلام بزرگوار.باید دید به چه جرمی محکوم میشی تا بعد بشه حرف زد.البته شما میتونی در مقام دفاع مشروع دفاعیه مطرح کنی.البته به شرطی ک داغانش نکرده باشی.یعنی از نظر قاضی عمل شما باید با حمله ی اون شخص تناسب داشته باشه...در کل بسته به قدرت وکلای شما داره که چ جرمی برات ببندن.اگه وکیلت خوب باشه میتونه بعنوان دفاع مشروع دفاع کنه ازت.اون موقع پرونده به نفع تو برمیگرده.یعنی میتونی از همسرت ادعای حیثیت بکنی...با یک وکیل صحبت کن
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، ماه، به، تو،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد