نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: جلوگیری از قطع رابطه

1115
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5102
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

جلوگیری از قطع رابطه

با سلام. برای رضای خدا، برای مصلحت و برای جلوگیری از کینه و قطع صله رحم سعی می کنم با کسی که بینمون کدورتی بوده مهربان باشم و با عشق رفتار کنم اما اون یه جورایی اظهار ناخوشایندی می کنه و در برخی موارد به قول بزرگان در برابر گل تقدیمی من خار می ده. من چون بینی و بین ا... رفتار می کنم سعی می کنم بهم برنخوره اما گاهی اوقات دلم می شکنه و ناراحت می شم. تو این مواقع باید چیکار کرد؟

2. 2 کاربران زیر از پروین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشاوره خانواده

سلام.میشه بگین اون شخص چه نسبتی با شما داره ؟ و کدورتی که ایجاد شده چی بوده ؟

4. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط پروین نمایش پست ها
    با سلام. برای رضای خدا، برای مصلحت و برای جلوگیری از کینه و قطع صله رحم سعی می کنم با کسی که بینمون کدورتی بوده مهربان باشم و با عشق رفتار کنم اما اون یه جورایی اظهار ناخوشایندی می کنه و در برخی موارد به قول بزرگان در برابر گل تقدیمی من خار می ده. من چون بینی و بین ا... رفتار می کنم سعی می کنم بهم برنخوره اما گاهی اوقات دلم می شکنه و ناراحت می شم. تو این مواقع باید چیکار کرد؟
    خب عزیزم وقتی داری کاری رو واسه خدا انجام میدی که نباید ناراحت و دلسرد بشی ...

ولی گاهی محبت زیاد به کسی باعث این مشکلات میشه ... چون ما انقدر جلو چشم هستیم که دیگه دیده نمیشیم ...

در صورتی که انسان اخلاق و رفتارهای متفاوتی داره که باید به وقتش ازشون استفاده کنه ...

گاهی بی اعتنایی به این شخص میتونه ، باعث شه جای خالی محبت شمارو احساس کنه ...

پس بهتره گاهی از یکنواختی در رفتار دست بردارید ....
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

6. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط پروین نمایش پست ها

فارغ از سوالاتی که بهار خانم پرسیدن ، گاهی شما هر کاری برای شخصی انجام بدید ، برای او بی اهمیت هستش ...

چون اون اصلا" شمارو نمیبینه ... و یا اینکه میخواد با این رفتارش شمارو از خودش دور کنه ...

اگه این فرد ، پدر و یا مادرت باشه ، بخاطر حقی که به گردنت دارن باید در هرحالی بهشون محبت کنید ...

ولی اگه از افراد درجه یک نیستن و این کار شما میتونه باعث شه که احترام و شخصیتتون پایین بیاد ...

خب باید راه دیگه ای رو در پیش بگیرید چون ماها نمیتونیم همه اطرافیانمون رو راضی نگه داریم ...

و همیشه افرادی هستن که واقعا" نمیشه طوری باهاشون رابطه برقرار کرد حالا از هر طریقی که میخواد باشه ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5102
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اون شخص یا بهتره بگم اون اشخاص خانواده خانم برادرم هستند که به خاطر کبر و زیاده خواهی که برای برآوردن خواسته هاشون در ازدواج برادرم از ما داشتند ما متحمل فشار مالی زیادی شدیم و هنوز رفتار طلبکارانه ای را با ما در پیش می گیرند. من متوجه شدم که این مساله ریشه در کبر و متکبر بودن آن ها دارد چون آن ها تمام محبت ها، عشق ها و کارهایی که برای خوشبختی برادرم و خانمش رو با مصیبت فراوان انجام دادیم رو نادیده می گیرند و نمی بینند و تنها به زیاده خواهی شون توجه دارند. ناراحتی من و پدر و مادرم اینه که آرامش برادرم به هم خورده و از طرفی پدر و مادرم هم زیر بار زور و ناحق نمی رن. حالا سوال من برای این بود که من و خانواده ام سعی می کنیم برای آرامش برادرم رفتار محبت آمیزی داشته باشیم اما ...برای ادامه باید چیکار کرد؟

9. کاربران زیر از پروین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5102
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

متشکرم

11. کاربران زیر از پروین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد