نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: جوانی هدر رفت

8745
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

جوانی هدر رفت

سلام
    همین چند سال پیش بود ک اومدم تو این سایت و از اضطراب اینکه عمرم داره بر باد میره و نمیتونم ازدواج کنم نوشتم . مطالب قبلی که تو ارشیو موضوعاتم هست منظورمه...
    بعد ۴ سال دوباره اومدم تو این سایت و دیگه هیچ کورسویی از امید رو ندارم. فقط اومدم بگم ده سال پر حرارت و پر از عشق زندگیم که میشد در کنار یکی باشم تموم شد.
    نمیدونم چیکار کنم . نه توان جنسی دارم نه روحیه ای برای ازدواج . برخلاف اون روزها که دردم این بود که هیچکس برام کاری نمیکنه الان که همه ی روحیه و توان جنسی و عشقمو از دست دادم تمام دنیا دارن به من کیس های رنگارنگ و بینهایت زیاد پیشنهاد میدن . ولی نمیدونم چرا هرچقد که میخوام به خودم دلداری بدم که چیزی که تو این سی سال دوسداشتم اتفاق بیفته میخواد اتفاق بیفته ولی دیگه برام انگار ارزشی نداره.
    روز و شب و ثانیه به ثانیه فقط یه سوال از فکرم عبور میکنه و منو رنج میده.
    دوسدارم یکی توی این دنیا باشه التماسش کنم و به پاش بیقتم که فقط جواب این سوالمو بده . دوسدارم حتی اگه به قیمت مردنم تموم میشه جواب این سوال رو بدونم که چرا اینجوری شد؟در ازای این سی سالی که هدر رفت در ازای این که شهوتم مرد و توان جنسی دیگه ندارم .در ازای اینکه دیگه هرگز و هرگز نمیتونم به اون دوران اوج عشق و روحیه و شهوت و انگیزه برگردم چی بدست اوردم؟ مطمئنم مقصر خودم نبودم چون خودم تمام تلاشمو برای ازدواج کردم و هیچوقت هم سخت گیری نکردم ولی هیچکس نبود برام قدمی برداره .
    میخوام بدونم اگه کار خداست که میدونم اینطور نیست چی بدست اوردم؟مجرد بودن که خواست خدا نمیتونه باشه...خواست خودمم نبوده...
    چرا هیچکس پیدا نشد که تو این سی سال کاری برام بکنه؟
    چرا انقدر دیر شد که دیگه روحیه ای ندارم؟
    اگه یکی به من بگه در ازای این جوونی که هدر رفت طبق فلان آیه من ثواب انباشت کردم میتونم ازدواج کنم چون دیگه نمیشه گفت هدر رفته . چون معنیش اینه که عشق و قوای جوونیمو فدای چیز با ارزشی کردم .
    ولی اگه بهم بگن مقصر خودمم و هیچ مقام و منزلتی که بدست نیاوردم که هیچ حتی بخاطر گناهان تجرد کلی هم به عذابم اضافه کردم به هیچ وجه نمیتونم بپذیرم که ازدواج کنم چون من کنترلی توش نداشتم .
    تو رو خدا فقط یکی بیاد جواب سوالمو بده . این ده سال رو از کی پس بگیرم؟
    زندگیمو از کی پس بگیرم؟
    دنیا و آخرتمو از کی پس بگیرم؟
    چرا؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    تشکر شده 186 بار در 148 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : جوونیم هدر رفت

نقل قول نوشته اصلی توسط ofogh2013 نمایش پست ها
    سلام
    همین چند سال پیش بود ک اومدم تو این سایت و از اضطراب اینکه عمرم داره بر باد میره و نمیتونم ازدواج کنم نوشتم . مطالب قبلی که تو ارشیو موضوعاتم هست منظورمه...
    بعد ۴ سال دوباره اومدم تو این سایت و دیگه هیچ کورسویی از امید رو ندارم. فقط اومدم بگم ده سال پر حرارت و پر از عشق زندگیم که میشد در کنار یکی باشم تموم شد.
    نمیدونم چیکار کنم . نه توان جنسی دارم نه روحیه ای برای ازدواج . برخلاف اون روزها که دردم این بود که هیچکس برام کاری نمیکنه الان که همه ی روحیه و توان جنسی و عشقمو از دست دادم تمام دنیا دارن به من کیس های رنگارنگ و بینهایت زیاد پیشنهاد میدن . ولی نمیدونم چرا هرچقد که میخوام به خودم دلداری بدم که چیزی که تو این سی سال دوسداشتم اتفاق بیفته میخواد اتفاق بیفته ولی دیگه برام انگار ارزشی نداره.
    روز و شب و ثانیه به ثانیه فقط یه سوال از فکرم عبور میکنه و منو رنج میده.
    دوسدارم یکی توی این دنیا باشه التماسش کنم و به پاش بیقتم که فقط جواب این سوالمو بده . دوسدارم حتی اگه به قیمت مردنم تموم میشه جواب این سوال رو بدونم که چرا اینجوری شد؟در ازای این سی سالی که هدر رفت در ازای این که شهوتم مرد و توان جنسی دیگه ندارم .در ازای اینکه دیگه هرگز و هرگز نمیتونم به اون دوران اوج عشق و روحیه و شهوت و انگیزه برگردم چی بدست اوردم؟ مطمئنم مقصر خودم نبودم چون خودم تمام تلاشمو برای ازدواج کردم و هیچوقت هم سخت گیری نکردم ولی هیچکس نبود برام قدمی برداره .
    میخوام بدونم اگه کار خداست که میدونم اینطور نیست چی بدست اوردم؟مجرد بودن که خواست خدا نمیتونه باشه...خواست خودمم نبوده...
    چرا هیچکس پیدا نشد که تو این سی سال کاری برام بکنه؟
    چرا انقدر دیر شد که دیگه روحیه ای ندارم؟
    اگه یکی به من بگه در ازای این جوونی که هدر رفت طبق فلان آیه من ثواب انباشت کردم میتونم ازدواج کنم چون دیگه نمیشه گفت هدر رفته . چون معنیش اینه که عشق و قوای جوونیمو فدای چیز با ارزشی کردم .
    ولی اگه بهم بگن مقصر خودمم و هیچ مقام و منزلتی که بدست نیاوردم که هیچ حتی بخاطر گناهان تجرد کلی هم به عذابم اضافه کردم به هیچ وجه نمیتونم بپذیرم که ازدواج کنم چون من کنترلی توش نداشتم .
    تو رو خدا فقط یکی بیاد جواب سوالمو بده . این ده سال رو از کی پس بگیرم؟
    زندگیمو از کی پس بگیرم؟
    دنیا و آخرتمو از کی پس بگیرم؟
    چرا؟
    سلام.میشه مشکلتونو واضح تر بگید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : جوانی هدر رفت

اگر به گذشته نگاه کنید ... موقعی که مغولان به ایران حمله کردن و همه چی رو به خاک و خون کشیدن

متوجه خواهی شد در اون خفقان و ناامیدی دانشمندان و شاعرانی هم بودن که در اون نبود کووسوی امید شعرهای امیدوار کننده میزدنند

یکی از شخصیتهای برجسته در زمان حاکمیت ایلخانان بر ایران، خواجه نصیر الدین طوسی بود، وی پیش از آن به عنوان یک چهره سیاسی مطرح باشد،

دارای یک شخصیت علمی والا و در میان حاکمیت های آن زمان مورد ستایش و تکریم فراوان بود. خواجه در علوم زمان خود سرآمد همگان بود و در فلسفه، ریاضی،نجوم مقام استادی داشت.

شخصیت علمی خواجه دوستان و دشمنان وی را وادار می کرد که رفتاری و منشی در خور مقام او، با وی داشته باشند.

فرقه اسماعیلیه به همین خاطر سالها او را در قلاع خود نگه داشته و از علم او بهره می بردند.

اما زمانی که هلاکو برای فتح ایران رهسپارشد،از وجود چنین شخصیتی با خبر بود، و بعد از سقوط اسماعیلیان بود که بر او دست یافت و او را در سلک نزدیکان و مشاوران خود قرار داد.

همین جریان باعث شد، خواجه وارد دستگاه حکومتی و جریانات سیاسی آن زمان شود، وهمطراز با چهره علمی خود به عنوان یک چهره برجسته سیاسی مطرح گردد.

یا افراد دیگه ای که میتونید در نت سرچ کنید ...

خب ابن افراد چرا در اون زمان مثل شما فکر نمیکردن ... ؟

به این خاطر که ما نسلی هستیم که بیش از حد لوس شدیم ... و نیاز هست که خودمون رو بازسازی کنیم

بهترین توصیه رفتن به طبیعته که چطور از همین چوب خشک در زمستان تا یک ماه دیگه سرسبزی و زندگی بیرون میاد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33431
    تشکـر
    176
    تشکر شده 98 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

چرا فکر میکنی 30 سال سن خیلی زیادیه تازه اول جوونیتونه اصلا مگه هرکی ازدواج نکنه جوونیش هدر رفته ؟ به این فکر کن که نیمه گمشده خودتو پیدا کنی عجله نکن ازدواج مساله مهمیه

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

6. کاربران زیر از zeinab1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

ازدواج چیزی جز مسئولیتی زیاد و همیشگی نیست

نترس هر وقت خدا بخواد هیچ بنی بشری نمیتونه مانع ازدواجت بشه
    ویرایش توسط Experience : 02-12-2017 در ساعت 06:51 PM

8. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

لقد خلقنا الانسان فی کبد خداوند انسان را در سختی آفرید اولا 30 سال که سنی نیست دوما از افسوس به گذشته چیزی به جز نا امیدی حاصل نمی شود فرصتهای زیادی در پیش است پس با ناامیدی به فرصتهای پیش رو پشت نکن تا چند سال دیگر برای از دست رفتن فرصتهای فعلی افسوس نخوری این حلقه بسته شکستهای پیاپی را ایجاد می کند برای رسیدن به موفقیتها باید از شکستها درس گرفت نه اینکه در اندوه شکستهای گذشته فرصتهای پیروزی و موفقیت را از دست داد

10. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30309
    تشکـر
    60
    تشکر شده 103 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    لقد خلقنا الانسان فی کبد خداوند انسان را در سختی آفرید اولا 30 سال که سنی نیست دوما از افسوس به گذشته چیزی به جز نا امیدی حاصل نمی شود فرصتهای زیادی در پیش است پس با ناامیدی به فرصتهای پیش رو پشت نکن تا چند سال دیگر برای از دست رفتن فرصتهای فعلی افسوس نخوری این حلقه بسته شکستهای پیاپی را ایجاد می کند برای رسیدن به موفقیتها باید از شکستها درس گرفت نه اینکه در اندوه شکستهای گذشته فرصتهای پیروزی و موفقیت را از دست داد
    به حرف خیلی راحته

12. 2 کاربران زیر از mina22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربـه 1 نمایش پست ها
    سلام
    من از ازدواج متنفرم
    28 سالمه
    حیف نیست مجردیت رو داغون کنی بخاطر یه مشت دختر لوس و پر توقع و زشت
    آخه اینا چی دارن
    برو تفریح لذت ببر از زندگیت

بچه پرررو

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

من میخوام به توصیه های شما عمل کنم اما ضایعات رو نمیتونم جبران کنم
    یکی از ضایعات مشکل جنسی هست که مجبورم از این به بعد دارو بخورم و به صورت مصنوعی زندگیمو ادامه بدم .چرا باید مجبور باشم دارو بخورم؟
    یکی از ضایعات اثرات مخرب اون ده سال تنهایی از نظر روحیه
    یکی از ضایعات از دست رفتن حس و حال معنوی بود که میتونستم با اتفاقی مثل ازدواج حفظش کنم
    یکی از ضایعات عدم امکان تجربه عشقهای جوونیه چون از این به بعد دیگه شور و شر جوونی جاشو به عقل و عقل گرایی و حساب کتاب میده .
    یکی از ضایعات اینه که دیگه زندگی ها خشک و بی روح شده و دلها از سنگ
    دیگه کسی به عشق اعتقاد نداره . احساسات و عشقهای افسانه ای بعد از اومدن موبایل و تلگرام ته کشیدن

درسته اگه بخوام ازدواج رو به منزله پیدا کردن یه جنس مخالف که بشه باهاش اروم زندگی کرد و بچه دار شد و خرید رفت و لوازم زندگی رو تهیه کرد ببینم صد سال بعد هم دیر نیست. اما اون صفا و حرارت دهه بیست دیگه بر نمیگرده
    مگر با قرص .

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

یکی از ضایعات مشکل جنسی هست که مجبورم از این به بعد دارو بخورم و به صورت مصنوعی زندگیمو ادامه بدم .چرا باید مجبور باشم دارو بخورم؟
    یکی از ضایعات از دست رفتن حس و حال معنوی بود که میتونستم با اتفاقی مثل ازدواج حفظش کنم
    یکی از ضایعات عدم امکان تجربه عشقهای جوونیه چون از این به بعد دیگه شور و شر جوونی جاشو به عقل و عقل گرایی و حساب کتاب میده .
    دیگه کسی به عشق اعتقاد نداره . احساسات و عشقهای افسانه ای بعد از اومدن موبایل و تلگرام ته کشیدن

درسته اگه بخوام ازدواج رو به منزله پیدا کردن یه جنس مخالف که بشه باهاش اروم زندگی کرد و بچه دار شد و خرید رفت و لوازم زندگی رو تهیه کرد ببینم صد سال بعد هم دیر نیست. اما اون صفا و حرارت دهه بیست دیگه بر نمیگرده
    مگر با قرص .
    سلام
    حرفاتون متینه
    ولی یعنی تو سن سی سالگی تا این حد آدم از سنش تاثیر میگیره؟
    حتی تو موارد جنسی تا حدی که به دارو نیاز باشه؟

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

مگر با قرص .
    نه قرص لازم نیست

کافیه چند روز جوشونده جنسینگ + زعفران + عسل بخورید

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30396
    تشکـر
    31
    تشکر شده 28 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام؛فقط میتونم اینو بگم که متاسفم واسه پدرومادرهایی که روش درست تربیت بچه هاشون بلد نیستن و به همه نیازهای اونا درهرمرحله سنی رسیدگی و حل نمیکنند ومتاسفم واس جوونهایی که ب هزارویک علت بی معنی ازدواجشون ب تاخیر میوفته و الان اینطوری میشن

18. 5 کاربران زیر از zoli بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zoli نمایش پست ها
    سلام؛فقط میتونم اینو بگم که متاسفم واسه پدرومادرهایی که روش درست تربیت بچه هاشون بلد نیستن و به همه نیازهای اونا درهرمرحله سنی رسیدگی و حل نمیکنند ومتاسفم واس جوونهایی که ب هزارویک علت بی معنی ازدواجشون ب تاخیر میوفته و الان اینطوری میشن
    اینجا
    باید مشاوره بدی اگه بلدی نه اینکه اظهار تاسف کنی و بزنی روحیه یکیو داغون کنی
    سکوت کنی بهتره

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    اینجا
    سکوت کنی بهتره
    یعنی چی؟

خوب درست گفتن؟

تاسف خوردن معنیش همدردی کردنه

شما اگه بهتر بلدی بفرما بگو

21. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30396
    تشکـر
    31
    تشکر شده 28 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    اینجا
    سکوت کنی بهتره
    ب قول دوست عزیز(تجربه)من احساس همدردی کردم با ایشون چون واقعا چنین مسایلی کم نیس تو جامعه ما و من واقعا ناراحت میشم وقتی چنین چیزیهایی رو میشنوم یا میبینم؛توصیه ومشاوره منم برای ایشون نخوردن اون قرصهایی که میگن و مراجعه ب دکترطب سنتی چون خوردن واشامیدن تاثیر داره توی چنین موضوعی

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

باسلام
    فکر نکنم 30 سال خیلی دیر باشه

چون من افرادی رو میشناسم که در سن 33 - 36 سالگی ازدواج کردن
    الان هم زندگی خیلی خوبی دارن !

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45271
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    زندگیت از من بدتر نیست که
    من در 20 سالگی به ارتش امریکا رفتم
    البته مجبورم کردن
    بعد منو به سازمان سیا فرستادن و اسنعداد های منو به ادم کشی بر باد دادن
    حالا به جای این کارا ازدواج بکن زود تر
    العجل العجل العجل
    Wees er snel bij Wees er snel bij
    Be quick Be quick Be early
    به سه زبون برات نوشتم عجله کن
    زود باش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد