نمایش نتایج: از 1 به 26 از 26

موضوع: حسادت زیاد

2998
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3722
    تشکـر
    11
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

حسادت زیاد

موضوع:حسادت زیاد
    سلام
    یکسالی هست که با یکی هستم بنام سعید همدیگه رو خییلی دوس داریم خانواده هامونم میدونن . یعنی برای ازدواج منتظریم درسامون تموم شه . این چیزاش اهمیتی نداره
    مشکل یه چیز دیگست . ایشون 4 ساله که با یک ختر رابطه دارن . مثل خواهر و برادر میمونن . من اولش نمیدونستم اما خب بعدا فهمیدم . مشکلات من این چیزا نیست . من خیلی حسودم . قراره وقتی من هم زنش شدم رابطشون ادامه پیداکنه خدایی هم مثه خواهر برادرن . اما من از حسادت زیاد رنج میبرم . درسته توجه سعید به من بیشتره و حرفامو گوش میکنه ولی خب هرچی ک در رابطه با خواهرش باشه رو رد میکنه . میگم باهاش حرف نزن میگه نه خواهرمه . زیاد حرف نمیزنن . اما مثلا بعضی کارای عادی رو ک برای من میکنه برای اونم میکنه . برنامه ریزی تو درسا ، بگو بخند و اینجور چیزا . (تو مسائل عاطفی همش توجهش به منه) اما خب من به همچین چیزای کوچیک حسودی میکنم . خودش میگه من هردو تاتون رو دوس دارم . اما هیچوقت بلد نیست طوری رفتار کنه ک نه من ناراحت شم نه خواهرش . بالاخره یکیمون تحت فشار قرار میگیره . حاضر هم نیست دست از هیچکدوممون بکشه . نه من نه خواهرش .خب منم دوسش دارم نمیتونم ولش کنم . ولی بیشتر وقتا سر این موضوع ناراحتم . میشه راهنماییم کنید چطوری حسادتمو کم کنم؟ یا بیخیال باشم؟
    ویرایش توسط Maedeh : 09-26-2014 در ساعت 07:15 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : میشه کمک کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Maedeh نمایش پست ها
    سلام
    دختری هستم 17 ساله ، یکسالی هست که با یکی هستم بنام سعید همدیگه رو خییلی دوس داریم خانواده هامونم میدونن . یعنی برای ازدواج منتظریم درسامون تموم شه . این چیزاش اهمیتی نداره
    مشکل یه چیز دیگست . ایشون 4 ساله که با یک ختر رابطه دارن . مثل خواهر و برادر میمونن . من اولش نمیدونستم اما خب بعدا فهمیدم . مشکلات من این چیزا نیست . من خیلی حسودم . قراره وقتی من هم زنش شدم رابطشون ادامه پیداکنه خدایی هم مثه خواهر برادرن . اما من از حسادت زیاد رنج میبرم . درسته توجه سعید به من بیشتره و حرفامو گوش میکنه ولی خب هرچی ک در رابطه با خواهرش باشه رو رد میکنه . میگم باهاش حرف نزن میگه نه خواهرمه . زیاد حرف نمیزنن . اما مثلا بعضی کارای عادی رو ک برای من میکنه برای اونم میکنه . برنامه ریزی تو درسا ، بگو بخند و اینجور چیزا . (تو مسائل عاطفی همش توجهش به منه) اما خب من به همچین چیزای کوچیک حسودی میکنم . خودش میگه من هردو تاتون رو دوس دارم . اما هیچوقت بلد نیست طوری رفتار کنه ک نه من ناراحت شم نه خواهرش . بالاخره یکیمون تحت فشار قرار میگیره . حاضر هم نیست دست از هیچکدوممون بکشه . نه من نه خواهرش .خب منم دوسش دارم نمیتونم ولش کنم . ولی بیشتر وقتا سر این موضوع ناراحتم . میشه راهنماییم کنید چطوری حسادتمو کم کنم؟ یا بیخیال باشم؟
    سلام منم مثل شما این تجربه رو داشتم همسرم یه آجی داشت که خیلی باهم صمیمی بودن وواقعا مثل خواهربرادر بودن ...
    منم مثل شما خیلی حسودی میکردم اصلا نمیتونستم تحمل کنم تو دوران نامزدی خیلی بحثمون میشد ومن کوتاه نیومدم تا تونستم رابطه شونو قطع کنم یعنی چی که خواهر برادرن چرا باید کوتاه بیای یا بیخیال بشی .....
    اگه واقعا دوست داشته باشه باید کوتاه بیادورابطه شو با اون قطع کنه..وگرنه خودت اذیت میشی

3. کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4589
    تشکـر
    10
    تشکر شده 106 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    10

خواهر برادری این مدلی معنی نداره.
    پسر خوب پسریه که وقتی به یه دختر دل داد واسه بقیه دخترا نماز میت بخونه .... عزیزم هیچ جوره کوتاه نیا یا تو یا اون دلیلی نداره ی پسر عشقشو واسه دونفر خرج کنه.
    والام
    امضای ایشان
    دستمو بگیر....... نذار اشتباه برم

5. 3 کاربران زیر از DELBAR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3722
    تشکـر
    11
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط DELBAR نمایش پست ها
    خواهر برادری این مدلی معنی نداره.
    پسر خوب پسریه که وقتی به یه دختر دل داد واسه بقیه دخترا نماز میت بخونه .... عزیزم هیچ جوره کوتاه نیا یا تو یا اون دلیلی نداره ی پسر عشقشو واسه دونفر خرج کنه.
    والام
    عاشق اون نیستش که . عین یه آبجی دوسش داره . دقیقا عین آبجی .من ک نمیتونم بگم خواهرتو ولش کن . آدم نمیتونه از خواهرش جدا شه . ولی خب مشکل اینه ک میگم بزار منم داداش داشته باشم میگه نه . میترسه عاشق داداشم شم :| من فقط میخوام جلو حسادتمو بگیرم :-( خیلی حسودیم میشه . وقتی بهش میگم میگه خب اونم حسودی میکنه . میگه اول اون آبجیم بود بعد تو شدی عشقم . نه آبجیشو ول میکنه نه من میخوام ولش کنم . میخوام کنار بیام اما بلد نیستم :-(

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5830
    تشکـر
    107
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین خانم برای پسر ها رابطه خواهر برادری معنی نداره.اون خانم شاید از نامزدتون با عنوان برادر استفاده ابزاری کنه اما قطعا نامزدت ازش خوشش میاد و بروز نمیده برای همین نمیتونه کنارش بذاره .اگه اوندختر پا میداد الان عشقش کس دیگه ایی بود نه شما.حسادت شما منطقی و دلیلی برای ادامه رابطه نامزدت با اون خانم نیست.کمی منطقی تر به اطرافت نگاه کن زندگی شوخی بردار نیست.

8. 2 کاربران زیر از parastoopour بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

دادداش منم 1سال با 1دختره دوست بود . به دخترخاله ی دختره میگفت آبجی. بعد از یکسال دختره رو ول کرد و عاشق آبجیه شد. آبجی اونه که به برادر محرم باشه همین آبجیان که دودمانتو به باد میدن ظاهرا که شمام تو خواب خرگوشی هستین!!!!!!!!!!!!

10. 2 کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6473
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

این پسر رو رها کن همسر یعنی فقط تو رو ببینه حتی به خاطر تو ابجی واقعیش رو هم رها کنه مردی که ازدوست گذشتش نمیگذره یه جای دلش اونجا مونده همسرت باید تمام دلش مال تو باشه

12. 2 کاربران زیر از fatemeh64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

ای بابا یعنی تونمیتونی ازکسی که بخاطت حاضر نیس ازگذشتش دل بکنه دل بکنی؟میدونم سخته اما ممکنه اگه نکنی بعدازدواج قطعا جدامیشین شک نکن عزیزم زودباورنباش.البتهطبیعیه دوست داشتن خامتکرده منطقی فکرکن و درموردش باخانوادت بحرف نظرشونو بپرس

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    یه زره واقعی به حقایق زندگی نگاه کن خواهر و برادری یعنی چه ؟ کجای دین این موضوع اومده این فقط تیری از سمت شیطانه .من اگه جای شما بودم اصلا با این قضیه کنار نمی اومدم تو زندگی واقعی هیچ وقت خواهر برادرهااین قدر به هم وابسته نیستند پس مطمئنا دوست پسرت به این خانم حس دیگه ای داره نه حس خواهری. مطمئن باش این خانم یه روز می شه مشکل اصلی زندگیت پس تا دیر نشده به دوستت بگو یا اون رو انتخاب کنه یا تو رو و اگر تو رو انتخاب نکرد مطمئن باش عاشقت نیست و کسی که عاشقت نیست نمی تونه همسر خوبی باشه

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3722
    تشکـر
    11
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

میگه دوسم داره . مثلا دیروز بهش گفتم حق نداری با خواهرت حرف بزنی گوش کرد . میگه آبجیمو نمیتونم ول کنم
    بخدا منم نمیتونم ولش کنم!
    فقط میخوام حسادتمم کمتر شه
    چیکار کنم؟

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

میگه دوسم داره . مثلا دیروز بهش گفتم حق نداری با خواهرت حرف بزنی گوش کرد . میگه آبجیمو نمیتونم ول کنم
    بخدا منم نمیتونم ولش کنم!
    فقط میخوام حسادتمم کمتر شه
    چیکار کنم؟
    منم با نظر parastoopour موافقم

من یه پسرم هنوز ازدواج نکردم اگه همسرم به من بگه باید خواهر تو ول کنی ولش میکنم حتی اگه خواهر خونی باشه ، در مورد احساساتتون بهش بگین و بگین که باعث کم رنگ تر شدن رابطتون میشه ، مطمعنم میتونه تر کش کنه

17. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7051
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من قبول ندارم که همه روابط به چشم خاهر برادر نیست،من خودم عاشق یه نفر هستم که یه دوستی داره،الان هفت ماهه با با دوست عسقم در ارتباطم حتی واسش رفتم از یکی خاستگاری کردم چون واقعا مثل برادرمه،اون هم واقعامن مثل خاهرشم و هرکاری میکنه واسه بهتر شدن رابطه منو عشقم.حتی دوس پسرم کاملن در جریان حرفای منو دوستش هست و میدونه بین منو دوستش واقعا هیچ حسی غیر از خاهر برادر نیست
    ویرایش توسط شیلول : 09-30-2014 در ساعت 06:32 PM

19. کاربران زیر از شیلول بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

این مطلبو از زبون یه مشاور توی سایتی با این لینک http://moshaver-41.mihanblog.com/post/388 نقل قول میکنم:

" بعضی از دخترا به من نامه می نویسند که ما رابطه خواهر و برادری با یه پسر برقرار کردیم و حالا دل بسته شدیم و الان اون می خواد جدا بشه یا شده و ما موندیم با دل بستگی شدید بگید چه کار کنیم ؟

من موندم این رابطه خواهر برادری دیگه چه صیغه ایه، مگه دو نامحرم می تونن به عنوان خواهر و برادر رابطه برقرار کنند؟

رابطه و دل بستگی بین دو نامحرم فقط می تونه همسرانه باشه چون جنس علاقه بین خواهر و برادر با جنس علاقه بین دو نامحرم فرق داره، علاقه بین خواهر و برادر اصلا جنبه غریزی درش نیست
    یعنی هیچ کس خواهرش رو بخاطر اینکه دختره دوست نداره و لذا برادر و خواهرش رو یک جور دوست داره

به عبارت دیگه در دوستی بین خواهر و برادر جنسیت اثر نداره اما در دوستی بین دو نامحرم مهم ترین علت دوستی، دختر بودن یا پسر بودن طرف مقابله
    به گونه ای که اگه طرف هم جنس باشه اصلا علاقه ای به برقراری رابطه با او نداره، پس این نشون می ده کسی که می گه من دوستی دختر و پسر رو رابطه خواهر و برادری می بینم اگه راست بگه و نخواد سر طرفش رو کلاه بذاره در حقیقت داره خودشو گول می زنه و رابطه ای رو که منشاءش غریزی است به عنوان یه رابطه خانوادگی که جنسیت مطلقا درش دخالت نداره مطرح می کنه و نتیجه این اشتباه هم این می شه که یکی از طرفین یا هر دو طرف دلبستگی همسرانه به طرف مقابل پیدا می کنه و وقتی رابطه قطع می شه به درد فراق دچار می شه

پس تو رو خدا با این توجیهات نادرست خودتون رو توی چاه نندازید چون اخر این نوع رابطه اگه به راه خطا کشیده نشه معمولا جدایی است"

خییییلی بعیییده یه دختر و پسر بتونن خواهر برادری تا آخر باهم بمونن، خیلی...

ولی بازم تصمیمی با خودته

اگه خودت مشکلی نداری که باهم باشن و فقط میگی میخوای حسادت نداشته باشی
    میتونی مثل دوستمون شیلول بری با خواهرش (!) صمیمی بشی و درجریان همه حرفا و رابطه شون باشی
    ویرایش توسط naghme : 09-30-2014 در ساعت 07:30 PM
    امضای ایشان

21. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7051
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین عزیزم این که همه بهت میگن هرکسی رابطه خاهر برادری با هرکی داره دروغ میگه جاملن اشتباهه.من خودم یه پسری رو دوس دارم که این اقا یه دوست صمیمی به اسم اشکان داره.منو اشکان واقعا مثل خاهر براذر میمونیم و حتی من واسش از یکی از دخترای دانشگاهمون خاستگاری کردم چون واقعا مثل برادرمه و اون هم واسه بهتر شدن رابطه منو عشقم هر کاری میکنه.
    پس واقعا دو نفر میتونن باهم مثل خاهر برادر باشن

23. کاربران زیر از شیلول بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7053
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

توی کشورما چنین خواهربرادری وجودنداره چون منم اطرافم دوستای داشتم که دوست پسرشون بادوست دوست دخترشون راحت بودن وبهم میگفتن داش وخواهر اما بعدیه مدت ورق برگشت،ماجنبه هرکاری رونداریم واصلا این مدل یک درهزار وجود داشته باشه،والا

25. 2 کاربران زیر از abr** بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3722
    تشکـر
    11
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

فعلا دعواشون شده و رابطشون سردتره . یعنی دختره حوصله سعیدو نداره و سعید حوصله اونو . بازم میگید زوری جداشون کنم؟

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7046
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست خوبم ...
    2 نفر دختر و پسر میتونن باهم دوستیساده و خاهر برادری داشته باشن . من هم دارم و این تا موقعی هست که همسر من ضربه ای نبینه و احساس بدی بهش دست نده. که اگه دوست نداشته باشه و حس خوبی نداشته باشه من نباید به اون دوستی ادامه بدم . این نظر شخصیه من بود . من اگه جای شما دوست عزیز بودم به ایشون میگفتم که انتخاب کنه . ایشونمتوجه شدن که شما بهش علاقمند هستی و حاضر نیستی ازش جداشی به خاطر همین اون خانم به اصطلاح خواهر رو ول نمیکنه . حسادتت هم به جاست ... هر کس دیگه ای هم جای شما باشه همین حس رو داره .... یکم بیشتر حواست به زندگیت و انتخابت باشه ... و این یادت باشه که ممکنه اگه رو قائده باهاش صحبت نکنی و ازش بخای حتما و اجبار خواهر رو ترک کنه ممکنه این ارتباط به صورت مخفی در بیاد ... پس حق انخاب بهش بده و بهش بگو جوابت هر چی باشه میپذیرم ... این نظر من بود البته ... پاینده باشی
    امضای ایشان
    خوشبختی یعنی

قلبی را نشکنی

دلی را نرنجانی

آبرویی را نریزی

ودیگران ازتو آسیبی نبینند

حالا برو ببین چقد خوشبختی

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh64 نمایش پست ها
    این پسر رو رها کن همسر یعنی فقط تو رو ببینه حتی به خاطر تو ابجی واقعیش رو هم رها کنه مردی که ازدوست گذشتش نمیگذره یه جای دلش اونجا مونده همسرت باید تمام دلش مال تو باشه
    با این ی تیکه حرفت مخالفم.مردی که خواهرشو ول کنه زنشم میتونه ول کنه.
    اما اینکه خواهر واقعیش نیست.و حق با شماست.
    به نظر منم اگه واقعا رابطشون سالمه دختره باید ب قول خودش خواهری کنه و تشریفشو ببره تا عشق داداش جونش اذیت نشه.
    مطمئنم اگه دختره(خواهر مصنوعی) نامزد کنه داداش ماداش گرد میشه.پسره میمونه و رو سیاهی

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    منم با نظر parastoopour موافقم

من یه پسرم هنوز ازدواج نکردم اگه همسرم به من بگه باید خواهر تو ول کنی ولش میکنم حتی اگه خواهر خونی باشه ، در مورد احساساتتون بهش بگین و بگین که باعث کم رنگ تر شدن رابطتون میشه ، مطمعنم میتونه تر کش کنه
    آی یزید همینه دیگه بابات واست آبجی نمیاره.
    راستی اسم منم سعیده.2تا آبجی اینجا دارم
    رضا در جریانه

30. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3722
    تشکـر
    11
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    با این ی تیکه حرفت مخالفم.مردی که خواهرشو ول کنه زنشم میتونه ول کنه.
    اما اینکه خواهر واقعیش نیست.و حق با شماست.
    به نظر منم اگه واقعا رابطشون سالمه دختره باید ب قول خودش خواهری کنه و تشریفشو ببره تا عشق داداش جونش اذیت نشه.
    مطمئنم اگه دختره(خواهر مصنوعی) نامزد کنه داداش ماداش گرد میشه.پسره میمونه و رو سیاهی
    خودش میگه اگر من آبجیمو ول کنم میتونم خیلی راحت توروهم ول کنم رابطشون سالمه . مشکلیی توی رابطشون نیست ولی بعضی وقتا آقا سعید واسه درآوردن حرص من یچیزایی به دروغ میگه . مثلا میگه ببینمش بغلش میکنم . خوده خواهرش میگه همچین کاری نمیکنه بخواد هم بکنه من نمیزارم . خواهره داره خودشو کم کم میکشه کنار . یعنی چی نامزد کنه؟ سعید نمیزاره خواهرش (بقول شما مصنوعی ک خودش میگه واقعیه) با هیچ پسری حرف بزنه . میگه حق نداری شوهری بکنی ک بگه داداشتو ول کن . چون چشای اون پسر رو در میارم . این حرفاش منو عذاب میده وگرنه رابطشون سالمه

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    یکسالی هست که با یکی هستم بنام سعید همدیگه رو خییلی دوس داریم خانواده هامونم میدونن . یعنی برای ازدواج منتظریم درسامون تموم شه . این چیزاش اهمیتی نداره
    سلام

نه شما نه ایشون و نه اون خانم هیچکدام حالتون خوب نیست!!!!!!!!!!

با هم برید یک مشاور.

موفق باشید

33. 3 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    آی یزید همینه دیگه بابات واست آبجی نمیاره.
    راستی اسم منم سعیده.2تا آبجی اینجا دارم
    رضا در جریانه
    منم ازین آبجی ها دارم
    ویرایش توسط reza1 : 10-02-2014 در ساعت 08:56 PM

35. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

خودش میگه اگر من آبجیمو ول کنم میتونم خیلی راحت توروهم ول کنم رابطشون سالمه . مشکلیی توی رابطشون نیست ولی بعضی وقتا آقا سعید واسه درآوردن حرص من یچیزایی به دروغ میگه . مثلا میگه ببینمش بغلش میکنم . خوده خواهرش میگه همچین کاری نمیکنه بخواد هم بکنه من نمیزارم . خواهره داره خودشو کم کم میکشه کنار . یعنی چی نامزد کنه؟ سعید نمیزاره خواهرش (بقول شما مصنوعی ک خودش میگه واقعیه) با هیچ پسری حرف بزنه . میگه حق نداری شوهری بکنی ک بگه داداشتو ول کن . چون چشای اون پسر رو در میارم . این حرفاش منو عذاب میده وگرنه رابطشون سالمه
    شما یه کاری کن
    به جای اینکه اینقدر عذاب بکشی برو جلو بگو اگر منو میخوای خواهرتو ول کن !
    شاید از نظر اون 2 نفر این کار منطقی نباشه و نخوان رابطه ساده خواهر برادریشون از بین بره ؛ اما وقتی شما ناراحتی باید یک سره بشه
    یه ضرب المثل هست میگه هم خر رو میخواد هم خرما ( سوء برداشت نشه فقط یه ضرب المثل بود )
    اینقدر هم خودتون رو درگیر نکنید ؛ اگر حرفتون رو گوش کرد که فبها چون آدم به خاطر عشقش ممکنه خانوادش رو هم ول کنه دیگه خواهر که چیزی نیست
    ولی اگر هم میخواستن که ادامه داشته باشه که این شما رو عذاب میده دیگه این رابطه رو تمومش کنید
    نمیشه همه چیز رو با هم داشت ؛ اینقدر هم فکر خودتون رو مشغول این چیزای خورده ریز نکنید که چی شد و چی نشد

37. کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3230
    تشکـر
    170
    تشکر شده 72 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    11

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟ خواهر برادر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عجیب است . به گمانم رابطه شما با این اوصاف بیشتر جای تامل دارد؟
    امضای ایشان
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ماعدم ماست

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3722
    تشکـر
    11
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

نه شما نه ایشون و نه اون خانم هیچکدام حالتون خوب نیست!!!!!!!!!!

با هم برید یک مشاور.

موفق باشید
    یعنی چی؟ :|
    مثل اینکه شما خوب نیستید :|
    به دکتر نیاز دارید :|

نقل قول نوشته اصلی توسط سلام برشما نمایش پست ها
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟ خواهر برادر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عجیب است . به گمانم رابطه شما با این اوصاف بیشتر جای تامل دارد؟

نفهمیدم . الان رابطش با آبجیش خرابه . دو هفته ای هست ک با هم حرف نزدن . یعنی بیخیالش شده؟

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6857
    تشکـر
    2
    تشکر شده 42 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر من هم قبل از ازدواج از این آبجی ها داشت گفتم یا من یا این آبجی الکی ها گفت تو
    الان ده سال ازدواج کردیم خیلی هم خوشبختیم
    توهم همین کار رو بکن اگه واقعا عاشقت باشه ولش می کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد