نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: حسادت و اختلال شخصیت خواهرم

1266
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9396
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

حسادت و اختلال شخصیت خواهرم

پدر ومادرم با هم زیاد مشکل داشتن ولی هیچ کدوم راضی نبودن طلاق بگیرن ودر جاهای حساس زندگی حسابی پدر منو در آوردن(پیدا شدن خواستگار وطرز برخورد!!) چندسال پیش بنا به پیشنهاد من ومشاوران دیگه مادرم راضی شدطلاق بگیره تا اقلا آخر عمری خودشون ومابقی عمر ما دیگه از بگو مگو خبری نباشه اما..حالا نوبت یکی دیگه شده....خواهری دارم که به شدت حسوده وکنترل گر وبه تازگی متوجه شدم اختلال شخصیت مرزی هم داره ولی چون انکار و فرافکنی زیاد میکنه به چشم نمییاد، تا آدم برخورد جدی باهاش نداشته باشه نمیتونه ببینه چطور آدمیه..مهمتر از همه اینکه تهمت های بدی بهم میزنه به طوری که آدم شرمش میشه ولی با جدیت میگه تا دیگران جور دیگه ای درمورد آدم فکرکنن وداد میزنه جلوی دیگران..علی الخصوص مادرم که دیگه اعتماد سابق به من نداره...به نظر شما من چی کار میتونم بکنم؟در ضمن هر کاری بکنم یا پیش دستی میکنه یا فورا همون کار را انجام میده یه جورایی دلسرد شدم از کلاس رفتن و....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : حسادت و اختلال شخصیت خواهرم

نقل قول نوشته اصلی توسط emili نمایش پست ها
    پدر ومادرم با هم زیاد مشکل داشتن ولی هیچ کدوم راضی نبودن طلاق بگیرن ودر جاهای حساس زندگی حسابی پدر منو در آوردن(پیدا شدن خواستگار وطرز برخورد!!) چندسال پیش بنا به پیشنهاد من ومشاوران دیگه مادرم راضی شدطلاق بگیره تا اقلا آخر عمری خودشون ومابقی عمر ما دیگه از بگو مگو خبری نباشه اما..حالا نوبت یکی دیگه شده....خواهری دارم که به شدت حسوده وکنترل گر وبه تازگی متوجه شدم اختلال شخصیت مرزی هم داره ولی چون انکار و فرافکنی زیاد میکنه به چشم نمییاد، تا آدم برخورد جدی باهاش نداشته باشه نمیتونه ببینه چطور آدمیه..مهمتر از همه اینکه تهمت های بدی بهم میزنه به طوری که آدم شرمش میشه ولی با جدیت میگه تا دیگران جور دیگه ای درمورد آدم فکرکنن وداد میزنه جلوی دیگران..علی الخصوص مادرم که دیگه اعتماد سابق به من نداره...به نظر شما من چی کار میتونم بکنم؟در ضمن هر کاری بکنم یا پیش دستی میکنه یا فورا همون کار را انجام میده یه جورایی دلسرد شدم از کلاس رفتن و....

به هر حال گاهی باید تحمل کرد تا شرایط برای شما مهیا بشه و بتونید مستقل زندگی کنید

در این مورد مشاوره کردن میتونه به شما براساس نوع رفتار و شخصیت ایشون راهکاری به شما برای برخورد مناسب ارائه بده

چون منشاء این اختلال مشخص نیست ... شماره های گروه مشاوره در اول سایت موجوده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)