نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل در ابراز احساسات

937
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5839
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل در ابراز احساسات

دختری 22ساله هستم.حدودا یک ساله که باپسری در ارتباط هستم.پسری با خانواده بسیار خوب وسالم. به دلیل موقعیت شغلی ایشون، ماهی 1 تا 2 بار همدیگر رو می بینیم. من ادم سردی هستم منظورم اینه که دوست داشتنم رو با زبان بیان نمی کنم بلکه با رفتارم نشون میدم.بر عکس من، ایشون این انتظار رو دارند که با توجه ویژه و با زبان نشون بدم و خیلی سر این موضوع حساس هستند. به نظر شما ایا ما بعدها با مشکل مواجه میشیم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : حساس بودن بیش از حد

دختری 22ساله هستم.حدودا یک ساله که باپسری در ارتباط هستم.پسری با خانواده بسیار خوب وسالم. به دلیل موقعیت شغلی ایشون، ماهی 1 تا 2 بار همدیگر رو می بینیم. من ادم سردی هستم منظورم اینه که دوست داشتنم رو با زبان بیان نمی کنم بلکه با رفتارم نشون میدم.بر عکس من، ایشون این انتظار رو دارند که با توجه ویژه و با زبان نشون بدم و خیلی سر این موضوع حساس هستند. به نظر شما ایا ما بعدها با مشکل مواجه میشیم؟
    سلام وقت بخیر
    بخوام یه چیز کلی بگم بهت اینه که سرد بودنت(همون که نمیتونی با زبان احساست رو منتقل کنی) به نوع خودش بد نیست، هر کسی به نحوی ابراز علاقه می کنه. و اون چیزی که ناراحتی ایجاد می کنه متفاوت بودن شما دو نفر در ابراز احساسات هستش.
    برای اینکه بتونی رابطه خوبی داشته باشی باید همرنگ طرفت باشی (منظورم دو رویی نیستا، شما با یه کودک نرم تر صحبت می کنید تا یه بالغ و حتی سعی می کنید خودتون هم کودک بشید تا با شما انس بگیره).
    پس اگه می خوای رابطه خوبی داشته باشی باید سعی کنی زبان خاص صحبت کردن با طرفت رو یاد بگیری و حتی می تونی از خودش هم بخوای تا کمکت کنه. در ابتدا هم ممکنه پیشرفتت کم و کمی نا امید کننده باشه ولی کم کم دستت میاد که چطور از کلامت استفاده کنی. یادت باشه که یه رابطه خوب ساختنیه نه پیدا کردنی!
    امضای ایشان

3. کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12513
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

خیر اصلا به مشکلی بر نمیخورید در آینده...شما هم زیاد حساسیت به خرج ندید و سعی کنید اونجوری که میخواد باشید...با یه دوست دارم و... چیزی از شما کم نمیشه که

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15649
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    موافقم یک رابطه خوب ساختنیه . من 2 سال ازدواج کردم و دقیقا نقطه مقابل شما هستم . من توی رابطه ام فوق العاده احساساتی اما همسرم سرد . و این واسه من مشکل شده نمی دوستم نداره . داره ولی چیزی به زبون نمره . اگه طرف مقابلت رو دوست داری باید واسه داشتن یک رابطه خوب تلاش کنی .به خواسته هاش احترام بزاری امیدوارم بتونی یک تصمیم درست و بجا بگیری .
    موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد