نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: حس میکنم هیچی ندارم

1111
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5863
    تشکـر
    28
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy حس میکنم هیچی ندارم

سلام
    یه مدته همش تو این فکرم که من چی میخوام و می خوام به کجا برسم .بعضی وقتی میگم تو چی بلدی ؟ می خوای کجا برسی؟
    آیندتو می خوای چه جوری بسازی؟ وقتی به زندگیم فکر میکنم میبینم تمام زندگیم رو گذاشتم پای خانواده ام هر چی بابام گفت انجام دادم
    حس میکنم خودم رو از دست دادم . همیشه بهم گفت حرف مردم مهمه اما من 23 سالمه و توی دوران دبیرستان ریاضی رو به انتخاب کردم و هیچ کس امید نداشت بهم . کاردانی عاشق این بودم برم از اهواز
    می خواستم تهران باشم نذاشتن . میخواستم رو پای خودم بایستم . اما موندم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردم باز هم هیچ کس امید نداشت که من ict رو با این همه مشکل تموم کنم .
    حالا لیسانسم و بابام بهم گفته تو شرکت خودش باید برم سر کار ولی وقتی بهم میگن چی بلدی حس میکنم 0 رم حس میکنم خالیم بی کسم انگار زندگی نکردم
    بعضی وقتی انقدر خودم و با پسر ها و چت باهاشون مشغول میکنم که یادم بره اما نمیره
    من کیم ؟ به دختری که زندگی نکردم؟ من کیم؟ این همه کلاس شبکه میرم ولی تلاشی دیگه نمیکنم . من کیم؟ یه مرده ؟ خودم و گم کردم دنبال خودم تو بقیه بودم اما بدتر شدم اگه این ترم معدلم بالا بشه ترم دیکه 4 ترمه تموم میکنم و همه دهنشون باز میمونه که باز هم تونستم . اما کار چی ؟ ارشدچی ؟ من چی میخوام ؟ نمیدونم

2. کاربران زیر از madamdayana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : حس میکنم هیچی ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط madamdayana نمایش پست ها
    سلام
    یه مدته همش تو این فکرم که من چی میخوام و می خوام به کجا برسم .بعضی وقتی میگم تو چی بلدی ؟ می خوای کجا برسی؟
    آیندتو می خوای چه جوری بسازی؟ وقتی به زندگیم فکر میکنم میبینم تمام زندگیم رو گذاشتم پای خانواده ام هر چی بابام گفت انجام دادم
    حس میکنم خودم رو از دست دادم . همیشه بهم گفت حرف مردم مهمه اما من 23 سالمه و توی دوران دبیرستان ریاضی رو به انتخاب کردم و هیچ کس امید نداشت بهم . کاردانی عاشق این بودم برم از اهواز
    می خواستم تهران باشم نذاشتن . میخواستم رو پای خودم بایستم . اما موندم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردم باز هم هیچ کس امید نداشت که من ict رو با این همه مشکل تموم کنم .
    حالا لیسانسم و بابام بهم گفته تو شرکت خودش باید برم سر کار ولی وقتی بهم میگن چی بلدی حس میکنم 0 رم حس میکنم خالیم بی کسم انگار زندگی نکردم
    بعضی وقتی انقدر خودم و با پسر ها و چت باهاشون مشغول میکنم که یادم بره اما نمیره
    من کیم ؟ به دختری که زندگی نکردم؟ من کیم؟ این همه کلاس شبکه میرم ولی تلاشی دیگه نمیکنم . من کیم؟ یه مرده ؟ خودم و گم کردم دنبال خودم تو بقیه بودم اما بدتر شدم اگه این ترم معدلم بالا بشه ترم دیکه 4 ترمه تموم میکنم و همه دهنشون باز میمونه که باز هم تونستم . اما کار چی ؟ ارشدچی ؟ من چی میخوام ؟ نمیدونم
    این سوالاتی که هر آدمی باید تو هر دوره که هست از خودش بپرسه تا راهشو گم نکنه، کسانی که به این سوال ها توجه نمی کنن خودشونو گم می کنن.

کی هستم رو نمی شه با اسم و سن و .. تعیین کرد.

رفتار آدم ها و فایده ای که هر آدمی برای خودش و دیگران داره، هر انسانی رو تعریف می کنه.

ما انسان ها باید خودمون رو دوباره خلق کنیم تا واقعا انسان بشیم و با رفتارمون به سوال من کیستم جواب بدیم.

کسی که کلاه برداره، دیگران رو اذیت می کنه، خودشو اینطوری تعریف می کنه و کسی که مدام تو کار های خیریه فعالیت می کنه، خودش رو دوست داره که با این روش تعریف کنه.

البته حرف های من صد در صد درست نیست. و این تعریفی که من برای خودم دارم.

ما به دنیا میام و یه مدتی زندگی می کنیم. ببین دوست داری وقتی که از این دنیا میری چطور آدم باشی و به چه چیز هایی رسیده باشی، طوری زندگی کن که به چیز هایی که می خوای برسی.

4. 2 کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    جای نگرانی نیست، کمکت میکنیم
    آدم وقتی که خواسته های دیگران رو به خواسته های خودش ترجیح میده بعد از یه مدت به پوچی میرسه و دستاوردهایی رو که بدست آورده رو مال خودش نمیدونه. این افراد به جای زندگی کردن خودشون، دیگران و عرف رو زندگی کردند تا مبادا کاری که می کنن از نظر دیگران بد باشه به همین دلیل عزت نفس پایینی پیدا میکنن چون همش به فکر اینه که کاری کنه که دیگران دوست دارند تا تایید شه نه کاری رو که خودش دوست داره.
    همون طور که دوستمون Prv گفتند ما باید گاهی خودمون رو دوباره خلق کنیم. برای شروع اینکار باید اول بتونی خودمون رو بشناسیم. حتی بهترین نقشه دنیا هم نمیتونه به ما کمک کنه تا زمانی که ندونیم کجای نقشه هستیم.
    این تست بهت کمک میکنه که خودت رو بهتر پیدا کنی و ببینی علایقت چیا هستش، پیشنهاداتی رو هم برای بهتر شدن زندگی ارائه میده. سعی کن خودت و علایقت رو بیشتر پیدا کنی اونوقت هدفت رو هم میتونی پیدا کنی. هدف. هدف خلق کردنی نیست، یافتنی است!
    امضای ایشان

6. کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5863
    تشکـر
    28
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط e.v نمایش پست ها
    سلام
    جای نگرانی نیست، کمکت میکنیم
    آدم وقتی که خواسته های دیگران رو به خواسته های خودش ترجیح میده بعد از یه مدت به پوچی میرسه و دستاوردهایی رو که بدست آورده رو مال خودش نمیدونه. این افراد به جای زندگی کردن خودشون، دیگران و عرف رو زندگی کردند تا مبادا کاری که می کنن از نظر دیگران بد باشه به همین دلیل عزت نفس پایینی پیدا میکنن چون همش به فکر اینه که کاری کنه که دیگران دوست دارند تا تایید شه نه کاری رو که خودش دوست داره.
    همون طور که دوستمون Prv گفتند ما باید گاهی خودمون رو دوباره خلق کنیم. برای شروع اینکار باید اول بتونی خودمون رو بشناسیم. حتی بهترین نقشه دنیا هم نمیتونه به ما کمک کنه تا زمانی که ندونیم کجای نقشه هستیم.
    این تست بهت کمک میکنه که خودت رو بهتر پیدا کنی و ببینی علایقت چیا هستش، پیشنهاداتی رو هم برای بهتر شدن زندگی ارائه میده. سعی کن خودت و علایقت رو بیشتر پیدا کنی اونوقت هدفت رو هم میتونی پیدا کنی. هدف. هدف خلق کردنی نیست، یافتنی است!
    مرسی خیلی عالی بود . بعضی وقتی که حالم داغونه و کلی فکر دارم نیاز دارم چند نفر بهم راه حل بدن یا آرومم کنن مرسی حس میکنم الان بهترم . واسم دعا کن مصاحبه کاریم فردا خوب باشه

8. 2 کاربران زیر از madamdayana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد