نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: خانواده ام دوستم ندارند

6170
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    10

Post خانواده ام دوستم ندارند

با عرض سلام و خسته نباشید.اینجانب دختری هستم 14 ساله.مشکل بزرگی که دارم اینه که خانواده ام منو دوست ندارن و من اینو از رفتارهاشون فهمیدم.بخصوص مادرم.با اینکه خانواده ام هستن ولی هیچوقت در مشکلات کمکم نکردن و مادرم هم هیچوقت منو درک نکرده.تقریبا هرروز از دست خانواده ام گریه میکنم.در عوض با دوستام اوقات خوشی رو دارم.در واقع این باعث میشه که من بیشتر به دوستام علاقمند بشم تا خانواده ام.تست هایی هم که در اینترنت انجام دادم(البته تو سایت های معتبر) به این نتیجه رسیدم که مقدار کمی هم افسردگی گرفتم.لطفا کمکم کنید که برای مقابله با مشکلم چکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خانواده ام دوستم ندارند

نقل قول نوشته اصلی توسط ملیحه رضایی نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید.اینجانب دختری هستم 14 ساله.مشکل بزرگی که دارم اینه که خانواده ام منو دوست ندارن و من اینو از رفتارهاشون فهمیدم.بخصوص مادرم.با اینکه خانواده ام هستن ولی هیچوقت در مشکلات کمکم نکردن و مادرم هم هیچوقت منو درک نکرده.تقریبا هرروز از دست خانواده ام گریه میکنم.در عوض با دوستام اوقات خوشی رو دارم.در واقع این باعث میشه که من بیشتر به دوستام علاقمند بشم تا خانواده ام.تست هایی هم که در اینترنت انجام دادم(البته تو سایت های معتبر) به این نتیجه رسیدم که مقدار کمی هم افسردگی گرفتم.لطفا کمکم کنید که برای مقابله با مشکلم چکار کنم؟

دوست عزیز باید دید انتظارات شما از خانواده خوب در چه حدیه ؟

اینکه خانواده به شما سخت گیری میکنه به خاطر چه اتفاقاتیه ؟

بیشتر جونای امروز تا با مخالفتی برخورد میکنن داد سخن میدن که کسی مارو نمی فهمه و تفاهم نداریم

دوست عزیز هر خانواده ای نسبت به فرزندانش حساسیت هایی داره و دوست نداره ناراحتی در زندگی داشته باشه

پس از میزان حساسیتون کم کنید و اینقدر در زندگی سخت گیری نکنید تا احت بتونید سازگاری داشته باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    پدرومادرها همیشه عاشق فرزندانشون هستن مادر شما اگه دوستتون نداشت هیچوقت این همه درد و سختی برای بدنیا آمدن و رشد و بزرگ شدنتون نمیکشیدن
    تو سن حساسی هستین و متاسفانه خانواده روانشناسی لازم برای نوع رفتار با فرزندان را در گروه سنی خاصشون را نمیدونن
    شما علاقه را چجوری میبینید و دلتون میخواد خانواده ات چجوری باهات رفتار کنه؟!
    دیدتان را باز کنید
    الان شما چقد پدرو مادرتان را دوست دارین آیا همیشه بااونا مهربون هستین و هرچی گفتن میگین چشم و بهشون بی احترامی نمیکنید و صداتون را بالا نبردین و باهاشون بحث نکردین یا باهاشون تاحالا قهر نکردین پس خانواده ات هم باید این برداشت را کنن ک شما دوسشون ندارید
    دوست داشتن همیشه قربون صدقه رفتن و هرچی تو میخوای بشه و هرکاری بکنه بگن عیب نداره نیست
    فقط کافیه نگاه کنی پدرومادرت چقد برات زحمت میکشن آیا این زحمت را برای ی بچه غریبه میکشن؟!
    قدر خانواده ات را بدون گلم بعضیا تو حسرت دیدن روی ماهشون هستن

5. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام بصبر وتحمل کن
    توی خونه تنبل نباش
    غذا درست کن
    مامانا درکل با دخترا مشکل دارن همیشه غر غر میکنن
    خونه ما هم اینطوری بود .الان بهتره.گریه هم نکن. حاظر جواب هم نباش.

7. 2 کاربران زیر از panatel بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.در ادامه سوال شما باید بگم من توقع ان چنانی از خانواده ام ندارم.چیز خاصی ازشون نمیخوام.فقط میخوام یکم بهم محبت کنن همین و بس.ولی من تو این 14 سالی که زندگی کردم باهاشون هیچ محبتی ازشون ندیدم.راستش علت سرسختی شون رو هم نمیدونم .نمیدونم چرا بامن اینطوری هستن و خانواده دوستام هرگز چنین رفتارهایی با بچه هاشون ندارن.این قضیه روز به روز داره شدید تر میشه.از راهنمایی هاتون خیلی خیلی ممنونم ولی متاسفانه اینکه گفتید حساس نباشم رو انتحان کردم .تاثیری نداشت. در هر صورت ازتون متشکرم.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام. مرسی عزیزم از راهنمایی هات . بله درسته مادرم اگه منو دوست نداشت منو به دنیا نمیاورد و این همه سختی نمیکشید حرف شما کاملا منطقیه .من علاقه رو در این میبینم که مادرم منو جلوی جمع ضایع نکنه.از من دفاع کنه.هر روز با خستگی و بد اخلاقی نیاد خونه و سرم غرغر نکنه و... ولی مادر من هیچ کدوم از این خصوصیات رو نداره.بالاخره هر ادمی هم ظرفیتی داره من بیشتر از این نمیتونم ادامه بدم .من تازه 14 سالمه .حق دارم مثل دوستای دیگه ام با ارامش زندگی کنم. ولی خانواده ام این ارامش رو از من گرفتن.به هر حال مرسی گلم از راهنماییت.

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

بعضی از پدر مادرا خوب نیستند و هیچوقتم خوب نمیشند
    متاسفانه این یه واقعیته
    اگه حرفات از سر ناراحتی یا توقع بی جا نباشه شاید تنها راهی که بمونه این باشه که سعی کنی بد بودنشونو قبول کنی و سعی کنی کنار بذاریشون
    بعدا خودت زندگیتو بسازی
    کار اسونیم نیست ولی حداقل از غر زدن و منتظر خوب شدن اونا موندن خیلی بهتره

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15627
    تشکـر
    64
    تشکر شده 158 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام اینطوری برداشت نکن البته توهم کاملا حق داری ولی اینو بدون مادرت با همه این چیزایی که گفتی تحمل درد وناراحتیه تورو نداره فقط یه ادم بی توجه هستش که اونم لابد بدلیل مشغله هاییه که داره...بنظرم به مادرت بگو با مشاور صحبت که
    امضای ایشان
    دل میبندیم به یک حباب بعد دل دل میکنیم که نترکد

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من 13 سالمه و مطمعن شدم ک خانوادم دوسم ندارن و خانواده من خانواده پسر دوستی هستن و من ک دخترم خیلی دارم اذاب میکشم خیلی دارم اذیت میشم از این بابت و من هرکاری میکنم هرچی میگم میگن بچه ای من و با کودک 7 و 8 ساله مقایسه میکنن همش میگن بچه ای مثلا با داداشم ک از من بزرگ تره شوخی میکنم سرم داد میزنن همش بهم میگن فلانی این کارو میکنه فلانی اون کارو میکنه دیگه خسته شدم و دوستی هم ندارم یعنی دوستای زیادی دارم ولی کسایی رو ندارم ک باهاش صمیمی باشم و خانواده همش بهم توهین میکنن و من روزی چند بار گریه میکنم و شدیدا ب خودکشی فکر میکنم دیگه خسته شدم از این زندگی

13. کاربران زیر از Najooo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47944
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ویرایش توسط آتنا 😭 : 03-16-2022 در ساعت 11:02 AM

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48024
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Najooo نمایش پست ها
    سلام من 13 سالمه و مطمعن شدم ک خانوادم دوسم ندارن و خانواده من خانواده پسر دوستی هستن و من ک دخترم خیلی دارم اذاب میکشم خیلی دارم اذیت میشم از این بابت و من هرکاری میکنم هرچی میگم میگن بچه ای من و با کودک 7 و 8 ساله مقایسه میکنن همش میگن بچه ای مثلا با داداشم ک از من بزرگ تره شوخی میکنم سرم داد میزنن همش بهم میگن فلانی این کارو میکنه فلانی اون کارو میکنه دیگه خسته شدم و دوستی هم ندارم یعنی دوستای زیادی دارم ولی کسایی رو ندارم ک باهاش صمیمی باشم و خانواده همش بهم توهین میکنن و من روزی چند بار گریه میکنم و شدیدا ب خودکشی فکر میکنم دیگه خسته شدم از این زندگی

به خودکشی چرا فک میکنی تو تازه ۱۳سالته کلی آینده داری بهشون به حرفاشون اهمیت نده آدمای احمق زیادن همشون وقتی پیر میشن و پسراشون ولشون میکنن و منتظر مرگشونن که ارثیه شونو بگیرن تازه قدر دخترشونو میدونن اینو به چشم دیدم.خودتو با درسات سرگرم کنو واسه آیندت هدف انتخاب کن و برای هدفت تلاش کن
    پدرمادر همیشگی نیستن زمان میگذره تو بزرگ میشی دانشگاه میری کار پیدا می‌کنی خونه می‌خری زندگیه خودتو میسازی خودکشی چیزیو حل نمیکنه اون احمقا همچنان احمق میمونن فقط گناه گردن خودت می‌ندازی الان رفتار اونا رو نگاه کن که بزرگ شدی خودت مث اونا نشی
    اینم بدون هرکار خدا حکمتی داره اگه تورو بچه همچین خانواده ای کرده حتما دلیلی داره و خیری توش هست.شاید آیندت انقد خوب بشه که همه این روزا تلافی شه. تحمل کن این نیز بگذرد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)