نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خرج نکردن

893
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21103
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post خرج نکردن

سلام من سه ساله ازدواج کردم و سال 92زمستان در رشته حسابداری فارغ التحصیل شدم دور از خانواده و در شهر تهران زندگی میکنم دنبال کار گشتم ولی پیدا نکردم از وقتی به تهران امدم برای فرار از بیکاری کلاس های زیادی ثبت نام کردم ولی هیچج کدام را شوهرم هزینه نداده و من هم نرفتم هر فرصت شغلی و هر کلاسی پیدا میکنم به من می گوید مگر ضروری است که بروی من تنها و ناراحتم چکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خرج نکردن

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamostovar نمایش پست ها
    سلام من سه ساله ازدواج کردم و سال 92زمستان در رشته حسابداری فارغ التحصیل شدم دور از خانواده و در شهر تهران زندگی میکنم دنبال کار گشتم ولی پیدا نکردم از وقتی به تهران امدم برای فرار از بیکاری کلاس های زیادی ثبت نام کردم ولی هیچج کدام را شوهرم هزینه نداده و من هم نرفتم هر فرصت شغلی و هر کلاسی پیدا میکنم به من می گوید مگر ضروری است که بروی من تنها و ناراحتم چکار کنم

دوست عزیز بهتره حرفه و یا هنری رو یاد بگیرید تا بتونید در تنهایی ازش استفاه کنی

و علاوه بر پرکردن اوقات تنهایی شما بتونید مسایل مالی رو هم برطرف کنید ...

مثلا" میتونید تایپ حرفه ای رو یاد بگیرید و در خونه برای تایپ پایان نامه و یا ... اینکارو انجام بدید

بهتره به جای ثبت نام شتاب زده کمی هدفمند انتخاب کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11768
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم همین مشکل شما رو دارم تو عقدم متاسفانه شوهرم خیلی رو حساب کتاب خرج میکنه خرج گرون هم اصلا برام نمیکنه نمیدونم چه فکری با خودش میکنه .....از الانم داره میگه موقع خرید طلای خرید دست رو چیزای سنگین نذاری ....همه میگن عزیزم هرچی دوس داری ولی این برعکسه .......یا میگم خرج دارم پول بده شاید خیلی بده 30 تومن در ماه اونم شاید میگه میخوای چیکا کنی .........یا میگه کلی خرج دارم توقع نداشته باش
    من فک میکنم خساست همسران ما یه مشکل بزرگه باید باهاش کنار بیایم تغییرشم سخته من امتحان کردم فقط یک راه داره اینقد عاشق باشن که حاضر باشن جونشونم بدن چه برسه به پول ولی زرنگن کلا

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

یعنی شوهر شما وسعش می رسه و باز اینجوره؟

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11768
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چون من خودم تو موقعیت این خانم هستم درکش میکنم
    اصلا وسع داشتن یا نداشتن درست ولی کمترین توقع زن از شوهرش اینه زنشو خوشحال کنه حالا با کلاس 200 تومنی نه یه کلاس ارزونتر یا در مورد همسر خودم هیچوقت به زنم کادوی دست دوم نمیدادم ازش میپرسیدم چی دوس داری اگر وسعم میرسید که میخریدم وگرنه ارزونترشو میخریدم حداقل نو بود نه دست دوم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد