نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بی توجهی والدین

780
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30583
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی توجهی والدین

سلام من دختری 17 ساله هستم که پدر ومادرم سه سال است از یکدیگر جداشدند و از زمانی که یادم می اید یا قهر بودند یا دعوا میکردند اما من به ان شرایط عادت کرده بودم و باهاش کنار اومده بودم تا اون زمان به مادرم نزدیک بودم اما بعد از طلاق خیلی تنها شدم و هرروز دارم از مادرم دورتر و دورتر میشم و حس میکنم دیگه به من توجهی ندارند متاسفانه پدرم هم هیچ توجهی به من نمیکردند و هنوز هم نمیکنند البته باید بگم که من اصلا احساساتمو نشون نمیدم و عمدتا در جمع شخصی خوشحال و اجتماعی هستم دوستان زیادی هم دارم اما هیچکدام از زندگی من اگاهی ندارند .من سال دیگه کنکور دارم و چیزی که ازارم میده اینه که نمیتونم تمرکز کنم و فکرمو کنترل کنم و همیشه خسته ام و حس خستگی میکنم و دستهام هم خیلی عرق میکنه و گاهی در تنفس مشکل پیدا میکنم اگه میشه سریعتر کمکم کنید ممنون میشم خیلی نگرانم که این به درس خوندنم لطمه بزنه ودیگه اینکه من خیلی تنهام چیکار کنم واقعا خستم از درون .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خستگی شدید

دوست عزیزم بابت شرایطتون واقعا متاسف شدم...
    اما چیزی که به عنوان یه خواهر بزرگتر میتونم بگم اینه که شما الان دیگه بزرگ شدی و ماشالا یه خانم شدی برا خودت...
    شاید این روزا سخت باشن خیییییییلی ام سخت باشن اما میگذرن ...تو باید صبوری کنی ...
    ضعیف نباش ...دور احساسات دخترونه رو این مدت خط بکش ... یه سال فرصت داری تا مسیر زندگیتو عوض کنی تا سرنوشت حداقل 60 سال آینده رو رقم بزنی...
    بجنگ ...سخت بجنگ ... شاید کنکور بزرگترین فرصت تو برای برگشتن به زندگی باشه...
    تنهایی؟اشکال نداره...یه دنیای یه نفره بساز با خدای خودت ... تنهاااااایی مسئولیت همه ی زندگیتو بر عهده بگیر...رو پاهای خودت وایسا ...
    یه جوری زندگی کن یه جوووووری موفق باش که همه دنیا تورو الگو قرار بدن...
    بعدم اینو بدون همه کسایی که تو کنکور موفق بودن شرایط ایده آلی نداشتن...
    از شهر خودمون یه مثال بزنم برات یه دختری که چقدرررر مشکل داشت...
    دختری که سال کنکور بنا بر مشکلای خانوادگی و مریضی مادرش از دی ماه شروع کردو
    عید بود که پدرو مادرش تصادف کردن ...مادرش رمضان به رحمت خدا رفت...شاگرد مشاور من بود این دختره...
    ببین مشاورم و همه ی ما تلاش کردیم که ادامه بده ...ادامه داد و رتبش شد690...و پزشکی قبول میشه..
    خیلی دختر قوی ای بود...حالا به شما دارم میگم به هیچ وجه و به هیچ قیمتی دست از تلاش بر ندار

من تقریبا تمام مسائل تحصیلیو از برم هر سوااااااااالی داشتی بیا اینجا یا خصوصی بپرس اگه خودمم نتونم از مشاورم و اقواممون که
    پزشکن یا تحصیل کرده ان میپرسم براتون...خیللللللی دوس دارم به اون چیزی که میخوای برسی
    موفق باشی عزیزم
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30583
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از پاسخی که دادید من حرف شمارو میفهمم و کل زندگیم هم تلاش کردم تا بتونم از نظر تحصیلی موفق باشم و روی پای خودم بایستم برای نمونه من توی مدرس هتیزهوشان تحصیل میکنم و جزو نفرات برتر هستم اینو برای تعریف نمیگم میگم که یعنی میدونم و برای همین هم دارم تلاش میکنم اما چند وقتیه نمیتونم تمرکز کنم یعنی انگار دست خودم نیست بازدهی درس خوندنم کم شده و این داره منو اذیت میکنه به ویژه که نمیدونم چرا اما دردهای جسمانی مث سردرد و درد دست پیدا کردم خیلی تلاش کردم که با افکار منفیم بجنگم و تمرکزمو بدست بیارم اما نمیشه ممنون میشم اگه کسی میتونه منو کمک کنه.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30583
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی پاسخگو نیست؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)