نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: خشم بعد از اتمام رابطه

2148
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16284
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خشم بعد از اتمام رابطه

26سالمه
    ماجرا از این قراره که الان که به گذشته نگاه میکنم واقعا از اینکه من اینجور رفتار کردم از خودم متعجب میشم.
    تو آزمایشگاهی که هستیم حدود 8 ماه پیش بین کل کل با بچه ها به یکی از پسرهای اونجا علاقه مند شدم. رفتارهاش جوری بود که اصلا نمیتونستم بفهمم اونم از من خوشش اومده یا نه.تو مدتی که گذشت بیشتر بهم نزدیک شد جوری که از روابط قبلی م باهاش صحبت میکردم و حتی بدون اینکه کاری داشته باشه با هم تو محیط آزمایشگاه میموندیم و حرف میزدیم یا فیلم میدیدیم.خلاصه تو یکی از همون روزا که با هم تو محیط کارمون تنها بودیم من احساساتی شدم و رفتم تو بغلش و بوسیدیم همو.همون موقع از این رفتارم حالم بد شد و بعدش با هم حرف زدیم و تصمیم گرفتیم بریم تو رابطه.اون موقع بهم گفت که از سه ماه قبلش به من فکر میکرده و از من خوشش میومده و تصمیم داشته تا دو سه ماه دیگه بهم پیشنهاد بده.
    تا یک هفته همه چی خوب بود ولی بعدش سردی رو تو رفتاراش میدیدم.درست سر یک هفته رابطه جنسی بین ما شروع شد و البته اون شروع کننده ش بود.البته اینم بگم تو همون شب اول رابطه بهش گفته بودم که رابطه قبلی م رو به خاطر این از دست دادم که حاضر به رابطه جنسی با طرف مقابل نبودم و اونم قول داده بود که این رو ازم نخواد ولی شد اونچه که نباید میشد.من تو رابطه جنسیمون (کامل نبود هیچ وقت)شاید کلا یکی دوبار ارضا شدم ولی همه تلاش م رو میکردم تا اون راضی باشه شاید از ترس اینکه نمیخواستم این یکی رو هم از دست بدم.
    بعد از چند وقت حرف این رو میزد که من با معیارهاش فقط 30% همخونی دارم و هر وقت میپرسیدم پس چرا رابطه رو جنسی کرده میگفت چون در مقابل من ضعیف بوده و خودش هم پشیمونه و وقتی ازش میپرسیدم چاره چیه میگفت یا معیارهاش رو تغییر میده یا منو یا اینکه میپذیریم همو.میگفت دلش نمیخواد به هم وابسته شیم بخاطر همین خیلی کم ابراز احساسات میکرد و در مقابل اینکه میپرسیدم پس چرا رابطه جنسی جوابی نداشت بده.
    در نهایت سردی ش بعد از دوماه به جایی رسید که صدام دراومد و یکبار تو سینما دیدم چندبار پشت هم از دختری که به اسم شمارشو سیو کرده پیام داره و حواسش اونجاس نه به من..بعد چند وقت ازش پرسیدم ایا بجز من به کس دیگه ای هم فکر میکنه..و در نهایت جوابی شنیدم که اصلا انتظارش رو نداشتم...اون همزمان با من با دختر دیگه ای در رابطه بود و در جواب اینکه چرا اون موقع انقدر به من نزدیک شده بود و حتی اون شب تصمیم گرفت با من بمونه درحالی که تو ی رابطه دیگه بوده گفت فکر میکرده اخلاقای من بهش نزدیک تره و دوست نداشته منو از دست بده.
    فرداش رفتم و دیدمش..اون روز یکی دیگه از بچه ها بهم گفت شنیده این آقا نامزد داره..انگار همه چی دست به دست هم داده بود تا منو نابود کنه. اونروز هر چی پیشش گریه کردم که چرا ؟جوابی نداد.فقط سرش پایین بود و حرفی نزد تصمیم گرفتم ی مدت باهاش بمونم تا به اوضاع اعصابم مسلط شم.فرداش هم بی توجه بهش بودم تا اینکه خودش زنگ زد که بیا ببینمت میخوام برم سر تمرین ولی وقتی رفتم متوجه شدم دروغ گفته و با ی ظرف پر از انار و خوشتیپ کرده .داره میره بیرون شهر نهار بخوره .میگفت با یکی از دوستای پسرش ولی من نتونستم باور کنم.اون روز عصبی بودم از دستش.ی شوخی تو محیط آزمایشگاه پیش آورد و به یکی از دخترا گفت بزنه تو گوشم..اون دوست دخترم هم زد و من ناخودآگاه بدون اینکه متوجه باشم چه میکنم جلو همه خوابوندم زیر گوشش.هیچی نگفت
    داشتم دیوونه میشدم...فشار زیادی روم بود...فکر ی شکست عاطفی دیگه داشت دیوونه م میکرد.همون شب بهش اس دادم که من این رابطه رو نمیتونم ..اینکه دو نفر همزمان باشیم باهات.گفت باید حضوری حرف بزنیم گفتم باشه.هنوزم امید داشتم بین من و اون دختر منو انتخاب کنه.4 روز گذشت و هر دفعه ی بهونه ای میاورد و نمیومد تا ببینیم همو تا اینکه بالاخره پیام داد که فکراش رو کرده و نمیتونه با من ادامه بده.گفت حتی خواسته بخاطر رابطه جنسی که داشتیم با من بمونه ولی دیده نمیتونه.
    قبول کردم...رفت و تا دوماه تمام نیومد آزمایشگاه و وقتی اومد خواست دوستای معمولی باشیم مثل گذشته
    حالم هر روز بدتر میشد فکرای مختلف عذابم میداد برگشتیم سر کارمون و درسمون ولی من هر کاری کردم نتونستم عادی باشم باهاش.همش باهاش دعوا راه مینداختم و همه اون مدت ،اون کلامی مسخره م میکرد و اذیتم میکرد(البته به قول خودش به شوخی) من هر دفعه بدون اینکه کنترل کارام دستم باشه حرصی که ازش داشتم فیزیکی روش خالی میکردم و بعد اینکار بلا استثنا پشیمون میشدم و تو تنهاییم گریه میکردم..ولی اون فقط میخندید
    الانم وضعیت همینه..هرچقدر بهش میگم سر به سرم نزاره ول نمیکنه جدیدا با اینکه کار آزمایشگاهش تموم شده ولی باز میاد و سعی میکنه باهام شوخی کنه یا تیکه میندازه و من از اینکه انقدر پرخاشگر شدم دارم خیلی اذیت میشم..
    حس میکنم خیلی وحشی شدم...و بقیه که از رابطه ما خبر ندارن با خودشون فکر میکنن من دیوانه م.گاهی به خودم حق میدم و گاهی فکر میکنم این مشکل منه که نمیتونم هیجاناتم رو کنترل کنم.
    حس میکنم خسته م و افسرده شدم و از اینکه انقدر راحت تن به رابطه با کسی دادم که هیچ ارزشی براش نداشتم و ندارم حالم از خودم بهم میخوره. گاهی هم فکر میکنم که مقصر خودمم.من اگه فاصله م رو باهاش حفظ میکردم و منتظر میشدم خودش پیشنهاد بده ماجرا اینجوری نمیشد.شاید اون بیچاره هم تو عمل انجام شده قرار گرفته.
    همش برام سواله چطور اون انقدر راحته و همه چی رو فراموش کرده و من همچنان تو فکرشم...اونم بعد 8 ماه
    الان هم مشکلم افسردگیمهه و اینکه نتونستم فراموشش کنم و نمیتونم خشمی که ازش دارم رو کنترل کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13532
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خشم بعد از اتمام رابطه

اخه چی حوصله داره این همه رو بخونه؟؟؟تو ازمایشگاه بودم شیشه ازمایش افتاد شکست بعد رفتیم سینما فبلمش خیلی وحشتناک بود بعد موبایلم افتاد شکست وو....من چه چیزی نفهمیدم!!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadn نمایش پست ها
    اخه چی حوصله داره این همه رو بخونه؟؟؟تو ازمایشگاه بودم شیشه ازمایش افتاد شکست بعد رفتیم سینما فبلمش خیلی وحشتناک بود بعد موبایلم افتاد شکست وو....من چه چیزی نفهمیدم!!
    با سلام..لطفا با کسایی که مشاوره میخوان اینجوری صحبت نکنید..کسی که بخواد مشاوره بده همه اینهارو میخونه...در ضمن در مشاوره هرچی بیشتر بدونه کسی که میخواد مشاوره بده بهتر میتونه راهنمایی کنه..با تشکر
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

4. 8 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    11

تنها راهی ک شما میتونین انجام بدین اینه ک نسبت ب ایشون بی اعتنا باشین حتی جواب سلامشو ندین و کاملا سرد برخورد کنین
    اصلا اینجوری فک کنین وقتی ایشون پیش شما هستن اصلا کسی وجود نداره و نبینین ایشونو
    ب گذشته فک نکنین
    گذشته گذشت، و هیچ چی رو واسه شما درست نمیکنه
    ب آینده فک کنین و چیزایی ک پیشرووتون هست
    با این کاراتون ی گذشته ی چند ماه کل زندگی آیندتون رو خراب نکنین
    فقط بی اعتنا و بی توجهی چاره ی درد شماست
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

6. 2 کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    11

با این کارتون کمک کم خودتون سرد میشین و اون بد دهنی و عصبی بودنتون فروکش میکنه
    ممکن روزای اول سخت باشه اما در طول مدت نتیجه میده
    اصلا جای نگرانی نداره
    امضای ایشان

8. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

چرا فکر می کنید ایشان باید به شما وابسته باشند؟ دنیای آقایان متفاوته! شما با میل خودتون رابطه داشتید و البته ایشان هم می خواسته. واقع نگر باشید. آقایون برای برقراری رابطه جنسی احتیاج به عشق آنچنانی ندارند... و وقتی اینکار رو می کنند به این معنی نیست که قصد ازدواج با شما رو دارند و یا حتی به این معنی نیست که عاشق شما هستند...جاذبه جنسی خانمها، آقایون رو جذب می کنه.... توقع تان را کم کنید... ( بقیه خانم ها هم بدونند لطفا، بعد نگید نمیدونستیم)
    اصلا آقایون به صورت ذاتی تعدد زوج را دوست دارند

10. 2 کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16284
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadn نمایش پست ها
    من شما رو مجبور کردم این پست رو بخونی و اظهار نظر کنی؟؟؟
    من راجع به شکستن شیشه یا ترسناکیه فیلم گفتم؟؟
    میبینی طولانیه نخون و حرفی هم نزن
    کسی که اینجا پست میزاره مثل من یعنی تو شرایط روحی مناسبی نیست که شما هم بیای و با پست مسخره ت بخوای حالش رو بدتر کنی.
    پس اگه کمکی نمیتونی بکنی زخم هم نزن لطفا

12. کاربران زیر از z.17967 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16284
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگل1 نمایش پست ها
    تنها راهی ک شما میتونین انجام بدین اینه ک نسبت ب ایشون بی اعتنا باشین حتی جواب سلامشو ندین و کاملا سرد برخورد کنین
    اصلا اینجوری فک کنین وقتی ایشون پیش شما هستن اصلا کسی وجود نداره و نبینین ایشونو
    ب گذشته فک نکنین
    گذشته گذشت، و هیچ چی رو واسه شما درست نمیکنه
    ب آینده فک کنین و چیزایی ک پیشرووتون هست
    با این کاراتون ی گذشته ی چند ماه کل زندگی آیندتون رو خراب نکنین
    فقط بی اعتنا و بی توجهی چاره ی درد شماست
    خب مشکل اینه که من مسئول اونجا هستم و مجبورم با همه تعامل داشته باشم..اصن همین که میبینه مجبوره کارهایی که من میگم رو انجام بده بیشتر حرصش میگیره و سر به سرم میزاره.
    گاهی خواستم حتی شمارش رو پاک کنم ولی نمیشه..چون باید یکسری کارها رو باهاش هماهنگ کنم

14. کاربران زیر از z.17967 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16284
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط s.vs نمایش پست ها
    چرا فکر می کنید ایشان باید به شما وابسته باشند؟ دنیای آقایان متفاوته! شما با میل خودتون رابطه داشتید و البته ایشان هم می خواسته. واقع نگر باشید. آقایون برای برقراری رابطه جنسی احتیاج به عشق آنچنانی ندارند... و وقتی اینکار رو می کنند به این معنی نیست که قصد ازدواج با شما رو دارند و یا حتی به این معنی نیست که عاشق شما هستند...جاذبه جنسی خانمها، آقایون رو جذب می کنه.... توقع تان را کم کنید... ( بقیه خانم ها هم بدونند لطفا، بعد نگید نمیدونستیم)
    من هم که گفتم حتی خودم رو مقصر میدونم ولی نمیدونستم امکان داره کسی حتی با تو بشینه جنسیت بچه آیندش رو تو ذهنش مشخص کنه ولی نخواد باهات ازدواج کنه و بمونه
    مشکل الان من اینه که اون با حرفاش اذیتم میکنه و منم از کوره در میرم و فیزیکی باهاش درگیر میشم و بعد درگیری باز حال خودم این وسط خراب میشه

16. 3 کاربران زیر از z.17967 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    11

عزیزم سعی کن ک کارای اون رو ب کسی دیگه محول کنی
    تنها راحت اینه ک فقط نبینیش حتی اگه کنارت باشه
    شمارشو پاک کن ، خطتتو عوض کن
    چون داره اذیتت میکنه و سواستفاده میکنه
    سرد برخورد کردن تنها راه چاره ی تو هست
    ک هم باعث میشه خشمت فروکش کنه کم کم ، و هم این آقا بعد مدتی دیگه دور و برتون نیان
    امضای ایشان

18. 2 کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    11

دوستان لطفا حریم ها رو رعایت کنین
    اگه عنوان صفحه رو بخونین نوشته "مشاوره"
    حرفهای شما میتونه تاثیرات مثبت یا منفی در طرف مقابل شما بذاره
    امضای ایشان

20. 2 کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نه من تو این مورد با حرفای سوگل خانوم مخالفم به نطر من اصلا نباید حس کنه پیشش کم اوردی و ضعفتو ببینه
    باید کنترل اوضاعو خودت دستت بگیری الان همش منتظری اون یه کاری بکنه شما عکس العل نشون بدی نباید اینطوری باشه باید خودت مسلط شی به همه چی هیچوقت نه گریه کن نه عصبی شو همیشه شاد باش و لبخند بزن بعدشم بدجنس شو مثل خودش....بذار فکر کنه برات مهم نیست که ترکت کرده با همه ی بچه های ازمایشگاه دوستانه رفتار کن با اون معمولی یادت باشه مردا جلو همجنساشون حسودن
    حالا که مدیر اونجایی سعی کن یکم بشونیش سرجاش....
    اذیتش کن هرجوری که میدونی برو رو اعصابش یه کاری کن بفهمه اگه دور و برتو بیاد واسش بد میشه مثلا جلو بچه ها ضایش کن یا مثل خودش شوخیای بد بکن باش یه کاری کن خودش ازت دوری کنه البته مواظب باش انقدری زیاده روی نکنی که بفهمه میخای اذیتش کنی باید فکر کنه هم برات بی ارزشه هم اگه اذیتت کنه براش گرون تموم میشه
    درضمن اگه هنوز دوسش داری دیگه بهتره تمومش کنی مگه یه ادم چند بار فرصت داره بی لیاقتی خودشو بهت ثابت کنهیکم برای خودت بیشتر ارزش قائل شو ...
    دیگه اینکه بهتره تا یه مدت اصلا واد هیچ رابطه ای نشی و به رفتارایی که کردی بیشتر فکر کنی چون اگه اینطوری ادامه بدی ضررایی به خودت میزنی که قابل جبران نیست
    هر ادمیو نباید به دلت راه بدی
    موفق باشی

22. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط z.17967 نمایش پست ها
    من هم که گفتم حتی خودم رو مقصر میدونم ولی نمیدونستم امکان داره کسی حتی با تو بشینه جنسیت بچه آیندش رو تو ذهنش مشخص کنه ولی نخواد باهات ازدواج کنه و بمونه
    مشکل الان من اینه که اون با حرفاش اذیتم میکنه و منم از کوره در میرم و فیزیکی باهاش درگیر میشم و بعد درگیری باز حال خودم این وسط خراب میشه

بله شما فریب خوردید!!ایشان جنس و روحیه خانم ها رو میشناخته ولی شما جنس و فکر آقایون رو نه!! ولی سعی کنید از ذهنتون بیرونش کنید و راحت زندگی کنید. امروز این خبری که میفرستم منتشر شده... ببینید: نظرتون رو دربارشون بگید:

[replacer_a]

وعده ازدواجي که به قتل دختر اصفهاني منجر شد
    جانشين فرمانده انتظامي استان کرمانشاه از قتل يک دختر اصفهاني توسط هم‌کلاسي دانشجويش در روانسر خبر داد.

کيومرث عزيزي امروز از قتل يک دختر اصفهاني توسط هم‌کلاسي دانشجويش در روانسر خبر داد.

جانشين فرمانده انتظامي استان کرمانشاه ادامه داد: مدتي پيش مقتول در دانشگاه با پسري آشنا شده و رابطه آن‌ها به قول و قرار ازدواج کشيده شده بود.

وي ادامه داد: پس از مدتي مقتول براي ديدن اين پسر به کرمانشاه آمده و اصرار کرده بود که با خانواده وي آشنا شود تا مقدمات ازدواج را مهيا کنند.

به گفته اين مسئول، در اين ديدار به‌خاطر طفره رفتن پسر از درخواست دختر براي آشنايي با خانواده، با يکديگر درگير مي‌شوند که در نهايت به قتل دختر جوان منجر شده است.

عزيزي گفت: قتل در روانسر رخ داده و قاتل بعد از خفه کردن دختر جوان، جسد وي را پنهان کرده بود و پس از مراجعه به منزل ماجرا را براي پدر خود تعريف کرده است.

جانشين فرمانده انتظامي استان کرمانشاه با بيان اينکه پدر قاتل، پسرش را به پليس معرفي کرده، تصريح کرد: اين اظهاراتي است که از سوي آن‌ها بيان شده و ما نمي‌توانيم فعلا اين موضوع را به‌طور کامل قبول کنيم.

اين مسئول تصريح کرد: پرونده قتل هنوز بسته نشده است و تا زمان روشن شدن تمام ماجرا موضوع در دست پيگيري است.

24. 2 کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    11

خب بنظر من نباید بود و نبود این آقا واسش مهم باشه
    مثلا اون و حرص بده ک چی بشه؟؟؟؟؟
    بذار هر خضعولاتی ب ذهنش خطور میکنه خطور کنه
    مهم نیست این خانوم اتفاقا باید بی اعتنا و کاملا سرد باشون برخورد کنن
    امضای ایشان

26. 2 کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

خب اگه میشد بی اعتنا باشه که خیلی خوب بود ولی اون اقا خودش نمیذاره چون همیشه میاد با شوخی و هر بهونه ای بشه میخاد اذیتش کنه پس این خانومم هرچی کوتاه بیاد اون پسره بیشتر کاراشو ادامه میده
    به نظر من باید جلوش دربیاد چون احتمالا اون پسره داره با اذیت کردنش تفریح میکنه پس نباید بهش میدون داد که ادامه بده

28. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13756
    تشکـر
    369
    تشکر شده 145 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط s.vs نمایش پست ها
    نه خیر کی گفته ذاتشون پس امر مقدس ازدواج چیه؟پس این همه مرد که به یکی متعهدن کین؟اینا همه نفس افسار گسیخته یه عده رامیرسونه زن ومردم نمیشناسه اون خانومی که بد حجاب میگرده داره چراغ سبز به اون اقا نشون میده حتی ممکنه بد حجاب نباشه اما حیا وکنترل چشم وزبان را کنار گذاشته باشه پس الکی نیست که اسلام میگه اگه 2تا نامحرم یه جا بودن سومیش شیطانه بیخود نیست که شهید مطهری میگن زن ومرد مثله اب واتیشن تا حجابی نباشه اتیش شهوت مرد غلبه میکنه وبه شکل شهوت فوران میکنه اما همین مرد بعد از انجام کارش میگه از کجا معلوم این دختر قبلا خیانت نکرده باشه یا بعدا خیانت نکنه.
    خانوم zباید بدانید اگر این رابطه جنسی بعد از ازدواج رخ میداد او به شما وفادارتر ومتعهدتر از قبل میماند یه وقت این ذهنیت براتون پیش نیاد همه مردا بعد از این عمل زنو رها میکنن وبی عاطفه و بی احساسن این که دیگه فرقی باحیوانیت نداره
    در جواب بعضیا که میگن ازدواج قدیمی شده ومال 1400 سال پیشه همین نکته مهمه وجود خانه ارامش وامنیت ووفاداری زوجین به هم که بسیار مهم است.

30. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17210
    تشکـر
    4
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

منم این مشکل و داشتم خودمو خیلی اذیت کردم ولی اون انگار لذت میبرد از این اذیت شدن من به خودش میبالید اعتماد به نفس گرفته بود همه اینارو من با کنترل نکردن احساساتم بهش داده بود وگرنه ارزش من بالاتر از اون بود. درسته من و شما اشتباه کردیم ولی حالا که فهمیدم رفتارمون به هر دلیل به عنوان ۱ دختر اشتباه بوده باید خودمون به خودمون کمک کنیم. هر چه بیشتر کلافگیتو بهش نشون بدی بیشتر لذت میبره شایدم تو دلش بهت بخنده . من گذشته رو فراموش کردم خطمو عوض نکردم شمارشم پاک نکردم خیلی واسم سخت بود ولی هر بار مثه قبل از رابطمون برخورد کردم حتا با اعتماد به نفس تر و قوی تر از قبل تو دلم اشوب بود ولی ظاهرمو حفظ کردم.همش به خودم میگفتم خلایق هر چه لایق.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد