مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خنده های بلند

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

خنده های بلند

سلام خسته باشید. من یه برادردارم 16 سالشه وتوی خونه زیاد میخنده و داد میزنه و باصدای بلند خود به خود حرف میزنه و حرفهای مسخره میزنه و همیشه میگه من شوخی میکنم خواستم ببینم این عادیه ؟؟؟؟؟ ممنون
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.28
    تشکـر
    979
    تشکر شده 933 بار در 492 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : خنده های بلند

نقل قول نوشته اصلی توسط سبحان شکیبا نمایش پست ها
    سلام خسته باشید. من یه برادردارم 16 سالشه وتوی خونه زیاد میخنده و داد میزنه و باصدای بلند خود به خود حرف میزنه و حرفهای مسخره میزنه و همیشه میگه من شوخی میکنم خواستم ببینم این عادیه ؟؟؟؟؟ ممنون
    سلام.

به نظرم شما باید خیلیم خوشحال باشید که یک نفر در خونوادتون دارید که با دلیل و بی دلیل فضای خونه رو واستون پر از شادی و خنده میکنه.

اتفاقا کاری که برادر شما انجام میده(کاتایوکا:خنده بی دلیل) یک تکنیک مهم در روانشناسیه که تاثیرات مثبتش ثابت شده.

خوبه برادر شما که ۱۶ سالشه٬ برادر من ۳۳ سالشه انقد گاهی اوقات با صدای بلند الکی میخنده و بالا پایین میپره و مسخره بازی درمیاره که ما اگه تو بدترین حالم باشیم فرش میشیم رو زمین از شدت خنده!

کاتایوکا= تکنیک خندهٔ بدون دلیل
    ”خنده‌درمانی“ یکی از بهترین روش‌ها مطلوب ضداضطراب در زندگی استرس‌زای امروزی است. این روش، قابل مقایسه با انواع دیگر راه‌های ایجاد آرامش و یا روش داروئی است. در درمان داروئی، شما نیاز دارید به‌صورت فیزیکی، افکار خود را با دنیای فیزیکی اطراف قطع کنید: در صورتی که با خندیدن، شما نمی‌توانید به چیز دیگری فکر کنید یعنی شما یا فکر می‌کنید یا می‌خندید: هر دو با هم انجام نمی‌شوند.
    در سایر روش‌های مدیتیشن، نیاز دارید با توان زیاد یتمرکز کنید تا شما را از فکرهای ناخواسته دور کند که گفتنش ساده ولی انجامش مشکل است بنابراین، خنده‌درمانی، ساده‌ترین روش از روش‌های درمانی است که شما را به آرامش سریع می‌رساند.

3. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.28
    تشکـر
    979
    تشکر شده 933 بار در 492 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : خنده های بلند

نقل قول نوشته اصلی توسط حناء نمایش پست ها

چه جالب عزیزم مرسی از توضیحاتت منم استفاده کردم
    خواهش میکنم خانومی.

خنده بر هر درد بی درمان دواست!

5. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

روانشناسی خنده بلند

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

خنده های آتوسا,  خنده های تو,  خنده های روحانی,  خنده های الکی,  خنده هایت,  خنده های صورتی,  خنده هایت را دوست دارم,  خنده های مصنوعی,  خنده های عصبی,  خنده های کودکانه,  من ما كنتي تكوني,  من سكت سلم,  من و تو,  من فضلك,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  منتديات الجلفة,  بهموت,  بهناز جعفری,  به موزیک,  بهشت زهرا,  بهترین همسر,  بهرام رادان,  بهاره افشاری,  بهنام صفوی,  بهنوش طباطبایی,  بهنوش بختیاری,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)