نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خواب ترسناک

575
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    تشکر شده 59 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

خواب ترسناک

سلام.
    من مدتی بود که هرشب بلااستثنا هر صبح ساعت چهار از خواب پا میشدم با نفس تنگی. رفتم دکتر واسه ریه و سینه م دارو و اسپری نوشت.
    مدتی خوب بودم اما الان دوسه روزه باز با خواب های ترسناک ساعتای دو چهار پنج هفت ار خواب پا میشم. خواب راحتی ندارم. بخخخ مرد بزرگی شدماااا ولی با این خوابا میرم زیر پتو خخخخ
    چمه خدااااا
    البته در طول روز سردرگمم و ذهن آشفته ای دارم خیلی. ولی من همیشه اینجورم اما دوسه شبه خواب میبینم یه فردی یه جنی یه روحی اذیتم میکنه!
    علی الحساب امشبو با ایه الکرسی خوندن میخوابم ببینم نتیجه میده یا نه

و یه چیز دیگه.
    نامزدمم اغلب شبا خواب مردیو میبینه هیکلی اما چهرش معلوم نی و مدام دنبال نامزدمه و هی میگه که بمون غلط کردم بمون کنارم پیشم باش بغلم کن. نامزدمم همش فراریه و گریخ میکنه و شبا با جیغ پا میشه.
    ازش پرسیدم تو زندگیت از بچگی تا الان کسی اذیتت کرده؟کسی قبل من دوست داشته یا دوسش داشتی؟قسم خورد که نه و منم طبق قسمش قانع شدم.
    نظرتون چیه؟
    امضای ایشان
    زندگی عشق است/عشق افسانه نیست/آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست/عشق آن نیست که هرلحظه کنارش باشی/عشق آن است که هرلحظه به یادش باشی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34305
    تشکـر
    27
    تشکر شده 27 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : خواب

سلام. به نظرم شما درگیری ذهنی شدیدی داری و از چیزی نگرانی و داره بهت فشار میاره. یا خودت حلش کن یا از یه مشاور کمک بگیر. وقتی کسی خیلی زود بیدار میشه و خوابش نمیبره و خوابهای آشفته میبینه دقیقا به ذهنش داره فشار میاد و درگیر حل یک مساله ای هست که فکر میکنه قابل حل نیست. برای خواب ارام میشه از داروهای گیاهی مثل دم کرده گل گاو زبان استفاده کرد 1 ساعت قبل از خواب. ولی مشکل اصلی هم باید حل بشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خواب ترسناک

حتما دلیلش ذهن مشغولی و استرس و فشار هستش ،اما یه مورد دیگه م هست که من نمیتونم از دور قضاوت کنم و به شما و نامزدتون نسبت بدم،اما در افرادی که زیاد خود ارضایی میکنن و از کاری که میکنن نارحتن و به اجبار یا به خاطر کسی این کارو انجام نیدن و عذاب وجدان دارن این اتفاقا تو خواب براشون پیش میاد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37525
    تشکـر
    35
    تشکر شده 37 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خواب ترسناک

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان1990 نمایش پست ها
    سلام.
    من مدتی بود که هرشب بلااستثنا هر صبح ساعت چهار از خواب پا میشدم با نفس تنگی. رفتم دکتر واسه ریه و سینه م دارو و اسپری نوشت.
    مدتی خوب بودم اما الان دوسه روزه باز با خواب های ترسناک ساعتای دو چهار پنج هفت ار خواب پا میشم. خواب راحتی ندارم. بخخخ مرد بزرگی شدماااا ولی با این خوابا میرم زیر پتو خخخخ
    چمه خدااااا
    البته در طول روز سردرگمم و ذهن آشفته ای دارم خیلی. ولی من همیشه اینجورم اما دوسه شبه خواب میبینم یه فردی یه جنی یه روحی اذیتم میکنه!
    علی الحساب امشبو با ایه الکرسی خوندن میخوابم ببینم نتیجه میده یا نه

و یه چیز دیگه.
    نامزدمم اغلب شبا خواب مردیو میبینه هیکلی اما چهرش معلوم نی و مدام دنبال نامزدمه و هی میگه که بمون غلط کردم بمون کنارم پیشم باش بغلم کن. نامزدمم همش فراریه و گریخ میکنه و شبا با جیغ پا میشه.
    ازش پرسیدم تو زندگیت از بچگی تا الان کسی اذیتت کرده؟کسی قبل من دوست داشته یا دوسش داشتی؟قسم خورد که نه و منم طبق قسمش قانع شدم.
    نظرتون چیه؟
    تعبیر این خوابو باید از یوزارسیو بپرسی خخخخخخ
    جدا از شوخی به نظرم این کابوس ها بخاطر استرس و اشفتگی ذهنی هست
    من وقتی استرسی بودم انقد خوابای ترسناک میدیدم که همه رو ناراحت کرده بودم
    الان استرسم کمتر شده اضلا یادم نمیاد چه خوابایی میبینم کابوس هم اصلا ندیدم
    استرست کم کن و به خانمت اعتماد به نفس بده و خودتو یه مرد قوی نشون بده
    شاید اینا تونست کابوست رو از بین ببره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد