نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: خواب زياد و برنامه ریزی تحصیلی

2009
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

خواب زياد و برنامه ریزی تحصیلی

دوستان عزيز
    من از 8 صبح تا 17 عصر سركارم و بعد تفريحم كمه و معمولا بخاطر درس و پايان نامه تا دير وقت بيدارم.توصيتون براي اينكه بتونم بيشتر و بهتر بيدار بمونم و البته صبح هم ساعت 6 بيدار بشم چيه؟
    ميدونم بايد خوابم كافي باشه ولي راهي ندارم الان.هم دارم براي كنكور ميخونم هم اينكه بايد انقدر سرحال باشم تا گيراييم در مورد مطالب پايين نياد.از نظر تغذيه وغيره راهكار بدين.ممنون

2. 3 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : خواب زياد

ای بابا برای حقوق؟؟؟؟!
    آقای خلیلی ارزششو نداره هااا!
    حالا اگه پایان نامه یه رشته دیگه بود میگفتم حق دارین ولی برای حقوق نکنید اینطور با خودتون

جدا از شوخی...

توصیه اولم اینه بعد از اینکه از سرکار برگشتید بجای هر نوع درگیری با تلویزیون و موبایل و نت حتما 45 دقیقه الی یک ساعت استراحت کامل داشته باشید
    که کمک میکنه خستگی فعالیت طول روز بر طرف بشه

و توصیه دوم هر زمانی از شب را میخواین بیدار بمونین اشکال نداره اما 12- 2 شب حتما استراحت داشته باشید
    چون از لحاظ فیزیولوژی مفید ترین و انرژی بحش ترین ساعت برای خواب 12-2 شب هست،
    که میگن فقط در این ساعت در صورت استراحت کامل یسری هورمون ها برای بالانس فعالیت بدن تولید میشه

هرموقع هم کسل شدید قدم زدن کوتاه و تنفس در هوای آزاد را بهتون توصیه میکنم

این تاپیک هم یسری توصیه تغذیه ای داشت تا جایی که یادمه : http://forum.moshaver.co/f27/%D8%B1%...8%DB%8C-12110/

اما در کل تغییر رشته بدید خیلی بهتره
    امضای ایشان

4. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    ای بابا برای حقوق؟؟؟؟!
    آقای خلیلی ارزششو نداره هااا!
    حالا اگه پایان نامه یه رشته دیگه بود میگفتم حق دارین ولی برای حقوق نکنید اینطور با خودتون

جدا از شوخی...

توصیه اولم اینه بعد از اینکه از سرکار برگشتید بجای هر نوع درگیری با تلویزیون و موبایل و نت حتما 45 دقیقه الی یک ساعت استراحت کامل داشته باشید
    که کمک میکنه خستگی فعالیت طول روز بر طرف بشه

و توصیه دوم هر زمانی از شب را میخواین بیدار بمونین اشکال نداره اما 12- 2 شب حتما استراحت داشته باشید
    چون از لحاظ فیزیولوژی مفید ترین و انرژی بحش ترین ساعت برای خواب 12-2 شب هست،
    که میگن فقط در این ساعت در صورت استراحت کامل یسری هورمون ها برای بالانس فعالیت بدن تولید میشه

هرموقع هم کسل شدید قدم زدن کوتاه و تنفس در هوای آزاد را بهتون توصیه میکنم

این تاپیک هم یسری توصیه تغذیه ای داشت تا جایی که یادمه : http://forum.moshaver.co/f27/%D8%B1%...8%DB%8C-12110/

اما در کل تغییر رشته بدید خیلی بهتره
    اشكال نداره نغمه ي عزيز...توهم بگوووو
    بزار دكتر بشم وقتي تو تلويزيون گفتن مشوقت كي بود ميگم كه بخاطر اين حرفاتم شده تا دكتري ميرمبابا چي از حقوق بهتر...
    2-12 رو بخاطر ميسپرم.درموردش شنيدم.بابت لينكي هم كه گذاشتي مرسي آبجي..
    راستي در مورد تغيير رشتت هم بيشتر فكر كن.داداش بده خواهرشو نميخواد.اين رشته اي كه داري ميخوني آخرو عاقبت نداره
    ولي في المجموع مرسي

6. 2 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام اقای خلیلی
    بیاید جامون رو باهم عوض کنیم
    من به هر دری میزنم که خابم ببره
    حتی وقتایی که از صبح هم کلاس میرم هم سرکار هم باشگاه و شب خسته کوفته میام خونه دریغ از یکم خستگی و خواب الودگی
    اصلا خواب با من قهره
    باورتون میشه اگه بگم یکبار 11 روز من یک ساعتم نخابیدم؟حتی دکتر هم میگفت رکورد زدم
    ولی خب دیگه عادی شده
    دلم پر بود عذر میخام

من اونروزهایی که نوجوون بودم می خاستم نخابم کافئین میخوردم قهوه (اصل) نه از این پودرهای اماده یا چای ولی خب قهواه اثر فوق العاده داره
    و اینکه شبها غذای سبک بخورید چون پرخوری موجب خاب زیاد میشه
    و دیر غذا نخورید سعی کنید پنج ساعت قبل ازین که همیشه خابتون میگیره غذا بخورید
    و اینکه اگه طبعتون گرمه شبا از خوردن غذا با طبع گرم خوداری کنید و اگر سرده از خوردن غذاهای سرد خوداری کنید
    و از لبنیات هم استفاده نکنید شبها(مثل دوغ شیر و ...)
    و اینکه سعی کنید ظهر چرت کوتاهی بزنید
    و مهمتر ازینکه کم کم ساعت خابتون رو کم کنید مثلا اگر هرشب ساعت 12 میخابید اینکارهارو انجام بدید و امشب ساعت یک به رختخواب برید
    و فردا ساعت 2 کم کم از ساعت کم کنید تا زیاد اذیت نشید
    صبح هم برای جلوگیری از خاب الودگی اب یخ به صورتتون بزنید یا بهتره دوش اب ولرم بگیرید

( ولی سعی کنید در شبانه روز 7-8 ساعت رو بخابید چون رای اینکه اماده کنید خودتون رو برای کنکور یا هر چیزی که نیاز به هوش و یا قوای بدنی داشته باشه همونطور که به غذا نیاز دارید به خاب هم نیاز دارید چون شما هرچی مطالعه کنید هنگام خاب این اطلاعاتی که مرور کردید دسته بندی خواهند شد پس در صورت بی خابی بازخورد خوبی نخواهد داشت)

به امید موفقیت شما دوست عزیز
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

8. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    سلام اقای خلیلی
    حتی وقتایی که از صبح هم کلاس میرم هم سرکار هم باشگاه و شب خسته کوفته میام خونه دریغ از یکم خستگی و خواب الودگی
    اصلا خواب با من قهره
    باورتون میشه اگه بگم یکبار 11 روز من یک ساعتم نخابیدم؟حتی دکتر هم میگفت رکورد زدم
    ولی خب دیگه عادی شده
    دلم پر بود عذر میخام

من اونروزهایی که نوجوون بودم می خاستم نخابم کافئین میخوردم قهوه (اصل) نه از این پودرهای اماده یا چای ولی خب قهواه اثر فوق العاده داره
    و اینکه اگه طبعتون گرمه شبا از خوردن غذا با طبع گرم خوداری کنید و اگر سرده از خوردن غذاهای سرد خوداری کنید
    و مهمتر ازینکه کم کم ساعت خابتون رو کم کنید مثلا اگر هرشب ساعت 12 میخابید اینکارهارو انجام بدید و امشب ساعت یک به رختخواب برید
    صبح هم برای جلوگیری از خاب الودگی اب یخ به صورتتون بزنید یا بهتره دوش اب ولرم بگیرید

( ولی سعی کنید در شبانه روز 7-8 ساعت رو بخابید چون رای اینکه اماده کنید خودتون رو برای کنکور یا هر چیزی که نیاز به هوش و یا قوای بدنی داشته باشه همونطور که به غذا نیاز دارید به خاب هم نیاز دارید چون شما هرچی مطالعه کنید هنگام خاب این اطلاعاتی که مرور کردید دسته بندی خواهند شد پس در صورت بی خابی بازخورد خوبی نخواهد داشت)

از خدامه جامونو عوض كنيم
    11 روزززززززززززززززز؟؟؟؟
    واقعا ممنونم از كمكتون
    فقط ي سوال
    منظور از قهوه ي درست و حسابي چيه ؟ممنون

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

بله 11 شبانه روز اماده باش [replacer_img]اصلا هم اونجور نیست که خابم بیاد و خسته باشم اما نخابماا اصلاااا خابم نمیاد و اصلا هم خسته نمیشم
    انقدر دکتر رفتم همگی قطع امید کردن

اخه الان همه از پودرهای اماده قهوا استفاده میکنند که ملوم نیست داخلش چی هست چون مزه هرچیزی میده الا قهوه
    منطورم این بود که مارک خوبی خریداری کنید و خودتون امادش کنید قهوه فوری نگیرید
    مارکای مختلفی هست که من خودم همیشه STARBUCKS استفاده میکنم..
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

.................................................. .
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18447
    تشکـر
    152
    تشکر شده 197 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    9

من خودم به شخصه به این اعتقاد ندارم که یه نفر حداقل باید 7-8 ساعت بخوابه چون اگه یه عشق باشه میتونه اون خوابو جبران کنه(اینجا عشق همون درسه)
    پیشنهادم اینه که موقع درس میوه زیاد بخور
    یه دوش آب سرد
    یه موزیک باحال از یانی(عالیه)
    پاتو زیاد بزن تو آب سرد
    من زمان کنکورم و درسام و امتحانام 4 ساعت بیشتر نمیخوابیدم...خواب خواب میاره...

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18397
    تشکـر
    106
    تشکر شده 207 بار در 93 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط عطیه جوجو نمایش پست ها
    من خودم به شخصه به این اعتقاد ندارم که یه نفر حداقل باید 7-8 ساعت بخوابه چون اگه یه عشق باشه میتونه اون خوابو جبران کنه(اینجا عشق همون درسه)
    پیشنهادم اینه که موقع درس میوه زیاد بخور
    یه دوش آب سرد
    یه موزیک باحال از یانی(عالیه)
    پاتو زیاد بزن تو آب سرد
    من زمان کنکورم و درسام و امتحانام 4 ساعت بیشتر نمیخوابیدم...خواب خواب میاره...
    خدمت شما متذکر بشم که خواب کمتر از 7 ساعت در طول شبانه روز احتمال ابتلا به بیماریهای مخلتف از جمله سرطان رو افزایش میده...
    امضای ایشان
    اینکه می گویند : ادعایی نیست

خودش کم ادعایی نیست …

14. 2 کاربران زیر از ariakpg بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18447
    تشکـر
    152
    تشکر شده 197 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    9

نع عزیزم الان حدود 12 ساعت میخوابم....مواقع اضطراری مجبور بودم...خدارو چه دیدی شاید الان سرطانو داشته باشم...

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

شما از ساعت ۱۱:۳۰ابی11:45دقیقه آماده بشین برای خواب شبانه .بهتره فضای اتاقتون کاملا تاریک باشه .چون همونطور که دوستان فرمودن در ساعت های

اولیه خواب مغز هورمون هایی رو ترشح می کنه که برای سلامتی مفیدن ومغز در فضایی آرام وتاریک فعالیتش رو بهتر انجام میده .

به نظر من بیدار شدید برای نماز دیگه نخوابید چون همونطوری که بزرگان دینمون توصیه کردن خوابیدن بین اذان صبح و طلوع آفتاب برای سلامتی مفید نیست .
    بعد الظهر هم خوابتون از نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه بیشتر نشه چون بعد از بیدار شدن کسل میشین .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    شما از ساعت ۱۱:۳۰ابی11:45دقیقه آماده بشین برای خواب شبانه .بهتره فضای اتاقتون کاملا تاریک باشه .چون همونطور که دوستان فرمودن در ساعت های

اولیه خواب مغز هورمون هایی رو ترشح می کنه که برای سلامتی مفیدن ومغز در فضایی آرام وتاریک فعالیتش رو بهتر انجام میده .

به نظر من بیدار شدید برای نماز دیگه نخوابید چون همونطوری که بزرگان دینمون توصیه کردن خوابیدن بین اذان صبح و طلوع آفتاب برای سلامتی مفید نیست .
    بعد الظهر هم خوابتون از نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه بیشتر نشه چون بعد از بیدار شدن کسل میشین .
    من روزها سرکارم.سرکار بخوابم یعنی؟

18. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

سلام اقای خلیلی
    اصلا خواب با من قهره
    ولی خب دیگه عادی شده
    دلم پر بود عذر میخام

میشه صندوق پیامتو خالی کنی؟قهوه میخوام

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

پاک کردم
    ویرایش توسط سمیراه : 08-20-2015 در ساعت 06:54 PM
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

21. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. قهوه . نسکافه مصرف کن من که وقتی نسکافه میخورم یه چند ساعتی شارژم بخاطر کافیینی که داره واقعا معجزه میکنه .

23. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

به به خلیلی جان خوابالو ام که هستی
    یه کلمه میتونم بهت توصیه بکنم
    (((((((((((((((((( هایپ ))))))))))))))))

25. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    دوستان عزيز
    من از 8 صبح تا 17 عصر سركارم و بعد تفريحم كمه و معمولا بخاطر درس و پايان نامه تا دير وقت بيدارم.توصيتون براي اينكه بتونم بيشتر و بهتر بيدار بمونم و البته صبح هم ساعت 6 بيدار بشم چيه؟
    ميدونم بايد خوابم كافي باشه ولي راهي ندارم الان.هم دارم براي كنكور ميخونم هم اينكه بايد انقدر سرحال باشم تا گيراييم در مورد مطالب پايين نياد.از نظر تغذيه وغيره راهكار بدين.ممنون

من خودم دارم واسه ارشد میخونم. من تو خوندن خیلی حساسم و نمی تونم تو خونه راحت درس بخونم. واسه همین شش صبح پا میشم میرم سالن مطالعه تا ساعت نه شب.عصرا که معمولا نکات یادداشتی درسامو میخونم به اضافه زبان. برای اینکه حتما و حتما مطالعه ام مفید باشه استراحتم می کنم و حتی تایم میگیرم که مثلا چند ساعت مطالعه مفید داشته ام. خوشبختانه من ساعت مطالعه ام روزبه روز داره میره بالا. من میخوام نهایت تلاشمو بکنم که ساعت مطالعه مو برسونم به هشت ساعت مفید و بعدش ده ساعت مفید. احساس خستگی کنم حتما چرت میزنم یا چای میل می کنم. اینم بگم که من موقع مطالعه عادت ندارم چیزی بخورم جزء تو ساعت های استراحتم. در ضمن واسه مطالعه نخودچی و مویز خیلی خوبه. میوه هم همین طور. حتی آجیل و شکلات تلخ.اینا حافظه رو تقویت می کنن. من در حال حاضر با اینا سر می کنم چون سالم ان و عادت به شیرینی و چیپس و پفک و اینا که ندارم آخه. شربت هم هفته ای یه بار واسه مطالعه خوبه. کلام آخر من که نحوه مطالعه خودمو قبول دارمبه امید قبولی ام در دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی تهران
    ویرایش توسط Shadi.hedayat : 07-29-2015 در ساعت 11:42 PM

27. کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadi.hedayat نمایش پست ها
    من خودم دارم واسه ارشد میخونم. من تو خوندن خیلی حساسم و نمی تونم تو خونه راحت درس بخونم. واسه همین شش صبح پا میشم میرم سالن مطالعه تا ساعت نه شب.عصرا که معمولا نکات یادداشتی درسامو میخونم به اضافه زبان. برای اینکه حتما و حتما مطالعه ام مفید باشه استراحتم می کنم و حتی تایم میگیرم که مثلا چند ساعت مطالعه مفید داشته ام. خوشبختانه من ساعت مطالعه ام روزبه روز داره میره بالا. من میخوام نهایت تلاشمو بکنم که ساعت مطالعه مو برسونم به هشت ساعت مفید و بعدش ده ساعت مفید. احساس خستگی کنم حتما چرت میزنم یا چای میل می کنم. اینم بگم که من موقع مطالعه عادت ندارم چیزی بخورم جزء تو ساعت های استراحتم. در ضمن واسه مطالعه نخودچی و مویز خیلی خوبه. میوه هم همین طور. حتی آجیل و شکلات تلخ.اینا حافظه رو تقویت می کنن. من در حال حاضر با اینا سر می کنم چون سالم ان و عادت به شیرینی و چیپس و پفک و اینا که ندارم آخه. شربت هم هفته ای یه بار واسه مطالعه خوبه. کلام آخر من که نحوه مطالعه خودمو قبول دارمبه امید قبولی ام در دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی تهران
    منم براي شما بهترينها رو ارزومندم...يقينا تلاشتون بي نتيجه نيست

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

سلام اقای خلیلی
    اصلا خواب با من قهره
    ولی خب دیگه عادی شده
    دلم پر بود عذر میخام

سميراه عزيز...
    نسخه شما در مورد مصرف صحيح كافيين فوق العاده جواب داد.مشكل من در مصرف قهوه فوري بود كه اشتباه مصرف ميكردم.قهوه اگه خوب درست بشه جوابگو هست...
    بلاخره منم كامل ياد ميگيرم چيجوري قهوه رو درست فراوري كنم...
    ولي در كل از همين الانشم خودم مصرف كننده ميدونم

30. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر شاد نمایش پست ها
    به به خلیلی جان خوابالو ام که هستی
    یه کلمه میتونم بهت توصیه بکنم
    (((((((((((((((((( هایپ ))))))))))))))))

بابا باور كنيد همينجوري روزي 5-6 ساعتم نميخوابم.چه خوابالويي...بابا زن و بچه خرج داره بايد كار كنم...

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

سميراه عزيز...
    نسخه شما در مورد مصرف صحيح كافيين فوق العاده جواب داد.مشكل من در مصرف قهوه فوري بود كه اشتباه مصرف ميكردم.قهوه اگه خوب درست بشه جوابگو هست...
    بلاخره منم كامل ياد ميگيرم چيجوري قهوه رو درست فراوري كنم...
    ولي در كل از همين الانشم خودم مصرف كننده ميدونم

خواهش میکنم یه چندبار که درست کنید راحت می شه سریع اماده میکنید
    با ارزووو موفقیت
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

خواهش میکنم یه چندبار که درست کنید راحت می شه سریع اماده میکنید
    با ارزووو موفقیت

مرسي درست كردنش سخت نيست.صحبت فرآوري با كف خوبه
    به هر حال يك دنيا ممنون

34. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

بابا باور كنيد همينجوري روزي 5-6 ساعتم نميخوابم.چه خوابالويي...بابا زن و بچه خرج داره بايد كار كنم...
    ای بابا
    شمام جو میدی آقا خلیلی جان
    هفت سر عائله که دیگه این حرفارو نداره
    اون گل نسا که بنده خدا صب به صب یه دیگه بار میذاره اسی و عطی که قد گنجیشک غذا میخورن فری و ابی ام که حالا دوتا قاشق بیشتر
    فقط توشون اصغر یه کم بخورتره که اونم ماشالاش باشه تو سن رشده بچه لازمه واسش

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر شاد نمایش پست ها
    ای بابا
    شمام جو میدی آقا خلیلی جان
    هفت سر عائله که دیگه این حرفارو نداره
    اون گل نسا که بنده خدا صب به صب یه دیگه بار میذاره اسی و عطی که قد گنجیشک غذا میخورن فری و ابی ام که حالا دوتا قاشق بیشتر
    فقط توشون اصغر یه کم بخورتره که اونم ماشالاش باشه تو سن رشده بچه لازمه واسش

خدايي مردم از خنده...

بابا اون صغري رفته زده سره پسره ننه كلثوم اينا رو شكسته حالا بايد ي پول بديم دهنشو ببينديم.همش شكم نيست كه...
    خودتم رفتي ازين آركوپالا ازين وانتيه خريدي گفتي فلاني پولشو ميده...
    آخه آركوپال واسه چيته ؟!؟!؟!؟!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)