نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: خواستگارهای قبلی

844
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18107
    تشکـر
    48
    تشکر شده 34 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

خواستگارهای قبلی

سلام من18سالمه و3ماهه عقدکردم،همسرم خیلی مرد خوبیه و مورد تایید همست بخاطر همین یه شب بعدازخاستگاری صیغه کردیم ومن اصلا وقت فکر کردن نداشتم؛درضمن همون شب چند تاخانوم به مادرم گفته بودن که ما دخترتون رو برای پسرم انتخاب کردیم وفقط منتظر بودیم کنکورشو بده وهمین باعث شده که کوچیکترین بحثی بین من و همسرم پیش میاد خیلیییییی ناراحت میشم و فک میکنم تو انتخابم عجله کردم وازدواجم اشتباه بوده...لطفاکمکم کنید این موضوع واقعا عذابم میده
    ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خاستگارهای قبلا

عزیزم وقتی که شوهرت آدم خوبیه پس انتخابت درست بوده ونباید اونو با دیگران مقایسه کنی ویا فکر کنی که اگه دیرتر ازدواج میکردم خوشبخت میشدم، اصلا اینطوری نیست وتو همین الانشم خوشبختی،آدما خودشون زندگیشونو میسازن پس اگه میخوای خوشبخت باشی همه جوره کناره همسرت بمون ودوسش داشته باش وتردیدی به دلت راه نده تو مطمعنا خوشبختی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18107
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

این فکرا ناخواسته سراغم میاد و واقعا نا امیدم میکنه و باعث میشه بحثمون رو خودم به اوج برسونم وبه یه دلخوری تبدیلش کنم
    ممنون که راهنماییم کردید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    تشکر شده 232 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    0

یه دختر فامیل ما هست دقیقا همین حالت رو تجربه کرد
    عقد که کرد چند تا از فامیل ها گفتن ما میخواستیم برا پسرمون این دختر رو بگیریم
    زندگی دختر بیچاره رو داغون کردن.
    این کار واقعا زشت و غیر انسانیه. اون دختر رو از شوهرش سرد کردن در حالی که قبلش دختر بیپاره اصلا خواستگار نداشت و اینام فقط برا خود شیرینی این صحبت رو می کردن
    خانوم محترم شما الان رسما همسر اون آقایی به زندگیت بچسب و این فکرا رو از ذهنت بیرون بریز.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18107
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

ممنون از راهنمایییتون
    من میخام فقط به همسرم فکر کنم ولی یکی ازاون خاستگارا پسر خالمه و الان رفتارخالم با مامانم عوض شده وپسرخالمم توی هرجمعی بارفتارش خودشو بهم یادآوری میکنه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

بنظر من دیگه اهمیت نده
    اگر میخواستن میتونستن قبل از کنکور لااقل حرفشو با مادرت بزنن تا مادرتم بدونه نه اینکه بزارن بعد از عقد کردنت بیان بگن..
    تو هم سعی کن تو جمع اگه پسر خالت چیزی گفت از همسرت تعریف کن تا بعد یه مدت از اینکارهاشون دست بردارن

7. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا.ا نمایش پست ها
    سلام من18سالمه و3ماهه عقدکردم،همسرم خیلی مرد خوبیه و مورد تایید همست بخاطر همین یه شب بعدازخاستگاری صیغه کردیم ومن اصلا وقت فکر کردن نداشتم؛درضمن همون شب چند تاخانوم به مادرم گفته بودن که ما دخترتون رو برای پسرم انتخاب کردیم وفقط منتظر بودیم کنکورشو بده وهمین باعث شده که کوچیکترین بحثی بین من و همسرم پیش میاد خیلیییییی ناراحت میشم و فک میکنم تو انتخابم عجله کردم وازدواجم اشتباه بوده...لطفاکمکم کنید این موضوع واقعا عذابم میده
    ممنونم
    زهرا خانوم سلام.

میدونم که الان احساس میکنید اون افرادی که بعد از عقد شما بهتون تماس گرفتن خیلی بهتر از همسر شما بوده و یا هست؟(البته این یک احتمال هست)

هر آدمی و هر شخصیتی کوتاهی هایی داره و هیچ فردی کامل به دنیا نیومده.و مطمئن باشید که شوهر شما انقدر المان های

مثبت دارن که به همه ی اونایی که خواستگارتون بودن ، برتری داشته باشه.

مهم این هست که شما از همسرتون راضی هستید و دیگه به هیچ چیزی نباید فکر کنید.چون با این کار فقط نابودی خودتون رو رقم میزنید.

در ضمن شما این رو هم در نظر داشته باشید که دست بالای دست زیاد هست.

اگر احیانا فکر میکنید که یکی از مورد هایی که بهتون زنگ زدن بهتر بوده مطمئن باشید کسی هست که از اون هم بهتر باشه.

اگر بخوایید اینجوری فکر کنید که اصلا نباید ازدواج کنید چون نمی تونید انتخابی داشته باشید.

الان بهترین کاری که میتونید بکنید این هست که هیچ وقت به موارد دیگه فکر نکنید و به بالندگی زندگی خودتون برسید.

تمام تلاشتون رو بذارید پای این که همه حسرت زندگی شما رو بخورن.

نذارید بقیه افسردگی شما رو ببینن و هی بگن این دختر حیف شد.

بذارید همه خوشبختی شما رو ببینن.

در ضمن مقایسه یکی از آسیب های جدی خانواده ست.

هیچ وقت همسرتون رو با کسی مقایسه نکنید چون اقتدار ایشون رو نابود میکنید با این کار و بنیان خانواده تون متزلزل میشه.

9. 3 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

من یه ساله ازدواج کردم و هنوزم که هنوزه میرم آرایشگاه کلی خانم منو برای پسرشون یا برادراشون خواستگاری میکنن. پس باید هوایی بشم که من کلی خواستگار دارم و شاید اینا از همسرم بهتر بودن؟

البته در کنار این اشتباهتون که مقایسه میکنی و شک میکنی تو انتخابت و اینا، یه اشتباهی هم داشتی که خیلی زود ازدواج کردی. سنت مناسب نیست. ولی خب بالاخره تصمیم به ازدواج داشتی پس نگران نباش دیگه

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا.ا نمایش پست ها
    ممنونم

اتفاقا" در برابر دلداری های دوستان واقعیتی که گفتید وجود داره ...

متاسفانه خانواده ها در خریدهای جزیی چنان حساسیت نشون میدن که کسی تصورش رو هم نمیکنه

ولی برای ازدواج بسیار بیخیال هستد

برای شما همین ذهنیت کافیه تا در آینده در هر تنشی که رخ میده چنین افکاری به شما هجوم بیاره که ایکاش کمی صبر کرده بودید

ولی توصیه ای که میشه در این لحظه به شما داشت مراجعه حضوری به مشاوری مجرب برای انجام تست های روانشناسی بین

شما و نامزدتون هست تا بتونید بهتر همدیگرو بشناسید ... شما فقط به هم محرم شدید پس تا رفتن به زندگی مشترک جای فکر کردن بسیار هست

فقط باید کمی منطقی باشید و درست تصمیم گیری کنید تا این شک و تردید رو به اطمینان تبدیل کرده باشید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

12. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)