نمایش نتایج: از 1 به 31 از 31

موضوع: ناامیدی از رابطه

3941
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6686
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

ناامیدی از رابطه

سلام بچه ها من میخام خودکشی کنم چه کنم نمیتونم با این زندگی بسازم چرا پسرا نمیفهمن ما دخترا بازیچه نیستیم

2. 2 کاربران زیر از saharjan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6955
    تشکـر
    387
    تشکر شده 355 بار در 137 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کمک بچها دیوونه شدم

مادخترا نباید ساده باشیم عزیزم
    پسرا که تو ذاتشونه ......
    *پیدا کردن یه پسر وفا دار...از پیدا کردن یک مارمولک پرنده ی ..سخن گوی..سرخابی..تو اقیانوس آرام ..سخت ترههههههههههه....!!!!

4. 7 کاربران زیر از Mastane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saharjan نمایش پست ها
    سلام بچها من میخام خودمو بکشم چه کنم نمیتونم با این زندگی بسازم چرا پسرا نمیفهمن ما دخترا بازیچه نیستیم
    سلام

شما که خودت متوجه نمیشی چطور توقع داری دیگران متوجه شن که تو بازیچه نیستی؟؟؟

لطفا نقل قول کنید.سپاس

6. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6956
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام چرا دیوونه بشی؟ من حدس میزنم چرا.اگه خواستی میتونم مشکلتو با راهنمایی حل کنم.مطمئن باش شدنیه

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چی؟؟ تو وقتی نمیگی چته انتظار کمک داری؟؟
    بعدش من متاسفم واسه دخترایی که فک می کنن همه پسرا مثه همن ...
    اصن چرا این تفکر به ذهن دخترا میرسه

9. کاربران زیر از amirtedlice بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6686
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط asad نمایش پست ها
    سلام چرا دیوونه بشی؟ من حدس میزنم چرا.اگه خواستی میتونم مشکلتو با راهنمایی حل کنم.مطمئن باش شدنیه
    سلام عزیزم خوشحال میشم کمکم کنی

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6686
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtedlice نمایش پست ها
    مشکلم اینه که عاشق شدم نمیدونم چطور به طرفم بگم طرفم هم یک پسر که فقط ادعاش میشه و کلاس میزاره
    بعدش تو یک خانواده مذهبی وحشتناک گیر افتادم دیوونه شدم اجازه هیچ کاری ندارم دختر هر کاری کنه میگن باعث بی آبرویی هست
    از جمله رمان خوندن که میگن از راه بدرت میکنه
    شدم اسیر عراق ، نمیزارن دانشگاه برم میگن فقط غیر حضوری گوشیم ازم گرفتن
    هنوز بگم بابا دیوووووووونه شدم شبا تا صبح اشک میریزم افسرده شدم
    کاااااااااااااااااااااااا اااش یک مسافرت
    چرا ما دخترا همیشه خار و ذلیل میشیم

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6956
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من اول سوال میکنم شما جواب بده.تو اگه یه تیکه چوب تراشیده شده بودی بازم این بلا سرت میومد یا نه؟

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلم اینه که عاشق شدم نمیدونم چطور به طرفم بگم طرفم هم یک پسر که فقط ادعاش میشه و کلاس میزاره
    بعدش تو یک خانواده مذهبی وحشتناک گیر افتادم دیوونه شدم اجازه هیچ کاری ندارم دختر هر کاری کنه میگن باعث بی آبرویی هست
    هرچی هم باشه خودکشی راهش نیست ..
    درسته واقعا مشکل بزرگی هست ..
    منم با یه دختر تو وضعیت تقریبی تو دوست بودم ..
    هم رو دوس داشتیم اما .. می دونستیم که با هم بودن غیر ممکنه ..
    واسه همین قرارمون این بود که همو فراموش کنیم ..
    تو هم این کار رو کن ...
    اما خب متاسفانه باید بسازی ..
    خودکشی هم واسه یه لحظس ..
    وقتی که مردی دیگه هیچی ...
    دیگه تموم میشی ... تا ابد ...
    و متاسفانه تا وقت شوهر کردن باید صبر کنی ..
    حیف ...
    ولی بازم میگم ..
    حودکشی راهش نیست

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8102
    تشکـر
    3
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز خود کشی اصلن راه مناسب نیست . اگر میبینی دنیا اونجور که تو میخاهی نیست تو اونجور باش که دنیا میخاد . چاره ای نیست این چند روز دنیا ارزش نداره تا دست به خود کشی بزنی یا فکر و خیال بکنی . موفق باشی

15. کاربران زیر از tanha62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8038
    تشکـر
    4
    تشکر شده 33 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهر شوهر منم مشکل شما رو داشت میگن آدم یا از این ور بوم میافته یا ازاون ور بوم دقیقا خواهر شوهرمن هم تو خانواده ای مثل شما زندگی می کنه که رمان خوندن هم ممنوع یود فقط دوست عزیز خودت رو با شرایط وقف بده و کم جنبه نباش خواهر شوهر من تا پاش به دانشگاه رسید مثل عقده ای ها سر از سفره خونه و گردش هایی با دوستان بد و ناباب در آورد سعی کن عادت کنی تا ازدواج کنی و مطمئن باش اگه قسمت باشه خدا همون پسر رو عاشقت می کنه و شما رو به هم می رسونه پس بسپارش دست خدا.
    موفق باشی
    امضای ایشان
    خدایا ببخش اگه گاهی مغرور شدم و یادم رفت که هر چه دارم از تو دارم

17. کاربران زیر از مژگان 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8038
    تشکـر
    4
    تشکر شده 33 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ها همه مون داریم با یه دید بد نسبت به هم دیگه یا جنس مخالف مون زندگی می کنیم از اول به دخترهامون یاد میدند که پسرا گرگند یا بالعکس باید قبول کنیم تو همه قشری و تو هر شهری آدمای خوب بد هستند که در کنار هم زندگی می کنندا لان این برچسب رو بر روی همه پسرها زدیم که دخترا رو فقط برا کارهای خاک به سری می خوان اون وقت فکر نمی کنیم دخترهایی که با این پسرها دوست میشن چی؟ یعنی نیت همه دخترها ازدواج و عمل به سنت پیامبره
    و در مقابل دخترهایی پاکی داریم که حتی به نامحرم نگاه نمی کنند و دامانشان رو همیشه پاک نگه می دارند و خدا ترس هستند ویا پسرانی داریم که همه دختران رو مثل ناموس خودشون می دوند و چشم پاک هستند پس بیایم کمی دیدمون رو نسبت به هم دیگه عوض کنیم خسته شدیم از بس که تو بی اعتمادی بزرگ شدیم
    امضای ایشان
    خدایا ببخش اگه گاهی مغرور شدم و یادم رفت که هر چه دارم از تو دارم

19. 2 کاربران زیر از مژگان 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

گـاهــﮯ نـدانـسـتـﮧ از یــک نـفـر بـتـﮯ درســت مــیـکـنـﮯآنــقـدر بـزرگ کـﮧ از دســت ابـراهـیـم نـیـز کــارـﮯ بـر نـمـﮯ آیـد

21. 3 کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

واقعا عصبی میشم وقتی میبینم ببخشید واقعا ببخشید که یه همچین آدمای کته دیدی هنوز وجود دارنن
    که با خانوادشون اینکارو میکنن و اینهمه محدودیت غیر منطقی ایجاد میکنن
    گلم چاره ای نداری
    اولا که اصلا حرف از خودکشی یا حتی فکر احمقانه نکن با گذشت زمان اوضاع بهتر میشه به یاری خدا.

الان باید اعتماد خانوادتو جلب کنی وبا مارت مثلا حرف بزنی .وقتی حال بدتو ببینه بالاخره یکاری میکنه.
    در مورد دوستی من نظری ندارم اما اگه هم عاشق شدی ارزشتو بدوون عاشق هرکسی نشو عاشق کسی که لیاقت داشته باشه نع فقط ادعا.واگه به صلاح هردوتون نیس این عشقو ادامه نده.تو موقعیت تو خیلیا بودن
    مثل یکی از دوستام تو دانشگاه باهم بودیم خیلی دختر پاکی ود یکی از همکلاسیام عاشقش شد ینی یه عشق واقعی و پاک اما چون میدونست خانوادش قبول نمیکنن حتی صحبتهای چندان زیادیم تو دانشگاه باهم نداشتن و موضوع رو به پدرومادرش گفتن حتی پسره با پدرومادرش اومدن خاستگاری اما پدره اونا رو تحقیر کرد و هرگز نذاشت دخترش ریگه بیاد دانشگاه که هیچ حتی رنگ آسمونم بزور میبینه و الان من گاهی تلفنی آرومش میکنم اما اون امیدواره و سعی میکنه از لحظه هاش لذت ببره

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    میزان امتیاز
    10

با حرفای مژگان عزبز موافقم .قضاوت آدما بدون شناختن اونها واقعا فاجعس

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

منم جای خانواده شما بودم با یک دختر همین کارو میکردم . البته مسئله دانشگاه فرق میکنه . شما بعدا متوجه میشی که این همه سخت گیری چقدر به نفعتون بوده

به نظرم باید برای دختران محدودیت گذاشت تا منحرف نشن

به خدا وقتی یه سر به خیابان و پارکها میزنی ، میبینی چقدر راحت دست همدیگه رو گرفتن و راحت راحت اینگار زن و شوهرن . بعد در اثر تداوم رابطه که به انحراف کشیده میشه ، مشکلات جنسی و اخلاقی گسترده ای رو برای دختر به همراه میاره که در اینده دچار مشکل میشه.

نمونش همین مسائل عشق و عاشقی که چقدر بدبختی برای دختران به بار اورده ماندد : پارگی پرده ، افسردگی ، شکاکیت به جنس مخالف ،ترس از ازدواج ، جنون و ...

یه توصیه برادرانه میکنم منبد با هیچ پسر زیر 25 سال دوست نشید ، چون هیچ انگیزه ای برای ازدواج نداره و فقط ادای عاشق شدن رو درمیاره و دختران هم که فورا احساسی میشن و منتظر پیشنهاد ازدواج هستن ، دچار مشکل میشن . اگر هم اقدامی کردین حتما با مشورت خانواده باشه و خانواده مطلع و اگاه باشه . چون خانواده اول و اخر پشتیبان شما خواهند بود نه دوستان.

یکی از فامیلامون دخترش 18 سالگی قبول شد دانشگاه واسه تهران . البته خونشون شهرستان بود . دختر چادری باحیا ، مودب و سنگین و باوقار.

بعد از یک ماه که برگشت ، وقتی دیدیمش کلا تغیر کرده بود نه چادری مونده بود و نه حیا و وقاری .

بالکل تغیر کرده بود حتی رفتار و کردارش و لحن صحبتش .

بعد از 4 ماه که گذشت دیدیم که دختر خانم دیگه دانشگاه نمیره و قهر کرده . اولش بروز نمیدادن ولی کم کم لو رفت ماجرا .

متاسفانه در اثر رابطه با یک پسر ، دختریش رو از دست داده بود و بدبخت الان افسردگی گرفته و همیشه خودش رو از دید همه پنهان میکنه .

دختره میگفت : پسره عاشقم بود و همیشه میگفت تو اولین و اخرین عشق منی . دنیای منی و از این چرت و پرتا

دختره هم گول رفتار و ظاهر پسر رو میخوره و با هم صمیمی میشن و وقتی رابطه برقرار میکنن ، دیگه خبری از پسر نمیشه و تنهاش میزاره

بله این بود عاقبت عجول بودن و از سر احساس تصمیم گرفتن و عدم مشورت با خانواده

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پسرک 22 نمایش پست ها
    منم جای خانواده شما بودم با یک دختر همین کارو میکردم . البته مسئله دانشگاه فرق میکنه . شما بعدا متوجه میشی که این همه سخت گیری چقدر به نفعتون بوده

به نظرم باید برای دختران محدودیت گذاشت تا منحرف نشن

به خدا وقتی یه سر به خیابان و پارکها میزنی ، میبینی چقدر راحت دست همدیگه رو گرفتن و راحت راحت اینگار زن و شوهرن . بعد در اثر تداوم رابطه که به انحراف کشیده میشه ، مشکلات جنسی و اخلاقی گسترده ای رو برای دختر به همراه میاره که در اینده دچار مشکل میشه.

نمونش همین مسائل عشق و عاشقی که چقدر بدبختی برای دختران به بار اورده ماندد : پارگی پرده ، افسردگی ، شکاکیت به جنس مخالف ،ترس از ازدواج ، جنون و ...

یه توصیه برادرانه میکنم منبد با هیچ پسر زیر 25 سال دوست نشید ، چون هیچ انگیزه ای برای ازدواج نداره و فقط ادای عاشق شدن رو درمیاره و دختران هم که فورا احساسی میشن و منتظر پیشنهاد ازدواج هستن ، دچار مشکل میشن . اگر هم اقدامی کردین حتما با مشورت خانواده باشه و خانواده مطلع و اگاه باشه . چون خانواده اول و اخر پشتیبان شما خواهند بود نه دوستان.

یکی از فامیلامون دخترش 18 سالگی قبول شد دانشگاه واسه تهران . البته خونشون شهرستان بود . دختر چادری باحیا ، مودب و سنگین و باوقار.

بعد از یک ماه که برگشت ، وقتی دیدیمش کلا تغیر کرده بود نه چادری مونده بود و نه حیا و وقاری .

بالکل تغیر کرده بود حتی رفتار و کردارش و لحن صحبتش .

بعد از 4 ماه که گذشت دیدیم که دختر خانم دیگه دانشگاه نمیره و قهر کرده . اولش بروز نمیدادن ولی کم کم لو رفت ماجرا .

متاسفانه در اثر رابطه با یک پسر ، دختریش رو از دست داده بود و بدبخت الان افسردگی گرفته و همیشه خودش رو از دید همه پنهان میکنه .

دختره میگفت : پسره عاشقم بود و همیشه میگفت تو اولین و اخرین عشق منی . دنیای منی و از این چرت و پرتا

دختره هم گول رفتار و ظاهر پسر رو میخوره و با هم صمیمی میشن و وقتی رابطه برقرار میکنن ، دیگه خبری از پسر نمیشه و تنهاش میزاره

بله این بود عاقبت عجول بودن و از سر احساس تصمیم گرفتن و عدم مشورت با خانواده
    اینم یجور سو رفتاره اما راه حلش محدود کردن دخترا نیس بلکه روش درست زندگی کردن و تصمیم درست گرفتنه که وظیفه پدرو مادره که بجای پاک کردن صورت مسئله حل مسائل رو تو شرایط مختلف به بچه هاشون یاد بدن

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

ببینید به نظرم مقصر دخترا هستن

من خیلی دقت کردم که جرقه اول رو دختر ایجاد میکنه و در اخر هم پسران رو متهم میکنند

اگه دختر سنگین و با حیا باشه به خدا هیچ پسری مرض نداره دنبالش راه بیفته

طرز لباس پوشیدنشون رو نگاه میکنی خب معلومه که پسره وسوسه میشه دنبالش میفته و دختره هم چشمک میزنه علاقه منده و ...

قبلنا پسرا میافتادن دنبال دخترا . حالا بالعکس شده . تو خیابون میری چشمک میزنن ، خیره میشن به چشمات ، عشوه میان . خب بعد انتظار دارین پسر جواب منفی بده .

یه رفیقی دارم که همزمان در حال حاظر با 8 نفر رابطه داره و اینقدر سرش شلوغه که به بقیه دخترا جواب منفی داده من خیلی حساسم و همیشه باهم درگیریم . حتی رفته چند میلیون خرج کرده دماغ عمل کرده و لیزر پوست و واسه چشمش هم لنز گذاشته . هیچ پخی هم نیست

بهم گفت یه شب بیا بریم پارک تا بهت نشون بدم . به خدا قسم زن شوهر دار واسش چشمک میزد . همون شب فقط با 5 زن شوهردار دوست شد و شماره رد و بدل کرد . اصلا وقت نمیکرد به دخترای مجرد جواب بده . میگفت زنان متاهل هم پول دارن و هم کلاس و هم شهامت

خیلی ببخشید این مسئله رو بیان میکنم : میگفت خیلی راحت با این زنان رابطه جنسی برقرار میکنم بدون هیچ ترسی . حتی بهش کمک مالی هم میکنن . میگفت حالا 2 ساعت برم بیفتم دنبال دختری با هزار عشوه و ناز کردن که بهم جواب مثبت بده حوصله داری

به هر حال اگه دختران جامعه ما کمی به خودشون اهمیت بدن و ارزش خودشون رو پایین نیارن و به هر کلام و نگاهی جواب مثبت ندن و دور اندیش باشن ، باور کنید این مسائل پیش نمیاد . اصلا بگیم کل مشکل از پسراست چرا شما دخترا زود جواب مثبت میدید؟؟؟؟؟؟؟؟

البته ناگفته نماند که دختران با حیا و پاکدامن و باوقار در جامعه ما به حمدالله فراوانه و در اکثریت هستن و این مسائلی که عرض کردم شامل حال اقلیت هاست

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پسرک 22 نمایش پست ها
    ببینید به نظرم مقصر دخترا هستن

من خیلی دقت کردم که جرقه اول رو دختر ایجاد میکنه و در اخر هم پسران رو متهم میکنند

اگه دختر سنگین و با حیا باشه به خدا هیچ پسری مرض نداره دنبالش راه بیفته

طرز لباس پوشیدنشون رو نگاه میکنی خب معلومه که پسره وسوسه میشه دنبالش میفته و دختره هم چشمک میزنه علاقه منده و ...

قبلنا پسرا میافتادن دنبال دخترا . حالا بالعکس شده . تو خیابون میری چشمک میزنن ، خیره میشن به چشمات ، عشوه میان . خب بعد انتظار دارین پسر جواب منفی بده .

یه رفیقی دارم که همزمان در حال حاظر با 8 نفر رابطه داره و اینقدر سرش شلوغه که به بقیه دخترا جواب منفی داده من خیلی حساسم و همیشه باهم درگیریم . حتی رفته چند میلیون خرج کرده دماغ عمل کرده و لیزر پوست و واسه چشمش هم لنز گذاشته . هیچ پخی هم نیست

بهم گفت یه شب بیا بریم پارک تا بهت نشون بدم . به خدا قسم زن شوهر دار واسش چشمک میزد . همون شب فقط با 5 زن شوهردار دوست شد و شماره رد و بدل کرد . اصلا وقت نمیکرد به دخترای مجرد جواب بده . میگفت زنان متاهل هم پول دارن و هم کلاس و هم شهامت

خیلی ببخشید این مسئله رو بیان میکنم : میگفت خیلی راحت با این زنان رابطه جنسی برقرار میکنم بدون هیچ ترسی . حتی بهش کمک مالی هم میکنن . میگفت حالا 2 ساعت برم بیفتم دنبال دختری با هزار عشوه و ناز کردن که بهم جواب مثبت بده حوصله داری

به هر حال اگه دختران جامعه ما کمی به خودشون اهمیت بدن و ارزش خودشون رو پایین نیارن و به هر کلام و نگاهی جواب مثبت ندن و دور اندیش باشن ، باور کنید این مسائل پیش نمیاد . اصلا بگیم کل مشکل از پسراست چرا شما دخترا زود جواب مثبت میدید؟؟؟؟؟؟؟؟

البته ناگفته نماند که دختران با حیا و پاکدامن و باوقار در جامعه ما به حمدالله فراوانه و در اکثریت هستن و این مسائلی که عرض کردم شامل حال اقلیت هاست

درسته این مساعل توی کشوور ما و جاهای دیگه هم هست اما جوابتون بازم مثل قبله رروش حل مسئله محدود کردنشون و محروم کردن خانوما از حقوق انسانیشون نیست
    این مساعل بخشیش به ز بین رفتن و کمرنگ شدن ارزشهای انسانی برمیگرده و اونم بخشیش به خانواده ها برمیگرده و نحوه تربیتشون.نه نحوه سخت گیریشون

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط tavoos نمایش پست ها
    درسته این مساعل توی کشوور ما و جاهای دیگه هم هست اما جوابتون بازم مثل قبله رروش حل مسئله محدود کردنشون و محروم کردن خانوما از حقوق انسانیشون نیست
    این مساعل بخشیش به ز بین رفتن و کمرنگ شدن ارزشهای انسانی برمیگرده و اونم بخشیش به خانواده ها برمیگرده و نحوه تربیتشون.نه نحوه سخت گیریشون

نظر شما اینه که تربیت مهمترین نقش رو برای حل اینچنین مشکلاتی ایفا میکنه . البته که منم قبول دارم

اما تربیت تنها اصل این ماجرا نیست و بعضا ایجاد محدودیت هایی البته در چارچوب خودش ( به دوراز افراط و تفریط ) میتونه موثر باشه .

بعضا کمبود ها باعث میشه که فردبه دنبال ماجراجویی و کنجکاوی گرایش پیدا کنه . از قبیل تک فرزندی ، عدم و یا کمبود محبت ، مشکلات و درگیری خانوادگی ، کنجکاوی ، تنهایی و هوس و ...

نحوه برخورد خانواده با چنین کنش هایی خیلی موثره و میتونه درک درستی به فرد بده .

دوست هم به عنوان یک محرک اصلی عمل میکنه . یعنی دوستی که فرد رو به ارزشها تشویق میکنه و دوستی که مدام فرد رو مورد تمسخر قرار میده و فرد برای جبران و اینکه نشان بده که کم نیاورده ، دست به عمل خطا و اشتباه میزنه و عاقبت پشیمانی به بار میاره

به عنوان مثال خانواده من ، اعتمادی بیش از حدی به من دارن و اصلا در رفتار و عملکرد من هیچ پرسشی نمیکنن . مثلا دوستت کیه و با کی میگردی و فلان ساعت کجا بودی ، کی بود تماس گرفت ، این وقت شب با ماشین کجا میری و ... هرچند که من در چارچوب خانوادم عمل میکنم و تا به حال خطایی از من سر نزده و همین امر باعث شده که به من در همه امور اعتماد کامل دارن و هر تصمیمی بگیرم موافقت میکنن .

اما برادر کوچکترم با همین نحوه تربیت دچار مشکل شد و واکنش نشون داد . مثلا یک بار با یک دختر 12 ساله رابطه تلفنی برقرار کرده بود و من مسئله رو متوجه شدم و با مادرم مشورت کردیم و تصمیم گرفتیم که من از این کار نادرست اگاهش کنم و خیلی منطقی حلش کردیم و خودش هم احساس پشیمانی میکرد و دلیلش رو دوستانش دانست که وسوسش کردن . البته من همیشه کنترلش میکنم مثل ذره بین خیلی حساسم و همیشه حواسم بهش هست .

محدودیت باید منطقی باشه و توضیحی براش داشته باشی تا فرد قانع بشه . نه اینکه فرد این محدودیت رو مشکل قلمداد کنه .

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

عزيزم تو كه مي خواي اين نعمتيو كه خدا فقط يكبار به آدم مي ده رو نابود كني چطور انتظار داري كه ديگران رفتاري مناسبي باتو داشته باشن در صورتي كه تو خودتو دوست نداري چطور انتظار داري دوست داشته باشن

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6686
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مژگان 22 نمایش پست ها
    خواهر شوهر منم مشکل شما رو داشت میگن آدم یا از این ور بوم میافته یا ازاون ور بوم دقیقا خواهر شوهرمن هم تو خانواده ای مثل شما زندگی می کنه که رمان خوندن هم ممنوع یود فقط دوست عزیز خودت رو با شرایط وقف بده و کم جنبه نباش خواهر شوهر من تا پاش به دانشگاه رسید مثل عقده ای ها سر از سفره خونه و گردش هایی با دوستان بد و ناباب در آورد سعی کن عادت کنی تا ازدواج کنی و مطمئن باش اگه قسمت باشه خدا همون پسر رو عاشقت می کنه و شما رو به هم می رسونه پس بسپارش دست خدا.
    موفق باشی
    سلام مرسی تشکر بچها درد بی درمون کشور ما اینه که ما حتی تو مهد کودک هم پسر دختر جداهستن
    و در سن 20 سالگی بهم میرسن و هزار بلا میفته
    من دیگه هیچ برام مهم نیست فقط دعا میکنم یک شوهر خوب گیرم بیاد برم که سالی یک بارم خانه پدری نیام

31. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4267
    تشکـر
    128
    تشکر شده 46 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خودکشی

خوب عزیز من همین کارهارو میکنیم که پسرها ما رو بازیچه قرار میدن چرا؟ خب چرا واسه خاطر یه پسر خودتو میکشی خوب بزار اون خودشو واسه خاطر تو بکشه والله ...........

32. کاربران زیر از barf بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام بچه ها من میخام خودکشی کنم چه کنم نمیتونم با این زندگی بسازم چرا پسرا نمیفهمن ما دخترا بازیچه نیستیم
    پسر و دختر نداره.. رابطه شکست خورده هیچ ارتباطی به جنسیت نداره.بعضی دخترا فکر میکنن شکست عشقی و عاطفی خوردن فقط مختص دختره در حالیکه من خیلی نمونه ها دیدم که طرف پسر بوده و از دختره شوک خورده !
    به هرحال بخاطر رابطه ایی که به شکست میخوره با عامل طرف مقابل( بنا بر تقصیر) زیاد بها ندید و سعی کنید زود فراموشش کنید.کسی که منجر به کاری بشه که سرخوردگی تورو بهمراه داشته باشه لیاقت ادامه رابطه و اون عاطفه رو نداره.بهتره به جای فکر کردن و ناراحتی دنبال پر کردن اون عاطفه اتون از طریق دیگه و بازسازی خودتون باشه

34. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9220
    تشکـر
    8
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم به نظر من بجای فکر کردن به خودکشی بشین فکر کن ببین چجوری میشه اعتماد خانوادتو به دست بیاری
    این چیزایی که گفتی نشانه بی اعتمادیه
    دختر خوب هیچ پدر مادری دلش نمیخواد به بچش سخت بگیره و اذیتش کنه
    اونا خیرتو میخوان

35. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط hamrah نمایش پست ها
    عزیزم به نظر من بجای فکر کردن به خودکشی بشین فکر کن ببین چجوری میشه اعتماد خانوادتو به دست بیاری
    این چیزایی که گفتی نشانه بی اعتمادیه
    دختر خوب هیچ پدر مادری دلش نمیخواد به بچش سخت بگیره و اذیتش کنه
    اونا خیرتو میخوان
    با این حرف کلیشه ای موافق نیستم.این شعاره که همیشه مطلقا درست نیست.پدر مادر من هم ممکنه واقعا بد منو نخوان ولی یک پدر مادر بدون آگاهی و از روی لج بخوان به یکی خیری برسونن که راهشو بلد نیستند میتونن بلعکس عامل شر بشن.مثلا پدر و مادری خیرخواهن اما تنها خیر خواهی باعث پیشرفت وسلامتی و خوشبختی فرزند نمیشه بلکه راه درست وپشتیبانی و دادن راهنمایی درست میتونه براش مفید واقع بشه.
    یه مثال میزنم یه بچه ایی نزدیک بخاری میشه شما از روی خیرخواهی که پیش خودت بگی نسوزه و بلایی سرش نیاد میری جلو و یه سیلی خیلی محکم میزنی تو گوشش و یه لگد هم میزنی بهش جوری که کبود بشه بعد میگی دفعه دیگه دور بخاری نیای اگه بیای میزنمت خب اینجا هدف تو خیر بوده و بد نبوده نخواستی بسوزه و بلایی سرش بیاد و در نظر خودتم صلاحشو خواستی اما راهت آیا واقعا بهترین راه و درستترین راه بوده؟ آیا ضرر بخاری از ضرر برخورد و راه تو بیشتر بوده؟
    هر دلسوزی و خیرخواهی باید با راه درست باشه والا نتیجه مضرتر از فعل قبلی به همراه داره.
    حکایت مشروب و مضر بودنشه یارو که اگه یک قطره الکل بخوره 70ضربه شلاق میخوره.حالا کدوم منطق میخواد ثابت کنه 1قطره الکل ضررش از 70 ضربه شلاق که بعدش خونی میشی و عفونت میکنه بیشتره برای انسان ؟!
    بعضی پدر مادر ها هم فکر و درک ندارن روشن فکر نیستند.فقط با زور و تحمیل و شلاق و محرومیت و .... میخوان حرفشونو تحمیل کنن به بهانه خیرخواهی و دلسوزی.بعد نتیجه بلعکس میگیرن میگن تقصیر از بچه اس...

36. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9137
    تشکـر
    61
    تشکر شده 26 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Mastane نمایش پست ها
    مادخترا نباید ساده باشیم عزیزم
    پسرا که تو ذاتشونه ......
    *پیدا کردن یه پسر وفا دار...از پیدا کردن یک مارمولک پرنده ی ..سخن گوی..سرخابی..تو اقیانوس آرام ..سخت ترههههههههههه....!!!!
    خواهرم بلا نسبت بگید

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9137
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtedlice نمایش پست ها
    موافقم با این دوستم بلا نسبت بگید همه مثه هم نیستن

38. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9137
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

خواهرم خوب اینو بخون
    خیلی از پسرا میگن همه دخترا مثه هم هستن
    خیلی هم میگن پسرا مثه هم هستن
    من قبلا تو دبیرستانی بودم که تمام بچه هاش ارازل بودن عجیب با هردختری دوست میشدن تعریف میکردن تجاوز کردن وفلان

من تو این مدرسه بودم باید ارازل میشدم 3 سال درس خوندم تو هنرستان اما سرم تو کار خودم بود و اصلا حرفشونو مهم نمیدونستم

اینو خواستم بگم من دیدم چه پسرایی هستن پسرا میگفتن تو مدرسه شرمنده میگم باید به دختر دست بزنی وگرنه از دستت میپره
    و میسوزی چرا بهش نزدیک نشدی

من اینارو دیدم میگم بخدا اشتباه میکنید همتون هیچ پسری شبیه پسر دیگه نیست و هیچ دختری شبیه دختر دیگه

اونایی که اهل خیانت و این مزخرفاتن حتما بلا نسب مشکل روانی دارن
    بخدا به من ضربه روحی میخواستن بزن ار راه به در کنن منو
    میگفتن جوجه هستی هنوز مرد نشدی اگه میخوای مرد شی بیا سیگار و قلیون و مشروب
    وبه دختر نزدیک شو تا مرد به حساب بیای
    منم گفتم حاظرم جوجه بمونم اما به دختری دست نزنم و سمت خلاف نرم

که دوفردای دیگه کسی زن و بچه منو مورد آزار قرار نده

پس همه مثه هم نیست خواهرم

39. کاربران زیر از احسان نینجا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9137
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

درکل خواستم بگم من با این پسرا تو مدرسمون بودن فرق دارم هیچ وقت آدم سالم رو با خراب یکی نکیند
    تر و خشک رو باهم نسوزونید

41. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11703
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم خودکشی راه خیلی اشتباهیه.
    هفته پیش دوس پسرم خودکشی کرد.
    کاش میفهمید بعد این کار چه به حالو روزه من میاد...
    ما به خاطره دیگران نباید اینکارو کنیم وگرنه هممون از این زندگی خسته شدیم

42. کاربران زیر از 40134013 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد