نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ذهنم مشغول دوستانم است

1207
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11831
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy ذهنم مشغول دوستانم است

تازگيا طوري شدم كه همش براي هرچيزي گريم ميگيره احساس ميكنم افسرده شدم دانش آْموز زرنگي هستم امسالم كنكوريم اما طوري شده كه ديگه تمركز نمي تونم كنم واقعا سردرد ميگيرم بنظرم يكي از دلايلش عروسي دوستامه بيشترم فكر همون ذهنمو مشغول ميكنه دارم آيندمو خراب ميكنم بخاطر ازدواج اونا درصورتي كه برا اونا درس اصلا مهم نيست اما برا من مهم اما نمي تونم بخونم تاحالا هم خوب نخوندم لطفا كمكم كنين بتونم با آرامش درسمو بخونمو زندگيمو كنم .زندگي رو برا خودم تلخ كردم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خيلي غمگين شدم

هرچی دیرتر ازدواج کنی موقعیتای بهتری تو مسیرت قرار میگیره خوشبخت ترم میشی جای این افکار پوچ به کنکورت فکر کن که آیندت میسازه .... سن کمی هم داری و وقت زیاده ....

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11620
    تشکـر
    22
    تشکر شده 34 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهر من تو زندگی هر مرحله خوبیه خودشو داره (کودکی دانش آموزی وکنکوری ودانشجویی)که تو هنوز اول راهی سن شماهم خیلی کوچک پس چه عجله ای هست گلم به فکر آیندت باش برا خودت مهندسی معلمی دکتری شو همان طور که دوستمون گفت موقعیت های بهتری پیدا میشه وفک نکن ازدواج همه چیز از کجا معلوم ازدواج کردی خوشبخت شدی اون موقعه میگی مجرد بودم خیلی بهتره(شاید) پس قدر لحظاتو بدون وخوب از جوونیت ومجردیت استفاده کن وبذار زندگیت مثل بیشتر ماها پله به پله پیش بره.

4. کاربران زیر از amonh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط f.v.m نمایش پست ها
    تازگيا طوري شدم كه همش براي هرچيزي گريم ميگيره احساس ميكنم افسرده شدم دانش آْموز زرنگي هستم امسالم كنكوريم اما طوري شده كه ديگه تمركز نمي تونم كنم واقعا سردرد ميگيرم بنظرم يكي از دلايلش عروسي دوستامه بيشترم فكر همون ذهنمو مشغول ميكنه دارم آيندمو خراب ميكنم بخاطر ازدواج اونا درصورتي كه برا اونا درس اصلا مهم نيست اما برا من مهم اما نمي تونم بخونم تاحالا هم خوب نخوندم لطفا كمكم كنين بتونم با آرامش درسمو بخونمو زندگيمو كنم .زندگي رو برا خودم تلخ كردم
    افسردگی یعنی اینکه فکرت در گذشته داره سیر میکنه این فکر چی هست خودتون بهتر میدونید

اینکه دوستاتون ازدواج میکنن و شما دارید درس میخونید دلیلی برای این افسردگی نیست

بهتره در این مورد مشاوره کنید شاید در مراجعه حضوری حرفهایی زده بشه که بتونید بهتر موقعیت خودتون رو بشناسید

مزیت مشاوره اینه که شما راهکارهایی عملی رو یاد میگیرید چون شما اگر با این وضع ادامه بدید موقعیت درس خوندن

و موفقیت در ازدواج رو از دست خواهید داد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11831
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش بعضي اوقات مثلا الان حالم خوب شده دارم با انرژي هم درس ميخونم البته حرفاي اين دوستاني هم كه برام پاسخ گذاشتن خيلي حالمو بهتر كرد ولي بعضي اوقات اصلا حوصله ندارم كتابمو باز كنم همش ناراحتم نگرانم نااميدم بيخيالم . من اولاي سال تحصيلي تقريبا دو ماهشو خيلي خوب درس ميخوندم اما چون با برنامه اي كه مشاورم ميداد نميتونستم جلو برم كسل شدم يه بارم بدجوري تپش قلب پيدا كردم دكتر رفتم گفتش خودتو اذيت نكن اما من همه ي اين حرفارو با مشاور مدرسم زدم گفت اينكه تو نمي توني تمركز كني و درس بخوني و بيخيال شدي يه سيتم دفاعي كه تو داري فرار ميكني از درس خوندن و كنكور چون فكر ميكني ديگه نمي توني قبول بشي كشيدي عقب همش داري خودتو گول ميزني اما خداروشكر امروز خوب درس ميخونم .حالم خوبه. چيكاركنم روحيمو حفظ كنم هميشه آروم باشم ؟؟ پرانرژي و اميدوار باشم؟؟؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11974
    تشکـر
    247
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه الان به ازدواج فکر کنی کنکورت رو خراب میکنی ازدواج چیزیه که میتونی بعدا هم بهش فکر کنی الان درست رو بخون و بخودت بگو بعد کنکور هم میتونم به ازدواج فک کنم منم دوستام اکثرا ازدواج کردن ولی من سعی میکنم به درسم فک کنم و ادم موفقی یشم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط f.v.m نمایش پست ها
    راستش بعضي اوقات مثلا الان حالم خوب شده دارم با انرژي هم درس ميخونم البته حرفاي اين دوستاني هم كه برام پاسخ گذاشتن خيلي حالمو بهتر كرد ولي بعضي اوقات اصلا حوصله ندارم كتابمو باز كنم همش ناراحتم نگرانم نااميدم بيخيالم . من اولاي سال تحصيلي تقريبا دو ماهشو خيلي خوب درس ميخوندم اما چون با برنامه اي كه مشاورم ميداد نميتونستم جلو برم كسل شدم يه بارم بدجوري تپش قلب پيدا كردم دكتر رفتم گفتش خودتو اذيت نكن اما من همه ي اين حرفارو با مشاور مدرسم زدم گفت اينكه تو نمي توني تمركز كني و درس بخوني و بيخيال شدي يه سيتم دفاعي كه تو داري فرار ميكني از درس خوندن و كنكور چون فكر ميكني ديگه نمي توني قبول بشي كشيدي عقب همش داري خودتو گول ميزني اما خداروشكر امروز خوب درس ميخونم .حالم خوبه. چيكاركنم روحيمو حفظ كنم هميشه آروم باشم ؟؟ پرانرژي و اميدوار باشم؟؟؟
    برای اینکه روحیه ات رو حفظ کنی رابطه خودت رو با جمع دوستات حفظ کن

گاهی بودن با اونا از میزان ناراحتیت کم میکنه و همون چند لحظه ای که باهاشون میخندی کلی انرژی مثبت برای شما داره

وقتی رو بطور منظم برای پیاد روی کردن برای خودت بذار

در مورد برنامه و ارزوهایی که داری همیشه از نوشتن کمک بگیر

در ضمن هر کدوم از دوستات که ازدواج میکنه و یا موفق میشه خوشحال شو

و بدون که شادی همه ما در گرو شاد کردن دیگرانه پس در این مورد اصلا" خساست به خرج نده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11831
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من رابطم با دوستام خيلي خوبه هميشه هم تو كلاس ميخنديمو و شوخي ميكنيم با كل بچه هاي كلاسم خوبم و رابطه خوبي دارم از ازدواج و موفقيتشونم شاد ميشم و كلا تو كلاس خيلي خوشحالم البته به جز زماناي كه نمي تونم درسامو براي كنكور خوب بخونم چون پارسال جديتم برا درس بيشتر بود نسبت به الان
    من بيشتر تو خونه ناراحتيم مياد سراغم اونم نه هميشه فقط بعضي اوقات ولي دركل ميتونم بگم تو درسم سست شدم و بيخيال شدم انگار برام مهم نيست درصورتي كه هستش با اينكه براي دي ماه هم خوب نخوندم اما معدلم 19 به بالا شدش ميدونم ميشه تو سه ماه هم از رشته موردعلاقم قبول بشم اما بي انگيزه ميشم بعضي اوقات و چون به كنكورم نزديكم تلاشم به اندازه هدفم كه داروسازي نيستش

10. کاربران زیر از f.v.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)