نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیلی احساس تنهایی میکنم

2984
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14069
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی احساس تنهایی میکنم

سلام من یه خانوم 26ساله هستم
    من قبلا خیلی شاد و سرحال بودم ولی چندوقته که خیلی داغون شدم اصلا اون آدم سابق نیستم
    در عرض یه سال پدر و مادرمو باهم از دست دادم
    خدا بهم یه دختر کوچولویه ناز داده ولی اصلا حوصله شو ندارم که باهاش بازی کنم و بهش برسم کوچکترین گریه اش باعث سردرد و ناراحتیم میشه و همین باعث میشه به شوهرم پرخاشگری کنم و به مرور زمان شوهرمم ازم داره خسته میشه کسی که تنها همدمم بود الان ازم تقریبا داره فرار میکنه
    خیلی بهم گوشزد میکنه که داریم از هم دور میشیم خودمم اینو میدونم ولی هربار که میام باهاش خوب بشم با اذیتایه بچم دوباره میشم همون زن پرخاشگر

از یه طرف دیگه من با داشتن 4برادر و 3خواهر خیلی احساس بی کسی میکنم چون همه شون به فکر زندگی خودشون و بچه هاشونن و اصلا محبت خواهر و برادری ندارن
    با فوت و پدر و مادر دیگه فک نمیکنم که خانواده ای داشته باشم
    در کنار اینا مشکل دیگم خواهرمه که جاریمم هستش و با حسادتاش داشت زندگیمو نابود میکرد و یه سری رازهایه دخترونه ای که داشتم و نباید هیچ وقت شوهرم میفهمید رو میخواست به شوهرم بگه من جلوشو گرفتم و حالا جوری شده که تقریبا بین خواهر براردرام آبروی منو برده و همیشه منو همه جا خراب میکنه به همراه دختراش
    چون جاریمم هست پیش خونواده ی شوهرمم خرابم میکنن و پشت سرم بد میگن و ذهنیتشونو نسبت به من خراب میکنن
    خودم خیلی سعی میکنم خودمو به اطرافیانم نزدیک کنم ولی نمیشه
    هیچ دوستی ام ندارم
    از صب تا شب تو خونه ام و در و میبندم میشینم تو خونه مگه اینکه شوهرم ببرتم بیرون
    وگرنه هیچ حوصله ای برای بیرون رفتن ندارم
    همین تنهایی هام باعث شده که کسی رو نداشته باشم که باهاش درد و دل کنم و گوشه گیر شدم و هرکی هرچی بهم میگه سکوت میکنم و درغیراینصورت بخوام جوابشونو بدم با پرخاشگری و عصبانیت جواب میدم
    احساس میکنم ارز همه دور شدم از هیچی سردر نمیارم و کلا فراموش کار شدم
    اگه همینجوری پیش برم نابود میشم
    نمیخوام دخترم و شوهرمم از دست بدم
    چون اینا تنها کسایی هستن که برام موندن

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیلی احساس تنهایی میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط aylarjoon نمایش پست ها
    سلام من یه خانوم 26ساله هستم من قبلا خیلی شاد و سرحال بودم ولی چندوقته که خیلی داغون شدم اصلا اون آدم سابق نیستم
    در عرض یه سال پدر و مادرمو باهم از دست دادم خدا بهم یه دختر کوچولویه ناز داده ولی اصلا حوصله شو ندارم که باهاش بازی کنم و بهش برسم کوچکترین گریه اش باعث سردرد و ناراحتیم میشه و همین باعث میشه به شوهرم پرخاشگری کنم و به مرور زمان شوهرمم ازم داره خسته میشه کسی که تنها همدمم بود الان ازم تقریبا داره فرار میکنه
    خیلی بهم گوشزد میکنه که داریم از هم دور میشیم خودمم اینو میدونم ولی هربار که میام باهاش خوب بشم با اذیتایه بچم دوباره میشم همون زن پرخاشگر
    از یه طرف دیگه من با داشتن 4برادر و 3خواهر خیلی احساس بی کسی میکنم چون همه شون به فکر زندگی خودشون و بچه هاشونن و اصلا محبت خواهر و برادری ندارن
    با فوت و پدر و مادر دیگه فک نمیکنم که خانواده ای داشته باشم در کنار اینا مشکل دیگم خواهرمه که جاریمم هستش و با حسادتاش داشت زندگیمو نابود میکرد و یه سری رازهایه دخترونه ای که داشتم و نباید هیچ وقت شوهرم میفهمید رو میخواست به شوهرم بگه من جلوشو گرفتم و حالا جوری شده که تقریبا بین خواهر براردرام آبروی منو برده و همیشه منو همه جا خراب میکنه به همراه دختراش
    چون جاریمم هست پیش خونواده ی شوهرمم خرابم میکنن و پشت سرم بد میگن و ذهنیتشونو نسبت به من خراب میکنن
    خودم خیلی سعی میکنم خودمو به اطرافیانم نزدیک کنم ولی نمیشه هیچ دوستی ام ندارم از صب تا شب تو خونه ام و در و میبندم میشینم تو خونه مگه اینکه شوهرم ببرتم بیرون
    وگرنه هیچ حوصله ای برای بیرون رفتن ندارم همین تنهایی هام باعث شده که کسی رو نداشته باشم که باهاش درد و دل کنم و گوشه گیر شدم و هرکی هرچی بهم میگه سکوت میکنم و درغیراینصورت بخوام جوابشونو بدم با پرخاشگری و عصبانیت جواب میدم احساس میکنم ارز همه دور شدم از هیچی سردر نمیارم و کلا فراموش کار شدم
    اگه همینجوری پیش برم نابود میشم نمیخوام دخترم و شوهرمم از دست بدم چون اینا تنها کسایی هستن که برام موندن

شما میتونید تمام این مشکلات رو داشته باشید و یک زن باامید و انگیزه باشید

و میتونید با داشتن تمام این مسایل به زندگی خودتون و همسرو فرزندتون گرمی بدید... به خودتون بستگی داره

در ماهیت ناراحتی شما تغییری رخ نمیده ولی شما میتونید با رفتارتون اثرات بد و منفیش رو کاهش بدید

وقتی نارحت هستید به جای فکر کردن بنویسید و چندبار بخونیدش و پاره کنید و دور بریزید ...

این کار ذهن شمارو از آشفتگی رها میکنه ... ورزش کنید و حتی اگر شد هنر و یا موسیقی رو یاد بگیرید

با فرزند و همسرتون بیشتر وقت بذارید ... شما تنهایی رو تجربه کردید پس کمی هم با هم بودن رو تجربه کنید

شما که دارید انرژی مصرف میکنید پس بهتره این انرژی رو در جهت مثبت صرف کنید

و حتما" با مشاورروانشناسی در این خصوص مشورت کنید .. چون شما که نمیخوایت همین حس تنهایی رو دخترتون در آینده داشته باشه ؟

3. 5 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    جریان زندگی همیشه یکنواخت نیست به همین دلیل رفتار های ما هم همیشه تو زندگی یکسان نیست. گاهی تعجب می کنیم که چطور منی که این همه انرژی داشتم الان دیگه حسی به زندگی ندارم!!
    بی انگیزه شدن، نا امید شدن، سقوط کردن تو زندگی طبیعیه و برای همه اتفاق می افته ولی اگه برای مدت ها تو این وضعیت بمونیم و کاری نکنیم غیر طبیعیه!
    من حس می کنم که کمی بیش از حد روی نقاط تاریک زندگیت متمرکز شدی و همینطور عمیق تر میشی، به همین دلیل این تاپیک رو ایجاد کردم که کمکت کنه! تو نیاز داری که نقاط درخشان زندگیت رو ببینی و شکر گزارشون باشی!

لیست شکرگزاری
    امضای ایشان

5. 6 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14069
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

حرفاتون آرومم کرد ممنونم

7. 2 کاربران زیر از aylarjoon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)