نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: روابط سرد دوستی

874
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33507
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation روابط سرد دوستی

با سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاوران عزیز من دختری سی ساله هستم که از حدود 22سالگی به خاطر اینکه از دوستام کم نیارم از بخت بد روزگار با یه پسر از توی چت آشنا شدم که البته ایشان 5 سال از من بزرگتر بود و خیلی رفتارش از من پخته تر بود که اونم دلایل خاص خودش رو داشت مثل اینکه اونا تو یه خونواده پر جمعیت با کلی تجربه من تو خونواده کم جمعیت و بی تجربه برای من چون یه بچه بزرگتری نبود که بهم بگه چیکارکنم و بخاطر ترس از والدینم این موضوع رو با اونا در میون نذاشتم و شکست خیلی بدی خوردم چون خیلی مهربون بود و اخلاق خانمها رو میدونست ما اصلا با هم تو این مدت دعوا نکردیم مگر زمانی که من شروع کردم به گفتن اینکه تو که حرفشو زدی با خونواده ت صحبت کن و واقعی بیاین خواستگار من با خونواده ت. اون آقا از همون موقع کارمند رسمی یه ارگان دولتی بود و با شرایطی که داشت تو اولین دیدار از من تقاضای ازدواج کرد و البته من الان بعد از 8 سال متوجه شدم فقط بخاطر اینکه من ساده بودم و میخواست کنارش باشم این پیشنهاد رو بهم داد روزای اول آشناییمون چون بهش زیاد پیام میدادم و زنگ میزدم بهم گفت من کارم جای حساسیه کمتر بهم زنگ بزن و پیام بده از هر روز شد دو سه روز یه بار بعد از مدتی بهم گفت من تجربه م بیشتر از توه مردا دوست دارن خودشون برن دنبال زنها بذار من خودم بهت پیام میدم و همون شد ماهی یکبار من دوسش داشتم دیگه چند بار خواستم باهاش کات کنم اما اجازه نمیداد و دو سه روز خوب میشد بعدش روز از نو روزی از نو ، خلاصه تو این مدت خواستگارای زیادی برام اومد و من بخاطر این پسره که یه روزی میاد خواستگاریم یکی پس از دیگری جواب رد دادم و هر روز احساس میکردم تنها تر شدم وبعد از 6سال حدود 2 سال پیش کلا باهاش کات کردو بعدش یه اشتباه بزرگتر انجام دادم بخاطر اینکه تنهاییمو پر کنم با یه پسر دیگه صحبت کردم که وقتی قرار گذاشتیم همون قبلیه که دوسش داشتم ما رو با هم دید و تبدیلش کرد به یه دعوای بزرگ بین من و خودش و من هم ساده لوحانه حرفهاش رو باور کردم که اون میخواسته بیاد خواستگاری من میومد ولی چون با کسی دیگه در ارتباط بودم دیگه این کارو نمیکه من کلی ازش عذر خواهی کردم در حالیکه من بهش خیانتی نکرده بودم چون در اون زمان ما اصلا با هم حرف نمیزدیم باز شروع شد و من هر روز تنها و تنها تر شدم تا اینکه چون دوسش داشتم بهش پیام دادم وبا کلی عذر خواهی قرار شد یه مدت با هم حرف بزنیم اگه رابطمون خوب شد باهم ازدواج کنیم و اون چون هدفش چیز دیگه ای بود هر روز بیشتر از دیروز کاری مکرد که از جلو چشمام بیافته و البته احساس میکنم تازه داشت خود واقعیشو بهم نشون میداد و تا حدود 20 روز پیش که من به سطوح امدم و کلا بلاکش کردم و تمام راههایی که تو زندگیم میتونست بیاد رو قطع کردم اما الان نمیدونم چیکار کنم که به زندگی خودم برگردم؟هدفم اینه اونو دیگه تو زندگیم به یاد نیارم چون اصلا نمیونم دیگه به گذشته برگردم و خیلی افسرده شدم.خواهشا راهنماییم کنید؟؟؟

ممنون با تشکر فروان خواهشا زود جواب پیامم رو بدین چون حالم واقعا خوب نیست

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیلی به هم ریختم خواهشا کمک کنید ممنون میشم

سلام
    کار خوبی کردید این مردا رو باید مثل دستمال یکبار مصرف بندازی دور .شما اشتباه کردید بهش گفتید بیا خواستگاریم نباید میگفتید چون مگه شما کالا هستید اون خودش بدون گفتن شما باید پا پیش بزاره نه به اصرار شما!!!!!
    بیخیال اینا شو بندازشون تو سطل زباله چون ارزششون در همین حده.
    مطمئن باش از اینا بهترم هست زیادم هست.
    ویرایش توسط saba95 : 01-18-2017 در ساعت 02:59 PM

3. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33431
    تشکـر
    176
    تشکر شده 98 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

چقد شبیه من عزیزم زمان نیاز داری تا فراموشش کنی کلا رابطه تو باهاش قطع کن اگه دوباره اومد طرفت گولشو نخور اگه اون میخواسته تو رو بشناسه 1 سال زمان واسش کافی بود نه اینکه 6 سال شما رو بزاره سرکار این دردو منم کشیدم گلم خودتو با چیزی سرگرم کن که از یاد ببریش و اونو به خدا بسپار چون تاوان باید بده.

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,198 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام گلم خیلی درهمو بر هم نوشتی
    مهم نیست اون چی گفته و شما گفتید
    مهم اینه که شما 30 سالتونه پس نباید خودتون وارد این رابطه های مسخره اینترنتی بکنید بزارید کلا این روابط کنارو به خاستگاراتون جدی فکر کنید
    انقدر ساده نباشید.
    دختر 18 ساله نیستید که بخواید تجربه کسب کنید
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

6. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

مخور غم گذشته گذشته ها گذشته
    همون بهتر که رفت لیاقت شما رو نداشت

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : روابط سرد دوستی

خب شما چندین سال از بهترین سالهای زندگی خودتون رو بخاط یک رابطه عاطفی از دست دادید

امروز این شما هستید که باید تصمیم گیری کنید آیا بازم قراره خودتون رو با این مسایل سرکار بذارید یا خیر ؟

چون بهترین توصیه به شما کات کردن کامل و قاطع چنین رابطه ای هست بدون اینکه خودتون رو از چاله ای به چاه دیگه ای بندازید

امیدوارم بتونید تصمیم گیری درستی انجام بدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)