نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: خیلی عصبی شدم

1915
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4402
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی عصبی شدم

سلام دوستان دلم خیلی گرفته خیلی عصبی شدم 22 سالمه و بهمن ماه درسم تمام شده ارشد هم قبول شدم از مهر میرم سر کلاس ولی با همه این مسائل خیلی عصبیم بیکاری خیلی بهم فشار میاره پول میخوام میخوام مستقل زندگی کنم تنهای تنها ولی پولی ندارم خیلی پریشونم خیلی زیاد همش تو خودم گریم میگیره غمگینم اگه پول داشتم این مسائل پیش نمیومد خدا میدونه تو دلم چی میگذره وسایلامو پرت میکنم دلم میخواد هر چی دارم بشکنم پاره کنم خودمو بزنم اینقدر عصبی شدم یه حرفی بگید آروم بشم

2. کاربران زیر از saba78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4402
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیلی عصبی شدم

هیچ کس نیست باهاش درد دل کنم

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیز. خیلی خوبه که ارشد قبول شدی و بهت تبریک میگم .خیلی ها آرزوشونه که اداما تحصیل بدن ولی شرایطشو ندارن پس قدر این موقعیتتو بدون. رفتی واسه پیدا کردن شغل ؟! رشته تحصیلیت چیه ؟

5. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4406
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

انسانهایی که در اینجا زندگی میکنن همشون باروئید هستندوبیشترافکاری که به ذهنشون میرسه توسط گایا وتیا هست(دو کوهی که ذهن انسان رو کنترل میکنن واز نوشته شدن یک برنامه ساده کامپیوتری تاکشف اتم همه توسط گایا وتیا به ذهن انسانها رسیده ومن مریم دست پاک(جبرائیل)که مادره پزشکها هست وبه ملکه مادر(مادره سازمان ملل)خدمت میکنه رو انکار نکردم.من تویه زندگیم فقط ضوّا ملکه انگلستان رو واقعا دوست داشتم((به امید روزی که مردم بدونن که مادره سازمان ملل همسره پدرپادشاه(قابیل)ومادره علی هست وبه قول یک نفر "ما باکی در جنگیم"

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

شما نباید در هر وضعیتی امیدتون رو از دست بدید . شما میتوانید موفق شوید و تا اینجا هم بودید و تونستید کارشناسی ارشد رو با موفقیعت قبول شوید . پس من نمیتوانم رو کنار بزارید
    درضمن به جای وقتی که برای غصه خوردن صرف میکنید این وقت گرانبها رو برای یافن شغلی مناسب مثل اپراتو . منشی . رزوشن و .. نیمه وقت یا تمام وقت را پیدا کنید و این مشکل مالی رو از بین راه بردارید . بیهوده نگران نباشید . شما فقط با امید به خدا و تلاش میتونید مشکلات رو از میان بردارید پس به جای پرت اکردن اشیا و .. دست به کار شوید و هم کار کنید و هم درستان رو به اتمام برسانید و برای زندگی آیندتان برنامه ریزی و هدف داشته باشید . غصه خوردن مشکلات را حق نمیکند .
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Golden Knights نمایش پست ها
    انسانهایی که در اینجا زندگی میکنن همشون باروئید هستندوبیشترافکاری که به ذهنشون میرسه توسط گایا وتیا هست(دو کوهی که ذهن انسان رو کنترل میکنن واز نوشته شدن یک برنامه ساده کامپیوتری تاکشف اتم همه توسط گایا وتیا به ذهن انسانها رسیده ومن مریم دست پاک(جبرائیل)که مادره پزشکها هست وبه ملکه مادر(مادره سازمان ملل)خدمت میکنه رو انکار نکردم.من تویه زندگیم فقط ضوّا ملکه انگلستان رو واقعا دوست داشتم((به امید روزی که مردم بدونن که مادره سازمان ملل همسره پدرپادشاه(قابیل)ومادره علی هست وبه قول یک نفر "ما باکی در جنگیم"
    این حرفا چه ربطی به موضوع اصلی داره !!!!!!

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط saba78 نمایش پست ها
    سلام دوستان دلم خیلی گرفته خیلی عصبی شدم 22 سالمه و بهمن ماه درسم تمام شده ارشد هم قبول شدم از مهر میرم سر کلاس ولی با همه این مسائل خیلی عصبیم بیکاری خیلی بهم فشار میاره پول میخوام میخوام مستقل زندگی کنم تنهای تنها ولی پولی ندارم خیلی پریشونم خیلی زیاد همش تو خودم گریم میگیره غمگینم اگه پول داشتم این مسائل پیش نمیومد خدا میدونه تو دلم چی میگذره وسایلامو پرت میکنم دلم میخواد هر چی دارم بشکنم پاره کنم خودمو بزنم اینقدر عصبی شدم یه حرفی بگید آروم بشم

خب صباخانم اینکه درد همه ماست ... خب اگه ماها پول داشته باشیم که این همه مشکلات نداشتیم ...

در مورد اینکه برای راحت شدن وسیله میشکنید باید بگم اگه چیزایی رو که ارزش کمی دارن رو میشکنید پس بهترین کارو انجام میدید ...

اینجوری تمام خشم خودتو بیرون میریزی ... راستش اگه شرایطی بود که میتونستی با صدای بلند فریادم بزنی انصافا" عالی میشد ...

این حالتها به سبک شدن شما کمک میکنن ... حتی با صدای بلند گریه کردنم همین حس رو داره و اصلا" نگران این حالت نباش

در مورد پول دار بودنت باید بگم که هر چیز در این دنیا راه و رسم و زمان خودش رو داره پس با بی تابی و عصبی شدن کاری نمیتونی انجام بدی ...

پس باید صبوری کنی تا از این مراحل رد بشی ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط Golden Knights نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهار شريف نمایش پست ها
    این حرفا چه ربطی به موضوع اصلی داره !!!!!!

راستش منم همین سوالو دارم که این مطلب چه ربطی به این موضوع داشت ...

البته این دوستمون حسابی تحت تاثیر الهه های یونانی قرار دارن ... که از این " گایا " و " تیا " اسم برده

ولی ایکاش بیشتر توضیح میداد که بقیه هم متوجه منظورشون بشن ...

ولی برای اطلاع میگم که ...

تیا ( theia ) : الهه ی باستانی بینایی . معنی اسمش به تنهایی معنی الهه را می دهد.

گایا ( gaia ) : الهه ی باستانی مادر زمین .

یونانیان برای هر قدرتی یک الهه و خدایانی رو دارن که معنی دو کلمه بالا رو برای همینه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

[replacer_img] خب عزیزم معلومه که داشتن پول کافی خیلی خوبه ...

بقول معروف که میگن : درسته که داشتن پول خوشبختی نمیاره ولی نداشتنش حتما" بد بختی به بار میاره

خب شمام برای همینه که اینقدر بی تاب و مضطربی ...

ولی در حال حاضر باید صبر کنی تا بتونی کاری پیدا کنی و بتونی سویئتی رو برای خودت داشته باشی و مستقل و تنها زندگی کنی ...

البته بعد چندوقت مطمئن باش خودت از این تنهایی خسته میشی ...

راستش ماها تحت شرایط مشکلات محیطی گاهی دوست داریم دور و تنها زندگی کنیم که این حالتها برامون به وجود میاد ...

ولی چون امکانات برای تهیه این وسایل رو نداریم اینجوری از خودمون واکنش نشون میدیم ...

پس بهتره انسان تا توانایی برای بدست آوردن چیزی نداره ؛ اونو طلب نکنه چون باعث میشه حسابی ذهنش متوهم و درگیر بشه ...

و اینجوری فقط و فقط خودش رو عذاب بده ...

این دنیا راه و رسم خودشو داره و مثل اینکه شما برای رسیدن به محلی باید زمان و مکانتون تغییر کنه ...

همانطورم باید شرایط و زمانش تغییر کنه تا به چیزیکه میخواد برسه ...

امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها
    [replacer_img] خب عزیزم معلومه که داشتن پول کافی خیلی خوبه ...

بقول معروف که میگن : درسته که داشتن پول خوشبختی نمیاره ولی نداشتنش حتما" بد بختی به بار میاره

خب شمام برای همینه که اینقدر بی تاب و مضطربی ...

ولی در حال حاضر باید صبر کنی تا بتونی کاری پیدا کنی و بتونی سویئتی رو برای خودت داشته باشی و مستقل و تنها زندگی کنی ...

البته بعد چندوقت مطمئن باش خودت از این تنهایی خسته میشی ...

راستش ماها تحت شرایط مشکلات محیطی گاهی دوست داریم دور و تنها زندگی کنیم که این حالتها برامون به وجود میاد ...

ولی چون امکانات برای تهیه این وسایل رو نداریم اینجوری از خودمون واکنش نشون میدیم ...

پس بهتره انسان تا توانایی برای بدست آوردن چیزی نداره ؛ اونو طلب نکنه چون باعث میشه حسابی ذهنش متوهم و درگیر بشه ...

و اینجوری فقط و فقط خودش رو عذاب بده ...

این دنیا راه و رسم خودشو داره و مثل اینکه شما برای رسیدن به محلی باید زمان و مکانتون تغییر کنه ...

همانطورم باید شرایط و زمانش تغییر کنه تا به چیزیکه میخواد برسه ...

ممنون از نظراتتون ...

راستش درسته که هر چیزی زمان و مکان خودش رو طلب میکنه ...

ولی اگه کسی ذهنی پویا داشته باشه میتونه با استفاده از مثبت اندیشی و قانون جذب اون چیزی رو که میخواد رو بدست بیاره ....

خب ماکه داریم این همه انرژی میسوزونیم و ناامید هستیم ...

خب اگه واقعا" در روی چیزیکه میخوایم بدست بیاریم تمرکز کنیم میتونیم کائنات رو تغییر بدیم ...

من خودم در بعضی از موارد تونستم به این حرف خودم برسم ...

البته چون ذهن انسان کلا" منفی گراست و دایما" میگه " نمیشه " ... واسه همینه که وقتی شما دارید فکری مثبت رو انجام میدید از لایه های

زیرین ذهنتون اشعه های ناامیدی تابش میکنه و شما در وسط راه منصرف میشید ...

واسه همینه که از هر چیزی میترسیم به سرمون میاد ولی از چیزایی که دوست داریم دورتر و دورتر میشیم ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4413
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشكلت با چقدرپول حلميشه؟

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4402
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان خیلی ممنون از راهنماییتون . دوستون دارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)