مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 33

موضوع: دانشگاه و پشیمانی

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30309
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.76
    تشکـر
    40
    تشکر شده 75 بار در 64 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

دانشگاه و پشیمانی

سلام. من چند ماهی هست که درسمو تموم کردم. زمانی که انتخاب رشته کردم برام مهم نبود که چه رشته و دانشگاهی میخوام درس بخونم، چون قصدم کنکور مجدد بود، ولی بنابه دلایلی نتونستم بخونمو توی دانشگاه و رشتم موندم. از اون موقع اعتماد به نفسم نابود شد، هر ترم فقط گریه میکردم، مخصوصا موقع امتحانام و هیچوقت از دانشگاهم رضایت نداشتم، الانم که درسم تموم شده همون حالم، اسم درس و دانشگاه میاد گریه میکنم و حالم بد میشه، حس میکنم فقط عمرمو هدردادم توی اون دانشگاه، نه دیگه دوس دارم ادامه تحصیل بدم و نه میتونم از نو توی یه دانشگاه و رشته ای درس بخونم، چون حس میکنم سنم رفته بالا و حس اینکه تو کلاسی درس بخونم که از همه بزرگتر باشم عذابم میده
    خیلییی حالم بده... همش گریه میکنم... فقط دارم روزا رو میگذرونم... با بی هدفی و سردرگمی و پشیمونی... همش میگم کاش دیپلم بودم ولی نمیرفتم توی این دانشگاه
    خواهشا کمکم کنید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از mina22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33431
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.19
    تشکـر
    176
    تشکر شده 95 بار در 76 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : دانشگاه و پشیمانی

رشتتون چیه ؟ و به چی علاقه داری؟

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33431
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.19
    تشکـر
    176
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mina22 نمایش پست ها
    سلام. من چند ماهی هست که درسمو تموم کردم. زمانی که انتخاب رشته کردم برام مهم نبود که چه رشته و دانشگاهی میخوام درس بخونم، چون قصدم کنکور مجدد بود، ولی بنابه دلایلی نتونستم بخونمو توی دانشگاه و رشتم موندم. از اون موقع اعتماد به نفسم نابود شد، هر ترم فقط گریه میکردم، مخصوصا موقع امتحانام و هیچوقت از دانشگاهم رضایت نداشتم، الانم که درسم تموم شده همون حالم، اسم درس و دانشگاه میاد گریه میکنم و حالم بد میشه، حس میکنم فقط عمرمو هدردادم توی اون دانشگاه، نه دیگه دوس دارم ادامه تحصیل بدم و نه میتونم از نو توی یه دانشگاه و رشته ای درس بخونم، چون حس میکنم سنم رفته بالا و حس اینکه تو کلاسی درس بخونم که از همه بزرگتر باشم عذابم میده
    خیلییی حالم بده... همش گریه میکنم... فقط دارم روزا رو میگذرونم... با بی هدفی و سردرگمی و پشیمونی... همش میگم کاش دیپلم بودم ولی نمیرفتم توی این دانشگاه
    خواهشا کمکم کنید.
    ببین دختر خوب تو الان سردرگمی و کلا از درس زده شدی تقصیر ما نیست سیستم آموزشی ایران همینه که استعدادیابیش غلطه ببین زمانی که من دانشجو بودم یه خانم 35 ساله 2 تا آقای تقریبا 30 ساله همکلاسم بودن خیلی هم پشتکار داشتن اونا ارشد قبول شدن ولی من نشدم چون مشکلاتی داشتم که کلا ادامه تحصیل ندادم کارم نیست که مشغول جایی بشم ولی الان اونا دارن ادامه تحصیل میدن و موفقن پس فکر نکن که سنت رفته بالا دانشگاه های خارج اصلا سن واسشون مهم نیست این از جهان سومی بودن ماست که واسه همه چیز شرط میزارن سن فقط یه عدده پدر پیوند کبد ایران دکتر ملک حسینی از 25 سالگی رفته دانشگاه و الان موفقه مگه تو میخوای حق کسی رو بخوری که نا امید شدی از اینکه دوباره کنکور بدی وقتی با بچه ای که 4 سال از خودت کوچیکتره همکلاس میشی اصلا نباید خجالت بکشی مگه تو جای اونا رو تنگ کردی تو به هدفت نگاه کن اینکه بیای دوباره کنکور بدی اصلا کار اشتباهی نیست اگه دنباله علاقت بری مطمئن باش موفق میشی یا اینکه میتونی واسه ارشد تغییر رشته بدی و یه رشته دیگه انتخاب کنی اصلا به اراجیف مردم گوش نکن مردم همیشه بوق ناامیدی میزنن من همیشه هدافامو واسه مردم میگفتم کلی نا امیدم میکردن فقط خودت باش فکر کن تنها آدم زمین تویی دوس داری چیکار کنی اون کارو انجام بده ما قراره چند سال تو این دنیا مهمون باشیم پس باید خوب از خودمون پذیرایی کنیم .

5. کاربران زیر از zeinab1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30309
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.76
    تشکـر
    40
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

...
    ویرایش توسط mina22 : 02-14-2017 در ساعت 03:00 PM

7. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30309
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.76
    تشکـر
    40
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab1990 نمایش پست ها
    ببین دختر خوب تو الان سردرگمی و کلا از درس زده شدی تقصیر ما نیست سیستم آموزشی ایران همینه که استعدادیابیش غلطه ببین زمانی که من دانشجو بودم یه خانم 35 ساله 2 تا آقای تقریبا 30 ساله همکلاسم بودن خیلی هم پشتکار داشتن اونا ارشد قبول شدن ولی من نشدم چون مشکلاتی داشتم که کلا ادامه تحصیل ندادم کارم نیست که مشغول جایی بشم ولی الان اونا دارن ادامه تحصیل میدن و موفقن پس فکر نکن که سنت رفته بالا دانشگاه های خارج اصلا سن واسشون مهم نیست این از جهان سومی بودن ماست که واسه همه چیز شرط میزارن سن فقط یه عدده پدر پیوند کبد ایران دکتر ملک حسینی از 25 سالگی رفته دانشگاه و الان موفقه مگه تو میخوای حق کسی رو بخوری که نا امید شدی از اینکه دوباره کنکور بدی وقتی با بچه ای که 4 سال از خودت کوچیکتره همکلاس میشی اصلا نباید خجالت بکشی مگه تو جای اونا رو تنگ کردی تو به هدفت نگاه کن اینکه بیای دوباره کنکور بدی اصلا کار اشتباهی نیست اگه دنباله علاقت بری مطمئن باش موفق میشی یا اینکه میتونی واسه ارشد تغییر رشته بدی و یه رشته دیگه انتخاب کنی اصلا به اراجیف مردم گوش نکن مردم همیشه بوق ناامیدی میزنن من همیشه هدافامو واسه مردم میگفتم کلی نا امیدم میکردن فقط خودت باش فکر کن تنها آدم زمین تویی دوس داری چیکار کنی اون کارو انجام بده ما قراره چند سال تو این دنیا مهمون باشیم پس باید خوب از خودمون پذیرایی کنیم .

مرسی زینب جان، بقیه هم میگن ک دیر نیس ولی خودم این حسو دارم، بیشتر خودمم که دارم خودمو اذیت میکنم. تو این مدت اعتماد به نفسم خورد شده

8. کاربران زیر از mina22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    365
    تشکر شده 395 بار در 163 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

ای خدا بگم این باعثو بانی تحصیل بی رویه ی بدونه فکرو تو ایران چیکار کنه فکرو تدبیرشون در حد جغده...مینا جان در این حد بدون که حسه خورد شدن اعتماد به نفس بعد از پیان تحصیلات تو خییلیا هست....خیلیا ممکنه به روی خودشون نیارن ولی هست....اگه بدونی تنها نیستی شاید راحت تر بتونی با موضوع کنار بیای و یه تصمیم قشنگو رویای جدید واسه خودت بسازی.....هیچم دیر نیست.اگه واقعا درسو دوست دارین از زیاد بودن سنتون نسبت به هم کلاسیاتون نترسید...همه ی دوستانم که دارن تو بهترین دانشگاها و یا دانشگاهای سطح پایین درس میخونن...میگن سنای خیلی بالاتر تو کلاسشون زیاده....ارشد با کارشناسی فرق داره....همه سنی هست توش واینطور نیست که فکر کنین بیشتر کلاس سنشون پایینه

10. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30309
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.76
    تشکـر
    40
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط atrin1 نمایش پست ها
    ای خدا بگم این باعثو بانی تحصیل بی رویه ی بدونه فکرو تو ایران چیکار کنه فکرو تدبیرشون در حد جغده...مینا جان در این حد بدون که حسه خورد شدن اعتماد به نفس بعد از پیان تحصیلات تو خییلیا هست....خیلیا ممکنه به روی خودشون نیارن ولی هست....اگه بدونی تنها نیستی شاید راحت تر بتونی با موضوع کنار بیای و یه تصمیم قشنگو رویای جدید واسه خودت بسازی.....هیچم دیر نیست.اگه واقعا درسو دوست دارین از زیاد بودن سنتون نسبت به هم کلاسیاتون نترسید...همه ی دوستانم که دارن تو بهترین دانشگاها و یا دانشگاهای سطح پایین درس میخونن...میگن سنای خیلی بالاتر تو کلاسشون زیاده....ارشد با کارشناسی فرق داره....همه سنی هست توش واینطور نیست که فکر کنین بیشتر کلاس سنشون پایینه
    یعنی ربطی به نوع دانشگاه نداره؟ آخه من حس میکنم چون تو این دانشگاه بودم این حسو دارم، بیشتر دوس دارم یه لیسانس دیگه بگیرم

11. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33431
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.19
    تشکـر
    176
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mina22 نمایش پست ها
    یعنی ربطی به نوع دانشگاه نداره؟ آخه من حس میکنم چون تو این دانشگاه بودم این حسو دارم، بیشتر دوس دارم یه لیسانس دیگه بگیرم
    نه اصلا ربطی به دانشگاه نداره دوست من آزاد خوند داداشم پیام نور خوند رفتن سر کار ولی من که ملی خوندم هیچی بیشتر رشته مهمه نه دانشگاه

12. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلم از دنیا گرفته ... غم من مهتاب نداره
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.08
    تشکـر
    539
    تشکر شده 474 بار در 311 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

اینکه میگن رشتتون رو با علاقه انتخاب کنید برای همینه ....
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

طراح وب ، سئو ، اندروید ، تبلیغات سوالات کامپیوتری و فناوری خود را خصوصی کنید در خدمت شما هستم

13. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30309
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.76
    تشکـر
    40
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab1990 نمایش پست ها
    نه اصلا ربطی به دانشگاه نداره دوست من آزاد خوند داداشم پیام نور خوند رفتن سر کار ولی من که ملی خوندم هیچی بیشتر رشته مهمه نه دانشگاه
    شما رشتتون چیه؟ و همچنین برادر و دوستتون

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دانشگاه آزاد,  دانشگاه تهران,  دانشگاه علمی کاربردی,  دانشگاه شهید بهشتی,  دانشگاه اصفهان,  دانشگاه تربیت مدرس,  دانشگاه تبریز,  دانشگاه شیراز,  دانشگاه پیام نور,  دانشگاه گیلان,  دانشگاه ولیعصر رفسنجان,  دانشگاه ورامین,  دانشگاه ولایت,  دانشگاه واحد اسلامشهر,  دانشگاه ولیعصر تهران,  دانشگاه وزارت اطلاعات,  دانشگاه وین,  دانشگاه وین اتریش,  دانشگاه واترلو,  دانشگاه وزارت خارجه,  من سكت سلم,  من و تو,  من ما كنتي تكوني,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)