نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دخالت فامیل

747
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8324
    تشکـر
    0
    تشکر شده 36 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry دخالت فامیل

سلام

من21 سالمه
    آدم فعالی هستم اگه روزی کاری نداشته باشم دق می کنم حتما باید با یه کاری سرگرم بشم ولی متاسفانه با اینه دختر هستم اصلا حوصله کار خونه رو ندارم به نظرم خیلی چیز مسخره اییه آخه فک کن از صب تا شب تو خونه آشپزی تمیز کردن خونه و ... انجام بدی به چی می رسی واقعا به نظر من اگه قراره یه روز آدم توی این دنیا زندگی کنه باید یه جوری زندگی کنی که یه کار مهمی انجام داده باشی.... خیلی عجیبه یه مدتیه یه حسی پیدا کردم خیلی ناراحت هستم اینه که تمام فامیلامون چون اصلا از کار خونه هیچی سر در میارم همش فک می کنن من آدم دسپاچلفتی هستم ... این منو خیلی ناراحت می کنه تمام فکر و مشغله من شده این که خودمو بهشون اثبات کنم تمام تلاشم اینه که توی زندگیم خیلی موفق بشم فقط به خاطر این که اونها بفهمن من همچین آدمی نستم اصلا این موضوع خیلی رو اعصابم تاثیر داشته ... هر جند خیلی وقتا اصلا به افکار اونا اهمیت نمی دم و گوش نمی دم ولی در کل ناراحت می شم ... با بقیه خیلی فرق دارم اصلا شبه هیچ کسی نیستم توی خانوادمون ...
    گاهی می خوام بزنم برم از ایران فقط به خاطر این که از دست فامیلامون نجات پیدا کنم .. اصلا اگه قراره یه روزی کسی بیاد خونه ما من اون روز می رم تو افسردگی ... می دونم چون بهم گیر می دن
    الان سوالم اینه که اگه کسی راهکاری داره بگه چه طوری می تونم از دست فامیلامون نجات پیدا کنم اصلا و ابدا دوستشون ندام ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دخالت فامیل

خب شما دو راه دارید یا اینکه بتونید خودتونو در زندگی اثبات کنید ...

به هرحال اینکه بدونید و بتونید کار خونه رو انجام بدید اصلا" چیز بدی نیست

اتفاقا انجام کار خونه یکی از سخت ترین کارهایه که خانوما انجام میدن ...پس اصلا" فکر نکن کار بیهوده و ساده ایه...

و راه دوم اینکه واقعا" بیخیال باشی ... چون بیخیالی و اینکه خریدار نق نق زدنشون نباشید میتونه موثر باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد