نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دختر هجده ساله و مشکلاتش

970
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17360
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دختر هجده ساله و مشکلاتش

سلام من سایه هستم هیجده سالمه تک فرزندم یه سری مشکلات تو زندگیم دارم که نمیتونم حلشون کنم میخواستم اگه کسی میتونه لطفا راهنماییم کنه خیلی ممنون.من بسیار ادم منفعلی هستم و نمیتونم از حق خودم دفاع کنم.خیلی سست اراده هستم تو کارام.مثلا تصمیم میگیرم درس بخونم ولی به جاش تلویزیون میبینم.سال 94 باید کنکور بدم ولی هیچی نخوندم مجبورم یه سال دیگه بمونم پشت کنکور فوق العاده ادم افسرده ای هستم و اصلا دوست ندارم زندگی کنم .اعتماد به نفسم خیلی پایینه.تو روابطم با دوستام مشکل دارم همش میخوام همه رو راضی نگه دارم حتی برای راضی نگه داشتنشون از علایق خودم میگذرم اگه با کسی به مشکل بخورم حتی اگه اون مقصر باشه عذاب وجدان خفم میکنه.هیچ چیز خوشحال کننده ای تو زندگیم نیست از خودم متنفرم حوصله هیچ کاری رو ندارم همه تحقیرم میکنن احساس میکنم تو باتلاقی گیر کردم که نمیتونم خودمو بکشم بیرون .هیچ انگیزه ای واسه درس خوندن ندارم همش به خودم میگم باید درس بخونی ولی بازم تنبلی اراده ضعیف منو شکست میده...حوصله زندگی کردن ندارم اگه از رفتار کسی ناراحت بشم نمیتونم بهش بگم و همه رو میریزم تو خودم .بسیار ادم خجالتی و پراسترسی هستم.فک کردن به هیچ چیز به من انگیزه نمیده من یه مرده متحرکم تو رو خدا بهم کمک کنین.لطفا بهم بگین چه جوری میتونم سخت تلاش کنم و درس بخونم تا سال نود و پنج یه دانشگاه خوب قبول شم.من وقتی کتابو باز میکنم حالم ازش بد میشه و از درس متنفرم خواهش میکنم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17754
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دختر هجده ساله و مشکلاتش

منم بعضی از این مشکلات رو دارم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17742
    تشکـر
    93
    تشکر شده 15 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

منم بعضی از این مشکلات رو داشتم. ولی تو نباید بگی نمیتونم و نمیشه و..... تو بگو من میتونم و هیچ چیز نمیتونه بر اراده من غلبه کنه. کنکور داره مفهومی میشه و تو باید مفهوم هر چیز رو درک کنی. اگه مثل من رشته ریاضی هستی چون ظرفیت داره میره بالا تر میشه راحت تر قبول شد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17742
    تشکـر
    93
    تشکر شده 15 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

هر چیز ک مانع خوندن تو میشه رو از برنامه زندگیت بیرون کن و برای خودت برنامه داشته باش. قبولی در کنکور راحته در صورتی ک باور داشته باشی قبولی. از تجربه دیگران استفاده کن چون عمر محدود انسان اجازه همه تجربه ها رو بهت نمیده. تو نمیتونی همه رو راضی کنی شاید بشه ولی من نتونستم چون تلاشم کم بود و بعد از یک مدت فهمیدم باید برای خودم زندگی کنم. امیدوارم با خوندن اینا بهت انگیزه کافی داده باشم تا با یه تصمیم ب جنگ با مشکلات بری. یه جا خوندم نوشته بود هر جا اراده ای هست راحی هست هدفت رو مشخص کن و براش تلاش کن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد