نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: درگیری شدید احساسی

1099
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11383
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy درگیری شدید احساسی

سلام.من طلیعه هستم 17 سالمه سال اخر دبیرستان از تابستون با اراده و خیلی جدی شروع کردم درس خوندن خیلی خوب پیش رفتم... ولی الان واقعا کم اوردم با مشکلاتی که برام پیش اومده و درگیری شدید احساسی که توش هستم منو از پا انداخته به طوری که دیگه اون رضایت سابق و از خودم ندارم و واقعا دچار مشکل شدم نه دوست دارم که تو این وضعیت باشم و نه راهی برای خلاص شدن از این شرایط و دارم.... نمیدونم چطور از این رابطه که توش فقط تحقیر خلاص بشم... help me

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : دور شدن از خودم

نقل قول نوشته اصلی توسط طلیعه نمایش پست ها
    سلام.من طلیعه هستم 17 سالمه سال اخر دبیرستان از تابستون با اراده و خیلی جدی شروع کردم درس خوندن خیلی خوب پیش رفتم... ولی الان واقعا کم اوردم با مشکلاتی که برام پیش اومده و درگیری شدید احساسی که توش هستم منو از پا انداخته به طوری که دیگه اون رضایت سابق و از خودم ندارم و واقعا دچار مشکل شدم نه دوست دارم که تو این وضعیت باشم و نه راهی برای خلاص شدن از این شرایط و دارم.... نمیدونم چطور از این رابطه که توش فقط تحقیر خلاص بشم... help me
    عزیزم درمورد این رابطه ای که میگی توش گیر افتادی بیشتر توضیح بده شاید بتونیم کمکت کنیم
    امضای ایشان

3. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : درگیری شدید احساسی

نقل قول نوشته اصلی توسط طلیعه نمایش پست ها
    خب رابطه ای که به قول شما در اون فقط تحقیر بوده پس چه دلیلی برای ادامه دادن به اون دارید ؟

اینو بدونید چیزی که شما گفتید یعنی درگیری شدید احساسی احتمالا" بحث عاشق شدن هست

و عشق همیشه انسان رو آسیب پذیر کرده

پس تا از شر این رابطه خلاص نشید نمیتونید تمرکز لازم رو برای ادامه دادن داشته باشید همین!
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد