نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: در حسرت ازدواج

1404
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18436
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

در حسرت ازدواج

با سلام من دختری هستم 24 ساله ولی تا این سن هیچ پسری از من خوشش نیومده،نه تو دوره دانشجویی(نه دوره ارشد نه کارشناسی)،همیشه تو خیابون حسرت اون زنو شوهرای جوونو میکشم که دست تو دست هم میرن،با خودم میگم مگه من چی کم دارم از اونا که باید بشینم تو خونه ،خب ادم تو این سن دوس داره ازدواج کنه میخوام چیکار سی سالگی ازدواج کنم اخه،من فقط مشکلم اینه کم روام و سرزبون ندارم،پسرای الانم که از دخترای جلفو پررو خوششون میاد،تا کی اخه باید بشینم ببینم دوستام و دخترعموم ،دختر عمم،دختر خاله هام دارن ازدواج میکنن منم باید بشینم نگا کنم،این ماه رمضون که واسم عذاب بود همه پاگشا میکردن بهشون کادو میدادن،منم میومدم خونه فقط گریه میکردم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10024
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : در حسرت ازدواج

سلام...شما هم فعالیت تون رو بیشتر کنید....مثلا هییت برید(جلسه زنانه ها که هفتگی برگزار میشه) و امثال این ها

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17235
    تشکـر
    66
    تشکر شده 306 بار در 174 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط neda- نمایش پست ها
    با سلام من دختری هستم 24 ساله ولی تا این سن هیچ پسری از من خوشش نیومده،نه تو دوره دانشجویی(نه دوره ارشد نه کارشناسی)،همیشه تو خیابون حسرت اون زنو شوهرای جوونو میکشم که دست تو دست هم میرن،با خودم میگم مگه من چی کم دارم از اونا که باید بشینم تو خونه ،خب ادم تو این سن دوس داره ازدواج کنه میخوام چیکار سی سالگی ازدواج کنم اخه،من فقط مشکلم اینه کم روام و سرزبون ندارم،پسرای الانم که از دخترای جلفو پررو خوششون میاد،تا کی اخه باید بشینم ببینم دوستام و دخترعموم ،دختر عمم،دختر خاله هام دارن ازدواج میکنن منم باید بشینم نگا کنم،این ماه رمضون که واسم عذاب بود همه پاگشا میکردن بهشون کادو میدادن،منم میومدم خونه فقط گریه میکردم
    عزیزم کلاس های قرانی و ورزشی برو
    تا مادر پسر یا خواهرش تو را ببینن.. بهت پیشنهاد بدن
    امضای ایشان
    حضرت محمد(ص) فرمودند:
    برای هر چیزی قلبی است و قلب قران سوره یس است.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    10

ناراحتی نداره که برووو ورزش کن
    فکر نکن

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19507
    تشکـر
    2
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

در ابتدا پیشنهاد می کنم خودت را زیر سوال نبر و در مقام مقایسه هم قرار نده.
    نگاه کن این که بخوای حسرت بخوری و می گویی گریه می کنی راه حل نیست. حداقلش این هست که داری زمان را به جای اینکه به دنبال تغییر باشی بیهوده در دل آزردگی می گذرانی.
    آره جامعه عوض شده است. برچسبی را که اختیار می کنی و ذکر می کنی پسرها از جلف بودن لذت می برند صحیح نیست. این روزها دو طرف طلب انسان هایی اجتماعی تر و به همراه اعتماد به نفس می کنند. اجتماعی بودن و صحبت کردن در ارتباط بودن خویشاوندی با جلف بودن ندارد. اگر احساس می کنی کم رو هستی و چیز هایی هست که به هر نحوی اثر گذار در این شرایطت هستند را اول بشناس ( خودت یا با کمک دیگران) سپس در پی تعویض آن با شرایطی که دوست داری و مطابق با عقل اخلاق فرهنگ هست قدم بردارد. خودت را هم در معیارهای دیگران اسیر نکن. مهم این هست که خودت انتخاب کنی که در آینده بتونی از کاری که کردی در برابر وجدان خودت حداقل دفاع کنی.
    به هرحال گذر به یک شرایطی که دوست داری خودش مسیر دوست داشتنی و لذت بخشی هست. از اینکه در حسرت و ناراحتی این سن را بگذرانی مطمئن باش اشتباه هست. واقع بین باش و در جستجوی تغییر باش. در پایان هم بگویم خود ازدواج به صرف یک قرارداد هست. آیا اذعان می کنی کم رو هستی آیا مطمئنی در یک رابطه دیگر نیستی؟؟؟ آیا می توانی ارامش را منتقل کنی ؟؟؟ پس به دنبال shortcut نباش. به فکر این باش که اگر نیازی به یک تغییر هست ایجادش کنی
    ببخشید اگر صراحت کلام داشتم امیدوارم ناراحت نشده باشی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19507
    تشکـر
    2
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

در ابتدا پیشنهاد می کنم خودت را زیر سوال نبر و در مقام مقایسه هم قرار نده.<br>نگاه کن این که بخوای حسرت بخوری و می گویی گریه می کنی راه حل نیست. حداقلش این هست که داری زمان را به جای اینکه به دنبال تغییر باشی بیهوده در دل آزردگی می گذرانی.<br>آره جامعه عوض شده است. برچسبی را که اختیار می کنی و ذکر می کنی پسرها از جلف بودن لذت می برند صحیح نیست. این روزها &nbsp;دو طرف طلب انسان هایی اجتماعی تر و به همراه اعتماد به نفس می کنند. اجتماعی بودن و صحبت کردن در ارتباط بودن خویشاوندی با جلف بودن ندارد. اگر احساس می کنی کم رو هستی و چیز هایی هست که به هر نحوی اثر گذار در این شرایطت هستند را اول بشناس ( خودت یا با کمک دیگران) سپس در پی تعویض آن با شرایطی که دوست داری &nbsp;و مطابق با عقل اخلاق فرهنگ هست قدم بردارد. خودت را هم در معیارهای دیگران اسیر نکن. مهم این هست که خودت انتخاب کنی که در آینده بتونی از کاری که کردی در برابر وجدان خودت حداقل دفاع کنی.<br>به هرحال گذر به یک شرایطی که دوست داری خودش مسیر دوست داشتنی و لذت بخشی هست. از اینکه در حسرت و ناراحتی این سن را بگذرانی مطمئن باش اشتباه هست. واقع بین باش و در جستجوی تغییر باش. در پایان هم بگویم خود ازدواج به صرف یک قرارداد هست. آیا اذعان می کنی کم رو هستی آیا مطمئنی در یک رابطه دیگر نیستی؟؟؟ آیا می توانی ارامش را منتقل کنی ؟؟؟ پس به دنبال shortcut نباش. به فکر این باش که اگر نیازی به یک تغییر هست ایجادش کنی<br>ببخشید اگر صراحت کلام داشتم امیدوارم ناراحت نشده باشی

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16867
    تشکـر
    37
    تشکر شده 29 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

من خودم با اینک پسرم با یه روش خوب تونستم یکی رو بدست بیارم اونم چند قانون بود 1-قانون جذب 2-قانون رها سازی 3- باور

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16826
    تشکـر
    0
    تشکر شده 39 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

آقاسینا میشه توضیح بدید چطوری ؟

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط بی صدا نمایش پست ها
    بی صدا جان...سینا رفت لالا کنه.ببین چراغش خاموشه

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست. عزیز 24 که سن زیادی نیست. وقت داری برای ازدواج

البته نباید فرصتهاتو از دست بدی منظورم اینه که گریه و استرس و.. لازم نیست
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط neda- نمایش پست ها
    دخترای جلف و پررو فقط واسه یک ماه جذاب هستن! چون مطمئنا بعد از یک ماه اون پسره ده مدل بهتر از اون رو میبینه

شما سعی کن بیشتر روی توانایی های خودت کار کنی و از وقتت استفاده کنی، خلاصه قدیم الکی نمیگفتن که دختر از هر انگشتش هزار تا هنر باید بباره(یا میباره ؟؟) پسرای بدرد بخور دنبال دخترای جلف نیستن ،

12. کاربران زیر از LLVM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط llvm نمایش پست ها
    دخترای جلف و پررو فقط واسه یک ماه جذاب هستن! چون مطمئنا بعد از یک ماه اون پسره ده مدل بهتر از اون رو میبینه

شما سعی کن بیشتر روی توانایی های خودت کار کنی و از وقتت استفاده کنی، خلاصه قدیم الکی نمیگفتن که دختر از هر انگشتش هزار تا هنر باید بباره(یا میباره ؟؟) پسرای بدرد بخور دنبال دخترای جلف نیستن ،
    llvm عزيز ، مطلق نميگم ولي درصد خيلي بالايي از پسرها از دخترهاي شيك و ساده خوششون مياد.اصلا از پسرهايي كه به اصطلاح همه كار كردن هم بپرسين براي انتخاب همسر سراغ دخترهاي محجوب ميرن.حالا اين محجوب بين يكي كه خيلي مذهبيه با يكي كه ازاده يكم متفاوته.ولي درصد كمي به جلفها متمايلند.البته جلف بودن هم درجه داره ديگه...ديدين يكسري الان مد شده دختره زير پوش ميپوشه مياد تو خيابون...اين بنظرم يكم درصدش بالاست ...
    البته قصد توهين ندارم همه رفتارشون محترمه
    ویرایش توسط خليلي : 07-27-2015 در ساعت 12:15 PM

14. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16867
    تشکـر
    37
    تشکر شده 29 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط بی صدا نمایش پست ها
    من اول خواسته هامو به طور دقیق و با مشخصات تو دلم میگفتم و بعد از خدا میخواستم و بعد اونو رو کاغذ به صورت حال مینوشتم تا دو هفته.بعد دوهفته هم دیگ اصلا کاری بهش نداشتم یعنی برام مهم نبود بهش میرسم یا ن.یعنی بیخیالش میشدم.بعد باور داشتم که بهش میرسم اگ هم نرسم ،چیزه بهتری در انتظارم.باورتون میشه وقتی به چیزی نمیرسدیم بعد چن روز بهتر از اون رو بدست میاوردم

16. کاربران زیر از sina a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sina a نمایش پست ها
    من اول خواسته هامو به طور دقیق و با مشخصات تو دلم میگفتم و بعد از خدا میخواستم و بعد اونو رو کاغذ به صورت حال مینوشتم تا دو هفته.بعد دوهفته هم دیگ اصلا کاری بهش نداشتم یعنی برام مهم نبود بهش میرسم یا ن.یعنی بیخیالش میشدم.بعد باور داشتم که بهش میرسم اگ هم نرسم ،چیزه بهتری در انتظارم.باورتون میشه وقتی به چیزی نمیرسدیم بعد چن روز بهتر از اون رو بدست میاوردم
    من كاملا باور ميكنم.هركي اين روش رو رفته باشه راحت اينو باور ميكنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد