مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 120

موضوع: دست کم گرفتن از سوی خانواده

1. Top | #81

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلم چون شقایق مردابی چون نیلوفر تنهایی و همچون کودک درونم به افقهای دوردستی می نگرد ، که هنوز عطر تنور های دوستی در نانِ سلامِ مرد مانش گر گرفته خدا حافظسلامهای سوخته ی مرا به بارانِ نگاهت برسان توشه ای خواهم برد به اندازه ی تمام نگاههای به دیوار دوخته ات بیشترازمحبتِ تمام دست
    شماره عضويت
    27408
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    370
    تشکر شده 41 بار در 29 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : دست کم گرفتن از سوی خانواده

درامد زندگی با وصل کردن این ان پول گرفتن هست این ادم
    من خیلی بهش نزدیک شدم اشتباه کردم خانواده درجریان بودن چون مشکل پسر عمه الان دارم به مادربزرگ گفتم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    لعنت به جهانی که غمش نصیب ما شد ....

2. Top | #82

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21155
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.60
    تشکـر
    167
    تشکر شده 190 بار در 138 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

من نظرم اینه که بری پیش روانپزشک و دارو مصرف کنی.
    تا این حس شدیدی که آزارت میده کمتر بشه تا وقتی که ازدواجت جور بشه.
    مورد بعدی اینه که به نظرم الان اصلا وقت ازدواجت نیست باید رو خودت کار کنی. روی اراده روی عزت نفس روی ظاهر .روی هنرهات
    روی درسهات
    تا وقتی این دورانی که روابط متعدد داشتی کم رنگ بشن و دیگه اینکارا رو تکرار نکنی.
    بعدم اگه خواستگار داشتی و فهمیدی گذشته براش مهمه بهش بگو حتما .
    درس بخون و به جاهای بالا برس .میگی ظاهرت خوب نیست؟ خب وقتی درس بخونی و به پول برسی میتونی خودتو خوشگل کنی با عمل زیبایی با ارایش کردن با کلی کار .
    ازدواج رو توشیه نمیکنم بهت عزیز دلم اونم الان و توی این شرایط ذهنی بدی که هستی
    ﯾﮑـﯽ ﺑـﻬـﻢ ﮔـﻔﺖ: ﺧـِﯿﻠـی َاﺫﯾﺘِـت کـردَﻥ؟؟؟

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

ﮔـُﻔﺖ: ﺁﺧِــه خـیـلی قَـﺸـنـﮓ ﻣـﯿـﺨَـﻨْـﺪﯼ!!!

3. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #83

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلم چون شقایق مردابی چون نیلوفر تنهایی و همچون کودک درونم به افقهای دوردستی می نگرد ، که هنوز عطر تنور های دوستی در نانِ سلامِ مرد مانش گر گرفته خدا حافظسلامهای سوخته ی مرا به بارانِ نگاهت برسان توشه ای خواهم برد به اندازه ی تمام نگاههای به دیوار دوخته ات بیشترازمحبتِ تمام دست
    شماره عضويت
    27408
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    370
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo
    میزان امتیاز
    2

عزیزم مشکل من فقط شهوت خودارضایی هست دارو ارام بخش هست
    من ذهنم بخاطر گذشته پدرو مادرم هست
    واین که دارم خودم عذاب میدم چون پشیمان هستم .................................واقعا یک جاهایی گول خوردم
    خودم نظر رو ازدواج نیست اصلا نظرم رو درس ولی نمی تونم مغز نمیکشه وووووووووووووووووووووووو.. ........................

5. Top | #84

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27408
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    370
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo
    میزان امتیاز
    2

از شلوغی و........................... خسته شدم متنفرم تنهایی من انزوا میکشونه اعتیاد به پورن وفیلم دیدن ************ی دارم .....................
    خسته ام ارم بخش دوست ندارم این فقط وابسته میکنن ادم بعد الان با هیچ پسری دوست نیستم
    و فقط خودارضایی شیطونی اذیت میکننن

6. Top | #85

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27408
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    370
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo
    میزان امتیاز
    2

این من شاعر هستم و احساسات و عواطف زیاد هست
    بحث از گذسته بر میگرده به مستقل بودن و بی کسی و تنهایی این که دنبال محبت بودم و دیده شدن
    سخت اشتباه کردم

7. Top | #86

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21155
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.60
    تشکـر
    167
    تشکر شده 190 بار در 138 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط میترا مهربوخت نمایش پست ها
    از شلوغی و........................... خسته شدم متنفرم تنهایی من انزوا میکشونه اعتیاد به پورن وفیلم دیدن ************ی دارم .....................
    خسته ام ارم بخش دوست ندارم این فقط وابسته میکنن ادم بعد الان با هیچ پسری دوست نیستم
    و فقط خودارضایی شیطونی اذیت میکننن
    عزیزم روانپزشک که فقط آرامبخش نمیده.
    اونا درسای اختلالات جنسی و ... خوندن و کمکت میکنن دست از خودارضایی و رابطه مقعد و متعدد با افراد مختلف برداری
    ﯾﮑـﯽ ﺑـﻬـﻢ ﮔـﻔﺖ: ﺧـِﯿﻠـی َاﺫﯾﺘِـت کـردَﻥ؟؟؟

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

ﮔـُﻔﺖ: ﺁﺧِــه خـیـلی قَـﺸـنـﮓ ﻣـﯿـﺨَـﻨْـﺪﯼ!!!

8. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #87

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27408
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    370
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo
    میزان امتیاز
    2

نمیدونم برم دنبال روان شناس اختلال جنسی بگردم
    من شهرستان هستم یک کلینک بیشتر نداره من رفتم فقط قرص خواب داد بهم گفت شب یک دونه بخور خودت مشغول کن سرگرم کن و............بعد گفت همین که سالم ماندی خدارو شکر کن و......................

10. Top | #88

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.56
    تشکـر
    6,631
    تشکر شده 6,809 بار در 2,854 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

دوستان گفتن به روانپزشک مراجعه کن!!

از روی دلسوزی...

اما عزیزم شما باید به روانشناس بالینی مراجعه کنی نه روانپزشک!

روانشناس بالینی هست که بهت کمک میکنه بتونی از این آشفتگی دربیای و به خودت بیشتر برسی و فکرت رو آروم کنه

به یه خانم روانشناس مراجعه کن در صورتی که لازم باشه به روانپزشک ارجاعت میده تا دارو دریافت کنی...

البته مشکلت چیزی نیست که حل نشه

اکثر جوونا حس شهوت رو دارن ولی بلدن کنترل کنن و نذارن رو زندگیشون تاثیر بذاره!

فکر نکن فقط تو اینطوری هستی چون طبیعت انسان همینه!
    از قول من به باران بی امان بگو:

"دل اگر دل باشد"

آب از آسیاب علاقه اش نمی اُفتد...

11. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #89

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    12497
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    684
    تشکر شده 244 بار در 99 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

عرض سلام و احترام

اگر اشتباه نکنم مدتهاست که تاپیک شمارو دیده بودم و دست و پنجه نرم کردن با مشکلاتی که داشتین واقعا ناراحت کننده است...

مشکلاتی ازین قبیل که هر روز بیشتر از قبل گریبانگیره برادران و خواهران جوان ما تو جامعه شده و بخاطر نبود شرایط مناسب و تفکرات غلط همرو عاصی کرده واقعا قلب آدم رو بدرد میاره

حس میکنم مطمئنا در شرایط بسیار بد و عذاب آوری هستید و سعی میکنم ذره ای این ناراحتی رو براتون بیشتر نکنم و تمام تلاشم رو میزارم تا شرایطی که درش هستید رو تصور کنم

یادم هست اشاره کردید به اینکه بالاخره در تحصیل موفق به قبولی شدید و ازین بابت خیلی خوشحال بودید و بنده تصورم این بود که بواسطه اون در مسائل زندگی هم کمی بهتر شده باشید

اما مثل اینکه شرایط تغییری نکرده و هنوز مشکلات زیادی دارید.قبل از هر کمک یا مشورتی شما به بنده بگید که ورزش دقیقا در زندگیتون جایی داره یا نه ؟ اگر نیست چرا ؟ اگر هست دقیقا به

چه میزان در روز ورزش میکنید ؟ و همینطور چه جور تفریحاتی معمولا دارید ؟ و اینکه ساعات خوابتون آیا منظم هست یا خیر ؟ و همینطور معمولا برنامه ی غذاییتون به چه صورت هست ؟
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

13. Top | #90

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27408
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    370
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    عرض سلام و احترام

اگر اشتباه نکنم مدتهاست که تاپیک شمارو دیده بودم و دست و پنجه نرم کردن با مشکلاتی که داشتین واقعا ناراحت کننده است...

مشکلاتی ازین قبیل که هر روز بیشتر از قبل گریبانگیره برادران و خواهران جوان ما تو جامعه شده و بخاطر نبود شرایط مناسب و تفکرات غلط همرو عاصی کرده واقعا قلب آدم رو بدرد میاره

حس میکنم مطمئنا در شرایط بسیار بد و عذاب آوری هستید و سعی میکنم ذره ای این ناراحتی رو براتون بیشتر نکنم و تمام تلاشم رو میزارم تا شرایطی که درش هستید رو تصور کنم

یادم هست اشاره کردید به اینکه بالاخره در تحصیل موفق به قبولی شدید و ازین بابت خیلی خوشحال بودید و بنده تصورم این بود که بواسطه اون در مسائل زندگی هم کمی بهتر شده باشید

اما مثل اینکه شرایط تغییری نکرده و هنوز مشکلات زیادی دارید.قبل از هر کمک یا مشورتی شما به بنده بگید که ورزش دقیقا در زندگیتون جایی داره یا نه ؟ اگر نیست چرا ؟ اگر هست دقیقا به

چه میزان در روز ورزش میکنید ؟ و همینطور چه جور تفریحاتی معمولا دارید ؟ و اینکه ساعات خوابتون آیا منظم هست یا خیر ؟ و همینطور معمولا برنامه ی غذاییتون به چه صورت هست ؟

سلام خیلی ممنونم من درک میکنید
    راستش بگم من زیاد اهل ورزش نیستم اما گاهی پیاده روی میکنم و معمولا اثر روزها ورزش میکنم برنامه تفریحی خاصی ندارم تمام روز خانه هستم و تنها تفریح اینترنت هست و موسیقی بله بابت قبولی خیلی خوشحال بودم
    اما ....................زندگی خیلی سخت شده برام با خانواده درگیرم چون من قبول نمیکنن و شرایط درک نمیکنن و این میدونم که خودم خیلی به خودم ظلم کردن دوستان به من گفتن برو پیش روان شناس باید بگم باور کنید تمام مشاوره این شهرستان من مراجعه کردم و خیلی راحت حرف زدم حتی مشاوره تهرانی اصفهانی اینترنتی و................. از طریق ایمیل صحبت کردم اما ............
    نتیجه نداده من خواستار تغییر هستم و واقعا دارم تلاش میکنم اما .................... وقتی یک حس خاص میاد سراغم همه چیز صفر میشه و برام عذاب اور میشه باید بگم من خانواده مانع از دوست داشتن هستن یا با دوست برم بیرون و.........................
    و بهم اجازه نمیدن و من اگر کاری کردم همه پنهانی بوده اکثر اشکار شدن و خیلی سخت میگیرن بهم گاهی وقت یواشکی قلیون میکشم
    خودم با ان ارام میکنم برنامه عذایی تقریبا مناسب هست ..................اما الان چیزی که من ازار میده تنهایی هست و تمرکزنداشتن رو درس هام و.......................گیج میزنم همیشه
    کمکم کنید لطفا واقعا از این وضعیت خسته شدم خوابم کم هست اگر تو طول روز خودم خسته کنم زود خواب میرم اما گر نه شب تا صبح بیدارم وروزا کسل هستم خسته و افسرده
    اگر خواب برم صبح زودتر از نه از خواب بیدار نمیشم .............
    اکثر افراد بهم حس ترحم میکنن و من این حس دوست ندارم از روابط اجتماعی بالایی برخوردار هستم و فن بیان بالایی دارم
    احساسات زیاد هست خیلی ممنونم از شما من درک کردید و هم چنین شرایط زندگی من را من خسته ام
    دارو ارام بخش دوست ندارم وقتی شب مصرف میکنم روز بعد همش گیج هستم من بزرگ سالان درس میخونم و ترمی هست امتحان تا الان خراب کردم شنبه اینده مجداد امتحان دارم نهایی هست عربی .............................

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)