نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: دغدغه فکری شدید

1318
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22833
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دغدغه فکری شدید

سلام
    موضوعی هست که خیلی ذهن و روان منو درگیر کرده دیدم اینجا دوستان هستن خاستم مطرح کنم بلکه بهم بگین فکرام درسته یا غلط؟
    بنده دختری 24 ساله ترم آخر فوق لیسانس زبان هستم از نظر شخصیتی تیپ استرسی دارم و به مساعل زیاد فکر مینم. موضوع اینه که من حدودا یکسال پیش با آقایی آشنا شدم که قصد ایشون ازدواج بود منم رفته رفته به ایشون علاقمند شدم البته یه رابطه با چارچوب چون آدم معتقدی هستم. علاوه بر اختلافات اعتقادی که داشتیم من تا حدودی با شغل ایشون که آزاد بود مشکل داشتم و مدتی بعد از گذشت رابطه اینو مطرح کردم ولی ایشون به شدت ناراحت شد طوریکه اخیرا گفت هیچ حسی بمن نداره و از همون وقت که اون بحث مطرح شده مهر و احساسش از بین رفته چون شغلشو زیر سوال بردم هرچند قصد من توهین یا بی احترامی نبود بماند که در اوج علاقه ترکم کرد موضوعی که منو اذیت میکنه اینه که ایشون دوماه پیش وام گرفت و ماشینشو عوض کرد با این دلیل که برای با کلاس شدن اینکارو کرده الان رابطه ما قطع شده ولی من همش خود خوری میکنم و عذاب وجدان دارم که بخاطر حرف من زیر بار قسط و هرینه رفته و ممکنه براش مشکل پیش بیاد.من که نگفتم ماشین عوض کن حتی منعش کردم حالا چکار کنم با این استرس؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22831
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دغدغه فکدی شدید

سلام عزیزم زندگی پرازمشکلاته توالان بیشتربه این فکرکن ک بعدازازدواجم چطوری باشوهرم خوب باشم وعذاب وجدان نداشته باشم ک قبل ازاون دل ب کس دیگه ای داده بودم اون چیزای ک ازاون اقامیگی ب نظرمن مردزندگی نیست چون توی زندگی گذشت لازمه ک اون ب هیچ وجه نمیتونه گذشت کنه بخاطرت...اگ مردزندگی بودوقتی ازکارش بهش میگفتی بجای تندخویی اگه واقعاکارش درست بودتوروهم قانع میکرد ک کارش درسته اون هراتفاقی ک براش بیفته جواب خودخواهی خودش روخواهددادوبخاطراین موضوع خودت روازارنده چراکه تویعی خودت روکردی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

ولی به نظر من اون آقا حق داشته که رفته ..

به نظرم کار این آقا سطح پایینی داشته و شما شاید قصدتون توهین نبوده ولی با ایرادی که از کارش گرفتی اونو تحقیر کردی ،غرورشو شکستی .

یه مرد با کار کردنه که احساس قدرت میکنه ، حالا شما دست گذاشتی رو همین نقطه و ایرادشو گرفتی .

اون زحمت میکشه و خسته میشه بابت کارش حالا شما اومدیو همشو زیر سوال بردی ، به جای اینکه بهش بگی

(( عزیزم خسته نباشید ، میدونم خیلی خسته میشی وقتی سرکارت هستی ...

الهی فدات بشم که داری واسه آیندمون زحمت میکشی ...

مهم نیست کارت چیه مهم اینه که داری واسه منو آیندمون خودتو از صب تا شب خسته میکنی ...))

بهتر نبود به جای ایراد از کارش تشکر میکردی از زحمتاش ?!?!?!?!

با ایرادی که تو ازش گرفتی به احتمال زیاد زدی تو ذوقش ، غرورشو خورد کردی ... مرد بودنو زحمتای صب تا شبشو نادیده گرفتی ...

اگه هم اصلا هیچ جوره از کارش خوشت نمیومدو اونو کسر شأن میدونستی واسه خودت از اول وارد رابطه نمیشدی باهاش ...

حق داشت که رفت ...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22833
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من فقط بهش گفتم کارش با چیزیکه تو ذهن من بوده از نظر موقعیت یکی نسیت و هزار بار از بخاطر حرفم عدر خواهی کردم حتی اواخر بهش گفتم دیدگاه من اشتباه بوده ولی گفت حسی ندارم البته رابطه ما رسمی نشده بود. از اینکه رفته حرفی نیست چون حاضر به هیچ تلاشی بخاطرم نبود و هنوز رابطه ما تموم نشده به دو سه نفر پیشنهاد ازدواج داد الانم تو یه رابطس من بهش حق میدم منو دوست نداشت ولی آیا این همه خواهش منو ندید؟ منی که بیشتر معیاراشو داشتم ارزش نداشت یکم بخاطرم تلاش کنه؟ اگه دلخوشم میکرد مساله شغل هم برا من کمرنگ میشد. الان مشکل من رفتنش نیست هرچند بسیار برام سخته استرس و حس عذاب من اینه کهر وام گرفت و ماشینشو عوض کرد خودش راضی بود ولی من از اینکه زیر بار قسط رفته ناراحتم. اینو هم بگم که ایشون 34 ساله هستن و از نظر اقتصادی مقتصد.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22833
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

همش میگم نکنه این قسط برا ازدواجش مشکل پیش بیاره نکنه اذیتش کنه از طرفی میگم اگه نمیتونست نمیگرفت. خیلی استرس دارم بنظر تون حقی گردن منه؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط بی آرامش نمایش پست ها
    همش میگم نکنه این قسط برا ازدواجش مشکل پیش بیاره نکنه اذیتش کنه از طرفی میگم اگه نمیتونست نمیگرفت. خیلی استرس دارم بنظر تون حقی گردن منه؟
    نه بابا به تو چه ارتباطی داره آخه؟
    چیزی به تو نرسیده که عذاب وجدان داری؟ مگه واسه تو خریده ماشینو؟
    الان ماشینو گرفته انداخته زیر پاش داره حالشو می بره. الکی نگران نکن خودتو همچین آدم بی وجودی که برای قانع کردنت هیچ تلاشی نکرد همون بهتر که رفت. حالا ام که داره ازدواج می کنه پس هرچه زودتر فراموشش کن بره پی کارش

7. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.ببخشید شما حرفتونو بهش زدید الانم توقع دارید یادشون بره؟؟؟من خودم پسرم اگر به منم کسی همچین حرفی بزنه ناراحت میشم( الیته از دست اون ادم فقط) حرفتون مثل این میمونه که به طرف بگی از قیافت خوشم نمیاد بعد که ناراحت شه بگید ببخشید من منظوری نداشتم.در رابطه با اون ماشین هم تقصیر شما نبوده اون اقا خودش بالغ بوده و عقل داشته و منطقی نیست به خاطر شما این کار رو انجام داده باشه

9. کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22833
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست من
    آخه میدونی نمیدونم خودشم دلش میخاست یا نه ولی بخاطر حرف من درباره شغل مثلا خاست باکلاس تر باشه ولی بخدا من هیچوقت نگفتم برو وام بگیر حتی گفتم چرا ماشینتو عوض کنی دلیلی نداره. خیلی گفتم دیدگاه من اشتباه بوده ولی نپذیرفت من اوایل کم ولی چند ماه قبل بهش علاقمند شده بودم. بهم میگفت من فهمیدم دخترا چجورین با شناختن تو دخترا رو شناختم ولی خدا میدونه که من نه مادیم نه پرتوقع بهم میگفت فکر کردی برا چی ماشین خریدم برا دیده شدن. ولی آخه مگه من اینو بهش گفتم؟؟

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22833
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

آقای sam من از حرفم پشیمون شدم ولی بخشیده نشدم درصورتیکه خطاهایی دیدم وچشم پوشیدم

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

خانم بی ارامش،ماشین خریدن ایشون هیچ ربطی به شما نداره و ناراحت این قضیه نباشید اما در مورد اون حرفتون من خودمم باشم نمیتونم چشم پوشی کنم چون پیش ذهنخودم میگم شما از شغل من خوشت نمیاد و همیشه به چشم حسرت بهش نگاه میکنی و حتی ممکنه بهم سرکوفت هم بزنی..من روی صحبتم با شما نیست فقط اما بعضی از دخترا کاری میکنند پسر فرار کنه و این به ضرر خود دختر میشه چون ممکنه طرف واقعا دوستش داشته و با اون خوشبخت میشد..توی رابطه هاتون یکم پخته عمل کنید

13. کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22833
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

شما اگه دختری رو دوست داشته باشی بخاطر یه حرف مهرت بهش از بین میره؟ در مورد ماشین هم شما مطمعنی؟ آخه خ استرس دارم

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22833
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

آخه میگفت برا دیده شدن اینکارو کرده

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

خانم ببینید صحبتهای ما کلی هست،من به عنوان یک پسر و نه کارشناس نظرمو میگم،من اگر روزی دختری قراره منو بپشنده باید همه چیزمو قبول کنه و اگر وسط راه ایرادی ازم بگیره یکم دل چرکین میشم،مثلا من با خانمی جهت ازدواج داشتم اشنا میشدم ایشون در مورد ظاهر من یک چیزی رو گفتن که من به کل ازشون زده شدم و زود رابطه رو تموم کردم،البته ایشون هم بعدش خسلس عذر خواهی کردو گفت منظوری نداشته اما من دیگه دلم راضی نشد با اینکه از ایشون بدم هم نمی اومد نتونستم دیگه ادامه بدم ..در مورد ماشین هم بله،ایشون خودش دم بالغی هست و مسئولیت خرید ماشین بر عهده خودشه نه حرف دیگران

17. 2 کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22833
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من اونی که دیده شدم نبودم قبول دارم حرفم اشتباه بود ولی وقتی یکی میفهمه اشتباه کرده دیگه باید چکار کنه؟اگه بگم صد بار گفتم اشتباه کردم دروغ نگفتم ولی انگار نمیشنید و دوباره یادآوری میکرد مثلا میگفت ماشینمو عوض کردم که بی کلاسی کارموبپوشونم اینا هست که منو پر استرس کرده. دلم آرامش میخاد

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

این رابطه تموم شده ،اما توی رابطه های بعدیتون حتما قبل از اینکه چیزی رو بیان کنید بهش فکر کنید

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21772
    تشکـر
    12
    تشکر شده 84 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

مردها ماشین را جزئ شخصیت خود می دانندو نیک می دانند که با ماشین به روزتر می توانند دختران سطحی نگر را راحت تر تور بزنند. احتمالا به دلیل مقید بودن شما ایشان نتوانسته رابطه ای که می خواهد برقرار کند و سعی کرده که سراغ خانم دیگری برود. بنابراین واقع نگر باشید و بالفرض که ایشان از حرف شما ناراحت شده باشد نشان از حساسیت بیش از حد ایشان دارد که در زندگی مشکلات زیادی را ایجاد خواهد کرد. از سوی دیگر زندگی با مردی که رابطه های متعددی را قبل از ازدواج تجربه کرده است برای شما آرامش بخش نخواهد بود. پیشنهاد می کنم دنبال کسی باشید که با شما همسو باشد هم در اعتقادات و هم در مرزبندیها و هم در احساسات درونی. از خدا بخواهید حتما کمکتان می کند

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22833
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از راهنماییتون البته باید بگم که ایشون به قصد آشنایی و پیشنهاد ازدواج جلو رفتن

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22833
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بله ما از نظر اعتقادی از هم دور بودیم مساله خرید ماشین ذهنمو درگیر کرده بود که نکنه بخاطر تاثیر حرف م انجام شده باشه
    ویرایش توسط بی آرامش : 10-11-2015 در ساعت 01:02 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد